אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לראות את יוסי ביילין ואת יוסי שריד מימינו בשיחות טאבה להסכמי השלום - קטסטורפה מדינית.

לראות את שרון ואת פרס לשמאלו - כמובן עדיפות על הראשון.

אבל מה לעשות ש-דליה איציק חיים רמון וכל חברות החבובות נלחמים על כיסאות במפלגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) אני מבקש לא לקרוא לי אידיוט ופחדן כי אני איש אלים.

ב) טרנספר זאת טעות עכשיו כי פיספסנו את ההזדמנות להעיף אותם קיבינימאט מפה כשהירדנים עדיין רצו אותם.

עכשיו אנחנו אוכלים את הדייסה שבישלנו, השאלה היא איך לאכול אותה.

השמאל אוכל אותה עם כפית ועוד להגיד יאמי.

הימין אוכל רק קורנפלקס של תלמה וזורק את הדייסה לפח.

ג) לירן, אין להם טעונים למה השמאל טוב, יש להם רק טיעונים למה הימין רע וזה בעצם מוכיח כמה שהשמאל טועה וחסר כל בסיס בטענותיו.

ד) אני יכול לנמק כאן ועכשיו למה הימין זה טוב יותר לנו!

* כי זה יותר טוב לנו!! הלו איפה האינטרס האישי? פתאום כולם יפי נפש? אני בטוח שלהומלס ברחוב לא תתייחס ככה.

* כי הערבים פישלו אצלנו אם משא ומתן ללא פעולות בשטחים בגלל הרבה פאשלות שלהם בעבר ולא ניתן לסמוך עליהם, זה לא אפור זה שחור ולבן.

* פעולות ימניות יביאו לסוף הפיגועים מכיוון שאנשים אפילו ייפחדו להתאבד, במחבלים מתאבדים ניתן לטפל במספר דרכים:

1) פעולות נגד בכירים בדרגות גבוהות ביותר אשר תומכים בחמאס: שיח יאסין, נאסראללה, אסד ג'וניור, סאדאם חוסיין, בין לאדן ואחמד טיבי.

2) פעולות נגד משפחות של מתאבדים, גירוש משטחי אל מחנה פליטים בג'נין, החרמת רכושם והריסת ביתם, אם הדבר לא יעזור, קבירת השאהיד עם ראש של חזיר (ידוע כי אם קוברים שאהיד עם חזיר הוא לא עולה לגן עדן, נכון לא אנושי אבל מה לעשות...צריך לדבר איתם בשפה שלהם לא TAZOK?)

3) חיסול פעילי חמאס בעלי כרטיס מועדון וכרטיסי אשראי אל-ג'אזירה כארד (פעילי חמאס אוקצור).

* מצב כלכלי משתפר עקב הורדת הטרור לרמה אפסית.

* עקב הפסקת הטרור חזרה להדברות בנושא מדינה פלשתינאית והפעם! בתנאים שלנו. (עכשיו הם קובעים לנו תנאים, like we owe 'em sometin)

סיבות למה לא לשמאל:

* נאיביות יתר שלא מתבססת על שום דבר מלבד טעויות של אבו-עמר בעבר, כל פעם יש הבטחות מהצד שלהם ואף פעם אין תוצאות.

* הטרור יימשך ויחמיר, מאות יהרגו בפעילויות טרור מכיוון שלמשטרה מתחיל לאזול התקציב, והשמאל לא יילחם בטרור מכיוון " שהם מבטאים ככה את הכעס שלהם שאין להם מדינה" ובינתיים הם על שולחן הדיונים ואבו מאזן מעכב עוד ועוד את הקמת מדינה אפילו שיש לו כבר את חצי ירושלים!

* לחלק את עיר בירתה של מדינה זה פשוט דבר פסול וזה קדוש לנו, מעניין אם למשל היה סעיף בהסכם של אבו-מאזן שהוא רוצה תמורת לסרס למשל את TAZOK, גם היית מסכים? (i wish)

* עם דרכי השמאל לא נגיע לעולם לשלום מכיוון שהפלשתינאים אינם רוצים שלום, הם רוצים הסכם שלום עם פירצה שמאפשרת להם להתשלט על כל ככה שתחכה לנו רודנות מוסלמית דיקטטורית, בוא נראה איפה שריד וביילין יהיו אז (עוד שתי בוגדים שכלולים באותה קבוצה עם ביילין).

