אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

מי תומך אריק שרון? עוד שמאלני אחד שמתחזה, אני בעד מפלגות ימניות אמיתיות כמו מפד"ל ומולדת.

רחבעם "גנדי" זאבי ז"ל היה ממש דמות שהערצתי והתסכלתי עליה בהתרשמות ובגאווה, שיש עוד ישראלים גאים שנלחמים על המדינה הזאת ולא מוותרים לסחיטות של טרור, והוא אפילו היה קורבן בעצמו לטרוריסטים שהרגו אותו, אבל ממשיכי דרכו לא ייסוגו וימשיכו את דיעותיו החזקות והציוניות היפה שהוא ציין, כנראה שהיא מתה יחד איתו :(.

אנחנו, מדינה ציונית גאה שניכנע לטרור? שניכנע לסחיטות ואיומים? אירגוני החמאס הפלשתינאים למיניהם יציבו לנו תנאים איך לחיות במדינה שלנו?

אם הם רוצים מדינה, זה יהיה בתנאים שלנו והיא תהיה נפרד מישראל כמה שיותר, שום קשר אחת לשנייה.

כל מי שיירצה להכנס מפלשתין לישראל יהיה חייב בחיפוש גופני מעמיק הכולל כפפות גומי ווזלין.

אני לא ילד, אני בן 19 ואני לא מתכוון לספוג פה כל מיני רמיזות שאני לא מספיק משכיל, כי אם הייתי אז הייתי מצביע מרץ או עבודה.

אני אשכנזי, מעמד בינייים סיימתי בית ספר תיכון בהצטיינות ממוצע בגרות 90~, וכן כן, אני מצביע מפד"ל!

כל עוד הם ממשיכים בטרור אני לא רואה שום סיבה להמשיך איתם במשא ומתן על זה שבכלל נרשה להם להשאר בבתים שלהם בלי איזה עוצר קטן.

וTAZOT, מצד אחד אתה אומר שכל מי שמי שפה טוען לימין מצד שני אתה אומר שהרבה נוער מבציע ליכוד, אז תגיד לי תכלס, עם כל ההתנסחויות היפות שלכם, יש POINT למה שאתם אומרים?

that's what i thought....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר למה שאמרת על גזענות אני מסכים אבל זה פשוט שטויות תבדוק הצעות חוק תבדוק הפגנות תבדוק הכל מאז שמרצ קיימים הם עשו הכי הרבה למען המדינה

וזה לא רק בגלל שאני שמאלני אני מתנחל כמו שכבר אמרתי וכל האנשים מהישוב שלי (ימניים לא הכי מתונים ברובם) שיצא לי לדבר איתם על הנושא אמרו שהם חולים על מרצ בקטע החברתי ואם לא המדיני הם היו מצביעים רק להם

צודק, מר"צ הם הכי טובים בקטע הזה, אבל הבעיה היא שזה בא בחבילה, איזה פעילות חברתית אתה רוצה שתהיה אם החברה שלנו הופכת להיות סטקים באוטובוסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהתחיל הטרור?!?!?!

איפה אתה חי?

מאז קום המדינה יש את פת"ח שעושים פיגועים ועברנו כבר 4 מלחמות או 5 לא זוכר, שניצחנו בכל אחת מהן.

אז במקום להלחם הם עברו לטקטיקה פחדנית של לפגע ולברוח (או למות במקרה שלהם), פשוט גועל נפש.

עוד דבר, ראיתי פה אנשים שאומרים שאנחנו עשינו אותו דבר כדי להשיג ת'מדינה, אין לכם בושה? להשוות את ה אצ"ל והפלמ"ח לחמאס ולג'יהאד?

אין לכם אלוהים, יצחק רבין מתהפך בקברו :(

- תנועות השיחרור היהודיות, פגעו בתשתיות ובמשרדי ממשלה של הבריטים (לא של ערבים).

- ערבים תמיד הצליחו להתפתח פחות מיהודים בישראל אפילו בשילטון בריטי פה, עד כדי כך, שהיו צריכים להטיל חוקים קשים על היישוב היהודי בארץ והגבלות.

- יש ליהודים זכות אבות מהתנ"ך על המדינה הזאת כמדינה יהודית שלנו.

אז בואו לא נמהר להשוואות חפוזות ולא מלומדות, תודה.

נ.ב- אולי אתם מתנסחים יפה, אבל אין שמץ של אמת במה שאתם טוענים, חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על הפלמ"ח אלא על האצ"ל והלח"י.

אם לא זכור לך כלום, לך ללמוד מה קרה בדיר יאסין.

