הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 59 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

אני עובד בצורה כבדה עם וידאו, בין אם זה קידוד/המרה, עריכה, או צפיה, כרטיסים של NV פשוט לא מסוגלים לספק לי מה שאני רוצה.

using BadaBOOM is 10x faster than QX9650 3.0GHz quad-core CPU

לא מסוגלים לספק מה בדיוק ? בעצם, לא איכפת לי...

תראו איזה חזיר זה : http://www.guru3d.com/news/3dmark-vantage-and-3x-geforce-gtx-280--physx/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני לא יורד מהגדר לצד זה או אחראבל שתדעו שה9800GTX+ עומד להימכר במחיר קרוב ל 4850 בארץ.

שאר נתונים

9800GTX + מסתמן ככרטיס חזק.. הכרטיס יהיה הכרטיס הראשון של NVIDIA בארכיטקטורה של 55 ננומטר ומהירות הליבה תהיה מעל 730 מגהרץ, מה שיספיק לו להביס 4850 ואולי גם 4870.

הכרטיס יהיה ל TDP של 225W ויכיל חיבור חשמל של 6 פינים. הכרטיס יכיל זיכרון HYNIX במקום זיכרון ה SAMSUNG שמכיל ה9800GTX.

ביקורת:

http://www.legitreviews.com/article/731/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעלית פה על משהו חשוב !

בעתיד הקרוב, במקום לקנות כרטיס מוכן בכסף שאנו משלמים, נקנה קיט להרכבת הכרטיס.

נראה לך שאני כרטיס ואתחיל להתעסק איתו בהמחלפת משחות (זה אתה היית שנצעת משחת שיניים ?)

כדי להשיג טמפרטורה נורמלית ? (מה גם שכל התעסקות בכרטיס מבטלת את האחריות עליו).

אני לא יודע למה ה POST הזה הפך להיות, אבל עשוה רושם אין גבול להצעות האינפנטיליות שעולות כאן...

אולי נקנה מהיצרן רק את הצ'יפים, ואת השאר כמו המעגל המודפס, המשחה והמאורר נקנה בנפרד ונרכיב הכל בעצמנו ??

אתה חושב לפני לפני שאתה כותב ??

אולי נעשה מזבוב פיל, נטבע בכוס מים, נזרוק הערות מפגרות לכל עבר, ונוסיף קמצוץ של חוסר היגיון ועוקצנות? למה לא! נמכור מוחות להרכבה על הדרך!

ועכשיו שנתתי לך לטעום קצת מההגזמה שלך, נעבור לחלק רציני יותר-

כל עוד אתה שומר את הקירור המקורי על הכרטיס ולא דופק אותו בדרך כלשהי עם נזק פיזי, האחריות נשמרת. כבר יצא לי להחזיר כרטיס אחרי שהחלפתי את הקירור שלו לסיילנסר, והחלפתי חזרה אחרי שגיליתי שהכרטיס דפוק.

אותו כרטיס הוחלף לאחד חדש.

90% מחברי הפורום פה יודעים למרוח משחה תרמית על כרטיס, אתה עושה מזה סיפור לא נורמלי.

הורדת הטמפרטורות הזו היא לא חובה- הכרטיס מתפקד מעולה ואפילו ניתן לבצע בו מכובד במצב הסטוק שלו, אבל מי שמקרצץ על זה שהוא חם, שיחליף משחה.

מהחלפת משחה ועד לכרטיסים עם צ'יפים להרכבה עצמית? זה כבר מעבר לגבולות ההקצנה.

נ.ב- מנסים להכניס מגמה לשוק של כרטיסים להרכבה עצמית :lol:

ומכיר את גרסאות ה I-Chill Hurricane של Innovision? הן מגיעות שהכרטיס "ערום", ובנפרד בקופסה מאוחסן הסינק, מאוורר שניתן להרכיב עליו, וחיפוי פלסטיק לשים על כל העסק.

לפחות המשחה מרוחה מראש על הסינק, שלא תסתבך :lol:

לא מסוגלים לספק מה בדיוק ? בעצם, לא איכפת לי...

