דת ואמונה - דיון מרוכז - עמוד 102 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז

cleric

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוני הדוגמא שהבאת על ההומאים מחזק את מה שאני אומר

כנראה אתה רוצה בכוח להאמין לעצמך

זה דבר מולד,לא קשור לגנים לפי דעתי אבל מולד

יש גם סטיות של פטישים

פטיש לסאדו וכו'

אנשים נולדים עם זה

ואם אתה לא מאמין לך תכין חמוצים אין לי מה להגיד לך עוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדגים,אפשר לקבל מראה מקום?

ובקשר לכותל המערבי,זאת לא חוכמה-כל הכתלים של הר הבית קימים.

המשנה במס' נידה [דף נא עמוד ב]: "כל שיש לו קשקשת יש לו סנפיר, ויש שיש לו סנפיר ואין לו קשקשת". כלומר: כל מי שיש לו קשקשים יש לו סנפיר, אך לא בהכרח מי שיש לו סנפיר יהיה לו קשקשים. ראה: http://www.israelfishingforum.co.il/index.php?module=articles;task=view;id=580

לגבי הכותל המערבי: אף אחד מן הכתלים שהקיפו את בית המקדש לא נותר מלבד הכותל המערבי [הכתלים שאתה רואה כיום מלבד הכותל המערבי הן מבנייה מאוחרת]

רוני הדוגמא שהבאת על ההומאים מחזק את מה שאני אומר

כנראה אתה רוצה בכוח להאמין לעצמך

זה דבר מולד,לא קשור לגנים לפי דעתי אבל מולד

יש גם סטיות של פטישים

פטיש לסאדו וכו'

אנשים נולדים עם זה

ואם אתה לא מאמין לך תכין חמוצים אין לי מה להגיד לך עוד

כמה זילזול יוצא ממך.... קשה לראות שאתה בן 24.

כל דבר שהוא מולד חייב להיות גם גנטי [אין דבר כזה "מולד" בלי גנים. הגנים הם אלו שמעצבים את הרך הבא לעולם].

אך הומוסקסואליות אינה דבר מולד, היות וישנם גם ילדים רבים שהותקפו מינית ונהיו הומוסקסואלים בהתאם לכך [מה שמוכיח שהנטייה היא פסיכולוגית ולא מולדת]. ישנם מחקרים המראים שאסירים רבים בבית-סוהר שהותקפו מינית הפכו להומוסקסואלים [וזאת עוד בגיל מבוגר!], רק ללמדך שהנטייה הזאת היא פסיכולוגית לחלוטין.

אבל גם אם היית צודק, זה לא סותר את התורה. זה כמו שתגיד "יש אנשים שנולדים עם תאווה לאכילה" ו-"יש אנשים שנולדים עם תאווה לגניבה או רצח" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לילדים" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לבני מינם" - כל אחד מאלה נולד עם יצר קשה אבל הוא חייב להתגבר עליו ולהתאפק. גברים רבים מאוד נולדים עם תאווה לגאוותנות ושחצנות, אך מי שהולך בדרך התורה והמצוות מתאפק ולכן לא תראה אותו מתנשא על אחרים ולועג להם.

גם מי שנולד עם משיכה לילדים חייב להתגבר על התאווה שלו, וגם מי שנולד עם משיכה לגברים חייב להתגבר על התאווה שלו ולא לממש אותה בשום אופן. אז מה תאמר? וההומו המסכן יהיה לבד כל החיים? והתשובה שלי - וכי הפידופיל המסכן יהיה לבד כל החיים שלו? וכי הנמשך לרצח והרג לא ירצח ולא יהרוג כל החיים שלו? התשובה היא כן. יש גם אנשים עקרים וטומטומים [שנולדים בלי איבר]והם אינם יכולים לחיות עם אשה. גם זה קיים בעולם.

תורת הסוד וגלגולי הנשמות מלמדת שאנשים שבגלגול הקודם הלכו לנסות מין עם בני מינם [סתם בשביל הקטע, בלי משיכה מינית לעניין], כעונש יחזרו בגלגול עם תאווה כזו לבני מינם, אלא שהפעם יהיה עליהם להתגבר על תאוותם.

ישנו ארגון בשם "עצת נפש" שטוען כי ניתן לרפא הומוסקסואליות באמצעות פסיכולוגיה מבוקרת, והוא פועל באופן התנדבותי. כך שעדיין אין לומר "אבדה תקוותנו". הקב"ה נותן כל מיני דרכים לאנשים לחזור בתשובה ולהתגבר על תאוותם.

