Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תבדוק אם יש לך במחשב משחק שמבוסס על מנוע אנריל3, משחקים כמו: ביושוק, אנריל טורנמט 3, וגאס ?

הדמו של ביושוק רץ אצלי מצוין על פירוט בינוני, אני אבדוק משחקים נוספים שמבוססים על אותו מנוע... האם קיים שינוי כלשהו ב-ME שיכול למנוע ממנו לרוץ על המחשב שלי, הוספת דברים שמעמיסים על המנוע או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה ?

יריתי יותר מידי ברצף ברובה הצלפים

עכשיו הוא ב OVERHEATING (אדום)

כמה זמן זה נמשך ?

איזה שידרוג משפר את הנקודה הזאת בנשקים ?

תודה על העזרה

זה באג.

ברמה העקרונית, לאחר OverHeating הנשק אמור לחזור למצב רגיל לאחר כמה שניות.

ישנו באג שגורם לנשק להישאר באופן קבוע במצב של חימום יתר, הדרך היחידה לפתור זאת היא לטעון שמירה קודמת לחימום יתר, או לשמור(תוך כדי שהנשק במצב של חימום יתר) ואז לטעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כח מסויים(שגם לך יכול להיות אותו אם בחרת במקצוע המתאים), קוראים לו Sabotage נדמה לי, או Overload... אני ממש לא זוכר.

אנו מדברים על מצב שירית כמה פעמים בנשק וגרמת לו בעצמך להגיע לOver-Heating - הוא אמור לחזור למצב נורמלי לאחר 2-3 שניות אך הבאג הזה גורם למצב של חימום יתר להיות תמידי, אלא אם, כמו שאמרתי, טוענים שמירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק במשחק, שיחקתי שעה, וממש איבדתי את החשק לשחק עוד...

לאדע למה, אבל השליטה בדמות מרגישה מסורבלת ו"פלסטית", מערכת הפיקוד על החיילים האחרים היא ממש לא מובנת והגראפיקה היא משהוו ממש לא ברור - לפעמים היא נראית ממש טוב, ולפעמים היא נראית UP MY ASS.

בכל מקרה, מישהו מוכן להסביר לי מה אומרים המדדים האדומים ולידם השמות שלי ושל החיילים שלי? זה כוח המגן או הHP שלי\הם?

ואיך אני משתמש בMED KITS?

ואיך הולכים כפתורי הפקודות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במשימה אחת. ישנה משימה בה צריך לסרוק 21 KEEPERS במצודה. מצאתי וסרקתי את כולם חוץ מאחד מהם שנמצא ליד ההולגרמה הכחולה (זו שמסבירה על המצודה) וכאשר אני מנסה לסרוק אותו היא מונעת ממני - איך עוקפים אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי במשימה אחת. ישנה משימה בה צריך לסרוק 21 KEEPERS במצודה. מצאתי וסרקתי את כולם חוץ מאחד מהם שנמצא ליד ההולגרמה הכחולה (זו שמסבירה על המצודה) וכאשר אני מנסה לסרוק אותו היא מונעת ממני - איך עוקפים אותה?

אני גם הייתי רוצה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעקוף אותו, אתה סרקת אותו בפעם הראשונה שניסית אבל היא אומרת את זה ללא שום קשר לסריקות. פשוט יש עוד אחד ברחבי המצודה שפספסת.

[br]פורסם בתאריך: 14.06.2008 בשעה 11:12:43

http://masseffect.wikia.com/wiki/Citadel:_Scan_the_Keepers
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמישהו בדיון הזה כבר ציין את הבאג הזה, אבל אני לא יכול לשחק במשחק בגלל הבאג הזה...

תגידו, למישהו יש את הבאג הזה כשצריך לבחור את הגלקסיה שאליה צריך לטוס, אז פשוט רואים מסך שחור ושום דבר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמישהו בדיון הזה כבר ציין את הבאג הזה, אבל אני לא יכול לשחק במשחק בגלל הבאג הזה...

תגידו, למישהו יש את הבאג הזה כשצריך לבחור את הגלקסיה שאליה צריך לטוס, אז פשוט רואים מסך שחור ושום דבר אחר?

תקנה את המשחק, 150 שקל - הבאג יעלם. באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...