ופיגועים אמנם היו אבל לא בקנה מידה של היום ולא התייחסו אליהם ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שזה לא נכון זה גם ממש לא ענייני, הערבים עושים טרור על רקע דתי פאנטי ולא אחר, ותעשה לי טובה ורק אל תגיד שהם נלחמים למען הקמת מדינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קרה בדיר יאסין, אבל זה שאתה טוען שאנחנו אלה שהתחלנו את כל זה, ממש מגוחך לדעתי, אין לזה שמץ של בסיס.

אנחנו הראשונים להתפתח פה, אנחנו הראשונים לבקש מהאו"ם מדינה כאן, הייתה להם הזדמנות להתחלק איתנו, אבל הם העדיפו לצאת איתנו למלחמה והם הפסידו, מאז הם או יוצאים נגדינו למלחמות בהן אנו מנצחים (חוץ ממלחמת ששת הימים שכבשנו את ירושלים ובצדק מוחלט), או שהם מפגעים באזרחים חפים מפשע, מילא אם הם היו הורגים פוליטיקאים, לא חשוב איזה כי אני לא אוהב אותם באופן כללי, לי יש את הדיעה הימנית שלי בלי קשר למה שקורה בממשלה כי לא נשאר אף אחד נאמן לדיעותיו אלא כולם נאמנים לכיסם ולמושבם ולVOLVO (חוץ ממפלגת המפד"ל וישראל אחרת).

הימניות שלי קשורה אך ורק להגיון שלי ולקו המחשבה שלי איך דברים צריכים להתנהל, זה לא ייתכן שבסחטנות ובטרור ישיגו מאיתנו הטבות כגון שטחים ממדינתינו, זה פשוט ייצור תקדים שעם טרור אפשר להשיג דברים, וזה פשוט לא ייתכן.

בקשר לאצ"ל וללח"י אני לא יודע מה קרה בדיר יאסין ולא אתנגד אם תחלוק איתי את המאורעות (עשיתי בגרות בהיסטוריה לפני שנה ושכחתי מעט פרטים :) ), לפי מה שזכור לי שלמדתי הפגיעות לא היו ברובם באוכלוסייה ערבית חפה מפשע, אלא בנציגויות הבריטיות ובמשרדי ממשל,

לעומת זאת הערבים תמיד קינאו בנו שהתפתחנו כאן עם אותם תנאים כמו שלהם לפני ספר הלבן הראשון ניתנו הזדמנות שווה גם ליהודים וגם לערבים להתיישב בישראל ולהתפתח לפי יכולתם, אבל הערבים לא יכלו לסבול זאת ומכאן קרו מאורעות תרפ"א, נטבחו בדם קר 60 יהודים ומאות נפצעו.

אז בספר הלבן הראשון חלו הגבלות מסויימות על העלייה היהודית ועל יכולות ההתפתחות של היהודים בישראל, אבל עדיין התפתחנו הרבה יותר טוב ואז שוב באו מאורעות תרפ"ט, זה רק מראה לך כמה ההיסטוריה חוזרת על עצמה גם עכשיו, אני כמו רפובליקני בארצות הברית, למה שאני אסחוב מישהו שפחות מוצלח ממני על הגב שלי? אני מאמין באותן דיעות גם על הערבים.

אם הם היו באמת רוצים מדינה, הם היו מפסיקים עם הטרור ומתחילים במשא ומתן ארוך ומייגע שבסופו מן הסתם הייתה נתנת להם מדינה, אבל הם לא נוקטים בטקטיקת ההדברות ומעדיפים לפגע באזרחים שלנו, בילדים שלנו! אז למה שנעמוד מנגד ונסכים לסחטנות הזאת? אין סיכוי.

לירן אמר פה "הקם להורגך השקם להורגו" שזה בעקרון פסוק מהקוראן, אבל מילא אם זה היה המצב הייתי שוקל את טיעוניהם של נחמד-1 וטאזוק, אבל המצב ממש לא כזה.

האוכלוסייה הערבית מאז ומעולם פוגעת בנו באופן שיטטתי, ולא במשרדי ממשלה, לא בתשתיות אלא בנקודה הכי כואבת בסתם אזרחים חפים מפשע שלא עשו רע לאיש. לכן במקרה הזה יותר נכון יהיה להגיד, "אחרי שמישהו קם ופגע בך, לפחות תגיב."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיר יאסין זה כפר שהאצ"ל נכנס אליו מתישהו ב48 והרג את כל מי שראה (לא חשוב אם הוא ילד או אישה או זקן).