וכיודע :בראתי יצר הרע בראתי לו תורה תבלין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה תורה תבלין,רק ברגע שהוא יפתח את הפה ויגיד לרב שלו שהוא הומו הוא יסולק מהישיבה

ואם לא יסולק גם לא יצליחו להוציא לו את זה כי זה מולד!!! והוא יהיה ככה כול החיים

ברגע זה התורה שלך הלכה פייפן,הבנת?

ואני לא מתנשא מעליך,זאת המציאות וקשה לך לקבל אותה כי אתה תמיד תגיד "זו דרך האל"

ובוא לא נתווכח עוד זה חסר טעם.יום טוב !! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב... זה מה שקורה לאדם שאין טענה בפיו.

תמשיך ללכת :s07: .

מה אני אגיד לך?

מנסיון שראיתי בחור שיגיע לרב ויאמר לו שיש לו נטייה אז הרב יעזור לו בכל הדרכים. אבל אם יתפסו את הבחור חוגג לו שם [אונס גברים] אז גם שם הרב ידבר איתו ויעזור לו ואם הבחור לא ירצה אז יזרק.

לגבי מולד כבר הבאתי הסבר, תמשיך להתעלם.....

[אל תגיב,ראיתי כבר אם איזה אדם אני מתעסק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהבאת הסבר זה אומר שאני צריך להאמין לו?!

אתה יודע כמה פרופ' ראיתי בטלויזיה שאומרים שזה מולד?! הרבה!

ואני לא צריך אותם כדי לדעת

פשוט רואים את זה,שהם ילדים רואים שהם מתנהגים אחרת,ותמשיך לחשוב שזה בגלל התעללות של ההורים

יש כאלה שמקבלים את זה באמצע החיים בגלל 1000 ואחת סיבות

ויש גם את זה מלידה,עצם העובדה שזה קורה זה מעורר הרבה נורות אדומות

למה אני .....0ואני מקווה שגם אתה) לא יכולים להמשך לגברים?!

יתנו לי מליון דולר לא עושה את זה עם גבר אפילו לו ל 5 דק'

למה הם כן עושים את זה?

אני מבין איך הראש שלך עובד

אתה מאמין בלב שלם ולא משנה מה אני יגיד,יהיה לך תירוץ מוזר כדי לצאת מזה

לא נגיע ככה לשום מקום כי אתה לעולם לא תגיד שאני צודק כול עוד זה נוגד את הדת

אתה אטום במחשבות שלך מחוץ לדת ככה שחבל לי על הזמן היקר הזה.

קח את זה על הדרך

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3557248,00.html

זה משפט שיתמצט את מה שאני מתכוון:

ידעת על נטיותיך לפני שהתחתנת? מתי נודע לך?

"אדם לא מחליט להיות הומו זה יכול להיות מולד, או גורם סביבתי. גורם סביבתי מגיע בעיקר מהמשפחה. אני תמיד ידעתי שאני כזה, מגיל מאוד צעיר, ולדעתי אצלי זה בהחלט מולד. רק בגיל הרבה יותר מבוגר מימשתי את משיכתי לגברים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

"אבל גם אם היית צודק, זה לא סותר את התורה. זה כמו שתגיד "יש אנשים שנולדים עם תאווה לאכילה" ו-"יש אנשים שנולדים עם תאווה לגניבה או רצח" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לילדים" ו-"יש אנשים שנולדים עם משיכה מינית לבני מינם" - כל אחד מאלה נולד עם יצר קשה אבל הוא חייב להתגבר עליו ולהתאפק. גברים רבים מאוד נולדים עם תאווה לגאוותנות ושחצנות, אך מי שהולך בדרך התורה והמצוות מתאפק ולכן לא תראה אותו מתנשא על אחרים ולועג להם.

גם מי שנולד עם משיכה לילדים חייב להתגבר על התאווה שלו, וגם מי שנולד עם משיכה לגברים חייב להתגבר על התאווה שלו ולא לממש אותה בשום אופן. אז מה תאמר? וההומו המסכן יהיה לבד כל החיים? והתשובה שלי - וכי הפידופיל המסכן יהיה לבד כל החיים שלו? וכי הנמשך לרצח והרג לא ירצח ולא יהרוג כל החיים שלו? התשובה היא כן. יש גם אנשים עקרים וטומטומים [שנולדים בלי איבר]והם אינם יכולים לחיות עם אשה. גם זה קיים בעולם.

