אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

צודק, זה בושה למדינה יהודית ציונית שיושב לה בכנסת יועץ לשעבר של רב המרצחים ומסית נגד המדינה, מדינה מטורפת.

זה בערך כאילו שאדולף אייכמן היה בא לכאן והיו נותנים לו להיות חבר כנסת, סרט רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גוש קטיף זה לא שטח ישראלי, אם זה היה שטח ישראלי, האנשים שחיו שם כשכבשנו את המקום היו כיום אזרחי המדינה.

אתה מדבר על גוש קטיף! כשטח כבוש! והנגב הוא שטח ישראלי נכון? אז למה הבדואים משתלטים עליו! למה אני לא רואה שום יפה נפש צועק ועושה הפגנות נגד הבדואים?

אני יגיד לך למה. כי ההפגנה שתיהיה תסתיים ברצח שכל המפגינים היפי נפש.

אז איפה כל היפי נפש שצועקים על כמה עשרות משפחות שכובשים שטחים כמו שNice 1 אומר אבל שמאות משפחות של הבדואים כובשים את הנגב הם שותקים ולא איכפת להם?

תיסע פעם אחת מחוץ לב"ש לכיוון דימונה ותראה מה הולך שמה מה שהולך בשטחים זה כלום לעומת מה הולך בנגב. בנגב שהורסים להם בית מגיעים חברי הכנסת הערביים ימח שימם ומתחילים להתלונן על הממשלה והבית לאחר יום חוזר לעמוד.

אז אתם טוענים לשיויון אז מתי תתחילו להפגין נגד הבדואים על כבישת שטחים? כמו שאתם מפגינים נגד או שפשוט אתם מפחדים ללכת ולא לחזור.

תראה מה הולך בעומר שנגנבים מכוניות ויש את הפרוטקציה שמי עושה אותה כן הבדואים ושוב שום יפה נפש לא יצעק ויפגין מול הבדואים אלא רק נגד העם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בהחלט, אני גם כתבתי בדיוק את מה שאמרת לגבי כיבוש הנגב וכמו כן איזורים טובים אחרים כמו הגליל באחת ההודעות שלי קודם, אתה יכול לבדוק בעצמך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי רק מספר מצומצם של עמודים מהת'רד הארוך הזה, ולפי מה שהבנתי חשוב שתבינו משהו: הסכם שלום לא בהכרח יפסיק את הפיגועים, ואף יכול להיות שהוא יגביר אותם.

מדינות כגון ירדן ומצריים, שישראל כרתה אתן ברית שלום, הפסיקו את הפיגועים ביד קשה וזכו להתנגדות מאסיבית ואגרסיבית. למדינות אלו מספיק כוח כדי להנהיג משטר אחד שמספיק חזק כדי לעצור כל אדם שרוצה להכנס לתחומי מדינת .

לרשות הפלסטינאית אין כוח כזה. סביר להניח שכאשר מחבלים ירצו לבצע פיגועי התאבדות, המשטר לא יצליח לעצרם, ואף יכול להיות שהוא ישתף אתם פעולה.

בנוסף, הרשות הפלסטינאית לא תעבור כנראה דמוקרטיזציה מלאה בקרוב, ולכן היא עלולה להשאר מדינה כושלת עוד שנים רבות. כתוצאה מזאת, החינוך ברשות ישאר ברמה ירודה וגם יסיט נגד מדינת , ובכך יגודל דור חדש של מסיטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עם הבדואים אין לי בעייה, הקטע הוא שיש לאנשים בעייה עם מתנחלים אבל לא עם בדואים, זה די דומה וחבל, הם אפילו לא כבשו אדמות אלה, הם קנו אותם מהערבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא!. השטחים הם בשליטת והמתנחלים פשוט מתיישבים בשטחים ישראלים זה שהם קרובים לשטחים זה לא אומר שאסור להתיישב שם. אז מה עם זה מפריע להם אנחנו לא צריכים לשאול אף אחד מה לעשות בשטח שלנו.

