קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם! - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם!

dolev16

Recommended Posts

תחליף כרטיס מסך, בכרטיס הזה אין אפשרות לשלוט על מהירות המאוורר (כי ג'יגהבייט לא הכניסו את האפשרות הזו) מה שגורם למאוורר לעבוד במהירות המקסימלית כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכרטיס שלהם באמת אין אופציה לשליטה אבל הוא יחסית שקט ,לשאר כרטיסי ה 8800GT עם סטוק שבהם המאוורר יכול לעבוד ב 100 אחוז אבל הוא נישמע כמו טורבינה ...

הוא שקט יחסית לקירור סטוק שעובד על 100%...אבל איזה בנאדם שפוי יעבוד באופן שוטף כשהוא על 100%?

במהירות של 40%~, הסטוק שקט יותר (אבל כמובן שהטמפ' בהתאם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור הכרטיס נפילה מבחינת שקט...עכשיו אני מאין שאני יהיה חיב להוסיף לו קירור בלפחות 100 ש"ח אם לא יותר ויצא לי GT ב1100 וקצת..

תחליף כרטיס מסך, בכרטיס הזה אין אפשרות לשלוט על מהירות המאוורר (כי ג'יגהבייט לא הכניסו את האפשרות הזו) מה שגורם למאוורר לעבוד במהירות המקסימלית כל הזמן.

למה להחליף?אם בכלל יתנו לי..הנה האתר אם יש משהו שכדאי לי להחליף לו:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/index.php?cPath=25_298_535

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור, אבל בתפריט של הביוס תעשה שהמאוורר יעלה את המהירות סיבוב שלו רק מעל 60 מעלות (לא זוכר איפה זה)

יש לי גם את הלוח ואת הקירור הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ש OC אפשר לעשות לבד, אבל הוא כבר לקח כרטיס עם OC מהמפעל אז חבל שירד ברמה (אלא אם כן הוא מתכנן OC לכרטיס ואז זה לא ממש משנה..)

בכל מקרה, יש את גרסת ה Calibre של Sparkle שמגיעה עם טוב, וגם עם OC מהמפעל.

אני לא זוכר את הנתונים המדויקים של הכרטיס, אבל אם אני זוכר נכון הוא דיי דומה לג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל לא מוכרים את הכרטיס הזה בחנות שבה הוא קנה את הכרטיס, ככה שהוא לא יכול להחליף לכרטיס הזה.

ממה שיש בחנות הלידטק הוא הבחירה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תחליף עדיין לא תוכל לשלוט על מהירות המאוורר בקירור החדש, אלא אם כן תחבר אותו ללוח אם ולא לכרטיס מסך ואז תצטרך להעלות את המהירות ידנית כשתתחיל לשחק.

אפשרות אחרת היא לאטום את המארז בצורה כזו שפחות רעש ידלוף החוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...