תורת הסוד וגלגולי הנשמות מלמדת שאנשים שבגלגול הקודם הלכו לנסות מין עם בני מינם [סתם בשביל הקטע, בלי משיכה מינית לעניין], כעונש יחזרו בגלגול עם תאווה כזו לבני מינם, אלא שהפעם יהיה עליהם להתגבר על תאוותם.

ישנו ארגון בשם "עצת נפש" שטוען כי ניתן לרפא הומוסקסואליות באמצעות פסיכולוגיה מבוקרת, והוא פועל באופן התנדבותי. כך שעדיין אין לומר "אבדה תקוותנו". הקב"ה נותן כל מיני דרכים לאנשים לחזור בתשובה ולהתגבר על תאוותם"

מה העולם היה עושה בלעדייך רועי אהה? תגיד אתה אותו רועי שהיה בדיונים הראשונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח עוד כתבה

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2700335,00.html

ותראה למעלה הוספתי עוד אחת

חחחח היו בגלגול הקודם בנסיון עם גבר כי זה סיקרן אותם ועכשיו הם באים לתקן,מזכיר לי את הסרט המסור חח

ומראה כמה אתה חי בסרט,סרט רע!!

וחאלס אין לי כוח לחפירות שלך ,יום טוב אח שלו !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, הבנתי, אז אתה מאמין לכל מה שאתה קורא במעריב?

טוב נו,כנראה שגם באנו מהקוף והחרדים סוחטים את המדינה...

ישנם פסיכולוגים רציניים הטוענים אחרת:

http://www.atzat-nefesh.org/show.asp?id=23205&cat=1635

ואנשים בעלי נסיון אישי:

http://www.nrg.co.il/online/40/ART1/464/952.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה כאן היא ששניכם נתפסים לשחור-לבן.

בני אדם לא הם לא בהכרח רק סטרייטים או רק הומוסקסואלים - יש סקלה. יש גם ביסקסואלים, יש גם כאלה שיש להם נטיות הומוסקסואלים אבל הם משקרים לעצמם שהם סטרייטים, ויש כאלה שנעשו הומוסקסואלים בעקבות התעללות מינית (או לחילופין היו להם מאז ומעולם נטיות הומוסקסואליות, וההתעללות הזו רק הקצינה אותן).

ולכן כמו שיש כאלה שירגישו אחרי 20 שנה של נישואין שהם חיו בשקר כל חייהם, יש גם כאלה שהחליטו "להרפא" מה"מחלה" והיום חיים חיים מאושרים אם אישה ושלושה ילדים.

רוני, ההשוואה לפדופיליה ולרצח פסולה מהיסוד. ההבדל בין הומוסקסואליות לפדופיליה היא שהומוסקסואליות לא פוגעת באף אחד. מדובר בזוג (או יותר) מבוגרים, המקיימים יחסים בהסכמה מלאה של שני הצדדים. זאת בניגוד לפדופיליה, שבה יש אלמנט של ניצול תמימות של ילדים קטנים (ולכן לא נחשבים יחסים בהסכמה).

אגב, שים לב שפדופיליה, על פי ההגדרה, היא משיכה מינית לילדים צעירים (לפני גיל ההתבגרות - כלומר לפני שהתפתחו אצלם סממני מין חיצוניים). למרות זאת, החוק אוסר על יחסי מין בין מבוגר לקטין מתחת לגיל 16, בלי קשר אם זה מוגדר פדופיליה מבחינה פסיכיאטרית (הרי לא היית קורא לבן 20 ששוכב עם חברתו בת ה-15 פדופיל במלוא מובן המילה, נכון?) הסיבה לכך, כמובן, היא שלא הפדופיליה עצמה היא שאינה חוקית (אף אחד לא יעצור אותך על משיכה לילדים קטנים), אלא עצם הניצול המיני של קטינים.

