S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - טריילר גרפי ריאליסטי מדהים- דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - טריילר גרפי ריאליסטי מדהים- דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

כל הסרטונים שהראיתם פה קצת ישנים ואני מכיר אותם. בהחלט הולך להיות משחק טוב למעריץ STALKER שכמותי. אגב, אם לא אהבתם את המשחק הקודם לא תאהבו את המשחק הזה בהחלט, לא משנה כמה הגרפיקה תשתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא לי לשחק בגירסאת הבטא הסגור של המשחק... מה שאני הולך להגיד עכשיו יכול לאכזב אתכם פה חברה... אומנם הגראפיקה יפה אבל יש עדיין יותר מידי באגים... על מחשב סוס המשחק היה ניתקע או יוצא כל 10 דקות... יש עוד מה לעבוד עליו ויש הרבה....

איך התקבלת לזה?

^^יש גוטיק חדש בפיתוח... עד שהוא יצא יש עוד זמן

^נראה פחות ריאליסטי ומואר

אתה יכול לשחק סטאלקר כדי לראות בערך איך הוא יראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מי שמפתח אותו זה לא PIRAHANA BYTES זה איזה כמה טירונים.

מקווה לשמוע מהם.

PB כבר לא קיימים, לפחות בשם אחרי הפרישה מJOWOOD הם היו צריכים לוותר גם על השם השם החדש זה Pluto13 gmbh משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

S.T.A.L.K.E.R ממשיך את העלילה של הקודם?

כי אני די בונה על S.T.A.L.K.E.R החדש כי הוא נראה טוב

אך לא שיחקתי בקודם.

העלילה של המשחק החדש תתרחש מספר שנים לפני התרחשות המשחק Shadow of Chernobyl.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בהחלט. זה אחד הדברים המעצבנים, בייחוד כשצריך ללכת לשני אנשים באזורים מרוחקים כדי להשלים משימה. הדוגמה הכי בולטת היא לאחר המעבדה הראשונה - אתה קיבלת משימה "לנקות" שם את המחנה של הבנדיטים, אז אתה צריך לחזור לטריידר, אבל כמובן אתה צריך לקחת את המסמכים לברקיפ... מתסכל בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטולקר היה אחד המשחקים המיוחדים, בזה שכביכול הוא מצויין, אבל בסופו של דבר החוויה נהרסת מכל כך הרבה דברים... שאתה לא ממש יכול להצביע עליהם.

אוקי, הבאגים

ההליכות הממושכות

לא יודע מה אתכם, אני הרגשתי במחסור בארסנל נשקים מתפתח... הנשקים נשארו פחות או יותר באותה רמה, לא קיבלנו חדש ויותר טוב כל זמן מסויים... שיעשו את זה כמו HL2 רק עם הרבה יותר אופציות.

מה עוד הציק בו? העלילה המעורפלת שגם אחרי חרישה של הסיומים ביוטיוב אתה לא בטוח שהבנת עד הסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...