אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

...

אבל יש פו מעיין גזענות , לא מילה יפה , אבל זו דעתי .

כל הפלשטינים חראות - לא בני אדם - זו הכללה ,

זה בדיוק כמו כל היהודים חרא .

מי שאשם במצב הם אנשי ימין קיצוני משני הצצדים אשר "המילה פשרה" זרה להם .

ואני לא בא לחפש אשמים או משהו , רק מנסה להגדיר מצב.

חמאס=קיצוניות

התנחלות=קיצוניות.

...

מישום מה, כל אדם שרוצה להרשים בדיבוריו, מעלה את נושא הגיזענות. נושא הגיזענות כל כך נפוץ בזמן האחרון עד כדי כך שכבר אין קשר בין מה שאתה מנסה להעביר, לנושא העיקרי של הת'רד הזה.

אני אומר "הסורים הם עם חרא" - זה גזענות (כאילו דהה...)

אני יכול לכתוב -" הפלסטינאים הם ערבים" - זה גם גיזענות (כאילו דההה דההה).

כל דבר שקשור בהכללות - זה גיזענות.

הגיע הזמן שתתחילו ללמוד מה זה גיזענות ולא לפוצץ כאן משפטים חסרי כל מטרה ועיניין.

האשמה המוזרה שאתה מפיל על אנשי הימין הקיצוני גובלת בבבדיחה גרועה ועלובה.

(ציניות) אכן יש להשוות מתנחלים קיצוניים לגדודי שהידים שרוצחים ללא הרף וגבול ילדים נשים וטף (סגור ציניות).

זה גיזענות ?

Nice-1 טוען שהגיע עם עובדות, העובדה העיקרית שהעובדות שלך הן מנקודות המבט המאוד לא אובייקטיבית לחירות העם היהודי במדינתו.

גם לנאסרללה יש עובדות.

כל עוד הסורים והפלסטינים נחשבים אוייבים מותר לי להגיד מה שאני רוצה בלי האשמת שווא של "גיזענות" מיותרת ולא במקום.

אתה לא חייב להתעורר בבקור ולהראות לכולם שראית סרט על העבדות בארה"ב ולהפליא מתבונותיך כאן בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Nice-1 טוען שהגיע עם עובדות, העובדה העיקרית שהעובדות שלך הן מנקודות המבט המאוד לא אובייקטיבית לחירות העם היהודי במדינתו.

גם לנאסרללה יש עובדות.

מסכים בהחלט, אני מסכים שגם חלק מהעובדות שלי הן לא אובייקטיביות, אבל הן נכונות לנו, למדינת , להשאיר אותה שלמה עד כמה שאפשר והכי חשוב להגיע להסכם שלום אבל בדרך של משא ומתן ובתנאים שלנו! לא דרך טרור, סחטנות והתערבות של ארה"ב.

MiniMizer, חלאס כבר להתנשא! מי אתה חושב שאתה? אם אתה חושב שדיברת בדיון הזה בהגיון...סבבה, תלך לישון בשקט עם המחשבה הזאת על ראשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הימנים פה בחרו בדרך של דמגוגיה, חבל. לאורך כל הת'רד באתי עם עובדות ואף אחד לא ניסה להתווכח ברצינות.

תברחו כמה שאתם רוצים, בסוף היום תמיד תהיו אותם אימפריאליסטים שמתכננים את הוילה שלהם על הפרת.

:lol: :lol: :lol:

רק עכשיו קלטתי מה כתוב !!!

איפריאליזם?

אני חושב שאנשים כאן נלחמים על המינימום שבמינימום. ומי שכותב על הפרת והחידקל בעצם מנסה למצא צידוק ללגיטימיות של-"עם ישראל" בעצם מותר לחיות. ואם כבר ככה, אז תאמין לי שאפילו לקיצונים שבקיצונים אין שום מטרה לפלוש לעבר מדינות הפרת והחידקל.