תראו איזה חזיר זה : http://www.guru3d.com/news/3dmark-vantage-and-3x-geforce-gtx-280--physx/

לא מסוגלים לספק לי את איכות התמונה שאני רוצה, את הרזולוציה שאני רוצה בפלט לטלויזיה שלי (משום מה הם מתעקשים שהיא תומכת רק ב 1280X720, שכרטיסי ATI מוציאים בכיף 1366X768....)

עבודה בפרימייר, אפטר אפקטס ושאר ירקות- ATI בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אני לא יודע איזה כרטיס ניסית... אבל יש מה שנקרא Custom Resolution, רק תבחר :nixweiss:

לתוכנות Adobe בד"כ אין קשר של ממש לכרטיס המסך,

ואפשר לחשוב מה כבר ה X800GTO שלך עושה שכרטיס חדש לא יעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הסברים את עצמי נכון.

ניסיתי להגיד כי עדיף להשקיע בטכנולוגית העתיד.

חשוב לציין כי הכתוב מטה הוא לשם המחשה הרעיון בלבד ולא מהווה מדד כלשנו להשוואה עקיפה או ישירה בין הכרטיסים המצויינים.

לדוגמא יש כרטיס 4850 וכרטיס 9800GTX שהשני מקבל 5% יותר מבחינת ביצועים ועולה אותו דבר.

האזרח הפשוט יקח את ה9800GTX מכיוון שהוא נותן יותר ביצועים, ללא חשיבה על המשחקים והתוכנות ההולכות לצאת בעתיד.

נקח מצב בו יש שיפור משמעותי בDX10.1 לעומת DX10 וכל המפתחות הולכות בכיוון DX10.1. (-השיפור הוא עובדה והליכת המפתחות אחרי התקן החדש זאת השערה בלבד)

הכרטיס 9800GTX שהיה עדיף ב 5% פעם (DX9, DX10), פשוט לא יוכל להפעיל את המשחקים החדשים באיכות נאותה ולא יזכה לתמיכה עתידית מצד מפתחות המשחקים.

מצד שני כרטיס 4850 שב 5% יותר איטי מ9800GTX יפעיל גם משחקים עתידיים עם שלל האפקטים החדשים ויזכה לתמיכה רחבה של המפתחות (ולא פעם הן יעדיפו לעשות אופטימיזציה של מנוע המשחק לכרטיסים אלו).

כמו כן החברה שפיתחה את כרטיס 9800GTX תנצל את ההזדמנות על מנת להוסיף תמיכה לתקן ולמכור כרטיס תחת שם שונה ומחיר גבוה יותר ועל כך להרויח על הצרכן פי שניים, על עצם קניתו של 9800GTX ועל עצם קניתו של הגרסה הבאה, שלא בהכרח חזקה יותר משמעותית, אך מוסיפה הכרחית בלעדיה משחקים לא פועלים במלוא הדרם.

לא מאמין שאנשים פשוט קופצים לנושא בלי לקרוא את הרקע =|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי נעשה מזבוב פיל, נטבע בכוס מים, נזרוק הערות מפגרות לכל עבר, ונוסיף קמצוץ של חוסר היגיון ועוקצנות? למה לא! נמכור מוחות להרכבה על הדרך!

ועכשיו שנתתי לך לטעום קצת מההגזמה שלך, נעבור לחלק רציני יותר-

כל עוד אתה שומר את הקירור המקורי על הכרטיס ולא דופק אותו בדרך כלשהי עם נזק פיזי, האחריות נשמרת. כבר יצא לי להחזיר כרטיס אחרי שהחלפתי את הקירור שלו לסיילנסר, והחלפתי חזרה אחרי שגיליתי שהכרטיס דפוק.

אותו כרטיס הוחלף לאחד חדש.

90% מחברי הפורום פה יודעים למרוח משחה תרמית על כרטיס, אתה עושה מזה סיפור לא נורמלי.

