אלופה חדשה בכדורסל הישראלי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלופה חדשה בכדורסל הישראלי

stone cold

Recommended Posts

אני שמח פעמים היום

1-בני השרון סוף סוף ישחקו גם באירופה -ולא אכפת לי שזה לא היורוליג

2-סוף סוף האלופה לא מכבי

חשבו שאני שונא את מכבי וזה חצי נכון

לי פשוט נמאס מקבוצה שמחסלת את הליגה שנה אחרי שנה

אין לי בעיה שמכבי תיקח אליפויות -רק לא בכמות ורצף שכזה כי זה הופך את הליגה ללא מעניינת

כאוהד בני השרון גם אם יבוא גידמאק 2 וייתן תקציבי ענק לבני השרון

אני לא רוצה שתקום "סופר בני השרון" ותקפץ בקלילות מעל הליגה

ואני לא יכול להבין אוהדי מכבי ששנה אחרי שנה מקפצים משמחה שהם זוכים באליפות

ספורט תחרותי צריך להיות באמת תחרותי וסוף סוף הגיע קבוצה כמו חולון וניפצה את הבלון הצהוב שכמאת פוצץ כבר בשנה הקודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחולון מגיע בגלל הגישה של מיקי דורסמן. הוא והשחקנים העידו על כך שהגישה שלו לכדורסל היא שצריך לשחק בכיף, בלי לחץ, כמו בשכונה. הדבר הכי חשוב זה להנות ואם לא נהנים אז אין טעם לעשות את זה. תכלס גם ב-3.5 מיליון דולר (בערך חמישית מהתקציב של מכבי שהוא כ-17 מיליון) הוא הצליח לבנות קבוצה לא פחות טובה ממכבי (ואולי אפילו יותר טובה). כל זר שהואלקח הוא פגע בול (סימונס, טאקר, דיקסון, קמבפל, ווסטון) וגם הישראלים שלו מוכשרים ומסורים (רוט, יזראלי, תמיר, גורדון). אני מסתכל על הסגל וקשה להאמין שאפשר שהיה אפשר להשיג אותו תמורת 3.5 דולר. עונה הבאה הוא יהיה שווה לפחות 8 מיליון לדעתי (עדיין פחות מחצי מהתקציב של מכבי).

מכבי חייבת למכור כמה שיותר מהר את וויצ'יץ - בטח כל עוד יש קבוצות באירופה שמאמינות שהוא ALL-STAR ולא שחקן גמור. גם לטובת מכבי כדאי לה שהמאמן הבא יחזיק קצת יותר מבורשטיין ואליהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בורשטיין גמור לדעתי לקבוצה כמו מכבי

הוא יכול להיות שחקן מצוין לקבוצת ליגת רגילה אם יחלים

אולי אפילו לסכן את מכבי בגביע ובאליפות

אבל לחזור לכושר משחק צריך דקות משחק וסבלנות מה שאין במכבי

אם הוא יחתום במכבי זה פשוט אומר שמכבי לא רוצים שהוא יסכן אותם מבחוץ בדומה לאליהו שיובש המון על הספסל

לדעתי מכבי צריכה לבנות את רוב הקבוצה מחדש

וזה אומר -

בינום\גרסיה\פריזר\וויציץ\קמינס\שרפ\בחוץ

להשאיר את מוריס בעד מיליון $ אבל לא יותר

להשאיר את כספי ויותם בסכומים לא מוגזמים

את מקל ודרוסה לא ראיתי משחק

אין לי מושג איך הם אבל למה צריך שחקנים שלא משחקים בכלל ?

