אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

משהו פה לא ברור, יש חלוקה בעם מאוד מוזרה:

מבוגרים = שמאלנים

ילדים = ימנים

???

תיקון טעות

בארץ כבר לא נשאר שמאל ואם נשאר הוא ערבי לכל דבר

תאמין לי שהמבוגרים רובם זה לא שמאל כי בזכות אותם מבוגרים יש רוב של 70 אחוז ימני בכנסת

יותר נכון הילדים הם שמאלנים כי הם עדיין לא ראו את המציאות ולא יודעים איזה עם הרסני ורצחני אנחנו מתעסקים איתו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי נו באמת

תסתכל על מי שמצביע בימינו הרי הצעירים רובם הצביעו לשמאל שינוי העבודה ומרץ להם מצביע הציבור החילוני המשכיל ממעמד הביניים ומעלה

לצערינו במדינה הזאת הרוב הוא עני, בור, מזרחי [כמה שזה עצוב לי להשמע מאוד גזעני אבל זה המציאות] עם בערך 12 שנות לימוד פלוס מינוס וגם דתי... הם מי שמצביע לימין בעיקר לליכוד

זה הבעיה שקולות השמאל מתחלקים על פני מפלגות רבות בעוד הימין מתרכז במספר מצומצם של מפלגות

ככה המדינה שלנו נראית וככה היא מתנהלת.... שבמשך שנתיים וחצי אנחנו נלחמים על כלום פשוט כלום אנחנו לא נלחמים על המדינה כמו שאנשים פנאטים פה רוצים לחשוב אנחנו נלחמים על החזרת שטחים שכמו שמיני אמר לא היו מעולם שלנו.... ואנחנו ממש לא צרכים אותם...

יהודה ושומרון הם אזורים מיותרים שרק גורמים לזעם בלי כל מטרה...

אני מאמין הערבים רוצים את השטחים והם יהיו שקטים ומה הציע להם ברק זה היה חרטה ועבודה בעיניים ומעולם זה לא היה הסכם אמיתי אלא מיתוס כי הפלסטינים רוצים מדינה.... ותאמינו או לא אני מאמין שגם הם מוכנים להתפשר בדיוק כמונו...

פשוט בכל צד יש את האנשים שמוכנים לעשות הכל כדי לסכל את ההסכמים או לפחות שיחות ולצערינו בגלל הנהגות חלשות משני הצדדים הם נכנעים ללחץ של הקיצוניים

כי הרי בתקופת רבין היה שקט.... היה פיגועים... כן היה אבל זה מיוחס לקיצוניים שמנסים להרוס את ההסכמים....

בקיצור.. אני מאמין שבכל מצב יש סיכוי לשלום כי פשוט אי אפשר לפתור את זה בדרך אחרת למרות מה שאנשים אומרים פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערינו במדינה הזאת הרוב הוא עני, בור, מזרחי [כמה שזה עצוב לי להשמע מאוד גזעני אבל זה המציאות] עם בערך 12 שנות לימוד פלוס מינוס וגם דתי... הם מי שמצביע לימין בעיקר לליכוד

זה הבעיה שקולות השמאל מתחלקים על פני מפלגות רבות בעוד הימין מתרכז במספר מצומצם של מפלגות

הופה.......פה עברת ת'גבול...

או קיי נהייתהלי גזען !? מה קשור מה אתה מרוקאי או אושכנזי

אני מרוקאי שלם ! גאה... ! אחי אותו כנ'ל אחי סיים תיכון סיים אונברסיטה

ומצביע ליכוד... מה תגיד על זה?

אני כולה בן 17 אבל כבר הספקתי להיום במכון וויצמן בתחרות

אני כיתה י'א כל הבגרויות ציון מעל 80 אני ואחי לא טיפשים אבל תומכי ליכוד

אין קשר להשכלה לבחירות כל אחד בוחר במפלגה שהוא מאמין בדרך שלה!

ורק שתדע לך שום מפלגה לא עשתה כלום למדינה חוץ מהליכוד

עם לא השמלאנים כמוך המצב היה פי אלף יותר טוב

לא היו דעות קדומות מרוקאים היו מקבלים הזמנות שווה המדינה הייתה ממריאה לשחקים !!

אבל אתם השמאלנים במקום להבין שנתינת שטח זה לא הפיתרון חושבים

שהפיתרון לכל דבר הוא במילים

סבבה מסכים איתך אבל יש זמם לדיבורים ויש זמן למלחמה !

והגיע עת למלחמה כי כבר דיברנו !!!!!!!

נתנו העצנו הם לא קיבלו שיתמודדו עם התוצאות

ופעם הבאה שקול מילים ונסה לא להיות גזען

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשכנזי, חילוני, ממעמד הביניים ומשכיל וימני (לא קיצוני) בדעותי.

