קניתי כ.מסך חדש - 9600GT | מה דעתכם? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי כ.מסך חדש - 9600GT | מה דעתכם?

DimRah

Recommended Posts

תגיד אחי אתה עושה צחוק? 10 FPS זה כלום? זה ממש הרבה . לפי דעתי טעות עשית ובגדול. ואמרתי לך שיש 8800GT ב999 שח ועם אחלה

עוד שנה אתה תגיד חבל :'( ה10 FPS היה עוזר לי עכשיו.

אבל תתחדש יש לך אחלה כרטיס בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לשלם 100 שקל בשביל שם ותו לא זה טיפשי לדעתי.

וזה מציק לך? אני מעדיף את על פני ...

תגיד אחי אתה עושה צחוק? 10 FPS זה כלום? זה ממש הרבה . לפי דעתי טעות עשית ובגדול. ואמרתי לך שיש 8800GT ב999 שח ועם אחלה

עוד שנה אתה תגיד חבל :'( ה10 FPS היה עוזר לי עכשיו.

אבל תתחדש יש לך אחלה כרטיס בכל זאת

תאמין לי, שעוד שנה אני לא אתחרט!

ואני לא רואה שום הבדל בין הכרטיסים, לחבר שלי יש 8800GT ואני רואה את אותן התוצאות...

אני לא התחרטתי כשקניתי 7300GT, החזיק לי משחקים כמו COD4 כמו שצריך!

לסיכום, לא תצליחו לגרום לי להרגיש חרא עם הבחירה שלי... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מנסים לבאס אותו? 10 fps זה כלום, זה לא שהוא מתכוון לשחק קרייסיס (גם ככה אף אחד לא יכול בצורה נורמלית :silly:)

הכרטיס הזה עם חדשה יותר, ככה שהכרטיס קריר יותר וצורך פחות חשמל.

בקיצור אל תתבאס, בחירה מצויינת. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מציק לך? אני מעדיף את על פני ...תאמין לי, שעוד שנה אני לא אתחרט!

ואני לא רואה שום הבדל בין הכרטיסים, לחבר שלי יש 8800GT ואני רואה את אותן התוצאות...

אני לא התחרטתי כשקניתי 7300GT, החזיק לי משחקים כמו COD4 כמו שצריך!

לסיכום, לא תצליחו לגרום לי להרגיש חרא עם הבחירה שלי... :D

לא רוצה לגרום לך להרגיש כמו חרא אבללל זה הדעה שלי ועוד שנה ככה תשלח לנו מה אם אותו כרטיס חחחח .תהנהההההההההה גבר.

לגבי 7300GT תלוי איזה הגדרות גרפיקה שיחקת ואני יודע שלא גבוהות בכלל. אותך כניראה זה מספק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מנסים לבאס אותו? 10 fps זה כלום, זה לא שהוא מתכוון לשחק קרייסיס (גם ככה אף אחד לא יכול בצורה נורמלית :silly:)

הכרטיס הזה עם חדשה יותר, ככה שהכרטיס קריר יותר וצורך פחות חשמל.

בקיצור אל תתבאס, בחירה מצויינת. ;)

האמת שאני משחק כרגע ב-Crysis, וההגדרות הן על הכי גבוהות, על רזולוציה 1280x960 נדמה לי והוא לא מקרטע...

רוצים תמונה?

לא רוצה לגרום לך להרגיש כמו חרא אבללל זה הדעה שלי ועוד שנה ככה תשלח לנו מה אם אותו כרטיס חחחח .תהנהההההההההה גבר.

לגבי 7300GT תלוי איזה הגדרות גרפיקה שיחקת ואני יודע שלא גבוהות בכלל. אותך כניראה זה מספק .

דווקא לא, רק ה-AA היה מכובה וגם העשן, כל השאר היה על גבוה...

כי רק כשיש עשן הוא היה מקרטע לי (ומי ששיחק ב-COD4 יודע שאם זורקים רימון עשן, יהיה הרבה ממנו :))...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי אני מדבר רק על העתיד שעוד שנה ה10 FPS יהיה רצוי ואני מדבר על כרטיס שעולה פחות משלך ואם אחלה.

אתה יודע איזה הבדל זה לשחק על 20FPS ממקום 30?

אם אתה יכול לשחק בלי AA בכלל ולהנות אז סבבה לך אחי הכרטיס שלך יספק אותך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה פשוט לא יודע...

עברה שנה ואני החלפתי כ.מסך. מדוע? כי אני ...

אמרתי לעצמי עוד שנה לפני, שתעבור שנה ואני אקנה כרטיס חדש, ועכשיו אני שוב אומר, שעוד שנה אני אקנה חדש יותר... :D

ועכשיו אני משחק בכל המשחקים עם AA.

ואני יודע את ההרגשה בין 30FPS ל-20FPS. אבל אין הרגשה בהבדל בין 60FPS ל-50FPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה לא משדרג כל שנה. [אני גם ככה עושה] אבל עדיין כרטיס שעולה אותו דבר ויותר חזק אז יותר כדאי.

זה הבעיה של הפורום הזה וזה חוזר על עצמו תמיד. לא מדבר עלייך אחי כי אתה משדרג בערך כל שנה אבל כל פעם ממליצים כאן על דברים שיחזקו לבנאדם ככה וככה זמן .וזה תמיד ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה לא משדרג כל שנה. [אני גם ככה עושה] אבל עדיין כרטיס שעולה אותו דבר ויותר חזק אז יותר כדאי.

