Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 114 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

שלום חברים

אם אני רוכש עותק דיגיטל דרך BATTLE.NET של ROS

האם זה משנה גרסה USA או EUROPE של ההרחבה הזאת

הרי יש הבדל במחיר מבחינתנו 40 $ מול 40 אירו

אבל לא רוצה בעיות שלא אוכל לשחק בשרתי אירופה

מה דעתכם ?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא משנה.

אני מעוניין לרכוש את גרסת הדלוקס, אבל כבר הזמנתי את הגרסא הרגילה מ-Kinguin. אני אקבל את ה-CDKEY יום לפני שחרור המשחק.

מישהו מעוניין לקנות ממני את הגרסא הרגילה ב-120 ש"ח?

אני אשלח את ה-CDKEY ברגע שאקבל אותו.

עכשיו ראיתי שניתן להוסיף על הקנייה הרגילה את הפיצ'רים של הדלוקס במחיר מוזל דרך האתר של בליזרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אגדיים שהם באמת זועתיים, יש כאלה שמכילים תכונות מיוחדות.

דבר ראשות כמות קסמים. אתה מקבל +נזק כלשהו, +תוספת של כסף או נסיון, +int\dex\str.

ואז יש לך גם כאלה שמוסיפים לך אפקטים כמו שלמשל בויזארד יש לך שני טילים במקום אחד בנשק Magic missle, או שכמו בחרב המקסימוס - אתה עושה SPAWN לשד שעושה כמות אדירה של נזק, וקשור אליך עם שרשראות אש שעושות יותר נזק משניכם ביחד לכל מי שנתקל בהן

ואז יש לך דרגה גבוהה יותר, שזה סטים (אייטמים ירוקים). אלה מוסיפים לך עוד ועוד ועוד תכונות, רשימה ארוכה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היתרון בLEGENDARY? היחיד שקיבלתי עד עכשיו הוא שיריון לא משהו.

יש לך את הרשימה של כל ה-Legenday ומה בדיוק כל אחד עושה - כנס פה ובתוך הפריטים תבחר רק Legendary ותראה את המבחר.

http://us.battle.net/d3/en/item/

כמובן שיש דברים מדהימים ויש דברים פח, תלוי במזל שלך.

ביום הראשון ששיחקתי אחרי שיצא loot 2.0 קיבלתי את זה http://us.battle.net/d3/en/item/haunt-of-vaxo

עם תוספת של life regen ו-vitality, אחלה דבר ל-demon hunter - שני חבר'ה שמסתובבים מסביב וסופגים נזק במקומי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החפצים לא נוצרים אקראית כמו בבורדרלנדס?

יש תכונות שהם קבועות ויש שהם אקראיות. גם כל תכונה מגלגלת ערך אקראי בתוך תחום מסוים, ובלי שום קשר, חלק מהשינוי שהם עשו בפאצט 2.0.1 זה שאתה תמיד תקבל items שמתאימים לקלאס שלך (לא כמו בborderlands).

אם תסתכל על הlegendary של nitzanj (שהוא מגניב לאללה אגב :) ) אז הזימון של הclones תמיד יהיה על הitem, תקבל ערך dex/int/str (תלוי עם איזה קלאס מצאת את זה) ואז crit chance (עם ערך משתנה) ובסוף 3 ערכים אקראיים לגמרי.

עוד טיפ, שאתם מסתכלים על item/legendary בinv, תלחצו על ctrl ותוכלו לראות מה ההערכים המקסימלים והמינימלים שהייתם יכול לקבל בגלגול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין את כל הבלאגן שעשו עם רמות הקושי החדשות (מאז patch 2.0). לפני השינויים הייתי משחק עם ה-DH בקלות ב-MP3/4. עכשיו אני בקושי מצליח להתקדם ב-Act 5 על Torment 1. לשחק עם wizard רמה 45 בטורמנט יותר קל מ-DH רמה 70 עם 60 פראגון.כל ה-adaptive difficulty משגע אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...