TaZoK, האם אתה חושב שאני לא עומד בקריטריונים להיות בעל דעות ימניות?

אזור איו"ש הוא בזבוז של זמן - נכון!

אין לנו מה לעשות שם - נכון.

אנחנו צריכים לצאת משם - נכון מאוד.

אבל השאלה היא איך יוצאים , מאיפה יוצאים (ומאיפה לא) , ואיך מונעים מהם לדרוש יותר (מה שסביר שיקרה) אחרי שנצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשכנזי, חילוני, ממעמד הביניים ומשכיל וימני (לא קיצוני) בדעותי.

TaZoK, האם אתה חושב שאני לא עומד בקריטריונים להיות בעל דעות ימניות?

אזור איו"ש הוא בזבוז של זמן - נכון!

אין לנו מה לעשות שם - נכון.

אנחנו צריכים לצאת משם - נכון מאוד.

אבל השאלה היא איך יוצאים , מאיפה יוצאים (ומאיפה לא) , ואיך מונעים מהם לדרוש יותר (מה שסביר שיקרה) אחרי שנצא.

ידידי היקר, הינך שמאלני. - אולי פשוט לא הבנת נכון את המהות של השמאל, אני יודע שיש לך הרבה מאוד שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת

תסתכל על מי שמצביע בימינו הרי הצעירים רובם הצביעו לשמאל שינוי העבודה ומרץ להם מצביע הציבור החילוני המשכיל ממעמד הביניים ומעלה

ככה המדינה שלנו נראית וככה היא מתנהלת.... שבמשך שנתיים וחצי אנחנו נלחמים על כלום פשוט כלום אנחנו לא נלחמים על המדינה כמו שאנשים פנאטים פה רוצים לחשוב אנחנו נלחמים על החזרת שטחים שכמו שמיני אמר לא היו מעולם שלנו.... ואנחנו ממש לא צרכים אותם...

יהודה ושומרון הם אזורים מיותרים שרק גורמים לזעם בלי כל מטרה...

אני מאמין הערבים רוצים את השטחים והם יהיו שקטים ומה הציע להם ברק זה היה חרטה ועבודה בעיניים ומעולם זה לא היה הסכם אמיתי אלא מיתוס כי הפלסטינים רוצים מדינה.... ותאמינו או לא אני מאמין שגם הם מוכנים להתפשר בדיוק כמונו...

פשוט בכל צד יש את האנשים שמוכנים לעשות הכל כדי לסכל את ההסכמים או לפחות שיחות ולצערינו בגלל הנהגות חלשות משני הצדדים הם נכנעים ללחץ של הקיצוניים

כי הרי בתקופת רבין היה שקט.... היה פיגועים... כן היה אבל זה מיוחס לקיצוניים שמנסים להרוס את ההסכמים....

בקיצור.. אני מאמין שבכל מצב יש סיכוי לשלום כי פשוט אי אפשר לפתור את זה בדרך אחרת למרות מה שאנשים אומרים פה...

את האמת שאני הייתי נמנע מלהביע דעה כזו קיצונית על עדות המזרח, היה לי גם מה להגיד בנידון - אבל אני אחסוך את התגובות האלו לעצמי מכיוון שהם יכולות לפגוע בחלק מן המשתמשים באתר. את האמת שיש לי חברים קרובים מאוד שהם מזרחים, וממש ממש מבריקים...

בכל אופן, אני שמאלני, בן 15, אפשר לומר משכיל, אבל אני לא אוהב לחלק לעצמי מחמאות. אשכנזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך שונא שמזכירים עדות!!! פשוט מראה כמה גזענים אנשים יכולים להיות, מעורר רחמים!

אני אשכנזי, ואני לא גאה בזה ואני לא חושב שיש במה להתגאות, אני גאה להיות ישראלי.

שני ההורים שלי הצביעו ליכוד ושניהם "משכילים".

אני עכשיו בכיתה י', מסכים עם הרוב הגדול של דיעות הליכוד.