הורדת הטמפרטורות הזו היא לא חובה- הכרטיס מתפקד מעולה ואפילו ניתן לבצע בו מכובד במצב הסטוק שלו, אבל מי שמקרצץ על זה שהוא חם, שיחליף משחה.

מהחלפת משחה ועד לכרטיסים עם צ'יפים להרכבה עצמית? זה כבר מעבר לגבולות ההקצנה.

נ.ב- מנסים להכניס מגמה לשוק של כרטיסים להרכבה עצמית :lol:

ומכיר את גרסאות ה I-Chill Hurricane של Innovision? הן מגיעות שהכרטיס "ערום", ובנפרד בקופסה מאוחסן הסינק, מאוורר שניתן להרכיב עליו, וחיפוי פלסטיק לשים על כל העסק.

לפחות המשחה מרוחה מראש על הסינק, שלא תסתבך :lol:

לא מסוגלים לספק לי את איכות התמונה שאני רוצה, את הרזולוציה שאני רוצה בפלט לטלויזיה שלי (משום מה הם מתעקשים שהיא תומכת רק ב 1280X720, שכרטיסי ATI מוציאים בכיף 1366X768....)

עבודה בפרימייר, אפטר אפקטס ושאר ירקות- ATI בלבד.

צר לי להגיד לך, אבל אתה טועה לגמרי. לשימושים האלה, הכרטיס של Nvidia טוב בהרבה מהכרטיס של ATI, אדוב עובדת על תמיכה בCUDA ככה שחישובים יעבדו על הכרטיס ויהיו מהירים יותר פי כמה. בהדגמה שהייתה לא מזמן נציג שלהם הראה איך פוטושופ מטפל בתמונה בגודל של 2GB, בלי להניד עפעף דרך הכרטיס. והם אמרו שהם יוסיפו תמיכה לזה בתוכנות אחרות כמו פרימייר בשביל המרה וטיפול בוידאו. כבר הביאו דוגמה של המרת וידאו לרזולציה אחרת על גבי הכרטיס, וזה היה פי8 יותר מהיר למיטב זכרוני. http://www.bit-tech.net/news/2008/05/28/adobe-to-integrate-gpu-acceleration-into-photoshop/1 לעיונך.

דבר נוסף לגבי המאמר והדיון שהיה פה על P45 וכרוספייר, http://www.tweaktown.com/articles/1472/7/page_7_benchmarks_crysis/index.html , הבדיקה שנערכה כאן מראה שזה לא עובד כמו שצריך, עד כמה שזה עצוב, כי עכשיו אני כנראה צריך להגיד לחנות ממנה אני מזמין את המחשב שאני מחליף לוח אם(ואני ממש לא רוצה להחליף).

דרך אגב, גם כרטיסי הGTX החדשים לא תומכים בDX10.1 נראה שנבידיה לא ממש מתים על זה ומתכוונים להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow cahimel לקחת את זה קשה...

להחליף משחה זה עסק של עשר דקות מקסימום ואם זה באמת מגיע לשיפור של 20 מעלות זה יותר משווה את ההתעסקות הקצרה עם הכרטיס.

א. אני לא לוקח קשה, ממילא יש כאן כל הרבה POST-ים הגובלים בהבלים כך שאל תדאג לשלומי.

אני לא עובד אצל AMD/ATI או , אני רוצה כרטיס טוב המחיר שאני משלם - מה פתאום אני צריך להתעסק איתו,

אם היצרן לא שם משחה מתאימה ??

ב. כן וגם ממש שווה בשביל זה לאבד אחריות ל 3 שנים.

בכלל, להחליף משחות ולהתעסק עם כרטיסים זה ממש מומלץ לכל אחד ואחד...

אחרת מה הכף לקנות כרטיס חדש ורק "לתקוע" אותו במחשב ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכולם שוכחים משהו אחד.

ה9800+ הוא בסך הכל כרטיס מומהר. זהו. אין בו שום דבר שונה. אז נכון, הוא מיוצר ב55נמ וכו' וכו'. אבל מה שמשנה באמת זה ההמהרה. הוא לא בנוי אחרת ואין בו טכנולוגיה שונה. קחו את ה9800 שלכם תמהירו אותו למהירויות של ה9800+ ונגמר העניין.

