מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות ST3500320AS או WD5000AAKS ?

As-21

Recommended Posts

לי יש כבר שנה וחצי כונן של WD 250G 16MB

ואני מרוצה ממנו , לא עשה לי אפילו לא חצי בעיה , אני עכשיו רוכש בדיוק את WD5000KS

כי הוא תואם לדגם שיש לי במחשב שלי WD2500KS

אני מקווה מאוד שהוא יהיה דומה לחברו שיושב אצלי במחשב כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטרף גם לשאלה...

מישהו יודע מי נותן את האחריות בשני המקרים?

אני יודע שלסיגייט יש 5 שנים אחריות לעומת 3 לWD...

חשבתי לקנות בIVORY, אבל הם אמרו שהם בודקים את המוצר בעצמם, ואם הם מוצאים תקלה, אז הם נותנים לי כונן אחר, ואת הבעייתי הם לוקחים לעצמם ומחליפים מול היבואן

(ככה זה בכל חברה? או שעדיף ללכת על חברה נורמלית?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב חדש עם דיסק ST3500320AS - כלומר 500gb 32mb SATA שזה barrakuda דור 11.

בקיצור, מהשניה הראשונה, הדיסק משמיע מעין קליקים. היו לי המון מחשבים ודיסקים במהלך השנים, ומעולם לא היה לי דיסק שעשה רעש כזה.

בפעם היחידה שדיסק וותיק שלי התחיל לעשות רעש דומה, הוא התפגר אחרי זמן קצר.

הקליקים האלה די חזקים והם מתרחשים דווקא כשהדיסק לא נמצא ממש בעבודה שוטפת, כאילו זה הרעש כשהדיסק מפסיק את המנוחה שלו ומבצע איזה קריאה או כתיבה קצרה. פתחתי את המארז, הדיסק מחובר טוב, וממש מגישים את הויברציה שזה יוצר כשנוגעים בדיסק עם האצבע.

בדקתי באינטרנט, ולא מצאתי שיש עדויות לתקלה סדרתית, היו כמה אנשים שהתלוננו על זה בפורומים של , חלק על דגם 750, חלק על ה500,

ויש מישהו שטען שאולי זאת בעיה שקשורה גם ללוח אם?? זאת סדרה שנמכרת כבר כמה חודשים טובים בכל העולם.

מבדיקה עם everest לא נראה היה שיש בעיה.

מה עושים? ניגשתי לחנות להחליף? המחשב בן 7 ימים... וישבתי וגיביתי את הכל עכשיו בגלל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי מקודם, מדובר בדיסק סיגייט ST3500320AS שעושה מעין תקתוקים בזמן הפעלה ראשונית ובזמן שהוא לא עובד.

זה הולך ככה -

קודם כל, האופציה של smart היתה מכובה בביוס כשקיבלתי את המחשב.

(אז איפשרתי אותה, למרות שיכול להיות שזה רק מתייחס לדיסקים IDE??)

התוכנה של כותבת - SMART - Fail

אבל שאר המבחנים עוברים...

למיטב הבנתי הSMART זה נתונים שנלקחים ישירות מהבקר של הדיסק עצמו, וככה אפשר לזהות בעיות וכשל מתקרב, נכון??

מצ"ב תצלום מסך של התוכנת של ואת נתוני ה SMART מתוך תוכנת everest

ניתן לראות בעיות אפשריות במספר 01 ו- 0A

מישהו עם דיסק כזה יכול להעלות את הנתונים שלו? ולבדוק עד כמה הדיסק עושה תיקתוקים כאלה בזמן שהוא כמעט ולא עובד??

(המארז שלי גם אולי לא הכי מדהים בעולם, ככה שממש שומעים את הרעש הזה.)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן יש לי אותו כונן בדיוק וערכתי בדיקות עם התוכנה של וגם עם אוורסט והסמארט עבר לי בהצלחה ולא ראיתי איזה ערך לא תקין בבדיקה של אוורסט ואני מוכרח לומר שממש לעיתים רחוקות אני שומע איזה תיקים מהכונן אבל שמעתי שיש קצת בעיות עם הכוננים האלה ואני די מפחד האמת.נקווה שהוא ימשיך לתפקד טוב כי בינתיים יש לי אותו איזה חודש וחצי ואין בעיות טפו טפו טפו....... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא יותר ויותר על הארד דיסקים של שנורא מרעישים...בסוף זה יהווה גורם נורא חושב בהחלטה שלי איזה הארד דיסק לקנות בקיץ

מאשר את הממצא. כל שהיה לי (4-6) הרעיש לעומת הדממה של WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Wd 5000Aaks = מהיר.

St3500320As = אמין.

מה שאתה צריך תיקח, אני אישית הייתי הולך על ה-St כי אמינות קודמת לכול גם מהירות.

מילים כדורבנות וקודש לכל הבנות, אבל אין על CSS (סתם הערה).

הבחור צודק, אני הייתי הולך על ST הם אמינים בצורה שלא תאמן, יותר אמינים מהכלב של השכן שלי :)[br]פורסם בתאריך: 10.06.2008 בשעה 04:00:45

אני קורא יותר ויותר על הארד דיסקים של שנורא מרעישים...בסוף זה יהווה גורם נורא חושב בהחלטה שלי איזה הארד דיסק לקנות בקיץ

סתם עצה...

כל הארד דיסק שתביא ירעיש לבסוף...בגלל המחט הדבילית הזאת.

אלא אם כן יש לך איזה 10 אלף + לכונן חחח

כל כונן שאתה קונה, תביא איתו מאוורר קטן לכונן, כדי לשמור על האיכות חיים שלו וגם כדי שהמחט לא תרעיש בעתיד.

כונן זה כמו תינוק, בסוף הוא יבכה...אבל אם תדחף לו מוצץ / בקבוק (שזה המאוורר שלנו) הוא לא יבכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי מקודם, מדובר בדיסק סיגייט ST3500320AS שעושה מעין תקתוקים בזמן הפעלה ראשונית ובזמן שהוא לא עובד.

זה הולך ככה -

קודם כל, האופציה של smart היתה מכובה בביוס כשקיבלתי את המחשב.

(אז איפשרתי אותה, למרות שיכול להיות שזה רק מתייחס לדיסקים IDE??)

התוכנה של כותבת - SMART - Fail

אבל שאר המבחנים עוברים...

למיטב הבנתי הSMART זה נתונים שנלקחים ישירות מהבקר של הדיסק עצמו, וככה אפשר לזהות בעיות וכשל מתקרב, נכון??

מצ"ב תצלום מסך של התוכנת של ואת נתוני ה SMART מתוך תוכנת everest

ניתן לראות בעיות אפשריות במספר 01 ו- 0A

מישהו עם דיסק כזה יכול להעלות את הנתונים שלו? ולבדוק עד כמה הדיסק עושה תיקתוקים כאלה בזמן שהוא כמעט ולא עובד??

(המארז שלי גם אולי לא הכי מדהים בעולם, ככה שממש שומעים את הרעש הזה.)

תממש אחריות - הדיסק הקשיח תקול.

הייתה לי בעיה דומה עם WD250AAKS (לא עבר SMART, הטמפ' היו גבוהות והוא היה איטי).

הבאתי אותו לKSP, הסברתי להם את הבעיה ואחרי כמה ימים קיבלתי ST320.. (לא כפיצוי, סתם טעות שלהם).

מאז אני ממש מרוצה מהסיגייט. שקט, מהיר וקריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...