אלופה חדשה בכדורסל הישראלי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלופה חדשה בכדורסל הישראלי

stone cold

Recommended Posts

השיפוט לדעתי דווקא היה יותר לטובת מכבי

זה שמכבי השנה לא יודעת לשמור בלי עברות זה בעיה שלהם

מכבי עושים טונות של עברות ואז בוכים

אבל היו גם הרבה עברות שמכבי עשתה שלא נשרקו

והגנה נקייה של חולון ששרקו עברות נגד חולון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קורא את הת'רד הזה ונקרא מצחוק, הניתוחים שלכם לבעיות של מכבי מצחיקים.

נתחיל מהצרה המרכזית-פציעות, לא יתכן שקבוצה משחקת עם החמישיה שמורכבת משחקני ספסל.

אפשר לראות שכשהביאו את טרנס מוריס הוא היה אמור להיות שחקן ספסל, אבל הוא הפך להיות שחקן קריטי. ככל הנראה מהפציעה

של וויציץ והאפסיות של פייזר. בורשטיין, שחוץ מהלפרין הוא היחיד שעוד איכשהו אפשר להגיד שהוא רכז (לא קאמינגס, לא בינום), פצוע

כל הוענה, וכשהוא חוזר הוא פשוט לא מקבל דקות משחק כי יש מאמן מפגר. וויציץ, מכבי נתקעה עם גבוהה שצריך לשחק משחק של 40

דקות-מוריס-כי וויציץ פשוטו לא היה מסוגל להחליף אותו, פייזר ובאטיסטה זה זוג בוקים שאני יכול לעשות הגנה יותר טוב מהם.

פייזר-עד שהתחיל לשחק כמו בנאדם הוא נפצע.

הצרה המרכזית השניה- זרים לא לעניין-קאמינגס ופייזר פלופ אדיר. באטיסטה פה ושם נותן משחק טוב, חבל אתה קולע 10 נק'

במשחק שבהוא אתה משחק 20 דקות, באמת מעולה, אבל אתה מצליח לאבד 5 כדורים בצעדים לא לעניין.

ביינום-נראה שחקן טוב, אבל מאבד יותר מדי את הראש, כשאני שחקיתי כדור-סל (בליגה חובבנית) הייתי כמו בינום, מסוגל להעביר את

כל העולם, אבל לא מצליח להכניס כדור לסל. רק שאני מעולם לא אבדתי 15 כדורים מפגרים...(אבל הוא מצד שני קולע מתי שהוא).

גארסיה-בהחלט הפתעה, שחקן טוב שומר טוב, אחד השחקנים היותר מוצלחים במכבי השנה. טרנס מוריס-השחקן היכ מוצלח השנה.

בלוטנטל (לא כל כך זר אבל ניחא), שחקן טוב, משום מה השנה היו לו הרבה משחקים חלשים והוא הפסיק לפגוע טוב משלוש.

הצרה המרכזית השלישית-מאמנים- עודד קטש, אם מה שהוא אמר אכן נכון, שהוא לא קיבל גב מהנהלה וצביקה שרף הוא זה שניהל

את העניינים והשחקנים. אז בהחלט מצער לא פלא שוהא פישל, אם מאמן לא יכול לקבל החלטה פשוטה של לקרקע שחקנים כי מישהו נושף

לו בעורף זה בעיה רצינית.

צביקה שרף-מאמן לא מאמן, להבדיל מקטש הוא קצת עצבני, אלב למכבי היו רק תרגילים בסיסיים (או שצביקה הוא מאמן גאון ואף אחד לא הצליח להבין אותם...)

קירקע את שארפ, ואליהו, אליהו עשה חצי משחק שקטש שיחק, היה שחקן מדהים ועשה עבודה מעולה אבל צביקה קרקע אותו.

מי לעזאזל מקרקע את דרק שארפ, דרק הוא שחקן שמשחק לפחות 5 דקות במשחק, בטח כשצריך להכניס מומנטם, שמירה ו/או קלעי שלשות.

הוא ניסה לתת יותר מדי ניסיונות לקאצינגס האפס מאופס הזה, הוא נתן יותר מדי מפתחות לביינום שהוא גם כן אפס לא קטן.

אני לא אשקר לכם, אין לי הסבר טוב לאיך מכבי הגיע מקום שני באירופה אבל דבר אחד בטוח צביקה הוא לא זה שאחראי לשינוי המרכזי.

