האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מורה רשאי להחרים את הסלולרי של תלמיד?

iDanVas

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט לקרוא ולא להאמין. אתם לא יודעים כמה המכשיר הזה מעליב ופוגע באלה העומדים מול המשתמש בו.

בכלל נראה שרמת המשמעת והכבוד למורה בבתי הספר נמצא היום ברצפה, איך אתם מעיזים לשמוע מוזיקה, אפילו עם , באמצע השיעור?! מקום הטלפון עמוק בתיק, במצב שקט מלבד בהפסקות או לאחר סיום יום הלימודים. אם הילד שלי יבכה לי שהמורה החרימה לו את הטלפון כי הוא שיחק בו באמצע השיעור, אני עוד אוסיף ואנתק לו את המכשיר לשבוע בתור עונש נוסף.

מה לעשות ולא כל המורים מושלמים, אבל רובם נותנים את הנשמה בשביל שכר עלוב ומנסים להרביץ בכם מעט תורה. הם גם מבוגרים, עברו דבר או שניים בחיים, בעלי משפחות ואפילו רק בזכות זה אתם צריכים לתת להם כבוד מינימלי. אולי צריך לחזור לתקופה שהתלמידים קמו שהמורה נכנס לכיתה וקראו לו "אדוני" או "גברתי".

(אפרופו רמת החינוך במדינה, שמתם לב לכמות שגיאות הכתיב שהיו בדיון הזה?)

בכלל תופעת המוזיקה הרעשנית הבוקעת ממכשירים סלולריים והשיחות הקולניות בכל פינת רחוב ובאוטובוסים הפכו למכת מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לקרוא ולא להאמין. אתם לא יודעים כמה המכשיר הזה מעליב ופוגע באלה העומדים מול המשתמש בו.

בכלל נראה שרמת המשמעת והכבוד למורה בבתי הספר נמצא היום ברצפה, איך אתם מעיזים לשמוע מוזיקה, אפילו עם , באמצע השיעור?! מקום הטלפון עמוק בתיק, במצב שקט מלבד בהפסקות או לאחר סיום יום הלימודים. אם הילד שלי יבכה לי שהמורה החרימה לו את הטלפון כי הוא שיחק בו באמצע השיעור, אני עוד אוסיף ואנתק לו את המכשיר לשבוע בתור עונש נוסף.

מה לעשות ולא כל המורים מושלמים, אבל רובם נותנים את הנשמה בשביל שכר עלוב ומנסים להרביץ בכם מעט תורה. הם גם מבוגרים, עברו דבר או שניים בחיים, בעלי משפחות ואפילו רק בזכות זה אתם צריכים לתת להם כבוד מינימלי. אולי צריך לחזור לתקופה שהתלמידים קמו שהמורה נכנס לכיתה וקראו לו "אדוני" או "גברתי".

הללויה

זה פשוט מכת מדינה נושא שגיאות הכתיב

זה מדהים שילדים עושים טעויות בסיסיות כאלו בלי בכלל הבחנה,

כמובן שיש את נושא הדיסלקציה

אבל ההסבר היחיד שאני יכול למצוא הוא שכמעט כולם דיסלקטים?

דרך אגב, אני מתכתב הרבה עם חו"ל בONLINE ואני מרגיש שגם שם אנשים שהשפה שלהם היא אנגלית שוגים על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאות, אגב :P

בכלל תופעת המוזיקה הרעשנית הבוקעת ממכשירים סלולריים והשיחות הקולניות בכל פינת רחוב ובאוטובוסים הפכו למכת מדינה.

הללויה #2 :xyxthumbs:

אגב, גילוי נאות, התלמידים אכן קמים כשאישתי נכנסת לכיתה, היא מחנכת של כיתת בעיות התנהגות (aka המופרעים בלשון שאר התלמידים) ויותר קל לה איתם מאשר ללמד כיתה של תלמידים רגילים.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגיעות כתיב זה בגלל שכובתים מהר ובדרך כלל על עיוור אז אתה לא בודק כלכפתור כמה פעמים לפני שאתה לוחץ עליו

ולכן, אחרי שכותבים את ההודעה, קוראים אותה שוב לפני שלוחצים על "שלח תגובה".

חוץ מזה, כשאתה כותב עיוור אתה עדיין מסתכל על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן הגענו... כמו שצינתי מיקודם יש מורות ויש מורות..