לא היתה הזדמנות רצינית להדברות כי אפילו לפני קמפ דיוויד ברק יצא עם 5 "קוים אדומים" והציע רק מדינה פלסטינאית מפורזת שבאמצע התנחלויות וכבישים עוקפים לכבישים עוקפים.

הסכם, יש, גם בלי המפת דרכים. אבו מאזן וביילין עשו הסכם קבע סופי- דומה מאוד למה שרוב העם חושב שהוצע בקמפ דיוויד.

MortaR, הפיגועים הם כן בשביל עצמאות פלסטינאית. הם לא נהנים להתפוצץ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיר יאסין זה כפר שהאצ"ל נכנס אליו מתישהו ב48 והרג את כל מי שראה (לא חשוב אם הוא ילד או אישה או זקן).

לא היתה הזדמנות רצינית להדברות כי אפילו לפני קמפ דיוויד ברק יצא עם 5 "קוים אדומים" והציע רק מדינה פלסטינאית מפורזת שבאמצע התנחלויות וכבישים עוקפים לכבישים עוקפים.

הסכם, יש, גם בלי המפת דרכים. אבו מאזן וביילין עשו הסכם קבע סופי- דומה מאוד למה שרוב העם חושב שהוצע בקמפ דיוויד.

MortaR, הפיגועים הם כן בשביל עצמאות פלסטינאית. הם לא נהנים להתפוצץ כאן.

כל אחד והפרשנות שלו.

http://www.ee.bgu.ac.il/~censor/katz-directory/01-06-28milstein-deir-yassin.doc

ציטוטים:

אבל בדיר יאסין לא היה טבח! ולפיכך, פרשת 'הטבח' ההוא מרתקת שבעתיים, גם בגלל שאחד הנדבכים המרכזיים של התודעה הפלסטינית ותודעת השמאל הישראלי מבוססות על שקר, גם מאחר שבגין השקר הזה ברחו רוב ערביי ארץ משטח המדינה העתידה לקום ), וגם בגלל שבגינו ערביי ארץ כמעט שלא נלחמו בחמשת השבועות שלפני הקמתה של מדינת , וכך התאפשר ליהודים לנצח בשלב ההוא בקלות יחסית ולהקים את המדינה כמעט ללא הפרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1 אנא בסס את דבריך, לפי מה שUDICOL פרסם פה נראה דווקא כי המאורע שאתה מדבר עליו לא היה מה שאתה מתאר ואתה מבסס את חיבתך והבנתך לערבים על ידי מקרה אחד לעומת אלפי מקרים שלהם בקני מידה גדולים יותר ועדיין אינך מעריך את איך שישראל באה לקראתם, מרשה להם לחיות כאן, זה שהם לא מצליחים להתפתח כי הם אוכלוסייה מפגרת ופרימיטיבית זאת בעייה שלהם לא שלנו.

חוץ מזה, גם אם משהו דומה קרה זאת הייתה פעולת נגד לכל העוול שגרמו לנו ערביי בכל הפוגרומים ומסעות הרצח שלהם

כנגד האוכלוסייה היהודית.

אני חושב שהערבים מתנהגים כמו הילדים הקטנים האלה שהפסידו לך בכדורגל ואחרי זה מתנהגים כאילו ניצחו אותך, אז אתה מנצח אותם שוב, אז הם מתחילים לכלך עליך, אז אתה מוריד עליו כאפות ובוקסים :) אז הוא הולך לבכות להורים שלך ואז כשאתה אומר סבבה אני ארד ממנו הוא בא ומתחיל להציק לך, אז אתה מתאפק ומתאפק ומתאפק, בסוף אתה מתעצבן שובר לו את האף ואז הוא נרגע ולא ראית אותו לא שמעת ממנו.

אותו דבר ייקרה כאן, ואם הממשלה לא תיקח את העניינים לידיים אז תהיה פה מלחמה יזומה של אזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתעלם מהמאמר שטוען ההיפך, ונניח שקרה. נתעלם גם מזה שקרה לפני 50 שנה. נתעלם גם מזה שמאז כמעט לא בוצעו פעולות טירור נגד ערבים, והארגוני הטירור היהודים פורקו בנחרצות ע"י השב"כ, בניגוד ל"מאמצים הניכרים" שמשקיעים מנגננו הבטיחות הפלשתינאים ב"מלחמתם הנחושה" בטירור. אם אני לוקח עלי חגורת נפץ, מתפוצץ באמצע מחנה פליטים והורג 10-20 אנשים, אתה חושב ששרשרת הפיגועים האחרונה תהיה תירוץ מספיק טוב? אז מה? מאיתנו מצפים לאמות מידה גבוהות יותר? כן. האם יש לנו אמות מידה גבוהות יותר? שוב, כן. האירועים בדיר יסין כבר מעלים אבק, בייחוד בהתחשב בעובדה שבכל שרשרת פיגועים נהרגים יותר אנשים ממה שהיו שם. הם לא מהווים הצדקה או תירוץ לפעולות טירור. אם אתה רוצה לחפש את הסיבות לפיגועי הטירור, לך תראה מה מטיפים לאנשים לעשות ובאיזה אמונה דתית הם חדורים. אל תאשים אירועים שקרו לפני 50 שנה.

