אחרי כמה שעות מול המסך אני מתחיל לדמוע ומקבל כאבי ראש מה לעשות? (בבקשה) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי כמה שעות מול המסך אני מתחיל לדמוע ומקבל כאבי ראש מה לעשות? (בבקשה)

naorai

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

די כבר עם הדיון הזה! רק מלשמוע אותכם מדברים על עיניים העיניים לי מתחילות לקבל דמעות.

בכל מקרה פעם כשהיה לי מסך PROVIEW 15 שריצד ב800X600 הייתי מרגיש דמעות לאחר שהשתמשתי בו בשעות ערב מאוחרות. עכשיו 959NF ב1152X864 על 100HZ אין בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתתם לו שום פיתרון. אני מקווה שאני אוכל לתת:

אני יודע שיש כל מיני מגיני קרינה וכאלה האם חוץ מהעובדה שהם מכוערים מאוד הם גם עוזרים?

כן. מאוד, אבל מאוד. ייפתור לך את הבעיה בטוח. אני ממליץ על אלה של 3M הם ממש מעולים מסננים 99% מהקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה אפשרויות: 1) יש לך בעיה בראש או בעין והמסך גורם לתיסמונים של הבעיה. (לי למשל היו לפני שנה כאבי ראש פיצוץ חבל על הזמן אתם לא יודעים מזה כאב ראש אם לא היה לכם את זה, פשוט הראש מתפוצץ !#!@# אתה כמעט מתעלף. זה היה כשעשיתי אבל אולי היה לזה גם קשר לישיבה מול מחשב יותר מדי זמן).

2) המסך שלך ממש לא בריא לעיניים והוא דופק לך אותם חזק וכאבי ראש הרבה פעמים קשורים לעיניים, במקרה הזה או שתקנה מסנן קרינה, או שתעבור למסך עם Refresh rate גבוהה מאוד כמו IIYAMA, יש להם מסך עם 120 RR ב1024x786, והכי טוב (וגם יקר) LCD איכותי, מסכי LCD הם הכי פחות מזיקים מכל הבחינות, גם קומפקטים אז אתה בכלל מרוויח, יש הרבה מסכים לא טובים בשוק אבל אם אתה קונה אחד ברמה של CRT +- אתה לא תצטער.

3) אתה פשוט לא מוריד את העיניים מהמסך או שאתה פשוט כל היום מול המסך אבל ממש כל הזמן ללא הפסקה, זה ממש ממש ממש לא בריא ותאמין לי שאתה יכול לעשות הפסקה פעם בשעה לקום מהכיסא לחמש דקות לעשות סיבוב בבית או לרדת למטה קצת, לשאוף אוויר.

ואם אתה ממש לא יכול לרדת מהמחשב ל5 דקות פעם בשעה בשום פנים ואופן אז במקרה הזה צריך פסיכולוג.

4) אולי יש לך דלקת עיניים וגם כאבי ראש בזמן האחרון וזה למה אתה מרגיש ככה.

תרגיש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, יש לזה את התופעות לוואי שלו, אבל אם אתה חכם ונזהר ולא מבלה שעות בשמש, לא שותה ליטרים של וודקה כל שבוע, אין מה לדאוג :)

איזה תופעות לוואי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי, אצלי למשל יש יובש בעיניים ובשפתיים, היה לי חבר שזה עשה לו עוד יותר פצעים. בעקרון כשאתה קונה את התרופה יש שם רשימה מלאה וענקית של תופעות לוואי ותופעות לוואי שצריך לשים אליהם לב באופן מיוחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהת'רד הזה מיושן, אבל הקפצתי אותו בשביל להודות תודה חמה חמה לכל מי שעזר לי, כל מה שהיה צריך לעשות זה להוריד אות הרזולוצייה ל1024*768 ולהעלות את הרפרש רייט ל100HZ ועכשיו אין שום דבר, בכל מקרה תודה רבה לכולם.

נ.ב

3) אתה פשוט לא מוריד את העיניים מהמסך או שאתה פשוט כל היום מול המסך אבל ממש כל הזמן ללא הפסקה, זה ממש ממש ממש לא בריא ותאמין לי שאתה יכול לעשות הפסקה פעם בשעה לקום מהכיסא לחמש דקות לעשות סיבוב בבית או לרדת למטה קצת, לשאוף אוויר.

ואם אתה ממש לא יכול לרדת מהמחשב ל5 דקות פעם בשעה בשום פנים ואופן אז במקרה הזה צריך [glow=red,2,300]פסיכולוג[/glow].

לא עזר... (הפסיכולוג ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...