סתם לוקח מהתקציב

פאנן בכלל -הוא אפילו לא "שחקן עבירות"

חוץ מזה במקום כל אלו שיעיפו לחפש שחקנים גדולים

שחקנים כמו סימונס מחולון

איבי מבני השרון

מורן רוט

ולפחות 2 כוכבים גדולים מחול אבל לזה אין לי שמות

אני לא סקאוטר

צריך שחקנים ברמה ששארס ופארקר היו פעם

ומכבי צריכה תקציב במיוחד בשבילם

שוויציץ יעוף כבר יתפנה תקציב לאחד וקמינגס בינום גרסיה יפנו תקציב לשני

עדיף 2 שחקנים גדולים מי 4 ירודים יחסית למכבי

כמובן צריך לפחות 5 ישראלים סבירים בגלל החוק הרוסי

בכללי אני חושב שמכבי צריכה 12 שחקנים לא יותר שלפחות 5 ישראלים טובים יחסית

ו2 כוכבים גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שארפ חשוב להשאיר. שארפ עושה את התפקיד של מוני פנאן בין השחקנים ודואג לחיבור טוב ולמורל גבוה. חוץ מזה, הוא לא עולה הרבה כסף לתחזוקה, לא דורש יותר מדי דקות, עושה את ההגנה ואת השלשות שלו כשצריך ובתור שחקן 11-12 הוא מצויין. פייזר דווקא התחיל להראות קילריות לפני שהוא נפצע, ובגלל שהוא נפצע קבוצות באירופה לא יציעו לו הצעות גבוהות מדי (הן גם קצת שכחו ממנו בטח) ולכן גם יהיה משתלם להשאיר אותו. צריך לשחרר את ביינום, גארסיה, וויצ'יץ, קאמינגס, בלוטתנאל (השחקן הכי אובר-רייטד שיש במכבי והכי גרוע במכבי, וזה כולל את קאמינגס) ובאטיסטה (לא מספיק טוב ולא מספיק חכם). הזר היחיד שצריך להשאיר, אם הוא ירצה - זה מוריס, והבסיס של הישראלים תכלס טוב מאוד - שחקנים צעירים עם כישרון ענק - הלפרין, כספי, אליהו (למרות שיובש העונה), מקל (שיהיה שחקן 12 בסגל ליד שארפ, מה רע?) ובורשטיין (לדעתי לא גמור. זה שצביקה ייבש אותו זאת טעות שלו). מכבי גם יכולה ללקט שחקנים טובים מהליגה הישראלית שחולון, בני השרון, נהריה ושות' עשו סקאוטינג אדיר בשביל לאתר אותם. מכבי הביאה בעבר שחקנים שהצטיינו בליגה הישראלית והתברר שהם טובים מספיק לאירופה (מוריס, ארנולד, בורשטיין,שפר, דיון תומאס ועוד..). בליגה יש לה שחקנים מצויינים כמו סימונס, טאקר, איבי, סניד ועוד... מה שחולון עשתה מוכיח שהכסף של צסק"א לא צריך להפחיד את מכבי. אם משלמים לשחקן פי 3 יותר הוא לא הופך להיות פי 3 יותר טוב, וכנראה שיש מספיק מציאות בשוק (אם לחולון היה תקציב של 17 מיליון דולר, איך שהיא מתנהלת, אולי היא הייתה לוקחת את אירופה בהליכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו:

http://news.walla.co.il/?w=//1289965

איזה הבדל.

התלאביבים מדברים על האליפות, ונשמעים כאילו הם מכסים על איזה אסון שהכה בהם.

השחקנים של חולון מדברים על הכיף עם הקבוצה ועם האחרים בקבוצה, וכדרך אגב כזה "אה כן גם זכינו באליפות"

