אלופה חדשה בכדורסל הישראלי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלופה חדשה בכדורסל הישראלי

stone cold

Recommended Posts

למכבי היה השנה תקציב של 17 מיליון דולר, לא 20, אתה שוב פעם מסלף דברים קרירין. והתקציב הזה מייצג קבוצה ללא הפסדים כספיים, למכבי גם הכנסות של 17 מיליון דולר, מועדון הספורט היחיד בישראל שלא מפסיד כסף:

http://business.msn.co.il/msnBusiness/Sports/200804/20080411081404.htm

והתקציב הוא לא 20 מיליון דולר כמו שמפורסם ב YNET היום בהקשר אחר, בתחילת העונה עלו שאלות לגבי התקציב והתשובה של מכבי הייתה "קרוב ל 20 מיליון דולר", ידיעות אחרונות קצת עיקמו את זה. (אבל מעבר לטעות הזו הכתבה סה"כ די מוצלחת)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3549990,00.html

לגבי תקציבי חולון ובני השרון, איפה הלינקים שלך?

לגבי התואר של בירנבוים, גביע עם הרצליה בעונת 94-5? לא מעט מאמנים ישראלים הביאו מאז גביעים ישראלים ואירופיים בזמן שהם מאמנים קבוצה שהיא לא מכבי, או לחליפין הצלחות בקבוצות זרות (פיני גרשון, שרון דרוקר, דייויד בלאט, גדי קידר, דן שמיר- מאמן נוראי אבל הביא שני גביעים לירושלים)

אפילו השנה, הקבוצה שלו הפסידה למכבי במשחק שהיה כולו שלה, הוא פשוט לוזר. כמו שהפציעות הן לא תרוץ עבור מכבי הן גם לא יכולות להיות תירוץ עבור בני השרון! זה שרוב השנה היא הייתה יותר טובה לא אומר כלום, נפצע לו שחקן אחד שהוא לא בדיוק קובי בריאנט והקבוצה נתקעה, הוא לא הביא תואר ועם כל הכבוד, שרון דרוקר ובלאט הם מאמנים יותר טובים, בלאט אלוף אירופה עם נבחרת רוסיה, שבטח ובטח לא מוכשרת כמו ספרד. ודרוקר הביא יול"ב קאפ עם הפועל ירושלים ואימן בהצלחה באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נפצע שחקן אחד נפצעו 3 ושתיים מהם היו מאוד חשובים העונה

בלצר טפירו וסולומון

ותזכור שיש את החוק הרוסי ותזכור שבניגוד למכבי הספסל של בני השרון מאוד קצר

היו לבני השרון משחקים אם 7 שחקנים בלבד בגלל הפציעות שאחד מהם בדרך כלל גם ככה לא ברוטציה

טפירו לצערי חזר לכושר משחק אחד מאוחר מידי נגד נהריה

אין מה לעשות קבוצה אם תקציב קטן יחסית ובלי מזל העונה

בקשר לגביע של ירושלים שנה קודמת

אנחנו נצחנו את מכבי בשנה הקודמת אבל לשחקנים לא היה כוח בגמר הגביע כי גם שנה קודמת היה סגל קצר

והיו רק יומיים בין המשחקים

תזכור שירושלים בדרך כלל שנייה בליגה מבחינת תקציב

רוב הקבוצות של אפי אם תקציב קטן וקבוצות כאלו נדיר שלוקחות תואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אימן את הפועל ירושלים ולא הביא תואר, אנחנו חורגים מהנושא.

מזל טוב חולון, קרירין אם אתה רוצה למהשיך תפתח ת'רד על המאמן הבא של מכבי, תציג ניתוח שלך למועמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ניתוח כזה

אתה קודם כל צריך לדעת אם מחליפים שחקנים ואיזה שחקנים מחליפים

ואת זה רק ההנהלה של מכבי יודעת

אני לא חושב שהרבה מאמנים בכירים יסכימו לקבל את מכבי אם רוב הסגל של העונה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהסגל ישאר?

