אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

אין כזה דבר שני צצדים

אתה רואה את עצמך שמאלני וחושב שאתה גם בצד היהודי ואתה לאאא

אני רוצה תרגיש מזה לפני שאתה פותח את הפה ומראה עד כמה הם טובים ואנחנו רעים

כואב לי לראות איך אנשים כמוך הורסים את המדינה שלנו ונותנים אותה לאויבים

אתה לא קולט עדיין שעוד מתקופת התנ"ך אנחנו במלחמות איתם ואז אף פעם לא יפסק והמחשבות שלך לא עוזרות ולא מועילות

אם יש לך בעיה עם יהודי טוב כמוני וציוני אז יש לך בעיה עם כל מדינת כי אני רואה את עצמך כבודד כי אין יותר שמאל בארץ!!

כל עוד אתה שמאלני אתה אוהב לראות דם של יהודים מתים ומבחינתי אתה בעיה!

אני אקח 2 קולה, צ'יפס ווופר על האש. תן לי עם זה בבקשה דם יהודי ואת שרידי השמאל במדינה.

או אם לא הבנת את הקשר, החלק הראשון מתייחס לזה שזה לא קשור, החלק השני לשטויות שאתה מוציא מהפה.

תענה פעם אחת לדעה, במקום להתרכז בבן-אדם שכתב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יודע מה הבעייה באנשים כמוך NICE1?

אתם לוקחים את הארץ הזאת כמובן מאליו, כאילו זה כלום, וכאילו שבמדינה אחרת אתה תסתדר בדיוק אותו דבר.

אבל אני אגיד לך משהו, זה הדבר הכי לא נכון שיהודי יכול לחשוב.

אבל אם כבר אילו ההשקפות שלך, של TAZOK ועוד שמאלניים לת'רד הזה, אז מה מעשיכם במדינה הזאת?

לפי טענתכם סיימתם צבא...תעופו מכאן, אף אחד לא צריך אנשים עם השקפה כל כך פסימית ובוגדנית על מדינת , ארץ אבותינו ארץ ששפכו עליה דמם, כדי שאתה אחרי זה תתן את זה בחזרה ועוד תרצה שהאוייבים שלך יהיו החברים שלך והחברים שלך יהיו האוייבים.

יש לי חבר שיש לו השקפות דומות בדיוק כמו שלך לגבי המצב בארץ, אז הוא אומר, איך שהוא מסיים , הוא עובר לארץ אחרת, בבקשה ממכם תעשו כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל מי שעובר בצבא מתחיל לפחות לתהות למה לנו להישאר בשטחים ולמה אנחנו צריכים את הצרה הזאת

זה לא דווקא שהם באמת הופכים להיות שמאלנים אבל המחשבה עוברת להם בראש אז מה תעשה תעיף את כולם מהארץ?

מצטער לומר לך אבל מילואימניקים זה הכוח הצבאי של

התורת לחימה של צה"ל מבוססת על סדיר קטן שמשמש כבשר תותחים עד שמגייסים את כל המילואים ואני גאה לומר שאני עושה מילואים בשטחים למרות שבסדיר הייתי ג'ובניק

וכן אני שמאלני ציוני גאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעייה באנשים כמוך NICE1?

אתם לוקחים את הארץ הזאת כמובן מאליו, כאילו זה כלום, וכאילו שבמדינה אחרת אתה תסתדר בדיוק אותו דבר.

אבל אני אגיד לך משהו, זה הדבר הכי לא נכון שיהודי יכול לחשוב.

אבל אם כבר אילו ההשקפות שלך, של TAZOK ועוד שמאלניים לת'רד הזה, אז מה מעשיכם במדינה הזאת?

זה הדבר הכי נכון ששמעתי בכל הת'ארד הזה !!!

לב אתה צודק במאה אחוז ! המדינה לא באה לנו כמבון מאליו !

זה מה שאתם צריכים להבין שהעם שלכם נלחם על המדינה הזאת שנים !!!

ועדיין נלחם ואתם מוכנים להיכנע לאוייב ולתת אותה על מגש של כסף...

זה באמת עצוב... והכי מפחיד זה שאתם דור העתיד...

אני מפחד רק מהמחשבה שיהיה ראש ממשלה שמאלני שיתן שטחים מהמדינה

נקווה לא נגיע ליום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרי שכל השמאלנים יעזבו את הארץ, מי יישאר להגן עליכם, הילדים בני 16 שצועקים 'מוות לערבים' בכל פינת רחוב?

דווקא לא... מי שישאר להגן זה אלה שהולכים לצבא ומשרתים בצבא שירות מלא

רק צה'ל יגן עלייך :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא... מי שישאר להגן זה אלה שהולכים לצבא ומשרתים בצבא שירות מלא

כרגע אמרת לאחד מהם לקחת את הדברים ולהתחפף.