זה בשילוב עם הכתבה של ערוץ 2 מלפני כמה ימים גורם לי, בתור מישהו שלא בדיוק מתעניין בעסק הזה, לחשוב שהאליפות מגיעה להם בהחלט. משחקים בשביל המשחק, לא אמורים לצאת שם למלחמת חורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שארפ חשוב להשאיר. שארפ עושה את התפקיד של מוני פנאן בין השחקנים ודואג לחיבור טוב ולמורל גבוה. חוץ מזה, הוא לא עולה הרבה כסף לתחזוקה, לא דורש יותר מדי דקות, עושה את ההגנה ואת השלשות שלו כשצריך ובתור שחקן 11-12 הוא מצויין. פייזר דווקא התחיל להראות קילריות לפני שהוא נפצע, ובגלל שהוא נפצע קבוצות באירופה לא יציעו לו הצעות גבוהות מדי (הן גם קצת שכחו ממנו בטח) ולכן גם יהיה משתלם להשאיר אותו. צריך לשחרר את ביינום, גארסיה, וויצ'יץ, קאמינגס, בלוטתנאל (השחקן הכי אובר-רייטד שיש במכבי והכי גרוע במכבי, וזה כולל את קאמינגס) ובאטיסטה (לא מספיק טוב ולא מספיק חכם). הזר היחיד שצריך להשאיר, אם הוא ירצה - זה מוריס, והבסיס של הישראלים תכלס טוב מאוד - שחקנים צעירים עם כישרון ענק - הלפרין, כספי, אליהו (למרות שיובש העונה), מקל (שיהיה שחקן 12 בסגל ליד שארפ, מה רע?) ובורשטיין (לדעתי לא גמור. זה שצביקה ייבש אותו זאת טעות שלו). מכבי גם יכולה ללקט שחקנים טובים מהליגה הישראלית שחולון, בני השרון, נהריה ושות' עשו סקאוטינג אדיר בשביל לאתר אותם. מכבי הביאה בעבר שחקנים שהצטיינו בליגה הישראלית והתברר שהם טובים מספיק לאירופה (מוריס, ארנולד, בורשטיין,שפר, דיון תומאס ועוד..). בליגה יש לה שחקנים מצויינים כמו סימונס, טאקר, איבי, סניד ועוד... מה שחולון עשתה מוכיח שהכסף של צסק"א לא צריך להפחיד את מכבי. אם משלמים לשחקן פי 3 יותר הוא לא הופך להיות פי 3 יותר טוב, וכנראה שיש מספיק מציאות בשוק (אם לחולון היה תקציב של 17 מיליון דולר, איך שהיא מתנהלת, אולי היא הייתה לוקחת את אירופה בהליכה).

אם משאירים את שרפ ישאירו אותו רק בגלל האוהדים

במקום לשמור הוא עושה עבירות

והרבה ימים הוא מגיע כבוי גל לשלשות

אני חושב שאפשר לקנות שחקן הרבה יותר טוב בכסף שהוא מקבל

והוא כנראה מקבל הרבה כי כנראה היה עוזב את מכבי אם היו מורידים לו הרבה במשכורת

חוץ מזה מכבי צריכה קפטן שמקבל דקות משחק ולא סתם מחמם ספסל

את סרט הקפטן צריך לתת למוריס אם הוא נשאר

המסכן היה בקבוצה בינונית והשאיר את מכבי בצמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לחולון

וקרירין .את שארפ הם ישאירו כי הוא סמל במכבי הוא נותן מוראל לשחקנים ומכבי לא תיפטר ממנו והוא גם שחקן לא רע (לא מה שהוא היה פעם אבל עדיין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי

שרפ הוא שריד מאובן מתקופת "מכבי הענקית"

כמו וויציץ וכמו בורשטיין

אין הצדקה שלהם בקבוצה בסדר גודל של מכבי

לפחות לא הצדקה מבחינה מקצועית

אם מכבי תמשיך לחיות על האדים של "מכבי הענקית" זה מצוין לליגה וישמח אותי מאוד

אבל זה כבר החלטה של ההנהלה שלהם

אולי האוהדים ידחפו אותם למהלכים כאלו

כמו שהאוהדים מגוננים על בורשטיין וחושבים שהוא ענק למרות שכל העונה לא הוכיח את עצמו

אבל זה כבר שיקול הנהלה שרוצה למכור מנוים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שארפ?! מאובן!? הוא המנהיג והסמל של הקבוצה הזאת ובדקות החשובות הוא תמיד עושה את העבודה שלו בלי שארפ מכבי לא הייתה מגיעה אפילו לגמר הפיינל פור הישראלי.

מה שמכבי הייתה צריכה השנה כדאי להצליח זה שחקן מטרה מישהו לשחק עליו (סטייל פארקר) היה להם את פייזר אבל הוא נפצע.

לדעתי מכבי צריכה לבנות קבוצה סביב פייזר שנה הבאה והכי חשוב להביא רכז טוב שיודע לנהל משחק וכמובן מאמן טוב (בשאיפה בירנבוים)

ובורשטיין הוא שחקן ענק ותמיד יהיה הוא פשוט צריך יותר בטחון מכבי חייבת לשמור עליו.