זה הבעיה של הפורום הזה וזה חוזר על עצמו תמיד. לא מדבר עלייך אחי כי אתה משדרג בערך כל שנה אבל כל פעם ממליצים כאן על דברים שיחזקו לבנאדם ככה וככה זמן .וזה תמיד ההפך.

יש בזה משהו, אבל לפי דעתי שני הכרטיסים יחזיקו מעמד בדיוק אותו זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם 9600GT יכול להביא תוצאות בערך כמו שה-8800GT מביא ועולה ב-200 עד 300 ש"ח פחות, אז למה לא?

לדעתי זאת באמת השקעה טובה, יחס מעולה בין ביצועים לעלות.

אין הבדל גדול בין 9600GT לבין ה 8800GT

במיוחד ברזולוציה שפיינקילר משחק.

בחירה נבונה -תתחדש :xyxthumbs:

זה בדיוק מה שאני חושב, שאין הבדל משמעותי בין הכרטיסים.

ותודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש !

אני למשל יש לי את הפליט ( סוניק ) האמת ששנתיים אחריות זה לא כזה רע . ( גם ככה כל שנה אתה מחליף אז מזה משנה כבר :screwy: ) .

עד כה שחקתי בקרייסיס על 1024 על HIGH בלי פילטרים על פאטצ' 1.2 ( ותאמין לי שב-1280 יש מספיקקקקקק לאגים ) אני לא יודע איך העין שלך קולטת את זה אבל לאנשים עם בעיית FPS כמו שלי לא מסתדרים טוב . אני יכול לנסות לשחק אבל אני יודע בוודאות שזה לא ישפר ת'מצב .

שחקתי על מינימום FPS 30 מקסימום 90 + . למשחק יש עליות וירידות .

ולשאר המשחקים COD4 העפתי כמו שצריך

כנל ביושוק וכו'..

לגבי טמפ' ( בימים הקרים של החורף - 32' IDLE )

מאמץ גג 60 הכי גבוהה שהיה - בדרכ זה 50

כיום בימים החמים , עדיןן לא יצא לי לבדוק כי אין לי זמן לשבת ולשחק .

והמראה של הכרטיס אולם מכוער ( גמני אמרתי ) אבל בשביל 900 שקל , מקבל את גירסת סוניק ?! ( למה לא ) . מעולה ולא רועש . גם לזכרונות

והכל באחד . - יצית , אופטית , 2 DVI כמובן ועוד משהו ששכחתי .

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שזורק מספריים רנדומליים בקשר להבדל ביצועים בין ה9600 ל8800GT, ההבדל הוא לא "10 FPS" תמיד זה משתנה בין משחק למשחק והבדל של 10 FPS יהיה לך רק אם אתה ב100+ FPS ובדיוק בגלל זה מדברים באחוזי שיפור ולא בFPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש !

אני למשל יש לי את הפליט ( סוניק ) האמת ששנתיים אחריות זה לא כזה רע . ( גם ככה כל שנה אתה מחליף אז מזה משנה כבר :screwy: ) .

עד כה שחקתי בקרייסיס על 1024 על HIGH בלי פילטרים על פאטצ' 1.2 ( ותאמין לי שב-1280 יש מספיקקקקקק לאגים ) אני לא יודע איך העין שלך קולטת את זה אבל לאנשים עם בעיית FPS כמו שלי לא מסתדרים טוב . אני יכול לנסות לשחק אבל אני יודע בוודאות שזה לא ישפר ת'מצב .

שחקתי על מינימום FPS 30 מקסימום 90 + . למשחק יש עליות וירידות .

ולשאר המשחקים COD4 העפתי כמו שצריך

כנל ביושוק וכו'..

לגבי טמפ' ( בימים הקרים של החורף - 32' IDLE )

מאמץ גג 60 הכי גבוהה שהיה - בדרכ זה 50

כיום בימים החמים , עדיןן לא יצא לי לבדוק כי אין לי זמן לשבת ולשחק .

והמראה של הכרטיס אולם מכוער ( גמני אמרתי ) אבל בשביל 900 שקל , מקבל את גירסת סוניק ?! ( למה לא ) . מעולה ולא רועש . גם לזכרונות

והכל באחד . - יצית , אופטית , 2 DVI כמובן ועוד משהו ששכחתי .

;)

כי אם אני מחליף כל שנה, מה אני יעשה עם הכרטיס? אשמור אותו ליופי? לא.

אני הרי ארצה למכור אותו, ולכן כרטיס עם אחריות מוסיף כמה שקלים למחיר, נכון? שנתיים של אחריות אחרי השימוש שלי לא טוב? :)

אז כנראה שאין לי את הבעיה הזאת שיש לך, אני עם , אולי זאת הסיבה... :D

טמפ' כרגע בדקתי והיא על 45 קבוע, במשחקים עוד לא בדקתי...

יציאות כמו ואופטי אני לא צריך, כי אני לא אשתמש בהם (כרגע). אני מסתפק בחיבור VGA שמתחבר למתאם DVI. :)

לזה שזורק מספריים רנדומליים בקשר להבדל ביצועים בין ה9600 ל8800GT, ההבדל הוא לא "10 FPS" תמיד זה משתנה בין משחק למשחק והבדל של 10 FPS יהיה לך רק אם אתה ב100+ FPS ובדיוק בגלל זה מדברים באחוזי שיפור ולא בFPS.

למה אקראיים? לפי הדיון הרשמי בפורום הזה, ההפרש ביניהם הוא עד 10FPS.

בכל מקרה, אני באמת שלא רואה שום תקיעות, לאגים או איך שלא תקראו לזה.

חח ואני חייב לומר שיש שיפור ניכר בין 7300GT ל-9600GT, בשבילי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...