עכשיו, כולם מסכימים שה4850 היום חזק יותר מה 9800 הרגיל. כל הביקורות ברשת אומרות דבר דומה. בו נגיד שכאשר ה9800+ יצא אז העניינים יהיו שווים. עדיין, הכרטיס הנ"ל יקר יותר. בנוסף, שום דבר לא מונע מamd להציע דבר דומה. הרי גם ככה כל החברות שמשווקות כרטסים (אסוס ג'יגהבייט וכו) עושות דברים דומים ומשווקים כרטיסים מומהרים כברירת מחדל. רק צריך להפוך את זה לברירת מחדל. כך או כך הייתרון בצד של amd והוא ישאר שם לפחות עד שיצאו כרטיסים שמחליפים את ה9800+

ולאסוס כבר יש כרטיסי 4850 עם קירור חזק יותר מוכנים. הקטע הדפוק הזה עם התנור לא ימשך עוד זמן רב

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8048&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג. ההתעסקות בכרטיס מסירה את האחריות.

פתחת את גוף הקירור והסרת את החותמת, אני נשאר רק עם הקבלה ביד...

לא מאמינים ? שאלו בפנדה או ב Memory מחשבים

שם יצא לי לראות 2 גאונים (שבאו עם אבא) שהביאו כרטיס מסך "מקולקל" כשרואים בבירור שהתעסקו עם הכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד לי בבקשה איך החנות תדע אם פירקתי בעדינות את הסינק ושמתי משחה טרמית חדשה ?

החנויות דווקא יכולות לעשות הרבה כסף על זה

הן ירקו וישימו משחה חדשה ויקחו על זה עוד 25-50 ש''ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכולם שוכחים משהו אחד.

ה9800+ הוא בסך הכל כרטיס מומהר. זהו. אין בו שום דבר שונה. אז נכון, הוא מיוצר ב55נמ וכו' וכו'. אבל מה שמשנה באמת זה ההמהרה. הוא לא בנוי אחרת ואין בו טכנולוגיה שונה. קחו את ה9800 שלכם תמהירו אותו למהירויות של ה9800+ ונגמר העניין.

עכשיו, כולם מסכימים שה4850 היום חזק יותר מה 9800 הרגיל. כל הביקורות ברשת אומרות דבר דומה. בו נגיד שכאשר ה9800+ יצא אז העניינים יהיו שווים. עדיין, הכרטיס הנ"ל יקר יותר. בנוסף, שום דבר לא מונע מamd להציע דבר דומה. הרי גם ככה כל החברות שמשווקות כרטסים (אסוס ג'יגהבייט וכו) עושות דברים דומים ומשווקים כרטיסים מומהרים כברירת מחדל. רק צריך להפוך את זה לברירת מחדל. כך או כך הייתרון בצד של amd והוא ישאר שם לפחות עד שיצאו כרטיסים שמחליפים את ה9800+

ולאסוס כבר יש כרטיסי 4850 עם קירור חזק יותר מוכנים. הקטע הדפוק הזה עם התנור לא ימשך עוד זמן רב

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8048&Itemid=1

כן, אבל על הדרך הכרטיס הזה בטח יאבד את יתרון המחיר. בינתיים ה9800+ קר יותר במשהו כמו 20 מעלות, והבדל המחיר הוא בערך כמו הבדל בין חברות שונות של אותו הכרטיס. מה שמפריע לי זה שגם הGTX יותר מדי חמים, ואני ממש לא מתכוון לחכות עכשיו איזה חצי שנה או אני לא יודע כמה, עד שיוציאו את גרסאות ה55nm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעשה את זה בעדינות והכל יהיה בסדר. או שתמתין מספר ימים הכרטסים של עם משובח יותר כבר מוכנים (ראה הודעה אחרונה בעמוד הקודם)

חחח.... משובח משהו... גועל נפש של ... בלי צחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...