יהודה ושומרון הם בכלל לא איזורים מיותרים TAZOK! היחידים שמתנחלים שם זה ערבים, הם אף פעם לא היו שם ולא צריכים להיות שם ! אולי כפר או שניים עכשיו תראה מה הולך שם !?!!? בונים שם ערים ענקיות, עצומות !!! ללא כלכלה, איכות חיים או חינוך, הם גרים שם בבתים עלובים וכל היום אוכלים זבל דתי פאנטי, אני לא מאמין שהם רוצים שלום אלא הם רוצים להתאבד ולהשמיד אותנו, רובם הגדול רוצה כך ! אני לא מבין למה אנשים חושבים על לדבר איתם בכלל ? אתם לא קולטים שאנחנו במצב הכי גרוע שיכול להיות ? אנחנו במלחמה שאנחנו לא יכולים להילחם בה. כל דבר שאנחנו עושים, כל צעד נצפה על ידי העולם, ארה"ב ובעיקר מערב אירופה הנאצים האלה, כמו צרפת גרמניה ובלגיה וכל היפי נפש זבל אדם האלה. אי אפשר לגרש ולהחריב את הערים האלה כי אז זה פתאום לא חוקי ונוגד את החוק הבינלאומי (אבל ללמד עם שלם להתאבד ולפוצץ ילדים זה לא נוגד שום חוק), אז עכשיו במקום להתלכד ולתמוך בצבא ובממשלה מתחילים לדבר על הסכמי שלום ושיחות, תגידו לי איפה אתם חיים ? שוויץ ? תעוררו !!!!!!!

העולם הולך להשתנות, הולכת להיות מלחמה נגד הערבים והטרור שלהם, אפגניסטן ועירק זה רק ההתחלה.

שלום לא עושים עם אויבים, אויבים הורגים, שלום עושים עם חברים, חברי אמת, בריטניה וארה"ב - זה שלום, לא יהיה דבר כזה פה.

אנחנו אולי רוצים את זה או חולמים על זה אבל פשוט אנשים פה לא מבינים שהפלסטינאים זה לא העם היהודי, הם לא רוצים שלום הם פשוט לא רוצים, לא רוצים אותנו פה לא רוצים אותנו בשום מקום, תקלטו - אין על מה לדבר, לא יהיה אף פעם על מה לדבר עד שפשוט האיסלם והאמונה של הערבים לא תעשה שינוי של 180 מעלות ! אבו מזן הוא כלום, בשביל ערבים, מזה מנהיג ? יש מסגד יש קוראן ויש שיח', זאת ההנהגה.

אני אומר לכם כבר עכשיו, בבחירות הבאות הליכוד עוד יותר מתחזק ומרץ והעבודה הולכות להתפרק ! שינוי וליכוד עולות, זה העם, חילוני\מסורתי ברובו, הגיוני, דמוקרטי ופטריוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו בכיתה י', מסכים עם הרוב הגדול של דיעות הליכוד.

יהודה ושומרון הם בכלל לא איזורים מיותרים TAZOK! היחידים שמתנחלים שם זה ערבים, הם אף פעם לא היו שם ולא צריכים להיות שם ! אולי כפר או שניים עכשיו תראה מה הולך שם !?!!? בונים שם ערים ענקיות, עצומות !!! ללא כלכלה, איכות חיים או חינוך, הם גרים שם בבתים עלובים וכל היום אוכלים זבל דתי פאנטי, אני לא מאמין שהם רוצים שלום אלא הם רוצים להתאבד ולהשמיד אותנו, רובם הגדול רוצה כך ! אני לא מבין למה אנשים חושבים על לדבר איתם בכלל ? אתם לא קולטים שאנחנו במצב הכי גרוע שיכול להיות ? אנחנו במלחמה שאנחנו לא יכולים להילחם בה. כל דבר שאנחנו עושים, כל צעד נצפה על ידי העולם, ארה"ב ובעיקר מערב אירופה הנאצים האלה, כמו צרפת גרמניה ובלגיה וכל היפי נפש זבל אדם האלה. אי אפשר לגרש ולהחריב את הערים האלה כי אז זה פתאום לא חוקי ונוגד את החוק הבינלאומי (אבל ללמד עם שלם להתאבד ולפוצץ ילדים זה לא נוגד שום חוק), אז עכשיו במקום להתלכד ולתמוך בצבא ובממשלה מתחילים לדבר על הסכמי שלום ושיחות, תגידו לי איפה אתם חיים ? שוויץ ? תעוררו !!!!!!!

העולם הולך להשתנות, הולכת להיות מלחמה נגד הערבים והטרור שלהם, אפגניסטן ועירק זה רק ההתחלה.

שלום לא עושים עם אויבים, אויבים הורגים, שלום עושים עם חברים, חברי אמת, בריטניה וארה"ב - זה שלום, לא יהיה דבר כזה פה.

אנחנו אולי רוצים את זה או חולמים על זה אבל פשוט אנשים פה לא מבינים שהפלסטינאים זה לא העם היהודי, הם לא רוצים שלום הם פשוט לא רוצים, לא רוצים אותנו פה לא רוצים אותנו בשום מקום, תקלטו - אין על מה לדבר, לא יהיה אף פעם על מה לדבר עד שפשוט האיסלם והאמונה של הערבים לא תעשה שינוי של 180 מעלות ! אבו מזן הוא כלום, בשביל ערבים, מזה מנהיג ? יש מסגד יש קוראן ויש שיח', זאת ההנהגה.