היו בעיות אחרות נוספות אבל בן פחות קירטיות זה לא משנה יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויציץ שוחרר ממכבי -

http://news.walla.co.il/?w=//1290464

מכבי עוד אומרים שזה עניין טכני כי הם מחויבים להודיע כל עוד לא נחתם חוזה חדש

אבל קשה לי לראות תמונה שהוא נשאר שנה הבא

אולי אם יורידו לו מאוד משמעותית מהתקציב אבל לערכתי איזה קבוצה אירופית עוד תקנה את וויציץ בסכום גבוה רק בגלל השם

ובגלל שמכבי סימה שנייה ביורוליג השנה

יהיה מצחיק לראות קבוצה נופלת ככה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אין לי בעיות אישיות אם וויציץ

לפחות בתקשורת הוא נראה מאוד נחמד ופיקח

אבל כן לפעמים זה מצחיק שמישהו עובר ברחוב ונופל על בננה

וזה מה שיקרה כנראה לקבוצה עשירה באירופה שתקנה את וויציץ בסכומים גבוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא בטוח

הם צריכים להמר על שחקנים ומאמן ולך תדע אם יקנו חתול בשק כמו פיזר 2

או שחקן מצוין כמו פארקר 2

זה שהתקציב מנופח נותן להם יתרון אבל אם לא יחתימו שחקנים באמת טובים

והתקציב יגמר להם על שחקנים שלא שווים את המחיר כמו השנה נראה ליגה תחרותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייזר לא היה חתול בשק, אחרי פתיחת עונה קצת חלשה הוא השתפר ושיחק מצוין (אפשר לראות את זה בסיכומי המשחקים באתר של מכבי למי שלא זוכר)

נואל פליקס, רודני ביופורד, ונטיגו קאמינגס, דייויד בנואה, טום צ'יימברס- הם היו חתולים בשק, פייזר היה החתמה טובה, בייחוד אחרי שלאורך העונה התברר כמה הברכיים של וויצ'יץ גמורות.

לא ממש קראתי את כל הת'רד, אבל כל הכבוד לחולון, ובתור אוהד מכבי פשוט נגעלתי מרמת המשחק שהקבוצה הציגה בפיינל פור.

החדשות הטובות, אחרי עונה ללא תארים ברור לי שהנהלת מכבי תבחר מאמן בזריזות (בלאט או דרוקר, רק לא בירנבוים!), והקבוצה לעונה הבאה תהיה יותר יציבה, יותר מוכשרת, ותביא אליפות. בכנות, מישהו פה באמת חושב שמכבי תיקח סיכון של אובדן האליפות שנתיים ברציפות?

נ.ב.

חולון כיסחו וביצעו עבירות על ימין ועל שמאל, אבל זה לא משנה שום דבר, כמו שחולון כיסחו וניצלו שיפוט חלש גם מכבי יכלו לשחק חזק יותר, הם לא עשו את זה, ואי אפשר להאשים את השופטים, לא השופטים עלו למכבי במשחק אלא רמת המשחק הירודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של סיכון או לא

הם צריכים להחליף הרבה מהשחקנים בקבוצה וזה בכלל בכלל לא קל

בעניין אפי לשמחתי מכבי מספיק מטומטמים לוותר עליו

אם יחתימו את בלט הוא יזלול להם מהתקציב

ימכור הרבה מנוים והוא מאמן טוב אבל יזלול מהתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדשות הטובות, אחרי עונה ללא תארים ברור לי שהנהלת מכבי תבחר מאמן בזריזות (בלאט או דרוקר, רק לא בירנבוים!), והקבוצה לעונה הבאה תהיה יותר יציבה, יותר מוכשרת, ותביא אליפות. בכנות, מישהו פה באמת חושב שמכבי תיקח סיכון של אובדן האליפות שנתיים ברציפות?

למה לא בירנבוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנהלת מכבי כנראה לא אוהבת את אפי בגלל נאום שלו שהיה פעם

דווקא הרבה אוהדי מכבי רוצים אותו

לדעתי אם הוא חכם ויפנו אליו הוא צריך לשלוט על הסגל של שנה הבא

אחד מהדברים שדפקו את קטש זה היא היכולת להעיף שחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

נאום שתיקת הכבשים

"אנחנו משחקים בקקה, אין סיבה שבחור כמוני יהיה מתוסכל"

"אני עם כדורסל גמרתי"

"הבטחתי שאגיד את הדברים הללו אחרי שננצח קבוצה גדולה ומפוארת כמו מחזיקת גביע היול"ב. אני אחד הבודדים שהיה בבלומפילד, כשעוד היה שם כדורסל לפני 40 שנה, אין סיבה שבחור כמוני יהיה מתוסכל".