מורה שבאה ואומרת לחבר שלך שיהיה לו בגרות כמו לנעל שלה או שאתמול מורה נכנסת ובאמצע השיעור מתחילה לדבר איתנו על נועם מהישרדות??!

או ''האמנה'' שכל המורים קבעו וההנהלה החליטה ושהם אומרים שהם הולכים לפי ''האמנה'' וכתוב שם שמקסימום 2מבחנים בשבוע והם עושים 3-4

אז אנחנו חייבים לציית לה אבל המורים לא?

שוב פעם אני לא מכליל את כל המורים כי ואללה לא בכל שיעור אני שם תאמינו לי שניסיתי עם המורה הזאת... בכיתה ז'-ח'

גם אני עושה כל שבוע עם ההמכנכת שלי וגם היא אמרה לי פשוט לא להתיחס אל אותה מורה.

ובקשר לשגיאות אני פשוט לא בודק לפני שאני שולח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחנכת....

מורה שמדברת איתכם על נועם מהשרדות היא מורה שמנסה לשבור את הקרח ולהיות קצת יותר ידידותית, גם זה לא טוב?

המורה שהעירה לחבר שלך כמו שהעירה הגזימה ללא ספק, אבל היה מעניין לדעת למה היא אמרה את זה ::)

דבר שלישי, אולי עוד לא הפנמת, לא אתה ולא שאר התלמידים אבל בי"ס זו לא דמוקרטיה וגם לא. אח"כ תעשה מה בראש שלך. ממתי צריך לבקש רשות מתלמידים על כל דבר? מי מת?

לגבי מבחנים, אם זה באמת מוגזם אז פונים להנהלה ובודקים. אני לא הייתי שש לבטל מבחנים, ממה שאני שם לב הרמה הלימודית רק הולכת ויורדת, לא להפך (באופן כללי, לא מופנה אליך שי).

אגב אל תטעה, אני לא הייתי עם ציונים טובים (בכלל) ולא טלית שכולה תכלת (אך גם לא הפרעתי ולא עשיתי בלאגן) אבל מה שקורה היום זו פשוט אנרכיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחנכת....

מורה שמדברת איתכם על נועם מהשרדות היא מורה שמנסה לשבור את הקרח ולהיות קצת יותר ידידותית, גם זה לא טוב?

ולשבת בכיסא ולהגיד אין לי כוח ללמד היום תעשו מה שאתם רוצים?

המורה שהעירה לחבר שלך כמו שהעירה הגזימה ללא ספק, אבל היה מעניין לדעת למה היא אמרה את זה ::)לא משנה למה עדיין זה מעליב ופוגע אפילו שהיום הוא יעשה בגרות של 4 יחידות במתמטיקה ואנגלית..

דבר שלישי, אולי עוד לא הפנמת, לא אתה ולא שאר התלמידים אבל בי"ס זו לא דמוקרטיה וגם לא. אח"כ תעשה מה בראש שלך. ממתי צריך לבקש רשות מתלמידים על כל דבר? מי מת? כי הם אמרו שהם ילכו לפי זה ויעשו בדיוק מה שכתוב שם לא יותר ולא פחות..

לגבי מבחנים, אם זה באמת מוגזם אז פונים להנהלה ובודקים. אני לא הייתי שש לבטל מבחנים, ממה שאני שם לב הרמה הלימודית רק הולכת ויורדת, לא להפך (באופן כללי, לא מופנה אליך שי).

אגב אל תטעה, אני לא הייתי עם ציונים טובים (בכלל) ולא טלית שכולה תכלת (אך גם לא הפרעתי ולא עשיתי בלאגן) אבל מה שקורה היום זו פשוט אנרכיה...

אני גם היתי מפריע אבל נמאס לי כבר... אבל אל תגידו דור השתנה כי המורים כברר לא כמו פעם הירידה בשכר משפיע עליהם ו 42 ילד בכיתה שאני מפחד להכנס אחרון כי לא יהיה לי כיסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95% תגובות ילדותיות,כ"כ מתאים :bash::s07:

שתעברו את גיל ההתבגרות ותתחילו לראות דברים מהצד השני של הגדר, תרצו לחזור לעבר ולדפוק לעצמכם מכות...

מה אתם רוצים ממורה אחת? צריך לסבול את כל התחמונים והחוכמות של כל תלמיד.

