Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

אני פשוט עמדתי לפני הטנק, גמרתי לו לעצור ולחיילים להתעצבן, ואז נכנסתי לטנק, וברחתי..

בדיוק! פשוט עומדים לפני הטנק שיעצור, ונכנסים אליו! מה יותר פשוט מזה?.. משימה קלה בטירווווווווף......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון משימה מעצבנת????...

עד שהגעתי אליו..חשבתי סוףסוף! יקפוץ על המסך שעברתי את המשימה ואיזה 10אלף מרשרשים.. פתאום אומר לי שבאים אחרי החברה שלו.. 4 מכוניות!!!!!... הגעתי לביתחולים.. באתי לעצור בוורוד הזה אבל הם דחפו אותי אז זה לא קלט!!!!!!!!!111... ואז הלך האוטו ושיצאתי..הלך גם לאנס..

ניסיתי רק פעמיים.. מחר ננסה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלק, המשימה הזאת שצריך לחלץ את לאנס ולברוח, איזה משימה נאצית.

אתם מתארים לעצמכם כמה פעמים ניסיתי לעבור אותה?

:(

אתם מדברים על המשימה שהוא כבול כזה לכיסא באיזה חור והאחוזים שלו יורדים לאט לאט?

אם כן אז זה ממש משימה פשוטה עברתי אותה בניסיון הראשון

פשוט יורים לכל הכיוונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר שטויות.. מה זה יורים לכל הכיוונים? בסדר את החלק הראשון עברתי , אבל החלק עם המכוניות קצת יותר מסובך..

ובנוגע למסוקים יש אחד מעל האחוזה של דיאז, ועוד אחד קרוב לשם.. על אחד הבניינים.. מישהו יכול לסמן על מפה (נתתי לינק כמה עמודים אחורה) איפה יש כלמיני דברים נחמדים? מסוקים וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שביקשו קודם

אזהרת ספוילר!

מה הבעיה עם המכוניות?!

עברתי את זה בניסיון הראשון

משימה קשה זה לחלץ איזה טמבל מהתחנת משטרה

לא מתקרב אפילו לרמה של לשחרר את לנס הטמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

טיפ: כדאי מאוד לקחת את משאית הזבל. היא יותר מאסיבית, פחות נתונה לפגיעות ושינויים ע"י המכוניות שיתנגשו בך אח"כ.

הבעיה אצלי: אני לא מצליח לצאת במקום הורוד כאשר המכוניות האחרות עדיין מאחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תעשו כמוני, כשיש משימה קשה, ונשבר לכם כבר ה-*ין ממנה, פשוט תשתמשו בצ'יט כזה קטן ונחמד ותעברו כי יש הרבה משימות במשחק האדיר הזה וחבל להתעכב על משימות שטיותיות כאלה ביינתים :). תבלו! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספולר אפשרי*

או קיי יש לי שאלה, קניתי את האחוזה של דיאז, קניתי איזה אולפן שצריך להטיס שם מטוס וקניתי בית סירות ויש שם כל מיני משימות קטנות כאילו, יש צורך לעבור אותם בשביל העלילה? איך אני מתקדם הלאה בעלילה? (אגב, קניתי גם מפעל גלידה :) )

ואיך עוברים את המשימה הזאת של אייברי עם המסוק הקטן שאתה צריך לשטול 4 חומרי נפץ בתוך בניין? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסביר לך איך לעבור אני לא ממש יכול כי אתה כבר יודע, אבל מה שכן יש לי טיפ קטן,למרות שאני מאמין שכבר ענו על השאלה באיזה עמוד פה..בכלמקרה;

להתרומם ולרדת עם המסוק תשתמש ב W S

וביד ימין על 6 9 1 2.

אל תתעקב על השומרים בלחתוך אותם, רק אם הם בדרך שלך אבל אל תתעקב עליהם.. במיוחד אל תרדוף אחריהם.

אני בנסיון שני הצלחתי עם קרדיט של 3דקות וקצת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...