מבצע לוג'יטק - 40% הנחה באופיס דיפו ו-30% הנחה בבאג - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע לוג'יטק - 40% הנחה באופיס דיפו ו-30% הנחה בבאג

reggaewithdoli

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל בKSP היבוא הוא מקביל לזה שלש היבואן, האחריות היא במעבדות KSP.

אני לא יודע מי נותן שם את האחריות אבל גם אם זה KSP עדין יש בעיה בעכבר הם צרכים לתן אותו....

אבל למה לקנות את ה518 אם בעוד 30 שקל בערך יש לכם את הg5 עם העיצוב החדש? :s07:

כי MX518 יותר טוב מG5 גם אני ממש התקשתי לאמין ועדין אני מעדיף את הG5 אבל מבחינת איכות הMX518 לוקח תקראה פה וגם תריץ חיפוש בGOOGLE ותראה את התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות של KSP היא בסדר בסך הכל, לא להגזים. אולי של מעתק עדיפה, אבל עדיין לדעתי עדיף לחסוך כסף מראש וזהו.

(מי בדיוק מימש אי פעם אחריות על עכבר לעזאזל?! :nixweiss: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה כמה חברה ששאלו לגבי הDINOVO EDGE. אז ככה, המחיר 1034 זה אחרי ההנחה, לפני ההנחה המקלדת הזו עולה בבאג 1430 ש"ח. קניתי לעצמי אחת כזאת אתמול ואני פשוט לא מפסיק להתלהב ממנה... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פה כמה חברה ששאלו לגבי הDINOVO EDGE. אז ככה, המחיר 1034 זה אחרי ההנחה, לפני ההנחה המקלדת הזו עולה בבאג 1430 ש"ח. קניתי לעצמי אחת כזאת אתמול ואני פשוט לא מפסיק להתלהב ממנה... :D

אז המחירים באתר הם אחרי הנחה אם כך... כמה חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, מאוד מוזר מה שחלקכם אומרים, שהמחירים באתר של באג הם כבר אחרי הנחה השוויתי מחירים של כמה מוצרים שאני רוצה לקנות, וזה לא נשמע הגיוני. אם באמת המחירים אחרי הנחה, זה אומר שבאג הרבה יותר מאופיס-דיפו, בכל יום, אפילו שאופיס-דיפו נחשבים ליקרים במוצרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר שלהם ותבדוק, בדר"כ מה שיש שם תמצא בלפחות אחד מהסניפים שלהם.

אני כבר שמתי עין על Z-4, הפעם אני גם אקנה אותו. נראה לי גם נקנה את ה-X-540 לסלון.

בכל מקרה, באתר של אופיס-דיפו, לחפש . יותר פשוט מזה אין. :)

(אני קראתי רק עד לעמוד הזה, אז אני לא יודע מה נגמר)

אבל לא מומלץ לקחת אותם לסלון, הם חלשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני קראתי רק עד לעמוד הזה, אז אני לא יודע מה נגמר)

אבל לא מומלץ לקחת אותם לסלון, הם חלשים

זה היה רעיון, אבל החלטתי לרדת ממנו. במקום, אני אקנה R10 כנראה מתנה לאחי שצריך משהו פשוט.

אני בדיוק כמוך מחכה שהסט הזה יגיע לארץ כבר...

הסט הזה צריך להגיע לארץ ממש אוטוטו, אבל כמו שאני מכיר את -דיפו, לא תראה אותו אצלם עד סוף השנה (אם בכלל), כך שאין מה לחכות גם למבצע הבא.

אני חושב ברצינות לקנות בינתיים את הסט של ה-Wave, ואם העכבר והמקלדת לא יושבים על אותו משדר, לשים את העכבר בצד ולקנות את ה-MX Revolution.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה רעיון, אבל החלטתי לרדת ממנו. במקום, אני אקנה R10 כנראה מתנה לאחי שצריך משהו פשוט.

הסט הזה צריך להגיע לארץ ממש אוטוטו, אבל כמו שאני מכיר את -דיפו, לא תראה אותו אצלם עד סוף השנה (אם בכלל), כך שאין מה לחכות גם למבצע הבא.

אני חושב ברצינות לקנות בינתיים את הסט של ה-Wave, ואם העכבר והמקלדת לא יושבים על אותו משדר, לשים את העכבר בצד ולקנות את ה-MX Revolution.

ברוב הסטים שראיתי העכבר והמקלדת יושבים על אותו מקלט...יצא לי לראות גם דברים מוזרים למשל הסט MX5000 שעובד על מקלט אחד...אם תיקח את שתי הרכיבים שלו בנפרד הם יצטרכו 2 מקלטים, די מוזר...

בכל אופן אני באמת מקווה שהסט יגיע לארץ בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...