אני אומר לכם כבר עכשיו, בבחירות הבאות הליכוד עוד יותר מתחזק ומרץ והעבודה הולכות להתפרק ! שינוי וליכוד עולות, זה העם, חילוני\מסורתי ברובו, הגיוני, דמוקרטי ופטריוטי.

ואחרי זה עוד אומרים שהכל באשמת הפלשתינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דרור הישראלים לא מקבלים את המפה שהפלאשתינים רוצים,והפלאשתינים לא רוצים את המפה שהישראלים רוצים

כל אחד רוצה משהו אחר

ד"א-

"אם לא הייתי יודע שאתה מדבר עברית, הייתי בטוח שאתה ערבי " אם אין לך משהו חשוב להגיד פשוט אל תגיד כלום.

אבל המפת דרכים תוכננה ע"י אנשים של בוש. יותר פרו ישראלים מזה לא תמצא.

אריק שרון מוכר לכולם שהוא מוכן לויתורים כואבים, אבל מתנגד להכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק שתדע לך שום מפלגה לא עשתה כלום למדינה חוץ מהליכוד

בקשר למה שאמרת על גזענות אני מסכים אבל זה פשוט שטויות תבדוק הצעות חוק תבדוק הפגנות תבדוק הכל מאז שמרצ קיימים הם עשו הכי הרבה למען המדינה

וזה לא רק בגלל שאני שמאלני אני מתנחל כמו שכבר אמרתי וכל האנשים מהישוב שלי (ימניים לא הכי מתונים ברובם) שיצא לי לדבר איתם על הנושא אמרו שהם חולים על מרצ בקטע החברתי ואם לא המדיני הם היו מצביעים רק להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פיתרון ראילי לפחות, להילחם, קחו רובה ותלחמו.

חומת מגן לא היה מבצע, זה היה מלחמה, סופה של המלחמה היה צריך להיות כדור בין העיניים של עראפת אבל לצערי הרב מסיבות פוליטיות זה לא קרה והמלחמה פתאום נפסקה, לא הייתה לחימה והפיגועים התחדשו ולא הפסיקו. מזאת אומרת אם עראפת ימות יקום מישהו חדש ? קם עוד טרוריסט נדאג שיגיע לגן עדן ASAP.

אני אישית בעד טרנספר רק שאי אפשר לעשות את זה בגלל שאר העולם, אם היה אפשר הייתי שמח אם הינו מעיפים את כולם מפה על טיל !

הכיבוש היחידי שקיים היום זה הכיבוש הערבי, הערבים היום הם הכובש, תראו את אירופה ? אתם יודעים כמה ערבים יש בכל בירה אירופאית ?

בצרפת ! בשוודיה ! בבלגיה ! בבריטניה! הם באים לשם בכמויות, עושים ילדים כמו מכונות ועכשיו תראו איך באנגליה כל הזמן יש פשיטות על מסגדים ושומעים על התרעות בפיגועים, בצרפת שרפו בתי כנסת ובכל שאר אירופה הנאציזם והתפשטות האיסלם הפאנטי בחגיגה.

תראו את אום אל פאחם, בבתי הספר הילדים שם רוצים כבר להתאבד... צריך להעיף אותם מפה ! עלק אזרחי המדינה ! אויבי המדינה ! יש ממש מעט ערבים נאמנים, פה ושם ביפו, הדרוזים וגם חלק מהבדוואים. הגליל היום מלא בערבים, הנגב מלאאאאא בפחונים של בדוואים, אתם יודעים כמה זמן לוקח להגיע מג'נין לנתניה ? משכם לכפר סבא ? אין לנו מדינה !!! זה 5 קילומטר ! אתם פשוט לא קולטים את זה ! הגבול פרוץ, הפלסטינאים מתרבים כמו שרצים בכל מקום, מחנכים לטרור, משתלטים והם אלה שכובשים את ארץ ! ואלה שפה דיברו נגד השמאל צודקים ! זה ממש כמו להיות משת"פים ! אתם לא רואים מה שקורה כאן ? חברי כנסת של מדינת , מדינת היהודים, זוכרים ? מדינה ציונית ? חברי כנסת ערבים יש לנו פה ! ולא סתם, הם גם מסיטים ומבקרים במדינות אויב ! כמו סוריה והרשות ! אחמד טיבי, היה יועצו של עראפת והיום הוא חבר כנסת... וכן אנחנו כובשים ! תעשו לי טובה...

על תדברו על שלום, תדברו על איך לחסל טרוריסטים כמו עראפת ותהיו חזקים מנטלית, הטרור שובר אותנו כעם, אנשים לא מסוגלים לחיות ככה ורוצים ישר שלום, "שלום" עם הרשות = סוף למדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...