אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דיברתי על הtransfer זה מה שאתם יודעים להגיד Transfer transfer transfer אתם יודעים מה הבעיות ואיך לפתור אותם בשביל שלום כמה חבל שברק ורבין הראו לנו את הפיתרונות. יש לי רעיון מעולה! הרי הכל הסכמים כל המתנחלים יעופו בתנאי שכל הבדואים יעופו גם?

מה אתה אומר אם אתה אומר שהמתחלים מכה תאמין לי שהבדואים שמים את המתנחלים בכיס הכי קטן שיש!

גם אם היה מצנע או הלוזר ואו אפילו אתה או Tazok ערפאת ינהיג אותו דבר יקרה עם כולכם. תתנו שטחים כרגיל ו0% התקדמות.

למה אתם לא קולטים למה אתם לא עושים חשבון פשוט!!! כל ממשלות כולם נכשלו הצודק היחדי הוא ערפאת! זה הדרך שלכם. עד שערפאת לא יעוף ויכנס מישהו הגיוני עם מטרות לשלום ולא סתם דיבורים אז יהיה שלום אז תפסיקו להחליף ממשלות בשיראל כי לא פה הבעיה הבעיה היא ערפאת!

ובקשר לTazok למי שאומר לשואה מעפן לא שווה אפילו טיפה של יחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Decktor, מלחמת ששת הימים מתחילה כשהמצרים חוצים את התעלה עם טנקים ומתקדמים והירדנים מזזים כוחות גדולים מאוד לחזית וכמו כן הסורים ואפילו העיראקים!

נראה לך שישראל התחילה במלחמה הזאת ? וחוץ מזה, זה ממש מצחיק מה שאתה אומר, תקפנו אותם בלי התרעה... נראה לך שאנחנו צריכים לשלוח קודם מברק לחוסיין ולהגיד לו, חוסיין יקר, הולכת להפציץ עכשיו שדות תעופה ידרנים, אנא פנו את השטח.

אני חושב שיש פה עדיין כמה אנשים שלא הבינו את המושג "מלחמה".

אני כיבדתי את הכללים עד שזה ירד לפסים אישים ואחולים לבבים כלפי אז.... הגיע הנקודה שאני יגיב כמו שאנשים ברמה הזאת מבינים

ותסלחו לי מאוד אבל... אני לא מבין איך אתם מתנהגים כאילו כלום לא קרה, האיש הזה אמר שלהפציץ ישראלים על מדינת זאת זכות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ נכון זה זכות אבל חבל שאתה קורא חצאי משפטים ומתייחס רק לחצי

ואם תקרא שוב בסבלנות תראה שלא אמרתי שלשואה מעפנה אלא לסיפורי סבתא שלך ואיך שאתה מנסה להצדיק את הדעות שלך בעזרת השואה.. זה מעפן!

וnice נראה לי שאנחנו פשוט צריכים להתעלם מMiyota הוא באמת לא שווה את ההתייחסות

מלמחמת ששת הימים התחילה על ידינו אבל זה היה בגלל מידע מודיעיני מוקדם שהם הולכים לתקוף אותנו ורצינו למנוע את חיסילינו.... זה שבשרך כבשנו שטחים אחלה....

Mortar אתה ברגע שתלמד להתייחס לא רק מה שנוח לך לראות מבחינת הדעות שלך ממה שאני כותב נוכל להתחיל לדבר כמו בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

decktor, זה בדיוק מה שהוא כתב, שאלה שטחים שכבשנו במלחמה ויש לנו עליהם זכויות, אז למה בדיוק אתה מתנגד?

לו היינו חיים בשנות ה 30, זה היה נכון.

לצערך, לאחר מלחמת העולם השניה, חוקי המלחמה שונו לחלוטין ואין דבר כזה 'כבשתי = שלי', מאז זה 'כבשתי = אני חייב לדאוג לרווחת תושבי האזור ולצאת ממנו במהירות האפשרית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד אני רוצה שתבין משהו, המדינה הזאת שאתה חי בה....היא של היהודים, גם הירדן שלנו וגם סיני...

בלי קשר לכיבוש, ארץ השלמה אשר מצויינת בתנ"ך אינה מחולקת בין שתי עמים והיא שייכת לנו כולה.

הצענו להם להתחלק, הם לא הסכימו.

