אחרי כמה שעות מול המסך אני מתחיל לדמוע ומקבל כאבי ראש מה לעשות? (בבקשה) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי כמה שעות מול המסך אני מתחיל לדמוע ומקבל כאבי ראש מה לעשות? (בבקשה)

naorai

Recommended Posts

למיטב ידיעתי היום המסך עצמו מצופה בחומר נגד קרינה (לפחות המסך שלי כך) כך שאין טעם להוסיף

לגבי הסטילה ש lir@n הציע רק שתדע שאם תשתמש בזה הרבה בסוף תקבל קטארט (עדשה עכורה)

וזה נכון לגבי כל סוגי טיפות העיניים

תנסה לעבוד עם צג LCD ותראה אם אתה סובל מאותם תסמינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל תודה לכולם אז הנה מה שעשיתי:

הקטנתי רזולוצייה ל1024*768 כדי לעלות את הREFRESH RATE ל100HERTZ

הורדתי את הבוהק של המסך

מחר אני ילך לרופא עיניים

אז שוב תודה לכולם אם יש עוד הצעות אני ישמח.

עריכה שכחתי ררק שאלה אחת אם אני יקנה מסך LCD זה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה מרופאי העיניים שיצא לי להפגש איתם (בייחוד אלה מהמבדקים הרפואיים של הצבא - ירפ"א וצו ראשון) לא היה ממש מושג מה אני רוצה מהחיים שלהם כשהגענו לתדרי רענון במסכי CRT והשפעתם על העין האנושית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כי אני למשל לא סובל מדמע וכאבי ראש (טפו טפו), אבל אני סובל מעיניים אדומות ויבשות (מאז שהתחלתי לקחת אנטיביוטיקה שנקראת "רואקיטן" תרופה שמטפלת במזיהומי עור , או בשפה רגילה, חצ'קונים :) :-\ ) בכל אופן, אני התחלתי לעבוד בשולחן העבודה שלי על 800X600X32BIT וקצב ריענון של 100HZ על המסך שלי, והזמנתי עכשיו מסך שאפשר לשים שם 100HZ כדי למנוע את התופעה פלוס כל יומיים אני שם סטילה טיפה בכל עין, וכמובן מנוחות מהמחשב, נימנום, לצאת החוצה לשחק כדורסל וכדומה, ולי זה יותר קשה כי כל החברים שלי התגייסו ואני יש לי שנה חופשית אז אני עובד בתחום המחשבים ובעצם רק בסופי שבוע יש לי אפשרות לקחת מנוחות מהמחשב, או כשיש למישהו רגילה, אבל מומלץ לקחת מנוחות ממנו, במיוחד לכם, אתם בבית ספר לכו תעשו חיים, תצאו, תבלו המחשב, למרות שזה העתיד ולדעת אודותיו ולהשתמש בו זה חשוב, אבל לצאת החוצה ממש לא פחות חשוב :)

בכל אופן, בקשר לעניין שלך, זאת לא בעיית עיניים אחי, כי זה לא שיש לך עייפות בעיניים אלא דמעות וכאבי ראש, אז לדעתי רק הפסקות מהמחשב והתחלה בפעילות ספורטיבית יעזרו, יש לי קצת ניסיון אז לדעתי זאת הבעייה שלך, אני ממליץ שתתייעץ אולי עם מאמן אישי ורופא משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם טפו טפו טפו יכול לשבת שעות בלי להרגיש משהו (מצד שני חציל שוודי רואה יותר טוב ממני בלי :asthanos: )

אם יש לך בעיות של דמיעה וכאבי ראש אל תמשיך לשבת שוב ושוב הרבה זמן מול המחשב! אתה רק תפגע בעצמך! אל תמשיך ל לא התייעצות עם גורמים יותר מוסמכים. חבל אח"כ להצטער על דברים שאתה לא יכול להשיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי היום המסך עצמו מצופה בחומר נגד קרינה (לפחות המסך שלי כך) כך שאין טעם להוסיף

לגבי הסטילה ש lir@n הציע רק שתדע שאם תשתמש בזה הרבה בסוף תקבל קטארט (עדשה עכורה)

וזה נכון לגבי כל סוגי טיפות העיניים

תנסה לעבוד עם צג LCD ותראה אם אתה סובל מאותם תסמינים

מה באמת !?!? חייב להזהיר את כל המעשני גראס ששמים כל דקה סטילה :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה באמת חש דמיעה בעניים זה אומר שאתה מענה את העצבים של העניים וכשהעצבים של העיין לא יכולים אז הם דומעים

אני אשאל את אבא שלי לעוד פרטים כי אופטימסריסט בראשון רעננה ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאחרי שאתה מעשן אז העיניים דומעות ואם אתה שם סטילה הם ניהיות שוב לבנות

וככה ההורים לא יכולים ליראות שעישנת 8)

לא שמעתי על נרקומן שבכה בזמן שעישן... ::)

אבל אני כן יודע שאחרי עישון של חומרים לא חוקיים שנראים בצורת עלה :smoke:

העניים נהיות אדומות

וכדי שלא יראו שעישנת שמים סטילה

הבנתם !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כי אני למשל לא סובל מדמע וכאבי ראש (טפו טפו), אבל אני סובל מעיניים אדומות ויבשות (מאז שהתחלתי לקחת אנטיביוטיקה שנקראת "רואקיטן" תרופה שמטפלת במזיהומי עור , או בשפה רגילה, חצ'קונים :) :-\ ) בכל אופן, אני התחלתי לעבוד בשולחן העבודה שלי על 800X600X32BIT וקצב ריענון של 100HZ על המסך שלי, והזמנתי עכשיו מסך שאפשר לשים שם 100HZ כדי למנוע את התופעה פלוס כל יומיים אני שם סטילה טיפה בכל עין, וכמובן מנוחות מהמחשב, נימנום, לצאת החוצה לשחק כדורסל וכדומה, ולי זה יותר קשה כי כל החברים שלי התגייסו ואני יש לי שנה חופשית אז אני עובד בתחום המחשבים ובעצם רק בסופי שבוע יש לי אפשרות לקחת מנוחות מהמחשב, או כשיש למישהו רגילה, אבל מומלץ לקחת מנוחות ממנו, במיוחד לכם, אתם בבית ספר לכו תעשו חיים, תצאו, תבלו המחשב, למרות שזה העתיד ולדעת אודותיו ולהשתמש בו זה חשוב, אבל לצאת החוצה ממש לא פחות חשוב :)

בכל אופן, בקשר לעניין שלך, זאת לא בעיית עיניים אחי, כי זה לא שיש לך עייפות בעיניים אלא דמעות וכאבי ראש, אז לדעתי רק הפסקות מהמחשב והתחלה בפעילות ספורטיבית יעזרו, יש לי קצת ניסיון אז לדעתי זאת הבעייה שלך, אני ממליץ שתתייעץ אולי עם מאמן אישי ורופא משפחה.

אתה יודע עד כמה הרוקאטן הזה לא בריא?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...