מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ?

As-21

Recommended Posts

תסלחו לי על ההקפצה, אבל הנושא לא כזה עתיק, והפוסט מאוד מאוד רלוונטי-

מכמה דילרים וחנויות ששאלתי, מסתבר שאחוזי ההחזרה של ההארדיסק הנ"ל מאוד מאוד גבוהים, והם נוטים להרעיש.

משום מה שמעתי על כמויות היסטריות של אנשים שקנו מאייבורי את הסיגייט, והחזירו אותו כי הוא לא היה תקין או הרעיש באופן מוגזם.

הייתי ממליץ להתרחק מההרדיסקים האלו- תשקיעו עוד 50 שקל וקחו את ה 640GB החדש של סאמסונג

שקט וקריר, אמין מאוד, ולפי מה שכתוב, ביצועיסט יוצא דופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מכמה דילרים וחנויות ששאלתי, מסתבר שאחוזי ההחזרה של ההארדיסק הנ"ל מאוד מאוד גבוהים, והם נוטים להרעיש.

משום מה שמעתי על כמויות היסטריות של אנשים שקנו מאייבורי את הסיגייט, והחזירו אותו כי הוא לא היה תקין או הרעיש באופן מוגזם.

הייתי ממליץ להתרחק מההרדיסקים האלו- תשקיעו עוד 50 שקל וקחו את ה 640GB החדש של סאמסונג

640?? התכוונת אולי 750?

ותוספת של כ160 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי מי יודע כמה פעמים, לי אישית התקלקל אחד, אחרי חודש ושבוע של שימוש. עכשיו אני עם המחליף, מאותו דגם, ורק אחרי חודשיים מחקתי את הגיבויים של הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר לי 5 שנות אחריות בסיגייט אם בסיגייט אני גם אצטרך לממש אותן?

בהנחה שתצטרך לממש אותם, אז 5 שנים זה מעולה, במיוחד שמי יודע איזה כוננים יהיו עוד 5 שנים, במידה ויצטרכו להחליף...

ומצד שני, מי אמר שלסמסונג לא תצטרך לממש את האחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שתצטרך לממש אותם, אז 5 שנים זה מעולה, במיוחד שמי יודע איזה כוננים יהיו עוד 5 שנים, במידה ויצטרכו להחליף...

ומצד שני, מי אמר שלסמסונג לא תצטרך לממש את האחריות?

פחות סיכויים ב-WD ובסמסונג - פשוט כי להם יש פחות פלטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הדיסק הזה-

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1226

עולה 70 שקל יותר מה 500 של סאמסונג, שזה משתלם מאוד מבחינת מחיר/נפח, שקט וקריר מאוד, וגם ביצועיסט על הדרך.

אפשר בבקשה הוכחה לכך שיש לו ביצועים טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...