זה שהשמלאנים תמיד חושבים איך לרצות את ערפאת זה בעיה שלהם.

וNice1 הייתה פעם הפגנה של השמאלנים נגד הבדואים והשתלטות שלהם על השטחים בנגב? אני אף פעם לא ראיתי או שמעתי על הפגנה תקן אותי אם אני טועה. הרי הם משתלטים על שטחים איפה הצעקה שלכם?

או שבגלל שהאנשים שבנגב הם לא פלשתיאנים אז לא ממש איכפת לכם?

תראו לעם לא לעולם שהשמאלנים פעם אחת בעד העם שלהם שתפגינו פעם נגד הבדואים שתעשו פעם הפגנה על השטחים שהם לוקחים ולא על כל התנחלות ואם כבר אתם עושים על התנחלות אתם יכולים לעשות גם על התנחלות בדואית.

וNice1 אם אתה חושב כל כך על שהיא מדינה כובשת אני מציע לך קנה כרטיס טיסה לצרפת ותחייה איתם הרי אתה לא רוצה לחיות במדינה שכובשת ואולי איפה שאתה גר זה שטח כבוש לא? אז מהר לפני שתיקרא כובש טוס לצרפת ותחייה עם אנשים יפי נפש כמוך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ממש לא בסדר להתנחל בעזה ובטול כרם ובשכם, הערבים צריכים לעוף משם בטרנספר לירדן, הם לא צריכים להיות בשום פנים ואופן על אדמת ארץ , זה לא מגיע להם, ואחרי עוד שנתנו להם צ'אנס והם הרסו אותו בערך מליון פעם ? צריך טרנספר.

ערים כמו חברון ובכלל כל הבקעה, זה איזור שתמיד היה יהודי, מערכת המכפלה - אברהם קנה את זה, מה פתאום זה מסגד ? הר הבית - איך לעזאזל המקום הכי קדוש ליהדות, קודש הקודשים ! ביתו של ה', מקום ארון הקודש = מסגד ? WTF ?! כיבוש מוסלמי עוין על ארצינו, אין לזה מקום פה, אני חושב שהינו צריכים לפוצץ את כיפת הסלע, תראו את הערבים האלה, בא לפה איזה כובש טורקי ומקים מסגד ומאז זה פתאום המקום הכי קדוש שלהם, כלבים.

תראו מזה, לנו יש איזה קיר מתפורר והם נמצאים למעלה על מסגד מצופה זהב, בושה.

זה גם בושה שמדינת מקבלת מפת דרכים, כולם יודעים שהפלסטינאים רואים בירושלים הבירה שלהם, ורוצים זכות שיבה, אז כשיהיה "שלום עלק" הם יעשו פיגועים בירושלים, למה ? כי זה איזור כבוש לא ? והם יתאבדו בדולפינריום, למה ? כי זה יפו שם והם רוצים לחזור. עשו לי טובה... אין מצב להסדרים פה, כמו העמלקים בתנ"ך ככה זה הערבים, אויב ניצחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו הפלשתים בתנ"ך ככה הפלשתינאים עכשיו :)

הכל אופן, אני אומר דבר כזה, לתת להם מדינה, עם התפשרויות כואבות, אבל, בלי ירושלים, בלי זכות שיבה.

בלי שנספק להם מים חשמל וגז, והחרמת הנשק מהם, יעני כל אזרח שיהיה רשום גם בישראל, כל מי שלא רשום נעצר ונחקר ואז נאלץ להנפקת תעודת זהות עם בר קוד :)

לעשות להם חוגרים...חחח....במקום תנו להם רובים, תנו להם קולרים עם איתוריות 2000! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev_18b

Mortar

ואתם מחשבים את עצמכם כאשנים ישרים?! תתבישו לכם! אתם יותר גרועים מהפלסטינאים שונאי ישראל!