ד) אז מה שהיו פה פרסים ועיראקים? אנחנו היינו פה הכי ראשונים וכאן נשאר! תמיד זה יהיה הבית הלאומי שלו, ואם לא נלחם עליו, האוייבים שלנו רק ימשיכו להתנכל לנו ולקחת ולרצות עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב האנשים פה ממש לא אכפת איפה לחיות, העיקר שיהיה מולם מחשב.

לדעתי אתם מבזבזים את הזמן בלהתוכח על דבר שאין לכם דרך לשנות, חבל על המאמץ תשלימו עם המצב הנוכחי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב האנשים פה ממש לא אכפת איפה לחיות, העיקר שיהיה מולם מחשב.

לדעתי אתם מבזבזים את הזמן בלהתוכח על דבר שאין לכם דרך לשנות, חבל על המאמץ תשלימו עם המצב הנוכחי...

יש דברים שאני יכול להבין ויש דברים שלו

לדוגמא אני לא מבין איך אנשים מוכנים לוותר על שטח מהבית שלהם?

אני רוצה לראות אותם אומרים שנחזיר את ירושלים ! ואת החלק

שצריך להחזיר מירושלים נחזיר מהעיר שלהם מהבית שלהם שיותר קרוב

אליהם פיזית מאשר הבית שלהם הכולל שהוא מדינת ישראל

קשה לי לעכל אנשים ששונאים כל כך את מדינתם זה פשוט עצוב

ממש עצוב ואני מתבייש לחיות במדינה שיש בה

אנשים ששונאים אותה כל כך ששטח ממדינתם הוא דבר פעוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O.K. לכל מי שטוען שמדינות ערב התחילו את ששת הימים הנה קישור לאתר צה"ל (נכון שמפורטות שם כל הסיבות למה אבל זה לא הנקודה אנשים בלי ידע היסטורי ניסו להוציא אותי מפגר)

ודרך אגב גם קראתי מחקר ישראלי שטוען שהסיבה האמיתית הייתה שפחדו שיפציצו לנו את הכור ושכל שאר הסיבות הן פשוט כיסוי לעובדה שלא הודינו בקיום הכור

http://www.idf.il/hebrew/history/6day.stm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון !

ששת הימים מלחמה מפוארת בתולדות מדינת ישראל

דבר שני פתחה מערכה רק משום

שהגיע מידע מודיעיני מאלי כהן המרגלל המהולל שעומדים להתקיף אותנו

ועובדה שהתקפנו אותם "תפסנו אותם עם המכנסיים למטה"

ועובדה לקח שהם עמדו לתקוף זה שכל המטוסים שלהם

היו על משטח הטיסה מתודלקים ומוכנים

אז דיי לזבל במוח ולהרוס דבר מפואר בתולדות המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שבעד החילוק? למה אתם מוכנים לוותר בכזאת קלות על שטחיה של מדינת ישראל?

אתם מאמינים שאם ניתן להם עוד שטחים הכל יהיה שונה? שהם יבואו בשלום. אני לא מאמין לזה. אני מאמין בשיטה שבאש נלחמים באש. היה לנו איתם כמה וכמה הסכמים וכל הסכם הופר ברור שהשמאל יפיל את זה על הימין זה בטוח במקום על הרשות בראשה עראפת.

אז אם מראים להם שישראל לא מוכנה שיכתיבו לה מה יקרה ותתחיל פשוט לחסל את האנשים שגורמים לזה. נכון תיהיה ביקורת קשה בעולם! אבל הבעיה של כל העולם היא שהם לא חיים פה! הם לא צריכים לעלות על אוטובוס בפחד. השמאל עם הפה שלו והאהדה שלו למחבלים ולטרור מהצד הפלשתינאי והאשמת בכל דבר שקורה השמאל לא מבין שלעזור הם לא עוזרים הם פשוט גורמים לישראל להראות רע. למה אין אנשי שמאל ערביים? למה אין הפגנות של ערבים?

השמאל בשנתיים האחרונות פשוט התחרפן התחל מגוש שלום שבכלל הראתה את השמאל האמיתי ומה חשוב לו ועד היום שהם פשוט מראים את באור הכי שלילי שיש.

הטלוזיה שלהם מראה תוכניות שמראות את "יהודי האמיתי" מוכרים אצלהם שירי שהדים כרזות של מחבלים וכל דבר שנגד . מי ששולט על הטלוזיה ועל העיתונאות הוא ערפאת שלא מזיז אצבע לתיקון המצב. אז שוב להאמין למפת דרכים שתפתור את כל המצב או לאבו מאזן שכפוף לערפאת.