וויצ'יץ' כבר שוחרר, קאמינגס עוזב, כספי יעזוב אם ייבחר במקום טוב בדראפט (אפשרות סבירה למדי), וויל ביינום כנראה בחוץ, ליאור אליהו, בלות'נטל,מוריס ובורשטיין בסימן שאלה. לפייזר יש חוזה לעונה הבאה ולפי רמת ההחלמה שלו ייקבע אם יביאו גבוה נוסף או לא.

מי שישאר בוודאות: הלפרין, באטיסטה, גארסיה, שארפ ורגב פנאן.

בסה"כ למאמן תהיה אפשרות להרכיב את הקבוצה, ואין מאמן ישראלי למעט גרשון (ואולי בלאט ושרף) שיגיד לא לתפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתה כרגע את כל המאמנים הישראלים הבכירים מבחינת מכבי

את אפי הם בטח לא ייקחו

דורסמן הוא גם הבעלים של חולון אז הוא בחולון בטוח

את מי ייקחו את דן שמיר ?

הבן אדם זכה בגביע אבל לא הגיע לפינל פור אם כנראה התקציב השני בליגה

דרך אגב וויציץ כבר קיבל הצעות מאירופה

אני מת לשמוע משהו בסגנון וויציץ שוחרר מפאו במהלך העונה

לא בגלל וויציץ אלה בגלל קבוצות מטומטמות בלי סקאוטרים איכותיים או סקאוטרים דרגה ז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3550215,00.html

יופי יופי יופי :xyxthumbs:

אם בלאט יחליט לחזור [יש לו סיבה טובה לא לחזור על הייבוש שלו כל השנים] אז זה יהיה כל כך כיף

הוא זה שהביא את פרקר בסטון וכו', הוא זה שאחראי ל"מכבי הגדולה" כפי שקרירין קורא לה,

אני מאוד מקווה שבלאט יחזור :P

רק יש קאצ' אחד קטן

גורמים במכבי סיפרו כי בגישושים ראשונים שכבר נעשו בין מכבי לבלאט, הוא דרש חוזה המוערך בכמיליון דולר. הצהובים מעולם לא שילמו סכומים כאלה למאמן, וקשה להאמין שיעשו זאת גם הפעם, כך שהסיכוי להוצאתו לפועל של המהלך אינו גבוה כרגע. לבלאט עצמו הצעות מפתות מאוד מדינמו מוסקבה ומברצלונה, וסביר להניח כי חלון הזמן שנותר לצהובים להחתמתו אינו רחב.

טיפשים ::)

הכסף שמושקע במאמן יחזור על הסקאוטינג האיכותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הוא יצליח השנה או לא בהנחה שיקנו אותו

אבל אני כן חושב שזה יהיה צעד חכם למרות מיליון הדולר

הוא מאמן טוב שהוכיח את עצמו

ובנוסף ימכור להם הרבה מנוים

מה שכן מצד אחד הם אומרים שהמאמן יבחר את השחקנים

ומצד שני מתחילים לגשש

ועוד גישושים אם ארנולד ופניני שלדעתי זה מטומטם לקבוצה בסדר גודל של מכבי

כי אם כל הכבוד ארנולד ופניני לא מעל הליגה

הם שחקנים טובים רגילים שמכבי צריכה כוכבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויצ'יץ' הוא סנטר לגיטימי לליגה האירופית גם עם ברכיים גמורות הוא שווה 20 דקות למשחק, ויותר חשוב מכך, הוא שחקן בכיר ומנוסה שמאפשר להרים את רמת הסנטרים הצעירים של הקבוצה, תראה איזה שיפור באטיסטה עשה לאורך העונה.

ארנולד ופניני לא מעל הליגה, אבל הם ישראלים, והחוק הרוסי מחייב שני ישראלים על הפרקט בכל רגע נתון, וארנולד ופניני הם מהישראלים הבולטים בליגה.