טרנספר?! זאת איזו בדיחה לא טובה?! לא קובעים שטחים לפי התנ"ך! נקודה! עד שאין הוכחות לכך שהשטח היה שלך, וגזלו אותו ממך השטח לא שלך!

וחוץ מזה, מי אתה שתקבע איזה שטח יהיה קדוש להם אה? מלבד זאת, הערבים בעבר לא היו אויב של העם היהודי, והם נתנו להם יחס די טוב ובטוח הרבה יותר טוב מהיחס שהוענק להם באירופה. מאוחר יותר, בתחילת המאה ה20 התחיל היחס להשתנות מעט עם התפתחות האנטישמיות.

lev_18b

החוש הומור שלך ברמה מאוד ירודה. איתורית 2000?! אני רוצה לראות אותך אומר את זה לערבי...פחדן אידיוט... יש צורה לנהל דיון מבלי לרדת כל כך נמוך... בגלל אנשים כמוך אין הסכמי שלום - ולא רק בגללם!

מי שתוהה אם אני ערבי - אני לא, אני יהודי ועם זאת יש לי כבוד לערכי האדם, בשונה מש2 החוצפנים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מזלזל בתנ"ך אני יכול לזלזל בהרבה ספרי הסטוריה אחרים. התנ"ך זו ה-הוכחה שלי, ושל עוד הרבה, והערבים היו טובים לישראל?

אולי לא פחות טוב מהאירופאים, אבל בטח לא יותר טוב (גירוש ספרד זה רק דוגמא ישנה, שבגללה ברחו מלא גם לאירופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שכל אדם בעולם מוצא צידוקים להמצאותו בשטחו, גם לעם היהודי "מותר" להצדיק את ישיבתו ושיבתו לארץ המובטחת.

דן (Minimizer) אכן צודק (בהודעה בנושא כיבוש ומלחמה) ואכן יש לקבוע פשרה טריטוריאלית קשה ככל שתדרש.

הבעיה היא שכל אזרח ממוצא שונה מיהודי נלחם מלחמת חורמה על פיסת אדמה (ראו בדואים) ואני שולל פרופוגנדות של פעילי שלום ושל פעילי שמאל הדורשים ממדינת לסגת מהשטחים. במזרח התיכון, כל קריאה של נסיגה מתפרשת כחולשה והאוייב עת לטרף. זה בדיוק המנטליות של המוסלמים והערבים במזרח התיכון.

פשרה?

אם כבר פשרה, להוציא להם את המיץ בדיונים, במלחמות, ובכל האמצעים הנוטרים לנו ע"מ שיכירו כי ידינו על העליונה.

ומי שחושב אחרת, חולם חלומות שוייץ הקרה.

למה ידינו על העליונה ? כי בכל הזדמנות אחרת, יקום לו קיצוני נוסף שירצה את יפו,בת ים, עכו, חיפה ואפילו באר שבע.

הערה נוספת : אף אחד לא צודק יותר אם הוא צועק חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מזלזל בתנ"ך אני יכול לזלזל בהרבה ספרי הסטוריה אחרים. התנ"ך זו ה-הוכחה שלי, ושל עוד הרבה, והערבים היו טובים לישראל?

אולי לא פחות טוב מהאירופאים, אבל בטח לא יותר טוב (גירוש ספרד זה רק דוגמא ישנה, שבגללה ברחו מלא גם לאירופה).

תקן אותי אם אני טועה אבל גם פרס שלטה פעם על שטחים ענקיים, ואם עיראק (כמו בעבר) תרצה להשתלט עליהם בחזרה אני לא בטוח שכולם יתנו לה בגלל ההיסטוריה.

אני לא אומר שאנחנו לא צריכים להיות כאן ועובדה שאנחנו כאן אבל במידה מסויימת צריך להסתפק במה שיש ולא לדרוש שטחים בעייתים וחסרי שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...