"חלק מהמאמנים בחרו לאמן קבוצה באירופה כי היו מתוסכלים. אם הליגה היתה יותר שיוויונית והיה סיכוי לאליפות אז זה אולי היה אחרת. צריך לדאוג שיהיה כדורסל שיוויוני, שיהיה צ'אנס לקחת אליפות. יש לזה פתרונות, אבל אף פעם לא הקשיבו לי. אנחנו משחקים בקקה. כולם יודעים באיזו תוצאה הפסדנו בדרבי. צריך להפסיק עם שתיקת הכבשים".

"הגיעו מים עד נפש"

"צריך שיקבעו חוקים כמו בארץ שהמציאו את הכדורסל. אם ב-NBA ידעו לעשות את זה, אפשר גם בארץ. כשהבעלים של מכבי ת"א רצה את שאקיל, הוא לא היה יכול להביא שום שחקן גדול חוץ ממנו. אפשר לעשות דראפט וגם תקרת תקציב ועוד אלף ואחד דברים. אף-אחד לא יכול לרוץ אחרי 12 מיליון דולר. מלאו לי חמישים ואני יכול לדבר, אולי יקשיבו לי. הגיעו מים עד נפש. "

"לא בא לי שכל אחד שבא לאכול פלאפל או שווארמה יגיד לי שהספורט שלכם משעמם. אף אחד לא רוצה להגיע ליד אליהו בפיינל-פור מהמקום הרביעי וגם לא מהמקום השני, כי הוא יודע שישחטו לו את הצורה".

"לי יש מספיק זמן עד יוני בכדי לקבל החלטות ואם דברים לא יזוזו אז אולי אני אסיים עם הכדורסל וזה בלי לדבר על זה שמה שאני מרוויח בשנה - שחקן מרוויח בחודש. אף קבוצה לא רוצה לגמור מקום 4 כי היא יודעת מה יחכה לה בפלייאוף".

"כולם יודעים באיזה הפרש הפסדנו בדרבי. הם נתנו לנו בעיטה ****, כמו לסגנית אלופת איטליה. אני זוכר את האליפות האחרונה של הפועל תל אביב, בבלומפילד לפני 40 שנה. אחרי 40 שנה, אנחנו רוצים שיווויון. לשרון דרוקר, שיושב לידי, יש סיכוי לאמן במכבי, אז הוא לא מדבר. גם כשאני הייתי בגילו שתקתי, כי חשבתי ככה. יש כאן מסורת של כדורסל, יש אנשים חכמים, ויש להם מספיק זמן עד יולי לדאוג שבעונה הבאה תהיה כאן ליגה תחרותית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בירנבוים מלכלך על מכבי על ימין ועל שמאל אבל כשהוא מריח אפשרות לעבוד שם הטון שלו משתנה ופתאום מכבי היא מועדון גדול.

דייויד בלאט ודרוקר הם מאמנים מוצלחים יותר בעיניי, וקרירין, מי אתה חושב שהביא את כל הזרים הטובים למכבי? פיני גרשון? דייויד בלאט הוא גאון בבחירת זרים.

ואת בירנבוים הקהל שונא בגלל הרבה נאומים שלו נגד מכבי, ובגלל שהוא משנה את עורו כשהוא מריח תפקיד, פיני גרשון אמר מה שהוא רצה על מכבי גם כשהיה סיכוי לעבודה במכבי, הוא לא שינה התנהגות כמו פודל רק בשביל לאמן את מכבי, ורק אחרי שהוא התחיל לאמן את הקבוצה הוא הפסיק לתקוף אותה.

חוץ מזה, קרירין, אם בלאט יגיע למכבי דבר אחד בטוח, אליפות תהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו תואר אחד

אבל תזכור שהוא אף פעם לא אימן במכבי ורוב הקרירה הוא בקבוצות קטנות

רק לדוגמה למכבי היה 20 מיליון $ השנה

לחולון 3.5 מיליון $

לבני השרון 7.5 מיליון שקל

בתקציב כזה הוא בנה קבוצה שרוב השנה הייתה טובה יותר ממכבי ובאותה רמה של חולון

רק שבלצר נפצע ומשחק אחרי זה טפירו בני השרון נכנסה לגל הפסדים והייתה חלשה משמעותית

ובכל זאת הייתה מאוד קרובה לנצח בחצי הגמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...