Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

דהריפר, אני לא זוכר את סייקו צמוד כל כך אלינו. הייתה רק משימה אחת שראינו אותו באותו מקום, וזה המקום שצריך לפוצץ מתקני AA ואת הספינה. בשאר השלבים אנחנו רק נתקלים בו מקסימום והולכים איתו כמה מטרים. אני חושב שכן נזכה לראות הרבה דברים חדשים. הכותבים של העלילה בטח יחשבו על משהו יצירתי. אל תשכח גם שהמשחק נמשך שעות רבות, ככה שיכול להיות שהמשימות של סייקו יהיו בשעות שלא היינו פעילים עם נומאד.

הרבה שעות ?

באיזה קריסיס בדיוק יצא לך לשחק ?

קריסיס היה קצר

לפי המפתחים Warhead יהיה באותו אורך

Warhead יעלה 30$

המפתחים אמרו שזה כמו השקה מחודשת

כנראה Crysis 2 כבר בפיתוח

עכשיו אני לא אומר שב30$ זה לא יכול להיות משחק טוב

אם כל השיפורים בטח שזה יכול להיות אם באמת ימומש

אבל אתם מפנטזים יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרבה שעות ?

באיזה קריסיס בדיוק יצא לך לשחק ?

קריסיס היה קצר

לפי המפתחים Warhead יהיה באותו אורך

Warhead יעלה 30$

המפתחים אמרו שזה כמו השקה מחודשת

כנראה Crysis 2 כבר בפיתוח

עכשיו אני לא אומר שב30$ זה לא יכול להיות משחק טוב

אם כל השיפורים בטח שזה יכול להיות אם באמת ימומש

אבל אתם מפנטזים יותר מידי

חח כן תכלס נראה לי כולם מזילים ריר על המשחק.. שיהיה קרייסיס רק יעבוד חלק + משחקיות משופרת + עלילה ומפות חדשות חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילר

אם חושבים על זה.... מה כבר יהיה לעשות ב-CRYSIS2? למעט השם, כל האי קפא, וכל מי שעליו מת...

מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות שם? זה יהיה משחק פעולה פאקינג לינארי אם כל המשחק נהיה על האי הקפוא.

ספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילרספוילר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנתה את העלילה בגרוש במיוחד את הסוף

היצורים האלו הגיעו מאיזשהו מקום ...

אין בעיה מבחינת העלילה להעביר את זה לחורים אחרים בכדור הארץ

או בכלל עמוק עמוק בחלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מה יקרה...

החיזרים עשו backup plan.. למקרה שהאנושות תנצח (כמו שקרה), תגיח מכונה ענקית בגודל האי מתוך האדמה, שהיא בעצם wormhole generator... המכונה היא מעין טבעת עצומה שמקיפה חור תולעת שחור ואימתני... הטבעת לוקחת את הכוח שלה מליבת כדור הארץ, ואם מישהו לא יעשה משהו - ומהר - ליבת כדור הארץ תקרוס וכך כל כדור הארץ!!

שיא הטכנולוגיה מעלה חרס - פצצות גרעיניות, EMP's עצומים - שום דבר לא עוצר את חור התולעת!

יש רק דרך אחת...

פסיכו מתנדב להכנס פנימה.. ולהציל את האנושות.

הוא נוחת ביקום מקביל ושם הוא צריך להרוס את החייזרים!

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי רפרוף מייגע על רוב העמודים מה-19 שעברתי - אני אוסיף את תגובתי,

קרייסיס דווקא לא כזה כבד כמו שעשו ממנו.. שחקתי וסיימתי אותו על הגדרות הכל MED על 1280X1024 (וזה עוד עם הכרטיס מסך הקודם שלי - 8600GTS) ואני חייב לציין שמאד נהנתי מהמשחק.. לא קרטע לי ולא נעליים.. מי אמר שצריך לשחק הכל על הגדרות מירביות כדי להנות..?

ראיתי שהשוו פה קודם CRYSIS ו COD4, לפי דעתי השוואה לא במקום, שני עולמות שונים. שני סגנונות שונים לגמרי ולמעשה המכנה המשותף היחיד שלהם זה שהם FPS. בשניהם יש הפקה מעולה עם סאונד מעולה וגרפיקה מעולה רק שהמשחקיות שלהם שונה לגמרי..

ובחזרה לנושא, לפי דעתי לאחר ש יצאו מאד מופסדים מ CRYSIS הם חוזרים לעשות סיבוב שני . המנוע כבר קיים וההוצאות על משחק נוסף נמוכות בהרבה.. הם רק יכולים להרוויח.

אני דווקא אשמח לעוד משחק בסגנון ומצידי שלא יחדשו או ישנו כלום. היה לי טוב עם הראשון.. יהיו שלבים חדשים ועוד אוייבים להרוג = SIGN ME IN !

מה אכפת לי איזה דמות אני משחק ? אני בכלל לא זוכר/יודע את מי שחקתי אפילו בקרייסיס.. מבחינתי שחקתי את עצמי. עם עכבר ומקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך חללית בשביל להפעיל אותו על ultra high עם הפילטרים וכו'

ורגע זה CRYSIS 2 או חבילת הרחבה ? לא כל כך הבנתי

לא 2, זאת חבילת הרחבה שהוכרזה.

בה נשחק מהתחלה רק מנקודת מבטו של סייקו, שיפור כללי במנוע הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי רפרוף מייגע על רוב העמודים מה-19 שעברתי - אני אוסיף את תגובתי,

קרייסיס דווקא לא כזה כבד כמו שעשו ממנו.. שחקתי וסיימתי אותו על הגדרות הכל MED על 1280X1024 (וזה עוד עם הכרטיס מסך הקודם שלי - 8600GTS) ואני חייב לציין שמאד נהנתי מהמשחק.. לא קרטע לי ולא נעליים.. מי אמר שצריך לשחק הכל על הגדרות מירביות כדי להנות..?

ראיתי שהשוו פה קודם CRYSIS ו COD4, לפי דעתי השוואה לא במקום, שני עולמות שונים. שני סגנונות שונים לגמרי ולמעשה המכנה המשותף היחיד שלהם זה שהם FPS. בשניהם יש הפקה מעולה עם מעולה וגרפיקה מעולה רק שהמשחקיות שלהם שונה לגמרי..

ובחזרה לנושא, לפי דעתי לאחר ש יצאו מאד מופסדים מ CRYSIS הם חוזרים לעשות סיבוב שני . המנוע כבר קיים וההוצאות על משחק נוסף נמוכות בהרבה.. הם רק יכולים להרוויח.

אני דווקא אשמח לעוד משחק בסגנון ומצידי שלא יחדשו או ישנו כלום. היה לי טוב עם הראשון.. יהיו שלבים חדשים ועוד אוייבים להרוג = SIGN ME IN !

מה אכפת לי איזה דמות אני משחק ? אני בכלל לא זוכר/יודע את מי שחקתי אפילו בקרייסיס.. מבחינתי שחקתי את עצמי. עם עכבר ומקלדת.

:goodposting:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...