הדיסק נצרב בצורה תקינה ואחרי יום וחצי הדיסק הצרוב אינו קריא. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיסק נצרב בצורה תקינה ואחרי יום וחצי הדיסק הצרוב אינו קריא.

avil055

Recommended Posts

צרבתי דיסק עם קבצי של המשפחה במהירות של 24 שזה חצי מהמהירות המקסימלית של הצורב .

אחרי הצריבה בדקתי את הדיסק אחרי הצריבה והכול היה תקין (הכוונה הייתה שבדקתי גם את הדיסק וגם את הIMAGE) , אחרי יום וחצי ניסתי להפעיל אותו גם בCDROM וגם בצורב , אך המערכת לא מזהה את הדיסק בכלל שלא לדבר על לקרוא אותו >:( .

השתמשתי בNERO BURNING ROM 5.5.10.20

מה יכול לגרום למצב כזה ומה ניתן לעשות אם בכלל ? ??? ???

אני מודה לכם מראש על כל עזרה שתוכלו לתת לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה בדקת אחרי הצריבה, את הסידי או את הקובץ שצרבת ממנו.

המהירות לא משנה

נסה לעשות ריסטרט, תפעיל את נרו ותצרוב בלי להפעיל שום תכנה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יענו הדיסקים האלה ממש זולים ......

אל תקנה בפעם הבאה...

אם כבר דיסקים זולים אז תקנה של GPT

חוץ מזה אל תקנה מאופיס דיפו או חנויות בסגנון (הדיסקים שרק ברשתות האלה אפשר למצוא) אלה דיסקים שכל מייאבת בעצמה והם על הפנים....

גם אני קניתי מקרביץ דיסקים - Master x48 ב100 שקל 50 דיסקים (זה לא זול יחסית) אבל הם על הפנים הצורב צרב לי אותם ואחרי זה פעם קורא ופעם לא.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צורב על BENQ אני קונה 100 ב130 אבל הם על מהירות 24, בכל מקרה הם זולים מאוד וטובים, עד עכשיו גמרתי שני חבילות נדפקו לי כמ דיסקים בודדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עשיתי את הטעות הזאת וקניתי מאופיס דיפו 50 ב 105 במהירות 40, ה-5 הראשונים היו דפוקים, אח"כ בערך 1 ל 4 היה דפוק ורק אחד הצלחתי לצרוב על מהירות יותר גבוהה מ 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים שעליהם צרבתי היו של DCD LINE ???בנפח 800 מגה במהירות 40X וכשאני צורב על דיסקים של חברת SKY במהירות 40X הצריבות יוצאות נהדר ... ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט שלך מדובר במחשב מספיק חזק למשימה אם כי יחד עם תכניות אחרות יתכן ויהיו לו קשיים במיוחד עם .

כדאי שבפעם הבאה שאתה צורב, אל תפעיל תוכניות אחרות יחד עם נרו.

בתכלס זה לא כזה רציני מקסימום תצרוב אחד נוסף

הפסקתי לספור את הדיסקים שזרקתי לפח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט שלך מדובר במחשב מספיק חזק למשימה אם כי יחד עם תכניות אחרות יתכן ויהיו לו קשיים במיוחד עם .

כדאי שבפעם הבאה שאתה צורב, אל תפעיל תוכניות אחרות יחד עם נרו.

בתכלס זה לא כזה רציני מקסימום תצרוב אחד נוסף :nono:

הפסקתי לספור את הדיסקים שזרקתי לפח. ??? :nono:.

ניסתי לצרוב את אותם קבצים על 15 דיסקים מאותה חבילה , חלקם יצאו חצי אפויים וחציים נאפו כמו שצריך אבל היו בלתי קריאים :nono: והמוזר הוא שכשאני צורב על מדייות של SKY הוא צורב כמו תותח . ;D

וחוץ מזה לא סביר שזה הצורב כי זה צורב חדש ואני שומר עליו כמו על בבת עיני . ;D

לי נראה שהמסקנה המתבקשת היא ש DCD LINE שווים לת@# .

עכשיו שאלה לי אליכם שמעתם פעם על החברה הזאת ? כי הבנתי שזו חברה ישראלית .

אשמח אם מישהו יוכל לאשש או לדחות את הסברה הנ"ל .

ושוב : תודה רבה לכם חברה על העזרה שאתם מושיטים פה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פעם קרה דבר דומה, צרבתי, ואחרי הצריבה נכנסתי לכמה קבצים (כשהדיסק עדיין בצורב) והכל היה בסדר.

לאחר מכן הכונן (הרגיל) לא זיהה את הדיסק, לאחר בדיקה התברר כי בצריבה לא סגרתי את הדיסק.

הבעיה שלך נשמעת דומה, אולי פשוט הבעיה בצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי פעם קרה דבר דומה, צרבתי, ואחרי הצריבה נכנסתי לכמה קבצים (כשהדיסק עדיין בצורב) והכל היה בסדר.

לאחר מכן הכונן (הרגיל) לא זיהה את הדיסק, לאחר בדיקה התברר כי בצריבה לא סגרתי את הדיסק.

הבעיה שלך נשמעת דומה, אולי פשוט הבעיה בצריבה.

אבל בן אדם , עשיתי לו צריבת DAO = disc at one והורתי לו לסגור את הדיסק .

זה לא הייה דיסק מולטי סשן :nono: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...