בתור אוהד מכבי, אני מתפלל שפניני לא יגיע, אמנם הוא גדל במחלקת הנוער של מכבי, אבל הוא פרובוקטור מגעיל.

וכן, הם מתחילים לגשש, עלו שמות של כמה שחקנים, מגששים, נותנים למאמן אופציות לבחור מהם, גם השמות של מורן רוט ויוגב אוחיון עלו.

בסופו של דבר הדאגה הגדולה שלי היא נושא הפוינט גארד, האם מכבי תצליח למצוא את האריאל מקדונלד הבא? אליפות בישראל תהיה, אבל בלי פוינט גארד מעולה אין סיכוי לנצח את צסק"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני שכחתי אבל מקדונלד בכלל היה רכז במכבי לא?

ואם לא מי לעזאזל היה הרכז שם? היחיד שעולה לי (שיש אולי איזה הגיון מעוות) בראש זה שפר

אבל הוא לא רכז אם אני זוכר נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה כולם אומרים שבלאט הביא את כל השחקנים למכבי (פארקר שאראס וכו')

איך אתם כולם שוכחים את דני גוט, הסקאוט של מכבי ב6 שנים המופלאות.

אותו דני גוט הוא גם זה שהביא את השחקנים לחולון השנה. ובהחלט היה גורם מרכזי באליפות הזו של חולון.

הוא יודע לא רק לבחור שחקנים נהדרים אבל גם לבחור שחקנים עם אופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה כולם אומרים שבלאט הביא את כל השחקנים למכבי (פארקר שאראס וכו')

איך אתם כולם שוכחים את דני גוט, הסקאוט של מכבי ב6 שנים המופלאות.

אותו דני גוט הוא גם זה שהביא את השחקנים לחולון השנה. ובהחלט היה גורם מרכזי באליפות הזו של חולון.

הוא יודע לא רק לבחור שחקנים נהדרים אבל גם לבחור שחקנים עם אופי.

לא צריך להיסחף.

ספציפית לחולון,התרומה שלו בכל נושא הסקאוטינג הייתה שולית.

סימונס כבר היה מוכר מעונה קודמת,ווישהאם נשאר,את קמבפל כל אוהד כדורסל

ממוצע מכיר,בראון הגיע באמצע העונה אחרי שגוט כבר לא היה כאן, על החתמתו ומציאתו של טאקר חתום

בלעדית דורסמן,דיקסון כבר סיים עונה "כמלך הסלים" במדי ראשל"צ (כולל הופעה בלתי נשכחת במטרו ווסט).

בכל נושא טאנוקה בירד,אין מה להרחיב את הדיבור.

ובנוגע לשחקנים שגוט הביא למכבי.

שאראס כבר היה כוכב והגיע למכבי אחרי אליפות אירופה עם ברצלונה וזכייה עם ליטא באליפות אירופה לנבחרות.

את פארקר גרשון הביא. (לדבריהם,לא אני החלטתי..ואסור לשכוח שכבר אז הוא היה עם עבר NBA)

מקדונלד לקח שתי אליפויות בסלובניה.

בלאט חתום על ההברקה עם האפמן בזמנו ישירות מהליגה השנייה בספרד ובאסטון.(שגם הוא כבר היה עם עבר NBA)

קיצר,לא גוט ולא בטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפי חתם במכבי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3551823,00.html

כמו כן פרייס חתם בדינמו מוסקבה אצל בלאט.

מעניין את מי אפי יביא למכבי.

עוד דבר שחשוב לא לשכוח - עונה הבאה מכבי חיפה עולה לליגת וינר, והיא כידוע סוג של חולון,

קיבלה הרבה כסף ומימון ובעלת היסטוריה ומסורת עתיקה ועלולה לזעזע את הליגה.

או לפחות להגיע למצב שבו היא קבוצה "משמעותית" בליגת העל כמו נהריה\ירושלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...