זה סוג של הצהרת "אני נמצא כאן ואני חיי כאן" ואם לא תראה לערבים שמטרותיך אמיתיות הם ילחמו בך כל עשור שנים.

כולנו נלחמים על הדונם שבו יהיה גורד שחקים ענק שיחזיק את כל תושבי מדינת . העיקר שלפלסטינים יהיו עצי זית להסקה.(אומללים שכמותם).

תעשה טובה לכולנו ותמנע מסיסמאות מיותרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol דווקא ממך בן אדם שאני מכבד פה בפורום לא ציפיתי לגישה מתנשאת שכזו....

nice צודק בכל מילה שהוא אומר.... לך כמה עמודים אחורה אתה תראה שיש ביסוס לדברים שלו...

אנשים פה רוצים ארץ השלמה או כלום

זה כמו לדבר לעצים ולאבנים הם בכלל לא קולטים מה אנחנו אומרים.... הם לא מוכנים לקבל שום פשרה וזה מה שעצוב במצב של הימין הקיצוני בארץ לעומת הימין המתון שמבין שצריך להתפשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אף אחד פה לא אטום מינימייזר ולא שילפתי את דבריך אלא פשטתי אותם כי אני טיפש הרי ו could not possibly coprehand whatever you are saying as my being a coplete imbacile compared to your grate wisdom.

ב) Tazok, אני מוכן להתפשר ולשקול לתת חלק מהשטחים שלנו במטרה להקין מדינה פלשתינאית, אבל אין עם מי לדבר, לפני ניסיון העבר עם אותה רשות פלשתינית אנו יודעים כי אין שם על מי לסמוך להפסיק את הטרור גם אם הם יקבלו את השטחים, ואמרו את זה מספר פעמים, שים לב איך לך מסבירים את אותו הדבר כל הזמן, בזמן שאתה חוזר על אותו דבר, נראה לי שאתה יותר שטוף מוח מדוס במאה שערים.

אנחנו חייבים בתור מדינה דמוקרטית נאורה ומודרנית, לא להיענות לטרור ולהמשיך לרדוף את אותם טררוריסטים, עד שהטרור ייפסק לא נוכל להמשיך במשא ומתן עם הרשות הפלשתינית ובראשה אבו-מאזן.

nice1 לא צדק אפילו במאית האחוז במה שהוא אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מבין שעכשיו זה שונה מהסכמי אוסלו אומנם אותו חרא עדיין מנהיג אותם אבל האיש המחוייב לישראל וארה"ב הוא אבו מזן עכשיו אני מבין שזה סתם כיסוי ועראפת עדיין שולט אבל יש בזה משהו אחר...

חוץ מזה גם בתקופת הסכמי אוסלו היה עם מי לדבר הוא שיתף פעולה והיה מעצרים של מחבלים על ידי כוחות הרשות כל הפיגועים שהגיעו לישראל דוגמאת קו 5 בדיזינגוף ב95 היה נסיון של הארגונים הקיצוניים לעצור את הסכמי השלום... כיוון שמה שאתה לא מבין שברגע שיש הסכם שלום אין לחמאס יותר עבודה.... אין אויב לאומי.... ואם הם ימשיכו לבצע פעולות טרור העולם יהיה לצידינו ולא לצד הפלסטינים שמציגים אותם כמסכנים שאין להם כוח למנוע את הפיגועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol דווקא ממך בן אדם שאני מכבד פה בפורום לא ציפיתי לגישה מתנשאת שכזו....

nice צודק בכל מילה שהוא אומר.... לך כמה עמודים אחורה אתה תראה שיש ביסוס לדברים שלו...

אנשים פה רוצים ארץ השלמה או כלום

זה כמו לדבר לעצים ולאבנים הם בכלל לא קולטים מה אנחנו אומרים.... הם לא מוכנים לקבל שום פשרה וזה מה שעצוב במצב של הימין הקיצוני בארץ לעומת הימין המתון שמבין שצריך להתפשר...

מתנשאת ?