למי שראה ערוץ 10 אתמול 26.5 בחדשות הראו תוכניות שמראות יהודי חרדי מתפלל ומבקש מאלוהים מוות לכל הפלשתיאנים וסדרות על היהודים.

בעיתון שאין לי מושג את השם היה מודעת ניחומים למשפחה של המתאבדת. והכל! בערפאת שולט. אל תגידו לי שהוא לא יודע הוא לא רק יודע הוא גורם לזה לקרות.

השמאל חושב שהימין פשוט לא רוצה שלום והוא יעשה הכל בשביל שלא יהיה שלום. שוב אשליה של השמאל. הימין פשוט התעורר וראש ממשלה או מפת דרכים שערפאת עדיין בשטח מראות לנו שהעתיד יהיה זהה רק שינוי אחד הפלשתינאים קיבלו עוד שטחים והם דורשים עוד.

אם הם מחשיבים את החיים שלנו לכלום והדם שלנו לא שווה! אז אני חושב שלפי הדעה שלהם אנחנו צריכים לפעול. מחבל בונה פצצות מעודד טרור פשוט לחסל אותם בלי הרבה שאלות כדור בראש ונגמר הסיפור ואז המצב ישתנה שהם יראו שהטרור מוביל למשהו אחד למות בגיל צעיר יותר.

ועדיין לא עניתם לי על זה?

למה יש הפגנות רק נגד המתנחלים? מה עם הבדואים הם לא עושים אותו דבר. רק דבר אחד שונה המתנחלים לוקחים שטחים של . הבדואים לוקחים שטחים של מדינת ישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק!!!!

הראי ידוע ומי שלא יודע את זה הוא טיפש

הפלשתנאים לא רוצים שלום הם רוצים את מדינת ישראל

ואת היהודים בים

ההתנחלויות הן רק תירוץ עלוב השמלאנים הן הסיבה

היחידה למה ההארץ הזאת במצב שהיא נמצאת בו...

תתארו לכם ממשלה ללא שמאל תראו איזה עתיד יפה למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי בזבזתי זמן רב מדי בוויכוחי סרק ען אנשים אטומים שכמותם, הן בארץ והן בחו"ל, ולמדתי לקח אחד מכל זה (וזה גם פתגם ידוע):

Talk sense to a fool, and he will call you foolish.

I hereby withdraw from this fruitful discussion, have fun beating this dead horse for as long as you like.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי חצי הסכמה עם איש שמאל:)

לפי דעתי באמת הויכוח הזה לא שווה הרבה, אולי טיפה בשביל להוציא אגרסיות, אבל אנשים לא הולכים לשנות את הדעה שלהם בזמן הקרוב...

אבל שוב שמתי לב להתנשאות המגעילה הזאת וזה החצי שאני לא מסכים מהמשפט הקודם של MINIMIZER.

נתראה בגבעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי חצי הסכמה עם איש שמאל:)

לפי דעתי באמת הויכוח הזה לא שווה הרבה, אולי טיפה בשביל להוציא אגרסיות, אבל אנשים לא הולכים לשנות את הדעה שלהם בזמן הקרוב...

אבל שוב שמתי לב להתנשאות המגעילה הזאת וזה החצי שאני לא מסכים מהמשפט הקודם של MINIMIZER.

נתראה בגבעות

משפט חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, הסיסמא הזו כבר כל כך נדושה ...

אני באמת מעדיף לעשות שלום עם אוייבים. הבעיה שהם ממש לא אוייבים. אין הגדרה לעם הפלסטיני, אכזריותם הרבה מוציאה אותם מהגדרת בני אדם.

אני מסכים אם רב הדברים שקראתי פו שכמובן נכתבו באמוציונליות .

אבל יש פו מעיין גזענות , לא מילה יפה , אבל זו דעתי .

כל הפלשטינים חראות - לא בני אדם - זו הכללה ,

זה בדיוק כמו כל היהודים חרא .

מי שאשם במצב הם אנשי ימין קיצוני משני הצצדים אשר "המילה פשרה" זרה להם .

ואני לא בא לחפש אשמים או משהו , רק מנסה להגדיר מצב.

חמאס=קיצוניות

התנחלות=קיצוניות.

קיצוניות מזיקה - ורק גורמת לביות נוספות ,לבעיה זו אין פתרון קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הימנים פה בחרו בדרך של דמגוגיה, חבל. לאורך כל הת'רד באתי עם עובדות ואף אחד לא ניסה להתווכח ברצינות.

תברחו כמה שאתם רוצים, בסוף היום תמיד תהיו אותם אימפריאליסטים שמתכננים את הוילה שלהם על הפרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...