קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם!

dolev16

Recommended Posts

אוקיי אז קיבלתי את המחשב היום תודה לאל ולמרות שאמרתם לי ללכת על הAC FREEZER 7 PRO אני מאוד מאוכזב כי הוא מאוד רועש וזה עוד במצב מנוחה..אז רציתי לדעת איך אני בודק אם המאוררים על הכי גבווה ואם הם כן אז מה אני עושה כדי שיהיה שקט?? :'(

ממש מאוכזב מהמערכת מהבחינה הזאת ועוד עים P182 ...

הנה המפרט:

Q6600

הAC FREEZER 7 PRO

GIGABYITE 8800 GT עם זלמן

MODU 82+ 525w

חיב את עזרכתם תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנוגע לפריזר7, ל C2D הוא מעולה. קרירים יחסית, והקירור נשאר על RPM נמוך יחסית, וככה הוא בלתי נשמע.

Q6600 זה פשוט יותר מדי בשבילו, הוא חייב להעלות RPM ואז הוא לא בדיוק הכי שקט בעולם. לא הייתי ממליץ לקחת את השילוב הזה :\

בכל מקרה

לך לביוס, תבדוק אם ה PWM עובד, ואם כן- תבדוק מה טמפרטורת היעד שמצוינת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-PWM אכן פועל והטמפרטורה 36 ערך..

אז מה אני עכשיוא אצטרך לסבול ??? בשביל זה קניתי מארז יקר והכול אין מה לעשות כדי להשתיק?

ואם אין אז למה כולם פה אמרו לי ללכת על הקירור הזה.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לביוס, תבדוק אם ה PWM עובד, ואם כן- תבדוק מה טמפרטורת היעד שמצוינת שם.

הוא מתכוון (נראה לי) לPOWER MANGEMENT או שתחפש HEALTH ושם יש לך טמפרטורות של מעבד והמערכת וכן יש שם את המאורר של המעבד, תבדוק אם הוא על אוטומט, זה טוב, ואז אם המאורר עושה רעש זה בגלל שזה נצרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק

ל PWM יש טמפרטורת יעד, שהקירור מנסה לשמור את המעבד סביבה.

אם היא על 36 מעלות, מן הסתם הקירור יעבוד במהירות מלאה כל הזמן, ואז הוא רועש.

ה-PWM אכן פועל והטמפרטורה 36 ערך..

אז מה אני עכשיוא אצטרך לסבול ??? בשביל זה קניתי מארז יקר והכול אין מה לעשות כדי להשתיק?

ואם אין אז למה כולם פה אמרו לי ללכת על הקירור הזה.?

36 מעלות זו הטמפרטורה של המעבד או טמפרטורת היעד המוגדרת?

אם זו טמפרטורת היעד, תעלה את הערך ל 50. קואדים יושבים בכיף בטמפרטורה כזו.

ואין לי מושג למה המליצו לך עליו עם קואד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכול באנגלית אני לא מבין שם ממש..ואין אוטמטי יש ENBLD משהו כזה אתה יכול לתת לי את ההוראות שאמרת עכשיו אבל באנגלית כפי שרשוםב ביוס?

אגב אם באמת אין מה לעשות אז יש אפשרות אולי לשנות מאוורר לקירור שישתיק אותו ?

ולכול מי שהמליץ לי פה על הקואד עים ה7 PRO אני מאוד מאוכזב כי שלמתי המון על המחשב הזה למטה הזו שהוא יהיה מאוד שקט.

וגם הספק והכרטיס מסך לא הכי שקטים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם שלושה מאווררי 120 של המארז על המינימום , את הפריזר , ואת ה8800 ZL .

המאווררים של המארז חרישיים לחלוטין , הספק יחסית שקט , הכרטיס מסך גם כן יחסית שקט , אני מאמין שאת רוב הרעש עושה הפריזר .

הקירור של כרטיס המסך לא אמור להיות שקט יותר במידה ניכרת , הוא אמור להיות שקט ולתת מענה יותר טוב מקירור הסטוק שמגיע על הכרטיסים הרגילים .

לגבי ההגדרות של הביוס , כנס לשם , כשאתה בביוס , תלחץ על ctrl + F1 , כנס לתפריט שנקרא health , באופציה התחתונה זה אמור לעמוד על auto .

שנה את הערך לPWM , ותבדוק אם רמת הרעש ירדה בצורה ניכרת או לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...