קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם! - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם!

dolev16

Recommended Posts

דולב תלך על בטוח תקנה את הS1 והוא פאסיבי אתה לא חייב להשים לו מאורר וככה אתה לא תעבור את ה50 במאמץ ובכלל לא תשמע אותו כי אין עליו מאורר אז הוא עולה בערך 100-130 וזה הכי משתלם לדעתי.

מומלץ להוסיף מאורר אחד ו שניים שקטים בשביל שהטמפרטורות לא יעלו יותר מידי בOC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי לפי כול הדעות שלכם אני עדיין לא מצליח להבין מה יהיה לי הכי שקט וגם קריר..

כמו שאני רואה את זה אלו האופציות ואם מישהו מכיר ועבד עם כולם אז הוא יוכל לאמר לי מה עדיף:

1)GT לידטק עם זלמן+שליטה על המאוררים

2)קירור חדש עד 100 ומשו ש"ח

3)GTS סטוק (ככול הנראה לידטק /EVGA

4 ) לא יודע אם אפשרי אבל החלפת מאורר בלבד ללא הגוף עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין !

קירור פאסיבי הוא 0DB

כלומר --- 0 רעש מה לא מובן ?

וזה מצוין שיוריד לך את המעלות ל מקסימום 55 במאמץ !!

וזה שקט כי זה ללא מאורר! - יש מבין ?

עולה כולה איזה 120 ש''ח והכי טוב בשבילך !

אתה גם יכול להמשיך עם הOC ל 750 לליבה ולעקוף בביצועים את הGTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אתה לא יכול להבטיח לו שהכרטיס שלו יגיע ל OC של 750 לליבה.

יכול להיות שהוא יגיע גם ל 800, ויכול להיות שהוא יגיע ל 720, אי אפשר לדעת.

יש לך ניסיון עם ה S1 כשהוא פאסיבי והכרטיס ב OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את הקירור במצב פאסיבי ללא מאורר מקסימום מעלות שתגיע עם 88GT ללא OC זה 55 אם תשים מאוררים ותקרר אותו כמו שצריך תוכל לעשות OC מעלוה ל 720 לליבה לפחות, וגם הטמפרטורות לא יעברו את ה55 במאמץ לאחר OC עם מאורר

אז אם אתה לא עושה OC אתה יכול להשתמש בו כפאסיבי וככה לא תעבור את ה55מעלות ובכלל לא תשמע אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש ברשת ביקורות של ה S1 פאסיבי...

אני זוכר שראיתי ביקורת של HR-03GT פאסיבי (שעולה יותר מכפול מה S1 ונחשב לאחד הקירורים הטובים ביותר בתוספת מאוורר), והגיע לטמפ' גבוהות יותר מקירור הסטוק של ה 8800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוסיף ל S1 מאורר 120ממ או את הטורבו מודל שזה שני מאוררי 8 סנטימ

ואני ראיתי ביקורות שאומרות שהS1 פאסיבי מגיע במקס ל 55 ללא OC עם מארז אנטק 900, לי יש את המארז הזה.

אז תקנה מאורר שקט 120ממ תשים עליו עם איזה גומיה או קליפסים ואז אתה יכול להיות בטוח בשקט ובטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי באחד הפורומים בארץ אדם ששם על ה-8800gt שלו S1 עם מאוורר 120 MM והטמפרטורות

שלו וכן רמת הרעש ירדו פלאים. לדעתי זה פתרון מומלץ עבורך, כמובן בתנאי שאתה מסוגל להרכיב את ה-S1

בכוחות עצמך. אולי זיגזג יסכימו לעשות לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה להתקין אותו

הוא צריך להסיר את הקירור הקיים (כמה ברגים)

לנקות את הליבה טוב טוב ממשחה טרמית קודמת, להדביק את הסינקים לזיכרונות (לבדוק שהצ'יפים נקיים קודם, למרות שאם אני זוכר נכון לכרטיס הנ"ל אין לזיכרונות אז סביר להניח שיהיו נקיים - בכל מקרה, קצת אלכוהול יעשה את העבודה)

הסינקים לזיכרונות שמגיעים עם ה S1 יכולים לעשות קצת בעיות בגלל הדבק הדיי חלש שלהם, אז כדאי לתת להם חצי שעה-שעה להידבק טוב כשהכרטיס הפוך והם לא יכולים ליפול. אחרי חיבור של הכרטיס למחשב, הדבק יימס מהחום והסינקים יתפסו בצורה טובה יותר.

צריך קצת אלתור כדי לחבר מאוורר ל S1..אבל עם כמה אזיקונים לא צריכה להיות בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...