האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד?

iDanVas

Recommended Posts

אני בעד העלאת הסחר כי ככה גם הרמה של המורים תעלה(עם כל הכבוד, 70% לפחות מהמורות במדינה הן שלוכיות ופרחות...)

אבל אני נגד הפיגור של המורות(שוב, שלוכיות ופרחות, מה לעשות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כול , תודה על כול התגובות.

היום התקשרתי למשרד החינוך ואמרו לי שמורה מורשה להחרים את הטלפון רק עד סוף יום הלימודים של אותו התלמיד לכן אני אגיש עליה תלונה השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין? למה שמישהו יתן למורה את הסלולרי שלו? מקסימום אפשר להתווכח ולצאת מהכיתה אבל אני בחיים לא הייתי מאפשר למורה בבית ספר להכריח אותי לתת את הסלולרי שלי... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני לא מבין? למה שמישהו יתן למורה את הסלולרי שלו? מקסימום אפשר להתווכח ולצאת מהכיתה אבל אני בחיים לא הייתי מאפשר למורה בבית ספר להכריח אותי לתת את הסלולרי שלי... :silly:

גם אני לא , אבל זאת אחותי והיא לא נתנה לה אלא המורה לקחה אותו כשהוא היה תלוי לה על הצוואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבית ספר מורה אחת לקחה פלאפון של תלמיד באמצע שיעור ואחרי השיעור הוא זרק עליה את התיק שלו והכניס לה אגרוף...

רק חבל שאחר כך היא הגישה נגדו תלונה ופתחו לו תיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על חוזר מנכ"ל (שהתיכון מחוייב לחלק בתחילת השנה או ניתן למצוא אותו באינטרנט) - אסור בתכלית האיסור לקחת רכוש של תלמיד, המקסימום זה להוציא מהכיתה.

למה בכלל הסכמת לתת לה את הפלאפון? קמים ויוצאים מהכיתה ואחרי זה מתלוננים למנהל, לחבר לכיתה שלי היה בידיוק אותו מקרה, המורה חוייבה לכתוב לו מכתב התנצלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו..

מורה לא יכול להשתלט על כתה כי הוא תחת איומי תביעות של התלמידים והוריהם.

יש לי מזל שאני לא בבית ספר של חצי מהמגיבים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המורה שהכניסה את עצמה לסיטואציה הזו, היא עשתה משהוא שאסור היה לה לעשות, ויותר מזה, לא הכרחי - מה רע בלהוציא מהכיתה ולהזמין את ההורים?

עדיין לא פגשתי הורים שיעברו בשקט על זה שהילד שלהם משחק עם טלפון בשיעור, זה חוצפה שאין שני לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא, גם הורים כאלה יש. יש הורים שהילד שלהם הוא "מלאך", ושיכו את המורה לפני שיענישו את הילד.

ויש תלמידים שכשיאמרו להם לצאת מהכיתה, יאמרו למורה "אין לך זכות לגעת בי" ויסרבו לצאת.

חוץ מזה, יש לך לינק לאותו חוזר מנכ"ל? כי לפי לינקים שהביאו כאן, מותר למורה להחרים טלפון (עד סוף השיעור) לתלמיד שמשחק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95% תגובות ילדותיות,כ"כ מתאים :bash::s07:

שתעברו את גיל ההתבגרות ותתחילו לראות דברים מהצד השני של הגדר, תרצו לחזור לעבר ולדפוק לעצמכם מכות...

מה אתם רוצים ממורה אחת? צריך לסבול את כל התחמונים והחוכמות של כל תלמיד.

דיברת/התעסקת עם הטלפון בשיעור? יש עונש, קבל אותו ופעם הבאה תלמד לא לעשות אותו. מה אתם רוצים לעזאזל? אנרכיה בכיתה? שכל אחד יעשה מראש שלו בלי לדפוק חשבון? תנסו קצת לפתוח את הראש.

