מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ? - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ?

As-21

Recommended Posts

היום הזמנתי את הסיגייט, מקווה שלא יהיו שום תיקים ותקתוקים... :-\

בעזרת השם, יום חמישי ה-HDD מגיע לחנות ואני כבר אקח אותו בדרך מהעבודה...

בסופו של דבר, החלטתי לוותר על הכונן של ובמקומו הלכתי על WD5000AAKS.

היום קיבלתי אותו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

KSP טענו באוזניי שיש בעיה עם דיסקים של 500GB.

זאת לאחר שהחזרתי להם מחשב חדש מהנייילונים עם דיסק בעייתי 500 בעייתי (תיקתוקים חריפים בזמן idle ונתוני SMART לא תקין עפ תוכנת סיגייט) וכנראה שבסוף הספק נשרף (ובתור מישהו שהיו לו הרבה מחשבים, נדפקו לו דיסקים ומעולם לא נדפק לי ספק, זאת היתה תקלה ממש מוזרה).

לאחר תיקון חוזר כושל (כנראה גוף לא חובר למעבד כי הוא הגיע ל90 מעלות וכיבה את עצמו),

ואז כשסוף סוף ממש התעצבנתי, הם טענו שהם בדקו (מזל טוב, סוף סוף בדקו) ויש בעיה עם הדיסקים של 500GB כמו שקניתי.

לדעתי הם סיפקו לי מחורבן מלכתחילה.

שאלו אותי אם אני מסכים שישימו לי דיסק WD זהה (ועשו לי טובה, לא חייבו אותי על ההפרש... :nono:)

שאלתי אותם איך הרד דיסק עם 5 שנות אחריות בעייתי?? אמרו שיש בעיה עם עוד דיסקים.

אולי הייתי צריך לסחוט מהם 5 שנים אחריות על ההרד דיסק של WD.

בסוף החלפתי ולקחתי את הWD. מקווה שהוא יחזיק מעמד, שלא כמו אחיו הצעיר WD160GB שמראה סימני התפגרות אחרי 3 שנים וחודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לאחר שהחזרתי להם מחשב חדש מהנייילונים עם דיסק בעייתי 500 בעייתי (תיקתוקים חריפים בזמן idle ונתוני SMART לא תקין עפ תוכנת סיגייט) וכנראה שבסוף הספק נשרף (ובתור מישהו שהיו לו הרבה מחשבים, נדפקו לו דיסקים ומעולם לא נדפק לי ספק, זאת היתה תקלה ממש מוזרה).

לאחר תיקון חוזר כושל (כנראה גוף לא חובר למעבד כי הוא הגיע ל90 מעלות וכיבה את עצמו),

ואז כשסוף סוף ממש התעצבנתי, הם טענו שהם בדקו (מזל טוב, סוף סוף בדקו) ויש בעיה עם הדיסקים של 500GB כמו שקניתי.

שאלו אותי אם אני מסכים שישימו לי דיסק WD זהה (ועשו לי טובה, לא חייבו אותי על ההפרש... :nono:)

בסוף החלפתי ולקחתי את הWD. מקווה שהוא יחזיק מעמד, שלא כמו אחיו הצעיר WD160GB שמראה סימני התפגרות אחרי 3 שנים וחודשיים.

מאיזה סניף? (מעניין אותי לדעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסחוט מהם חמש שנים אחריות? :lol:

תגיד תודה שהם לא חייבו אותך אקסטרה באמת על ההחלפה לWD.

אין מצב שהיו נותנים לך 5 שנים על WD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה סניף? (מעניין אותי לדעת)

נקנה בסניף הקריות, הוחזר שבועיים לאחר מכן לשם "תיקון".

לאחר פקס זועם ששלחתי גם לסניף הקריות וגם לסניף הראשי בחיפה, חזר אלי איזשהו מישהו יותר בכיר, כנראה מסניף חיפה.

בקיצור, אם קניתם דיסק 500 משם, כדאי שתבדקו אותו.

לסחוט מהם חמש שנים אחריות? :lol:

תגיד תודה שהם לא חייבו אותך אקסטרה באמת על ההחלפה לWD.

אין מצב שהיו נותנים לך 5 שנים על WD

כן, סחטתי קצת הנחה על שדרוג ללוח אם אחר, מה גם שגיליתי שהם הביאו לי עם שתי יציאות SATA, ושתיהן כבר תפוסות ע"י דיסק קשיח וצורב. הייתי בטוח ששתי יציאות זה כמו בIDE ואתה מכפיל את זה בשתיים. ממליץ לכולם להתרחק מלוחות אם בעלי שתי יציאות SATA, מינימום זה 4.

בתכל'ס, כשבונים הצעה בKSP, הם כבר לא כאלה זולים, רק המחשבים המוכנים שלהם זולים, וגם הם עם כל מיני קאצ'ים כאלה.

האמת שממש רציתי לבטל את הקניה, לחברה שנותנת מחשב לא תקין שמתקלקל תוך שבוע, ומחזירה מחשב שלא ניתן אפילו להפעלה, לא מגיע שהיא תרוויח ממני.

הנקודה שאת כל הקנייה הזאת אבא שלי עשה בשלטט רחוק עם הדרכה ממני. אם לא הייתי יודע שהוא יצטרך שוב לטרטר את עצמו לחנות כדי לקבל את ההחזר על הקנייה ואז עוד לחפש חנות אחרת, להזמין ולקחת ממנה - לא היייתי משאיר את KSP להתענג על הרווח מהמחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...