Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

זאתי משימה דווקא דיי קלה, באים מימין, אח"כ טנדר מימין, משמאל, ימין שמאל. משהו כזה..

ואח"כ שאתה רודף אחריו עם האופנוע אז אני פשוט ריססתי אותו בזמן הנסיעה

איזה באסה שאין דרך לשמור רכבים , מזה אהבתי את הזאתי עם הלהבות ! של האלה.. ברח לי השם :)

איזה עצבני שזה מוציא ניצוצות מהאגזוזים..

ולדעתי המשימה של ההוא עם הצ'יפים האלה בקניון יותר קשה, שעולים עלי מלא שוטרים (מה זה היה? סוואטים?) מהגגות מדרגות וכו'... בפעם השנייה שניסיתי אותה הכנתי אופנוע מרוצים ליד המדרגות וישר ברחתי משם כל עוד אני חי ..

נ.ב איפה נמצאים כל המסוקים הטנקים וכו'???? אני לא מוצא כלום.. אם מישהו יכול לסמן על המפה של המשחק או משהו.. אשמח!..

המפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תבזבזו כסף על בית עם מחסן, תעשו ממש קצת משימות, ואז יש משימה עם דיאז שצריך להרוג אותו, ברגע שמחסלים אותו מקבלים את האחוזה שלו ואפשר לשמור שם רכבים.

מדובר בכמות ממש מזערית של משימות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב עזרה דחוף מאוד!!!!!!!!

יש לי את המשחק וכשאני נכנס אליו, ישר אחרי שזה מראה לי את היוצרים והכל זה מגיע לקטע עם כל מיני ושם זה נתקע ולא מגיב!

מישהו יכול לעזור לי בבקשה בבקשה אני נואש ומת לשחק במשחק הזה!!!

בגלל שאף אחד לא עונה לי אז הנה בעייתי עוד פעם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבזבזו כסף על בית עם מחסן, תעשו ממש קצת משימות, ואז יש משימה עם דיאז שצריך להרוג אותו, ברגע שמחסלים אותו מקבלים את האחוזה שלו ואפשר לשמור שם רכבים.

מדובר בכמות ממש מזערית של משימות..

כמו שכבר אמרנו, תודה רבה שאתם דואגים לקלקל את ההמשך של המשחק... כמה קשה כבר יכול להיות לשים אזהרת ספויילר לפני שאתם מספרים מה קורה בהמשך? תחשבו כמה מבאס יכול להיות שיגלו לכם עכשיו את הסוף של המאטריקס 2 או של 24. אני יודע שזו לא אכזבה באותו סדר גודל, אבל פאק איט, קצת תרבות דיון!

בגלל שאף אחד לא עונה לי אז הנה בעייתי עוד פעם!

ואם לא נענה לך גם הפעם אתה תסתגר בחדר חשוך ותבכה? אם לא ענו לך, או שלא יודעים, או שלא פירטת כמו שצריך את הבעיה. אנחנו יודעים לקרוא וכמו שראיתי כבר לפני שלושה עמודים שבשלב מסויים במשחק צריך להרוג את דיאז והפנמתי, ככה קראתי (ויחד איתי עוד אלפים) את הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lmao

כולכם כבר סיימתם את המשחק וזה... חרשנים ::)

או שזה רק אני באיזה משימה עשירית ... אין צ'יטים יותר פשוטים שייתנו את כל הנשקים בבת אחת (ואולי איזה מיליון דולר וכל המשימות...)? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורס את המשחק?

אני יותר הסתכלתי על זה כעל עצה שלא לבזבז סתם כסף לחפש שם בית עם מוסך, זה הכל, אתה לא חייב לקרוא את ההודעה.

ובמשימה עם הטנק >

איזה 4 כבישים משמאל לכביש הראשי הזה איפה שיש את התהלוכה, מצאתי את המשגר טילים, פשוט במשימה הורדתי ככה את הג'פים שמאגפים את הטנק, ואז החלפתי לצלפים שמצאתי באיזה אחוזה, צלפתי בחיילים שהקיפו את הטנק (אלה שלא מתו מהפיצוץ של הג'יפים) ואז שמתי ספרינט לטנק וברחתי משם (עדיין הייתה משאית מלאה חיילים, נגמרו לי הטילים..וגם הכדורים של הצלפים).

עריכה- עכשיו אני נמצא במשימה שחטפו את לאנס, יש למישהו רעיונות איך לעבור אותה?

אני מצליח לעבור את כל האלה שיורים עלי, עם האופנוע..חלק דורס חלק מרסס.. את ההוא על הגג אני לא נוגע בו בכלל (סתם בזבוז זמן), ואז אני מעלה אותו על האוטו הזה ובורח לבית חולים, אבל 4 מכוניות , החבר'ה של דיאז באים להרוג אותי, הם מתנגשים בי כל הזמן ועד שאני מגיע לביתחולים האוטו מעלה אש.. וחייבים לצאת.. ואז דורסים לי אותו..

יש למישהו טקטיקה? טיפ? משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי המשימה של ההוא עם הצ'יפים בקניון, שעוקבים אחריי סוואטים, למדתי לא לחכות.. הרמקולים לא עבדו חזק.. והוא בעצם ברח לי וכל הזמן כאילו נסעתי איתו.. פתאום הוא נכנס לי לאיזה מוסך ונעלם, וכמובן mission faild..ככה שכל משימה אני ישר ואם משהו בורח אני הורג בלי לחשוב פעמיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omg!!! עשיתי בדיקה של כל הקבצים עם נורטון 2003, וכשבאתי לשחק בוייס סיטי, ראיתי שנמחקו לי שני משחקים ששמרתי, וזה בשלבים הכי מתקדמים!!! למישהו פעם זה קרה או משהו !?!?! ואיך אפשר לשחזר את זה ??? בבקשה זה מאוד מאוד חשוב לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...