וPIKA, חוכמולוגים ברמה הזו לא חסרים וזו הבעיה. יש סמכות בכיתה וזה מה יש. יש סמכות בכל מקום בחיים ואין מה לעשות (בין אם זה הורים, מעביד, מורה, מפקד ושאר ירקות).

הבעיה היא שאף אחד לא שם זין על כלום היום... עאלק מכשיר שמציל חיים, אתה חי בלה לה לנד? מה עשו לפני הסלולרי?

חבורה של ילדים מפונקים, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xvertigo

אתה צודק לגבי 95% מהמורים שעושים מלאכתם נאמנה

ולא יהיה צודק כלל לפגוע בהם באיזהשהי צורה

אבל 5 אחוז מהמורים\מורות הם חוצפניות מדרגה ראשונה

שזה אומר צועקות מעליבות פוגעות ועוד ועוד סיפורי אלף לילה ולילה

לדוגמא שמעת על הסיפור שמורה לא נתנה לילד לצאת החוצה להשתין , אז היא אמרה לו שישתין בשקית לפני כל הכיתה ?

זה נראה לך מקובל ?

ויש עוד מלא דוגמאות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט חבורה פטאטית של ילדים אינפנטיליים.

אתם רוצים ללמוד בבית ספר או לשחק??? מי שרוצה לדבר בטלפון שישאר בבית, מה זה השטויות האלו על מכשיר מציל חיים???

מי שיציל לכם את החיים זה רק אתם וזהו.

לא ראיתי מה הסיבה שהמכשיר הוחרם אבל אני מתאר לעצמי שהילדה המוכשרת דיברה\שלחה SMS מהמכשיר בזמן השיעור ולא במקרה למוקד חרום של חיים או מוות כמו מגן דוד אדום אלא לחברה שלה או GOD KNOWS WHERE

תפסיקו כבר עם כל השטויות האלו ותתבגרו כבר

חבורה של ילדים אינפנטיליים כבר אמרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור היסטוריה בכיתה ט'7..

חבר שם בפלאפון הכי נמוך ושם עליו תראש.

עוד חבר משחק באיזה משחק שהוריד

אני מתכתב עם ידידה ב SMS או משחק בריימן

חבר שלייי עושה לי בדיקת שקט כל שיעור מתקשר אלי סתם כדי לבדוק עם שמתי שקט. אם לא אז יש פאדיחה...

ככה זה בערך...

ודרך אגב ההורים מעודדים את זה שולחים גם SMS באמצע השיעור ''מתי אתה מסיים, איך אתה חוזר ?''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xvertigo

אתה צודק לגבי 95% מהמורים שעושים מלאכתם נאמנה

ולא יהיה צודק כלל לפגוע בהם באיזהשהי צורה

אבל 5 אחוז מהמורים\מורות הם חוצפניות מדרגה ראשונה

שזה אומר צועקות מעליבות פוגעות ועוד ועוד סיפורי אלף לילה ולילה

לדוגמא שמעת על הסיפור שמורה לא נתנה לילד לצאת החוצה להשתין , אז היא אמרה לו שישתין בשקית לפני כל הכיתה ?

זה נראה לך מקובל ?

ויש עוד מלא דוגמאות כאלו

על כל סיפור כזה שאינני יודע אם הוא נכון או לא נכון

יש 10 סיפורים אחרים על מורים שרוצים ומנסים ועושים מעבר לשעות שמשלמים להם

ובסוף מגיע תלמיד\הורה שאין להם טיפת הערכה ומתלוננים כאילו אין מחר

לעמוד מול כיתה של 30 תלמידים נראה לכם פשוט ?[br]פורסם בתאריך: 1.04.2008 בשעה 14:28:53

ודרך אגב ההורים מעודדים את זה שולחים גם SMS באמצע השיעור ''מתי אתה מסיים, איך אתה חוזר ?''

עצוב לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...