שנה הבאה תהיה שנת מבחן בשביל חולון עם ההצלחה בא גם הלחץ והציפיות ואז באמת מתחיל להיחשף האופי האמיתי של המאמן והשחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3549706,00.html

16. חולון תהיה פחות טובה בשנה הבאה, משלוש סיבות -

1. חלק מהכוכבים יעזבו. חלק מאלה שישארו ידרשו העלאה משמעותית. אם דורסמן לא ידחוף את היד עמוק לכיס, הוא ישאר עם הרבה פחות ממה שהיה לו בתחילת העונה הנוכחית.

2. ההשתתפות ביול"ב קאפ תחליש את הקבוצה. היא תשחוק את השחקנים, ותסיט את תשומת הלב מהליגה הישראלית. וגם - תגדיל מאד את עלויות הקבוצה (ר' סיבה 1).

2.5. חצי סיבה - מכבי בשנה הבאה תהיה כנראה יותר טובה, לפחות בליגה. וויצ'יץ הוא נכס, אבל בליגה הישראלית הוא עוד פחות מצדיק את מחירו. סנטר יותר זול ויותר מתאים לליגה יעשה פלאים.

3. חצי סיבה - במהלך העונה הנוכחית, חולון לא היתה צריכה להתמודד עם שום משבר, להוציא אירוע הרימון. לאור 2.5 הסיבות הקודמות, בהנחה שהעונה הבאה תהיה קשה יותר עבורה, יהיה מעניין לראות איך היא מתמודדת עם חוסר הצלחה. הקהל של חולון דומה לקהל של י-ם - הוא ישתה לדורסמן את הדם אם הקבוצה לא תצליח. מה שקרה לירושלים העונה יכול לחזור בחולון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אבל הכתב הזה ממש אבל ממש מפגר...

משבר החזיז היה המשבר הכי גדול שקבוצה נכנסה אליו בהיסטוריה של הכדורסל...

על מה הוא מדבר בדיוק?!?!?!

אני לא רואה הרבה קבוצות אחרות יוצאות מדבר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי כל כך מה חולון תעשה בליגה שנה הבא-כל עוד זה לא דברים שידפקו את בני השרון

מה שכן הפעם בניגוד לשנה הזאת אני ישמח מהצלחה באירופה מכבי

למרות שבאופן טבעי אני יותר התעניין בבני השרון ביולב ובליגה

מבחינת קבוצות קשה מאוד להעריך מה יקרה שנה הבא

לפי מה שהבנתי עולה קבוצה אחת מחיפה ואין לי מושג מה התקציב שלהם

כמובן יש עולות אחרות שהם בגדר סימן שאלה ועוד לא ידוע תקציבים\החתמות \ותגליות

נקווה לליגה תחרותית כמו השנה

מה שכן השנה צינתי הרבה פעמים שהיורוליג היה תת רמה השנה וחלק לא האמינו לי

וחשבו שמכבי מזלזלת בליגה

בפועל המשחק נגד בני השרון בחצי הגמר וחולון בגמר הוכיחו לכולם שמכבי לא זלזלה בליגה אלה הייתה באמת חלשה יחסית למכבי

וברמה של בני השרון וחולון ואולי אפילו קצת פחות

ואני לא חושב שהליגה באמת התחזקה כמו שאוהבים לחשוב

היו שינוים בקבוצות אבל לדעתי +- זה היה אותה הרמה של השנה הקודמת

מה שקרה זה שמכבי חלשה נותן אשליה של התחזקות קבוצות אחרות

אבל זה זיוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המשחק עצמו, היו כמה שריקות שמכבי היו צריכים לקבל (הבושידו על הלפרין למשל, בסוף המחצית הראשונה), אבל ל"פליי" האחריון של המחשק לא היה להם שום הגנה. ככה לא לוקחים אליפות (או שכן, אם אתה הפועל חולון...)

בכ"א במכבי צריך לעוף או פדרמן או כץ, שניהם יחד זה לא עובד. וגם מאמן חדש יהיה רעיון טוב...שחקנים חדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...