כבר כתבתי זה שהם רוצים לא אומר שיעשו. תקווה לארץ השלמה לא בהכרח קובעת שיש לצאת למלחמה על האדמות של ארץ השלמה.

מה אתה לא מבין שעכשיו זה שונה מהסכמי אוסלו אומנם אותו חרא עדיין מנהיג אותם אבל האיש המחוייב לישראל וארה"ב הוא אבו מזן עכשיו אני מבין שזה סתם כיסוי ועראפת עדיין שולט אבל יש בזה משהו אחר...

חוץ מזה גם בתקופת הסכמי אוסלו היה עם מי לדבר הוא שיתף פעולה והיה מעצרים של מחבלים על ידי כוחות הרשות כל הפיגועים שהגיעו לישראל דוגמאת קו 5 בדיזינגוף ב95 היה נסיון של הארגונים הקיצוניים לעצור את הסכמי השלום... כיוון שמה שאתה לא מבין שברגע שיש הסכם שלום אין לחמאס יותר עבודה.... אין אויב לאומי.... ואם הם ימשיכו לבצע פעולות טרור העולם יהיה לצידינו ולא לצד הפלסטינים שמציגים אותם כמסכנים שאין להם כוח למנוע את הפיגועים...

הסכמי שלום עושים עם אוייבים, עושים עם יריבים, ועושים עם מדינות. למה? כי למדינות יש כח להתגבר על הגורמים הקיצויניים בתוכם.

עברנו כברת דרך ארוכה עם הסכמי שלום של אוסלו, ולמדנו לקח חשוב.

לעבור על הסאגה פעם נוספת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שונה, תעבור נקודה, נקודה ותראה לי מה יהיה שונה עכשיו.

שמע, הממשלה נקטה בדרך שאתה רצית, בוא נראה לאן זה מתפתח.

אני מקווה שאתה צודק והלוואי שזה היה כך, אבל זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו שחלוקת השטחים בעולם היא מאוד לא הוגנת, למי שלא יודע מדינת היא הצפופה בעולם ואף אחד לא יכול לדרוש פתאום לדרוש שטח ממדינה אחרת, ביחוד לא על רקע דתי. השטחים האלה מעולם לא נקבעו ע"י גוף ניטרלי אלא נקבעו על פי מלחמות שנמשכו אלפי שנים בין עמים שונים.

כרגע אני רואה 4 אפשרויות רלונטיות למדינת ישראל:

1) הסכמה למתן השטחים שהפלסטינאים דרשו והסכמה למפת הדרכים, כמו כן חלוקת ירושלים.

סיכונים: א) יתכן שהרשות תהיה מדינה מתפתחת וכושלת ולא תוכל לעצור מתאבדים שירצו לבצע פיגוע, ואולי אף תעודד אותם.

ב) יתכן גם שגם אחרי ההסכמים הרשות תרצה עוד שטחים, ושוב יתפתח קונפליקט ולכן ההסכם בעצם לא יהיה שווה כלום

2) סיפוח הרשות והפעלתה כפרוטקטורט, כמו כן שליטה בחינוך והפיכתו לפרו-ישראלי

סיכונים: א) דעת הקהל בעולם לא תקבל דבר כזה וקשרי החוץ עם אירופה יחלשו

3) השארת המצב הקיים

סיכונים: הפיגועים ימשיכו וכתוצאה מזאת המשבר הכלכלי ימשך

4) מחבלים לא היו פיגועים אם היו יודעים ששהפלסטינאים יקבלו עונש קולקטיבי בגללם. לדומא, אם הייתי יודע שכל פעם שאני מאחר לבי"ס יצליפו בי, לעולם לא הייתי מאחר. כך אפשר לדוגמא לקבוע שעל כל הרוג ישראלי יהרגו 3 פלסטינאים.

סיכונים: קשרי החוץ יחלשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, 1 זה יותר מדי שמאלני וממש לא מקבל על הדעת להכנע לטרור.

2 נשמע כבר טיפה יותר ריאלי אבל לא לגמרי מושלם ואפשר לשנות את זה.