אם אתה הולך לפי הגיון שמה שלא כבשת, לא שלך...ארצות הברית צריכה לעקור חזרה לאירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אולי אתה צודק בקשר לכללים המוזרים האלה, אבל נשמע לי קצת אדיוטי לחלוטין כל הסיפור הזה.

כאילו מה? מתחילים איתנו מלחמה ואנחנו אמורים פשוט רק להגן? לעמוד במקום ולחכות עד יעבור זעם? ואם עשינו את הטעות וכבשנו, אנחנו אמורים לדאוג לתושבי האיזור שהם בעצם האויב שלנו? (אגב זה מה שעשינו וצמח פה גייס חמישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל העיניין שכל כבישת שטחים הוא כמו שמיני כובשים לצורך משא ומתן

ברגע שיש לך שטח בשליטתך יש לך קלף מיקוח בדיוק כמו שהיה לנו את סיני והחזרנו אותו וקיבלנו הסכם שלום או איך שלא תקרא לזה העיקר יש שקט....

זה מה שאנחנו צריכים עם הפלסטינים בסך הכל שקט אני לא מבקש ממך להיות חבר שלהם כל מה שרוצים שיהיה שקט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית אומר לי שהמטרה היא לכבוש בשביל קלף מיקוח אמיתי, כמו שבויים, שנועדו כדי לעשות החלפות, מילא.

אבל מה אתה עושה עם קלף המיקוח שאתה מחלק אותו, לאנשים שאתה לא יכול לסמוך עליהם בשיט, ושעוד שנתיים יחליטו שבא להם עוד אינתיפאדה (עוד מעט תגיד לי שאתה סומך על ערפאת ושות').

ואגב, כל מה שאני אומר זה לויכוח בלבד, אני עדין מאמין שכל א"י שלנו, תרצו או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההנחה הבסיסית ביותר עליה מושתתים חוקי המלחמה המודרניים היא שמדינה אשר פותחת במלחמה וכובשת שטח, עושה זאת מתוך מניעים אגרסיביים ולכן כבר מלכתחילה, כיבוש הוא דבר פסול.

כיבוש שטח במלחמה הוא יעד טקטי, לא אסטרטגי ונועד לצורך הכרעה שמתבצעת מול סדיר.

אחרי שניצחת, אין לך יותר מה לחפש בשטח הזה אלא אם כן אתה מתכוון לספח אותו (דבר שמחייב משאל עם בקרב האוכלוסיה והענקת אזרחות לכל מי שחי שם) ולאף אחד זה לא ממש אכפת שא"י המקראית נפרשה על כל א"י (וגם על לבנון וירדן, אולי נפתח כבר עכשיו במתקפה על שתי המדינות האלו? אחרי הכל, אנחנו היינו שם ראשונים!), ממש כמו שלאף אחד זה לא אכפת שלפני 300 שנה חיו אינדיאנים באמריקה הצפונית או שבט המאיה באמריקה הדרומית.

נכון, א"י המקראית באמת התפרשה על פני שטח גדול יותר ממה שהיא כיום, אבל אתה שוכח דבר אחד חשוב...

זה היה לפני משהו כמו.. אממ... 2500 שנה?

אתה רוצה להחזיר עטרה לישנה, קח רובה וסע לגבול הירדני, אני לא אעמוד בדרכך - אבל אין לך שום זכות לשלוח חיילים אחרים למות למען אמונה דתית פנאטית וחסרת כל ביסוס.

אה כן, עוד דבר - אתה תהיה זה שיבצע טיהור אתני בא"י השלמה, או שגם את זה מישהו אחר יצטרך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אתה פשוט גורם לי לצחקחק בקולי קולות מינ י.

מה זאת השטות הזאת על טיהור אתני? אף אחד פה לא דיבר על טיהור אתני, אני דיברתי על זה שאם אנחנו כבר כבשנו שטחים שממילא שלנו ונתונים להם לגור שם ולהקים שם מדינה, זה לא מספק אותם והם רוצים את כל מדינה לעצמה.

אני לא פאנאט ואני לא שונא ערבים, אני שונא טרוריסטים שחושבים שיכולים לסחוט מאיתנו שטחים בעזרת טרור וחושבים שאנחנו ניכנע.

ב) אז מה שזה היה לפני 2500 שנה? זה הופך את זה ללא רלוונטי? ומי קבע כך, אתה? מי חוץ ממך ועוד מספר מצומצם של חברי פורום קבע כי זה לא מעניין אף אחד?

