הצילו! נדפק העדכון ביוס! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו! נדפק העדכון ביוס!

shlomiatar

Recommended Posts

הנורא מכל קרה!!!

במהלך עדכון של הביוס (של AMIBIOS ) בלוח שלי (PCCHIPS M930) קרתה הפסקת חשמל!!!! :o

אחרי שקיללתי המון את חברת החשמל, ואחרי שחזר החשמל,

גיליתי לחרדתי

שהמחשב לא עולה...

הוא פועל, שומעים שהוא מחפש את הכוננים, אבל המסך לא מציג כלום...

בעעעעעעעעעעעעעעעעעע :'-(

למישהו יש עצה???

מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר מאוד להניח שתיאלץ ללכת למעבדת מחשבים מקצועית או לחנות שממנה רכשת את לוח האם ע"מ שיצרבו לך את הביוס מחדש לצ'יפ ה EEPROM.

נ.ב : לי נשרפה הטלויזיה בחדר כתוצאה מהפסקת החשמל השניה שהיתה היום בצהריים ונמשכה יותר מחצי שעה... אין הרבה מה לעשות, בתקווה שבאחריות יחליפו.

בכל אופן, גם חברת חשמל ספגה מעט נזקים היום, אם זה מנחם אותך, מס' טורבינות עלו באש מפאת עומס יתר בתחנת הכוח "רידינג" וכתוצאה מכך התרחשו שתי הפסקות החשמל באיזור גוש-דן היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש טריק עם ביוס AMI

זה באתר אחד

BIOS Recovery Feature

For AMI BIOS

1. Rename the desired AMI file to AMIBOOT.ROM and save it on a floppy disk. e.g. Rename A569MS23.ROM to AMIBOOT.ROM

2. Insert this floppy disk in the floppy drive. Turn On the system and press and hold Ctrl-Home to force update. It will read the AMIBOOT.ROM file and recover the from the A drive.

3. When 4 beeps are heard you may remove the floppy disk and restart the computer.

או במקום אחר

Copy the rom file to a floppy and call it AMIBOOT.ROM. Put it in the floppy and power up. This is one way to get the to load if the flash program has screwed it up but doesn't always work.

You will have to wait while updates the bios and it will give you 4 beeps when it is done.

Good Luck!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שיטה שעובדת אך קשה לביצוע!!!!

1. מצא בן אדם (שיקח קצת סיכון) אם אותו לוח אם בדיוק

2. תוציא את הצי'פ מהמחשב שלו כשהוא כבוי, העדיפות היא עם כלי מיוחד אך ניתן גם עם 2 מברגי שעון (הקטנים).

3. הכנס את הצי'פ בזהירות למחשב שלך במקום הצי'פ שלך (מחשב כבוי)

4. העלה מחשב מדיסקט הפעלה ותגיע לדוס

5. כשהמחשב דלוק בדוס ואתה לא מבצע שום דבר עליו, בזהירות שלוף את הצי'פ שלו והכנס את שלך

6. בצע עידכון רגיל (תקווה שלא תהיה הפסקת חשמל) מדיסקט

7. אל תשכח להחזיר לו את שלו בחזרה למקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...