ועוד הערה קטנה - לא כל נטייה מולדת היא גנטית. חלקן נוצרות במהלך ההיריון, וחלקן אף במהלך ההתבגרות של התינוק לאחר הלידה. לדוגמה, קרא את המאמר על מומים מולדים (שים לב שלא התייחסתי להומוסקסואליות כ"מום", פשוט אין לי מאמר יותר כללי שמתייחס לנטיות מולדות ככלל, אבל אני מקווה שתבין את הפואנטה):

http://en.wikipedia.org/wiki/Congenital_disorder

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשנה במס' נידה [דף נא עמוד ב]: "כל שיש לו קשקשת יש לו סנפיר, ויש שיש לו סנפיר ואין לו קשקשת". כלומר: כל מי שיש לו קשקשים יש לו סנפיר, אך לא בהכרח מי שיש לו סנפיר יהיה לו קשקשים. ראה: http://www.israelfishingforum.co.il/index.php?module=articles;task=view;id=580

לגבי הכותל המערבי: אף אחד מן הכתלים שהקיפו את בית המקדש לא נותר מלבד הכותל המערבי [הכתלים שאתה רואה כיום מלבד הכותל המערבי הן מבנייה מאוחרת]

בקשר לדגים-אני לא רואה פה שמתכונים לדגים,אני רואה שמתכונים לכל מי שיש לו קשקש וסנפיר נקודה,לא מילה אחת על דג.

ובקשר לכותל,לא שמעתי אף פעם שהר הבית נקרא בית המקדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב"א?ת-ז?ה, ת??אכ?לו?, מ?כ??ל, א?ש??ר ב??מ??י?ם: כ??ל א?ש??ר-לו? ס?נ?פ??יר ו?ק?ש??ק?ש??ת ב??מ??י?ם, ב??י??מ??ים ו?ב?נ??ח?ל?ים--א?ת?ם ת??אכ?לו?. ו?כ?ל א?ש??ר א?ין-לו? ס?נ?פ??יר ו?ק?ש??ק?ש??ת, ב??י??מ??ים ו?ב?נ??ח?ל?ים, מ?כ??ל ש??ר?ץ ה?מ??י?ם, ו?מ?כ??ל נ?פ?ש? ה?ח?י??ה א?ש??ר ב??מ??י?ם--ש??ק?ץ ה?ם, ל?כ?ם. ו?ש??ק?ץ, י?ה?יו? ל?כ?ם; מ?ב??ש??ר?ם ל?א ת?אכ?לו?, ו?א?ת-נ?ב?ל?ת?ם ת??ש??ק??צו?. כ??ל א?ש??ר א?ין-לו? ס?נ?פ??יר ו?ק?ש??ק?ש??ת, ב??מ??י?ם--ש??ק?ץ הו?א, ל?כ?ם.

מה יש במים? עופות? פילים? די לשחק אותה ראש קטן.

הבעיה כאן היא ששניכם נתפסים לשחור-לבן.

בני אדם לא הם לא בהכרח רק סטרייטים או רק הומוסקסואלים - יש סקלה. יש גם ביסקסואלים, יש גם כאלה שיש להם נטיות הומוסקסואלים אבל הם משקרים לעצמם שהם סטרייטים, ויש כאלה שנעשו הומוסקסואלים בעקבות התעללות מינית (או לחילופין היו להם מאז ומעולם נטיות הומוסקסואליות, וההתעללות הזו רק הקצינה אותן).

ולכן כמו שיש כאלה שירגישו אחרי 20 שנה של נישואין שהם חיו בשקר כל חייהם, יש גם כאלה שהחליטו "להרפא" מה"מחלה" והיום חיים חיים מאושרים אם אישה ושלושה ילדים.

רוני, ההשוואה לפדופיליה ולרצח פסולה מהיסוד. ההבדל בין הומוסקסואליות לפדופיליה היא שהומוסקסואליות לא פוגעת באף אחד. מדובר בזוג (או יותר) מבוגרים, המקיימים יחסים בהסכמה מלאה של שני הצדדים. זאת בניגוד לפדופיליה, שבה יש אלמנט של ניצול תמימות של ילדים קטנים (ולכן לא נחשבים יחסים בהסכמה).

אגב, שים לב שפדופיליה, על פי ההגדרה, היא משיכה מינית לילדים צעירים (לפני גיל ההתבגרות - כלומר לפני שהתפתחו אצלם סממני מין חיצוניים). למרות זאת, החוק אוסר על יחסי מין בין מבוגר לקטין מתחת לגיל 16, בלי קשר אם זה מוגדר פדופיליה מבחינה פסיכיאטרית (הרי לא היית קורא לבן 20 ששוכב עם חברתו בת ה-15 פדופיל במלוא מובן המילה, נכון?) הסיבה לכך, כמובן, היא שלא הפדופיליה עצמה היא שאינה חוקית (אף אחד לא יעצור אותך על משיכה לילדים קטנים), אלא עצם הניצול המיני של קטינים.

