קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי סוף סוף את המחשב החדש-מאוכז מאוד מבחינת שקט-צריך את עזרכתם!

dolev16

Recommended Posts

יאבל טוב שאתה פה,ניסיתי גם אוטו וגם PWM זה אותו רעש ומבחינתי זה רועש וזה מפריע לי אני לא אוכל לישון עים רעש כזה..אין משהו שאני יכול לעשות?? :kopfpatsch:

נ.ב-הייתי צריך להקשיב לכם שאמרתם לי לקחת את הטוניק בשביל השקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כמעט בטוח במ100 אחוז שזה מהפריזר כמובן שגם הכרטיס והספק מוציאים רעש אבל אני שם את האוזן למעלה במארז ושם אני גם יכול לראות את הפריזר אז אני כמעט משוכנע שזה ממנו...יש לי לוח P35DS3L

זה ממש מבאס העניין הזה אני השקעתי את כול הכסף שלי על המחשב הזה בשביל השקט כי אני מאוד רגיש לרעש ובסוף בא אליי אפילו חבר שלי מקדודם שיש לו מחשב הרבה הרבה פחות טוב משלי ועים מארז הרבה פחות טוב ושקט כמו שלי והוא אומר לי דוגרי שאצלו יותר שקט בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח במ100 אחוז שזה מהפריזר כמובן שגם הכרטיס והספק מוציאים רעש אבל אני שם את האוזן למעלה במארז ושם אני גם יכול לראות את הפריזר אז אני כמעט משוכנע שזה ממנו...יש לי לוח P35DS3L

אז כדי להיות בטוח, פתח את המארז ותבדוק מאיפה מגיע הרעש שמפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:טוב חב'רה פתחתי את המארז אי אפשר במאה אחוז להבחין ממה נובע כול הרעש כי יש רעש מכול הרכיבים במידה מסיומת..התקרבתי לכרטיס מסך ואני חושב שטעיתי והוא בעצם זה שעושה את הרעש אבל אני לא יודע בדיוק.. יש אפשרות נגיד לעצור את המאוורר שלו ולבדוק אם עדיין יש רעש? או למשל להפסיק את המאורר במעבד ולבדוק אם עדיין יש רעש?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nה עם אצבע אתה מטורף?!?

קח איזה מברג או עט ותעצור אחד אחד את כל המאווררים במחשב...

ברגע שעצרת אחד וירדה כמות הרעש משמעותית תדע שזה הגורם המרכזי...

אם ירדה בקצת, תנסה לעצור ביחד משהו אחר ואז תראה אם ירד משמעותית...

גיא ימתנקש אחד... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד Speed Fan ותוריד את מהירות המאוורר של הפריזר מתחת ל1500RPM.

מתחת לRPM הזה הוא לא נשמע בכלל. חרישי לחלוטין.

אני משום מה חושד שהרעש אצלך מגיע דווקא מכיוון הכרטיס מסך. תבדוק את העניין הזה.

(תלחץ על אמצע המאוורר עד שיעצור ותשחרר אחרי 2-3 שניות, אחרת עלול להגרם נזק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...