3 - אז בשביל מה כל הוויכוח הזה? כי אנשים אוהבים את המצב היים? - לא בא בחשבון!

אפשרות רביעית לדעתי גועלית ולא בא בחשבון, זה לא מדרך ארץ של להרוג אזרחים חפים מפשע

אפילו שהם תומכים בחמאס אבל לא פעילים, כי אם התנאים שלהם יש לי אפאטיה אליהם, יעני אני מבין את זה שיש להם דיעות כאילו קיצוניות נגד .

לדעתי התוכנית צריכה להיות כזאת -

משא ומתן על הקמת מדינה פלשתינאית שתקום בארץ לא יימשכו עד אשר ימולאו התנאים הבאים -

לא תהיה להם את זכות השיבה למדינת ולא תחולק ירושלים (ניתן לחשוב על שילטון נפרד משותף על ירושלים, שטח נייטרלי.) עד שהרשות הפלשתינאית לא תשתלט על המחבלים שלה, אם אינה מצליחה, היות והיא אוטונמיה כושלת, מחובתה לתת לצבא ישראל לפעול בשטחי הרשות ולפגוע במטרות של מחבלים, פעילים ומעבדות ברחבי הרשות.

ישראל תעצור את הטרור במספר דרכים שלא עשו לפני כן:

* עונש קולקטיבי למשפחת המחבל, הריסת ביתם וכל קרוב משפחה של המחבל יגורש ממדינת ישראל ותשלל אזרחותו (אחמד טיבי נתפס כשהוא נמצא בכנס הצדעה לחמאס והוא חבר כנסת, אין מצב שהוא צריך להשאר אזרח וחבר כנסת בישראל).

* לקבור את גופות השאהידים עם חלקי חזיר, באיסלם ידוע, כי שאהיד אשר נקבר עם חלקים של חיה טמאה, אינו עולה לגן עדן.

כמובן שעל העניין הזה לא צריך להחריז, אלא פשוט לעשות את זה, וליידע את פעילי החמא"ס ושאהידים לעתיד שאנחנו עושים זאת.

* דרישה של ראשי הרשות הפלשתינאי להפוך את מסגרת החינוך לפרו-ישראלית בעצמן, לא נכפה זאת עליהם, אך זהו תנאי הכרחי לגדל את ילדיהם ברצון לשלום, ולא לשמוע כל הזמן בבית-ספר ובבית: "איטבאח אל יאהוד" או כל מיני תערוכות אשר מנציחות את זכרם הטוב של השאהידים.

ראיתי ביום שישי האחרון חדשות בשעה 20:00 בערוץ שתיים, ראיתי איך ילד בן 12 פלשתינאי צועק, אני אהיה שאהיד, בשם אללה וכוליי וכוליי...עכשיו, תהרגו אותי אבל לא תראו ילד בן 12 מישראל צועק דברים כדלקמן, הוא צועק "רוצים טאטו בארץ" "פויה דוסים" או אפילו "מוות לערבים" אך לאחר מכן ישר ננזף על ידי הוריו שקרא קריאות גנאי שכאילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה כמה הגיגים מבית מדרשם של הפלסטינים:

אבו מאזן ביטל את הפגישה עם ראש הממשלה שרון.

אבון מאזן לא מוותר על זכות השיבה ומבטל את ההסתיגויות של הצד הישראלי.

יש סיכוי לשלום?

אולי הוא יסכים להכיר ביהודים כבני אדם? בבקשה אבו מאזן בבקשה תכיר בנו כברי חיים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הוא חושב שהוא בנאדם, אז אם הוא יקיר שאנחנו משתייכים לאותה קבוצה כמוהו, אתה באמת רוצה את זה? :)

עכשיו ברצינות, אני רואה שאנשים פה מתחילים לפרוש אבל זה חבל, תמשיכו להתדיין כאן כי זה נושא חשוב!

אין שום דבר פסול בלהביע כאן כל דיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...