ועוד הערה קטנה - לא כל נטייה מולדת היא גנטית. חלקן נוצרות במהלך ההיריון, וחלקן אף במהלך ההתבגרות של התינוק לאחר הלידה. לדוגמה, קרא את המאמר על מומים מולדים (שים לב שלא התייחסתי להומוסקסואליות כ"מום", פשוט אין לי מאמר יותר כללי שמתייחס לנטיות מולדות ככלל, אבל אני מקווה שתבין את הפואנטה):

http://en.wikipedia.org/wiki/Congenital_disorder

אנשים הם בהחלט בעלי נטיות מיניות רבות ומשונות. יש הנמשכים קצת לזה וקצת לזה, יש שנמשכים לבני מינם, יש שנמשכים לילדים, ויש שנמשכים גם לחיות... רק ללמדך כמה הסביבה והתרבות מסוגלים להשפיע על האדם, וכיצד נבנית הפסיכולוגיה האנושית. מחקרים מראים שאנשים גם שינו את הנטייה המינית שלהם בהתאם לאירועים שחוו [אצל ילדים - תקיפה מינית בילדותם, אצל אסירים - תקיפה מינית בבתי-סוהר]. מכאן אנו רואים שהנטייה היא לא גנטית ולא מולדת כי אם נרכשת [נטייה גנטית מולדת בלתי ניתנת לשינוי כידוע].

קבעת שפידופיליה ורצח חמורים מהומוסקסואליות. אך נראה שלא שמת לב: לא השוויתי בין חומרת המעשים כי אם בין המקור להם: הנטייה האנושית. הסברתי שאין הבדל בין נטייה הומוסקסואלית לבין נטייה פידופילים, לשניהם אותו שורש פסיכולוגי. כך גם אין הבדל בין הומוסקסואל לבין אדם בעל נטייה לרצוח, לשניהם תכונות הקובעות את תאוותם.

שנית, כיצד אתה קובע מה חמור יותר ומה חמור פחות? ביוון העתיקה פידופיליה היתה דבר של מה בכך, וכל הפילוסופים הדגולים היו פידופילים. למעשה המילה "פידופיליה" הגיעה מיוון ופירושה המילולי הוא "אהבת ילדים". והרי יוון היתה בירת האינטלקטואליות והחוכמה באותם ימים, העיר הליברלית והחופשית ביותר. העיר בה היה ניתן לקיים יחסי אישות מכל סוג ומכל מין, כמובן שהכל ב"הסכמה". הגברים היו נוהגים לחזר אחרי הילדים ולקנות להם מתנות בכדי שיהיו מוכנים להיות להם "בני זוג". כל מורה יווני שהיה מחנך תלמיד גם היה נוהג עימו באורח חיים מיני. האם אתה חושב שהילדים סבלו? לאו דווקא. מכיוון שהתרבות לא ראתה בעיה בכך, הילדים גדלו בסביבה זו ללא רגשות מודחקים. קרוב לודאי שרבים מן הילדים שגדלו בחברת פידופילים גם הפכו להיות פידופילים בעצמם כשגדלו. חשוב על כך, הפידופיל נמשך לילדים כפי שגבר אחר נמשך לנשים והוא מביט בהם באורח מיני. האם תוכל לשפוט אדם מסכן שכזה לחומרה? הרי הוא יטען בפניך שהוא "נולד" עם הנטייה הזו, שזה "גנטי", ומה אשמת החתול השמן שלא הצליח להתגבר על עצמו וליקק מכוס החלב? האם תוכל לדמיין גבר החי בעולם של נשים ואסור לו לעולם לגעת באף אחת מהן? הרי בדיוק כך מרגיש הפידופיל. והילד התמים והטיפש יהיה מוכן לעשות כמעט הכל בשביל סוכריה או צעצוע יפה... יש ילדים כל כך תמימים שאפילו יחשבו אקט מיני שכזה לאהבה מצד המורה/אב/דוד. וכך באמת היה זה ביוון העתיקה. עד היום תמצא בה שברי כלים וציורים חקוקים של גברים עם ילדים כדבר רגיל ופשוט לחלוטין. האם אתה חושב שחופש המין הקיים כיום ברחבי העולם יעצור עם ההומוסקסואליות? תאמין או לא, אך כיום קיים ארגון בארצות הברית הקורא לעצמו "אהבת גברים וילדים" המסביר שפידופילים אינם שונים מכל אדם אחר, ויש לאפשר חוקים המתירים יחסי-מין בין גברים לילדים בהסכמת שני הצדדים...