זה שהאינדיאנים לא מתקוממים בארצות הברית כנגד השילטון בארצות הברית זה הבעייה שלהם, אנחנו כן מתקוממים וכן זועקים וכן נלחמים על הזכות האבות שלנו לחיות במדינת היהודים, מדינת .

ואל תגיד לי שאני לא אלחם כי אני תאמין לי את החלק שלי אעשה בשביל שפעולות ימניות ייעשו כנגד ערבים, בין אם זה כרוך בפעולות של חיסור מחבלים לבין אם זה כל דבר, אני לא שולח אף אחד לעשות שום דבר ומסכים איתך בקטע הזה כי יש אנשים ימניים שהם סתם צועקים אבל לא עושים כלום, not me.

ג) tazok, אתה חושב שיהיה שקט כשהם יקימו כאן מדינה לפי התנאים שלו? אתה ראית כמה ברק נתן לעראפת?

הוא נתן לו 98% מהדרישות מלבד זכות השיבה ועדיין עראפת לא הסכים לקבל את זה, למרות שהביאו לו הכל, מה זה אומר?

שאין עם מי לדבר, אין על מי לסמוך וככה אתה תקוע עם פרטנר שלום שסוחט אותך באיומים ופיגועים.

אני ראיתי בטלביזיה את ג'יבריל רג'וב אומר: "עד שהכיבוש הציוני לא ייפסק פיגועי הטרור ימשיכו"

עכשיו מניסיון זה ממש לא ככה, בתקופת רבין וברק יצאנו מלא מעט מקומות ופיגועי הטרור המשיכו.

לדעתי צריך להלחם בטרור בכוח הרסני, ולא לחסל סתם פעילים כי תמיד יהיו חדשים, דבר ראשן זה לגרש את אחמד טיבי ממדינת בתור אזרח, לאחר מכן חיסול ראשי חמאס מובחרים כגון השיח אחמד יאסין ועוד דומיו כנ"ל לגבי שאר אירגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הערבים אבל בסופו של דבר גם להם יש זכויות וגוש קטיף יכולה להיות מיצידי מופצצת יום ולילה על ידי ערבים זה התנחלות מסריחה ומגיעה להם כי הם יושבים שם כדי להרוס ולעצבן ולא כי הם רוצים מדינה יש מספיק מקום בנגב שיעברו לשם

Mortar אתה ברגע שתלמד להתייחס לא רק מה שנוח לך לראות מבחינת הדעות שלך ממה שאני כותב נוכל להתחיל לדבר כמו בני אדם

גוש קטיף - 2003 זה שטח ישראלי במדינת , מי שחי שם אלה יהודים ישראלים, אתה אומר שיש לערבים זכות להפציץ את שטח מדינת ("וגוש קטיף יכולה להיות מיצידי מופצצת יום ולילה על ידי ערבים זה התנחלות מסריחה ומגיעה להם") ואתה קורה לשטח ישראלי מסריח ועוד אתה טוען שמגיע למי שנמצא בשטח מדינת להיות מופצץ ! אז אתה בוגד במדינה שלך ובעם שלך ואתה לא צריך להיות פה, אתה בושה למדינה שלך ולעם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ, מתי בדיוק ממלכת הקדומה שלטה יותר מ75 רצוף?

מתי ממלכת שלטה על כל השטח הזה ש"הובטח"?

תישארו עם עובדות.

גוש קטיף זה לא שטח ישראלי, אם זה היה שטח ישראלי, האנשים שחיו שם כשכבשנו את המקום היו כיום אזרחי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mortar אתה צודק ואני מסכים עם דבריך, אבל חבל שאתה לוקח את זה ללב, הוא סתם מושפע שמדבר ללא הגיון.

אני אישית מכיר הרבה חברה בצבא ובקרבי ואני מכיר גם חלק ממיישבי ההתנחלות ואני מכיר גם כמות נכבדה של ערביי וכולם מסכימים שדרכי הפלשתינאים להשיג את מטרותיהם הן שפלות וחסרות שום שמץ של אנושיות שמצריכות פעולות קיצוניות מצה"ל שזה מגיע עד כדי חיסול בכירים באירגוני הטרור השונים שהשמאל מכירים כמפלגות לכל דבר.

יגורש אחמד טיבי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...