Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 110 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי חברים

אז התחלתי CLASS אחר MONK

יש לכם טיפים כלליים :

א. אני שם לב שהוא משתמש באגרופים , האם לרכוש/להשיג עבורו את הנשק FIST HAND ?

ב. משהו שלא הבנתי , שמתי לו ביד אחת FIST HAND והיה לי DAMAGE מסויים וכאשר הוספתי ל OFF HAND

עוד מסוג FIST HAND זה דווקא הוריד את ה DAMAGE , מ ד ו ע ?

ג. האם מומלץ לצייד אותו ב TWO HAND WEAPON ?

ג. אם יש עוד טיפים אשמח לשמוע

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים

אז התחלתי CLASS אחר MONK

יש לכם טיפים כלליים :

א. אני שם לב שהוא משתמש באגרופים , האם לרכוש/להשיג עבורו את הנשק FIST HAND ?

ב. משהו שלא הבנתי , שמתי לו ביד אחת FIST HAND והיה לי DAMAGE מסויים וכאשר הוספתי ל OFF HAND

עוד מסוג FIST HAND זה דווקא הוריד את ה DAMAGE , מ ד ו ע ?

ג. האם מומלץ לצייד אותו ב TWO HAND WEAPON ?

ג. אם יש עוד טיפים אשמח לשמוע

תודה לעוזרים

לא שיחקתי הרבה monk אז אני אנסה לענות אבל קח את זה בערבון מוגבל.

א) כן, הוא הקלאס היחיד שיכול להשתמש בfist weapons.

ב) שאתה עושה dual wielding (משתמש ב2 נשקים), הנזק מתחשב לפי הממוצע שלהם. כלומר, אם יש לך אחד עם dps 10 ונשק שני עם dps 1, סה"כ תקבל dps 5. לכן תמיד עדיף לשלב נשקים דומים ברמת הנזק ובאותה מהירות. אגב, אתה מקבל בונוס במצב של dual wield לattack speed, לא ממש זוכר כמה.

ג) תלוי באיך אתה משחק ומה הbuild שלך. אני לא ממש מכיר את הקלאס אז קשה לי לייעץ. באופן כללי, עם dual wield תתקיף יותר מהר אבל תעשה פחות נזק. עם 2handed אתה עושה יותר נזק פר מכה אבל מתקיף לאט יותר. עוד אופציה פופלארית זה לקח ביד אחת ומגן ביד שניה. נותן לך איזון לא רע של התקפיות והגנה. אני חושב שרוב הmonks שאני מכיר משתמשים ב2 נשקים, בעיקר בגלל שאפשר לשים עליהם הרבה בונוסים כמו life steal אבל ברמות הגבוהות ועם הציוד הנכון, 2 handed יכול לשחוט הרבה יותר מהר.

ד) הטיפ שלי זה תנסה את כל השילובים האמורים ותראה מה מסתדר לך יותר. הצורך להתחיל להשוות builds וציוד מגיע רק שאתה מתקרב לinferno. עד אז פשוט תתנסה בהכל כי זה לא כל כך משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בהצלחה.

למי ששאל בזמנו איך הparagorn lvls החדשים יעבדו -

http://www.salediablo3.com/news/index-330-diablo-iii-paragon-20-frequently-asked-questions

If you have a Paragon Level 150 Barbarian, a Level 160 Level Wizard. It does not mean that your shared Paragon Level is 310. They would calculate all your experience together and then determine which shared level you are.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בSTARTER EDITION והמשחק מצא חן בעיני. מה הדרך הזולה ביותר לקנות את המשחק המלא? צפויה הנחה בזמן הקרוב? כרגע אני משחק בשרת אמריקאי, עדיף להשאר בו או לעבור לאירופאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחיר אני ממש לא יודע. לא ראיתי כמעט בשום מקום מבצעים. הכי זול שראיתי (וחנות אמינה) זה -

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Diablo-3-CD-Key-for-Battle.net-%252d-Instant-Download.html

בקשר לשרתי משחק, בוודאות עדיף לך לעבור לאירופאי, הפינגים שם הרבה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משנה אם אני משחק רק SINGLEPLAYER? יש לי כבר כמה שעות משחק וחבל להתחיל מההתחלה.

שווה לך בהחלט להתחיל מחדש כי כמה שעות זה בקטנה ובגלל שהמשחק הוא always on, אתה יכול לקבל גם לאג שאתה משחק single player.

זה וכמובן שמאוד כיף לשחק אונליין עם קבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בSTARTER EDITION והמשחק מצא חן בעיני. מה הדרך הזולה ביותר לקנות את המשחק המלא? צפויה הנחה בזמן הקרוב? כרגע אני משחק בשרת אמריקאי, עדיף להשאר בו או לעבור לאירופאי?

תעבור ללא דיחוי לשרת אירופאי , אל תעשה את הטעות שלי

אני התחלתי לשחק בשרת אמריקאי ( לא שמתי לב שיש אזורים) היה סביר הגעתי לברברי רמה 60 פארגון 9.

ואז התחילו לי לאגים נוראיים ומאז אני לא יכול לשחק בדמות.

עברתי לשרת אירופאי והתחלתי לשחק MONK - אני רמה 6 פארגון 5 .

בקיצור - עבור לאירופאי - אין מה להתלבט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...