כיום אני רואה מצעדי גאווה פרוצים של אנשים באיפור כבד ובגדים צבעוניים הקוראים לחופש מין בין גברים ללא נקיפות מצפון. אני לא אתפלא אם מחר אראה אותם מצעדים בדיוק המציעים חופש מין בין גברים לילדים ללא נקיפות מצפון...

מה עושה אדם שאין לו חוקי מוסר אלוהיים, כיצד הוא קובע מה מוסרי ומה בלתי מוסרי? אני כמובן מתעב פידופיליה, אך כמעט באותה מידה אני מתעב גם הומוסקסואליות או זאופילים [משיכה לבעלי חיים]. איני רואה הבדל מהותי בין השלושה [תמיד מדובר על גבר צעיר שיצריו בעורקיו והוא אינו מצליח לשלוט בהם].

לעומת זאת מי שמבין שיש תורה, הולך ובודק מה בורא האדם כתב בה, ואם הבורא כתב שאסור לממש את הנטייה ההומוסקסואלית [כפי שגם אסור לממש נטייה לרצח ומשיכה לילדים], יודע שיש להתגבר עליהם ולחפש דרכים לשנותם.

מי שאין לו תורה, צועד בחושך, ולעולם לא ידע מהי האמת הנכונה והמוסרית ביותר בחיים מבולבלים אלה.

בנוגע למומים מולדים בעובר ובתינוק: הללו הם פיזיים לחלוטין, ואינם שונים מתאונת דרכים בה אדם מאבד יד או רגל, או ילד חולני הגודל בצורה לקויה. אך הטענה הקיימת לנטייה מינית, הוא שהיא גנטית. כמובן שזו שטות, בשום מקום בגוף האדם לא קיים גן הקובע מי ימשך למה. נטיות כאלו האדם רוכש מסביבתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש במים? עופות? פילים? די לשחק אותה ראש קטן.

כן,במים יש דגים נכון,אבל יש גם חיות ים נוספות!

סוסוני ים

נחשי ים

כוכבי ים

סרטנים

מדוזות

דו חיים

אלמוגים

פלנגטון(על כל סוגיו)

ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, שים לב למה שאמרת:

מחקרים מראים שאנשים גם שינו את הנטייה המינית שלהם בהתאם לאירועים שחוו [אצל ילדים - תקיפה מינית בילדותם, אצל אסירים - תקיפה מינית בבתי-סוהר]. מכאן אנו רואים שהנטייה היא לא גנטית ולא מולדת כי אם נרכשת [נטייה גנטית מולדת בלתי ניתנת לשינוי כידוע].

בדיוק כמו שיש מחקרים שלפיהם אנשים שינו את נטייתם המינית, יש גם מחקרים לפיהם אנשים נולדו עם הנטייה הזו (ראה את הכתבות שהביא רועי). האם זה אומר בהכרח שאחד המחקרים צודק והאחר טועה? לא. ייתכן בהחלט שפשוט חלק מהאנשים ככה, וחלק מהאנשים ככה. סביר להניח שנטייה מינית, כמו הרבה דברים, נובעת גם מההתפתחות העוברית, וגם מהחינוך והסביבה.

אני אישית מכיר מספר לא קטן של הומוסקסואלים ולסביות, ותאמין לי שלא התעללו באף אחד מהם בילדותו, וכולם גדלו בבית אוהב עם אמא ואבא ו-2.4 ילדים וכלב.

אני מסכים - אין הבדל בין הנטייה לרצוח לנטייה לפדופיליה, ולנטייה הומוסקסואלית. מה כן ההבדל? שאם אדם פועל לפי נטייתו, אז רצח ופדופיליה אסורים (כיוון שהם פוגעים באחרים) והומוסקסואליות לא.

אני לא מבין מה העניין של יוון. מישהו אמר שיוון הייתה מושלמת וטהורה? למזלנו חוקים התעדכנו והשתנו עם הזמן, וכן הבינו שיחסי מין בין בגיר לקטין הם (לרוב) ניצול. זכור גם שביוון רק לגברים העשירים הייתה זכות הצבעה, וגם עבדות הייתה דבר סטנדרטי...

אגב, אני אשמח אם תאמר לי איפה בתורה אסורה פדופיליה.

נטיות מולדות הן לא בהכרח פיזיות. סכיזופרניה היא פסיכיאטרית לחלוטין, והיא דבר מולד (בנוסף לכך שהסביבה יכולה לעורר אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...