שמעתם על I-Doser? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתם על I-Doser?

rogbi

Recommended Posts

היפנוזה/אלפתיה/מצב טראנס ללא כמויות עצומות של סמים זה כמו אלוהים

יש כאלה שמאמינים וכאלה שלא

ובנוגע למזרק

לראות את המחט לרוב מעביר לך קונוטציות שגורמות לך לפחד יותר ולהילחץ

אין שום קשר בין הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היפנוזה/אלפתיה/מצב טראנס ללא כמויות עצומות של סמים זה כמו אלוהים

יש כאלה שמאמינים וכאלה שלא

ובנוגע למזרק

לראות את המחט לרוב מעביר לך קונוטציות שגורמות לך לפחד יותר ולהילחץ

אין שום קשר בין הדברים

אני יחפש לך חומר כתוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בהיפנוזה בן אדם יכול להאמין שהוא לא יכול לנשום והוא יפסיק לנשום וימות אז אין לי מושג

תגיד לו שהוא מסומם אם הוא מכיר תהרגשה לך תגע מה הוא ירגיש

אבל התוכנה הזאת לא אמורה להיות היפנוזה ואני לא יודע אם אפשר להיכנס ככה להיפנוזה/מגיעים למצב כזה/דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I-DOSER לא השפיע עלי בשיט..

תכלס היפנוזה / מדיטציה /טראנס /איך שאתה לא רוצה לקרוא לזה (למרות שיש הבדלים משמעותיים ביניהם) ,זה לא חירטוט , זה הוכח. לא להרגיש כאב גםנשמע לי נורא הגיוני. הרי במדיטציה/ היפנוזה / טראנס אתה כאילו מין מתנתק מהגוף , אז אתה יכול לשים את הדברים האלה בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היפנוזה לא יכולה לתת אפקט של סם מהסיבה הפשוטה שסמים (לא כולם, חלק מהם) עושים שימוש ב"מחברים עצביים" שהגוף לא מייצר.

חלק גדול מהסמים פועלים על הרצפטורים של דופמין, למשל, שהגוף כן מייצר. אז עקרונית אפשר לגרום לגוף לייצר סמים טבעיים.

בהיפנוזה.. לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היפנוזה לא יכולה לתת אפקט של סם מהסיבה הפשוטה שסמים (לא כולם, חלק מהם) עושים שימוש ב"מחברים עצביים" שהגוף לא מייצר.

אני ממש לא בטוח בזה מהסיבה הפשוטה שאם היפנוזה יכולה לגרום לך לחשוב שאתה דרקון שעף אז למה שהיא לא תוכל לתת לך הרגשה של רוגע או לחשוב שהכול מצחיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה לפני איזה חודש.

זה דווקא כן פועל,אבל לא תמיד בפעם הראשונה שאתה שומע את זה.

תנסה בהתחלה את הגז צחוק או הQUICK HAPPY.

אתה צריך לשמוע את זה עם אוזניות(ועדיף איכותיות שנכנסות לתוך האוזן),לעצום עיניים ושבכלל יהיה חושך בחדר.תתרכז רק בצליל,אתה תרגיש אחרי זה איך זה משפיע עליך.

וקראתי איפושהו לגבי ההרגשה של הצלילים של הסמים,זה נותן הרגשה של הסם ששמעת את הצליל שלו אבל ההרגשה הרבה יותר חלשה מסמים אמיתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע..ניסיתי להפעיל ויש לו בעיה עם הקבצים של alcohol והשני .. לא יודע..הוא אומר משהו חסרים קבצים ונותן מלא מספרים וגם כתוב picture

גם לי

והורדתי את קבצי התיקון

ואחר כך עשיתי אנאינסטול הורדתי ממקום אחר בלי קבצי תיקון אבל עם חבילה של 100 קבצי וגם לא עבד (אותה שגיעה) אי אפשר לנגן את הקובץ (כי יש בעיה בטעינה בכפתור הרקאשון שלוחצים)

מישהו פה מבין במחשבים ויודע מה אני יכול לעשות?

אפילו שזה נשמע לי ממש חארטה

שמעתי דוגמאות באתר שלהם אז ויאגרה שומעים בחורה באורגזמה

שאר הדברים ששמעתי זה פשוט מוזיקת טראנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אנאינסטול נשמע כמו שם מושלם לסם. :P

לגבי היפנוזה, אפשר לעיין בדפי זהב במדור רופאי שיניים ולראות כמה שמשתמשים בזה. המהטמה גנדי, המנהיג ההודי הנודע, התפרסם בכך שהלך לטיפול שיניים וסרב לקבל זריקות מכל סוג, עשה מה שעשה והטיפול עבר ללא בעיה (מין הסתם מדיטציה).

אני לא יודע איך ורעשים שונים ישפיעו על בן אדם אבל מסרים סאבלימינלים ללא ספק משפיעים ובזה השתמשו עוד משנות ה-60 או ה-70.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...