Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: Vice City - הדיון הראשי

gryffin

Recommended Posts

אגב חבר'ה, מצאתי את המסוק של VCPD ;D

אז מה... מצאתי אותו ממזמן..

אפשר ללכת לאזור ה- Downtown ושם יש כמו בית שאתם קונים, אז מהבית שקונים עולים לגג שלו יש שם מסוק, תעלו עליו תסתכלו שם בסביבה ויש את המסוק של ה VCPD, ויש עוד כמה באזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 435
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקרה פיצצת למישהו את הצורה עם איזה מולוטוב? :>

DarkMind המשחק שופר בכמה מובנים

1. מנוע גרפי יותר טוב או משופר

2. האופנועים המסוקים והמטוסים שיפרו את המשחק ברמה בינלאומית

3. לגבי המשימות , אותה הגברת בשינוי אדרת כעיקרון אבל עדיין נחמד לאללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו באמת -

מישהו גילה מסוק אפאצ'י מטוס מים או משהו מיוחד אחר שאפשר לטוס לנסוע לשלוט בהם..?!

מצאתי מסוק שפירית כזה שהוא כאילו ממוטות ברזל..ויש לי את המסוק שלי ואת המסוק של VCPD....

מטוסים אפשר להטיס ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה האולפן צילומי פורנו שרכשתי שם ;D

יש שם כל מיני במות לצילומי סרטים

נ.ב

אתה יכול לראות במפה , זה האי הקטן ליד ה downtown , יש שם כמה משימות וגם מטוס מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

look@that יש שמה מיני חמודים כאלה שזורקים מהם פצצות ויש שמה גם מסוק שאתה יכול למצוא על גגות של חלק מהבניינים שאתה קונה כמו כן אפשר לקנות שמה מפעל גלידה,נמל,אולפן ,מועדון חשפנות ועוד הרבה מקומות.

אפשר לפנצ'ר גלגלים,אפשר לירות דרך האונפוע ולהרים גלגל ולירות תוך כדי הרמתו+פלוס שינוי זוית,המשימות הרבה יותר מעניינות הגרפיקה השתפרה,יש הרבה מכוניות חדשות,טוב בעצם כולם :P והם הרבה יותר טובות ומהירות,יש שמה סירות,ספינות,יאכטות,יש טיפות של מים כאשר אתה שט או מפוצץ צינור מים וגם טיפות של דם אם אתה מנסר מישהו LOL,המסוק טס בצורה הכי ראליסטית שראיתי,יש מסוקים קטנים ומסוקים גדולים שאתה יכול לטוס איתם ולנחות על גגות (על חלק מהגגות יש מסוקים אחרים כגון של משטרה בית חולים ועוד...) ובנוסף לראות את הנוף המדהים של גורדי השחקים,אתה יכול אפילו ללכת ליד גורדי השחקים וגם ללכת ללובי שלהם!!!! פשוט משחק מ-ו-ש-ל-ם הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מGTA3 פשוט חובה לכולם!!! כמו כן יש גם המון סוגי נשקים חדשים אפילו heavy mahine gun!! יש אולי 30 סוגי כלי נשק+כלי עבודה שאתה יכול להרוס איתם מכוניות ולהרביץ יש רימונים על שלט רחוק בזוקה משופרת מהמשחק השלישי שתי סוגים של סנייפרים אחד עם כוונת ואחד פשוט אפשר לצלוף מהגגות איתם כאשר אתה נוחת עם המסוק על הגגות ולא כמו בשלישי אתה יכול לירות על אנשים כאשר הם בתוך המכונית והם יפלו וימותו יש שמה גם שדה תעופה ואתה יכול לראות ממריאים (אני פעם טסתי עם המסוק האהוב עליי ליד מטוס זה היה פשוט גדול) יש עוד מלא דברים ששכחתי מהם משום מה (אולי בגלל שהמשחק הזה כל כך משוכלל ומלא בחידושים מדהימים? :P)

אני גם נזכר עכשיו מקטע מצחיק שקרה לי במשחק אני טס להנאתי במסוק נוחת באיזה מקום פתאום אני שומע יריות אני לא יודע מאיפה היריות באות פתאום אני קולט שאני נמצא בבסיס צבאי על אחד הביניינים!!! זה היה פשוט קורעע!,כמו כן אתה יכול להשתלט על העיר כשאתה קונה את כל המקומות אתה משיג וילה ענקית עם מלא קומות,חניונים,בריכה פרטית מסוק על הגג

הינה תמונה של המיני מטוס עם הפצצות (קצת חשוך אני יודע,תמונה לא טובה כל כך וגם הבניינים נראים מכוער אבל זה בגלל שחשוך והורדתי טיפה את הdraw distance)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך לעבור את המשימה של זה עם האות A שצריך לאסוף עם מסוק קטן 4 פצצות ולפוצץ בניין כי נתקעתי בה ואני פשוט לא מספיק לעשות הכל ב7 דקות... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת משימה פשוטה אחרי 2 ניסיונות שמתרגלים את השליטה במסוק.

NUM9 - קדימה

NUM6 - אחורה

E ו-Q זה לצדדים

ובעקרון S ו-W גובה.

זה כל מה שצריך לדעת ואפשר גם להשתמש ב-D ו-A לצדדים !

אני לא ריססתי ולא ראיתי איפה החביות :)

בקשר להודעה הקודמת שלי , גיליתי איפה המטוס מים , המסוק משטרה והמסוק שפרירית.

ואממ...האפא'צי הצבאי ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה המפגרת הזאת שצריך להרוג את כל האנשים שמסווים אני כל הזמן דוחה את זה ולא עושה את זה... זה מתחיל לעצבן...

אני בנתיים טסתי רק במסוק האזרחי שעל הגג של האחוזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפ'אצי בבסיס הצבאי , אבל הוא מגיע לשם רק בזמן מסוים אחרי השלמה של איזה משימה אני עדיין לא יודע בן דוד שלי טס בו ב-PS2 והוא גילה לי את כל המקומות של כל הדברים למשל חנות שלא מסומנת בשום מקום ויש שם נשקים חדשים שאין באף חנות , נשקים של המשטרה!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...