לגבי האמירה שצה"ל ייגן עלי,נו באמת...

צה"ל יכול להגן עלי מפני הצבא הסורי אבל צה"ל לא יכול להגן עלי מפני המחבל המתאבד, והוא גם אף פעם לא יוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להתערב שצה'ל יכול להגן עלייך מכל איום כלשהו !?

מחבל מתאבד הוא לא בן אדם בודד שקם בבוקר לובש חגורת נפץ

ויוצא "לעבודה"

יש אחריו רשת טרור ענקית ועם נכנסים בה מהיסוד מהראשים שלהם

שאחד מהם הוא עראפת

אני מתערב איתך שלא יהיו פיגועים

אבל ברגע שפוגעים בסיקולים ממוקדים רק באדם אחד

זה לא ממש מועיל צריך ענק נרחב ואין פשרות לאף אחד

לא משנה מה או מי הוא אם הוא טרוריסט הוא אשם

ואני יחזור ויאומר

הקם להורגך השקם להורגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שממהרים לסלק אותי מכאן, כי לטענתם אני לא אוהב את המדינה, הייתי מציע לשמור על שקט.

עד עכשיו, כמעט אף אחד מילדי ה"שתי גדות לירדן זו שלנו זו גם כן" לא ענה לאף דבר ברצינות, אלא התרכז בכותב הדעה בתגובה שלו.

לירן, עכשיו ה"תשתית של הטרור" לפי הרמטכל, בשפל של כל הזמנים.

זו לא פעם ראשונה שיש בעיה של מתאבדים בעולם, ולא הפעם הראשונה שמנסים לחסל אותה. אף פעם זה לא עבד.

לירן, בתור חבר שלך, לא הייתי מצפה שתסלק אותי מהארץ בבכזאת קלות. במיוחד כשאני מהיחידים שעוד מנסה לדבר לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לסלק אותנו מהארץ?

אם תסלק את השמאלנים מהארץ מי יממן לך את החזקת הצבא ומי ישלם מיסים?! החרדים? העניים שאין להם גרוש על הנשמה?

מי ישאר פה במדינה המסריחה הזאת רק הבורים כמוכם שחושבים שמלחמה היא הפתרון לכל דבר ואם לא הולך בכוח הולך בעוד קצת כוח...

כבר ניסינו את השיטה הזאת.... [ראה מקרה מלחמת לבנון] אנשים פה פשוט לא יודעים היסטוריה וזה עצוב...

את עראפת כבר ניסינו לחסל הרבה פעמים אני בטוח שגם אם היינו מצליחים היה קם מישהו אחר....

הדרך היחידה לפתור את זה אחת ולתמיד היא שלום ואני לא עד כדי כך שמאלני ומעולם לא הייתי פשוט אני כבר לא מאמין שצה"ל יכול להחזיק עוד הרבה זמן במצב של היום

החיילים לא עומדים בזה הם עייפים ונמאס להם המילואימניקים לא רוצים לבוא כי מפטרים אותם מהעבודה כי הם לא נמצאים מעל חודש בעבודה ועדיין משלמים להם זה דופק את כל הכלכלה חוץ מהעניין שתסתכל איך אנחנו חיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן, עכשיו ה"תשתית של הטרור" לפי הרמטכל, בשפל של כל הזמנים.

זו לא פעם ראשונה שיש בעיה של מתאבדים בעולם, ולא הפעם הראשונה שמנסים לחסל אותה. אף פעם זה לא עבד.

לירן, בתור חבר שלך, לא הייתי מצפה שתסלק אותי מהארץ בבכזאת קלות. במיוחד כשאני מהיחידים שעוד מנסה לדבר לנושא.

אז מה אתה אומר יש בעיה אי אפשר להילחם בהם אז הם ינצחו נתן להם מה שהם רוצים

יהרגו אותנו ונשב בשקט ונתן להם שטחים!?

אני בכלל לא מסכים איתך !!!

ומי בכלל אמר לסלק מישהו מהארץ!? אם הבנתם מהדברים שלי

שאני רוצה לסלק מישהו מהארץ או משהו כזה אז אני מצטער זאת לא הייתה הכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון יש פתרון, והוא נקרא הקו הירוק.

אבל לך תסביר מה זה הקו הירוק לממשלה שלא מוכנה לקבל את הroadmap של בוש, שיותר ימני ממנו לא נמצא.

העם הצביע בעד מלחמה, ועדיין עסוקים בלהאשים את הצד השני שהוא "מכריח" אותנו ללכת למלחמה.

תחשבו רגע מה היה אם הייתם במקומם. מה הייתם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...