אחרי שיתנו להם מדינה הם ירצו את זכות השיבה.

למה אחרי? כבר עכשיו.

אני אומר שצריך להחזיר את השטחים הכבושים, מיד אחרי שיבנה גבול טוב עם מספר שערים מצומצם. האם זה יעזור? סביר להניח שלא. ברגע שתהיה לעם הפלשתינאי הקיים בארץ מדינה משלו, הוא יביא את כל הפליטים. התוצאה תהיה פיצוץ אוכלוסין, בייחוד בהתחשב בכמויות הילודה. ומה אז? נצטרך לתת עוד שטחים, הרי גם בהרצליה היו פעם בקתה ערבית ועז. ואז מה נעשה? נהרוג את כולם? הבעיה הזאת קשה והפתרון הוא הרבה יותר מסובך מסתם "נחזיר שטחים, נקבל שלום ונחיה באושר ועושר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירועי "דיר יאסין" פרופוגנדה של שמאל ? אמת שקר? פרופוגנדה של ערבים ?

udicol ו- Nice-1 של שנות ה-2040 :

Nice-1:

"שחכתם את טבח גולדשטיין , הוא טבח ביותר מ- 250 איש."

udicol:

אני חושב שמדובר על פחות מ-100.

Nice-1:

"מה זה משנה הכמות של האנשים ? מדובר על מתנחלים רוצחים".

udicol:

"אני חושב שזה היו 3 מתנחלים שרצחו".

(אמת יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך לשיחה שלכם אם הדיעות הפוליטות שלכם יתממשו:

nice-1 - טוב נו יאללה, אתה בא למסגד להתפלל, היום מתחיל חודש הראמאדן.

udicol - כן בטח, אחרי זה נלך לקרוא בקוראן ונקח את "מוחמד כוכב רוק" ב , כן.

nice-1 - אתה יודע שבכל המדינות כבר נכחד מהעולם, ופה בארץ פלשתין עדיין משתמשים בזה?

udicol - למי איכפת, העיקר שיש לנו מנהיג כזה נהדר, אבו מאזן, אני הולך כל יום ומנשק פיסת אדמה עליה הוא דרך שקניתי במכירה פומבית בעזה.

nice-1 - איזה כיף לך, רציתי לקנות אבל זה עלה יותר מדי גמלים.

udicol - לא נורא, גם ככה יש לך כבר את הנעליים שלו ואת הכתבה על הפיגוע הראשון שהוא עשה, ועוד לי כיף...חא!

nice-1 - כן, תזכיר לי איזה עדה אנחנו?

udicol - מה זאת אומרת! אנחנו ערבים מוסלמים טהורים, אללה וואכבר!

nice-1 - כן, לפעמים אני נזכר שפעם מכרתי פה שטחים של איזו מדינה שהייתה םה, משהו ישרוטל, יששכל...

udicol - ישראל? זה אף פעם לא היה קיים, תמיד זה היה פלשתין.

nice-1 - איך שכחתי, הרי רק לפני יומיים ראיתי את יאסר עראפת בתוכניתו "הערב עם יאסר" מדבר על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר, הינך שמאלני. - אולי פשוט לא הבנת נכון את המהות של השמאל, אני יודע שיש לך הרבה מאוד שכל.

Wrong...

אם תשאל את הימין המיינסטרים (ואני חוזר - לא הימין הקיצוני) האם הם רוצים שלום כולם יענו כן.

ההבדל בין שמאל לימין יהיה מהו מחיר השלום, הימין מוכר לוותר על עזה וראמללה אבל לא על ירושלים והבקעה (ורמת הגולן אם נגיע לזה).

כמו כן הימין טוען כי יש זמן למלחמה ויש זמן לשלום, והשלום צריך לבוא מתוך הכרעה במלחמה (נכון לעכשיו).

הבעיה היא שאתם (כמו רבים אחרים) לא מבדילים בין ימין קיצוני לימין מתון.

העולם לא מתחלק ל ימין קיצוני ושמאל קיצוני, ויש מספיק דעות באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...