דיברת/התעסקת עם הטלפון בשיעור? יש עונש, קבל אותו ופעם הבאה תלמד לא לעשות אותו. מה אתם רוצים לעזאזל? אנרכיה בכיתה? שכל אחד יעשה מראש שלו בלי לדפוק חשבון? תנסו קצת לפתוח את הראש.

וPIKA, חוכמולוגים ברמה הזו לא חסרים וזו הבעיה. יש סמכות בכיתה וזה מה יש. יש סמכות בכל מקום בחיים ואין מה לעשות (בין אם זה הורים, מעביד, מורה, מפקד ושאר ירקות).

הבעיה היא שאף אחד לא שם זין על כלום היום... עאלק מכשיר שמציל חיים, אתה חי בלה לה לנד? מה עשו לפני הסלולרי?

חבורה של ילדים מפונקים, זה הכל.

אני לא חושב שהבנת לחלוטין למה התכוונתי - אני אישית חושב שאם תלמיד משתמש בסולולארי באמצע שיעור, באותו רגע צריך להיות מושהה לX ימים (בכל אופן אני לא תומך בלקחת את המכשיר), אני באמת מאמין שצריכה להיות 0 סובלנות בנוגע לכאלו הפרעות.

אני לא הולך הרבה לקולנוע, כשהתחיל הרעיון של "סלולארי לכל זב חוטם" והטלפון היה מצלצל לאנשים בקולנוע הם היו נלחצים כאילו יורים עליהם כדי לכבות אותם, פעם אחרונה שהייתי בקולנוע ראיתי דברים שלא הייתי מאמין להם מסיפורים - ישבה ליידי כל הסרט ילדה שהתכתבה באסמסים עם מישהוא (כנראה שהיא צריכה לשלם כסף על כרטיס כדי לעשות את זה), היא בכלל לא שמה על הבקשות שלי שתפסיק, בסוף הייתי צריך לאיים שאת האסמס הבא אני אקריא בכל רעם, מישהיא אחרת ענתה לשיחה באמצע, ולא, לא כדי להגיד שהיא תחזור אח"כ כי היא בסרט, פשוט ניהלה שיחה.

פשוט מפחיד לחשוב על הדור הזה כדור המשך.

אבל אני כן חושב שהפעולות של דמות סמכותית צריכות להיות מעוגנות בחוק, תחשוב מה זה אומר אם המורה שאמורה לחנך אותך איך לחשוב ולהתנהג מעקמת את החוק או עוברת עליו כדי לפתור בעיות?

אם יש בעיה חמורה של טלפונים מעדכנים את משרד החינוך שיעדכן את חוזר מנכ"לבאלטרנטיבות ועד אז חושבים יצירתית.

(אני אחפש את חוזר מנכ"ל באינטרנט ואשים פה לינק בהמשך..)

מצאתי מעודכן לינואר 2008:

http://209.85.129.104/search?q=cache:-bs4qKN6dJQJ:clickit3.ort.org.il/Apps/Public/GetFile.aspx%3Finline%3Dyes%26f%3DFiles/6202bf2e-df58-4347-9b32-1ecfd84803a3/87350fab-49db-45b4-8f93-91bd10acf402/cf9d90d0-eb8e-4b51-b46f-bfe50f295b09/4B86D872-A175-4B7C-9D9A-21BC0EF66297.doc%26n%3D%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%95%D7%9F%2520%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%AA%25202008.doc+%D7%97%D7%95%D7%96%D7%A8+%D7%9E%D7%A0%D7%9B%22%D7%9C+%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%A2%D7%94+%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A8&hl=iw&ct=clnk&cd=3&gl=il

לפי זה: "להשתמש ו/או להוציא מכשירים אלקטרוניים מהתיק בעת

השיעור. (טלפון נייד, נגנים, וכדו'). במקרים אלו יוחרם

המכשיר ויינתן להורי התלמיד במשרד השכבה בתוספת אזהרה

"

כנראה שאני לא מעודכן (הפעם האחרונה שהייתי בתיכון הייתה 2002...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xVertigo

תשמע אני בלי פלאפון מה 12/03/08 כי איבדתי אותו / נגנב לי. ותאמין לי שזה אסון , שיחות צריך לבקש מחברים או אפילו מסתם מכרים, שעה אני צריך לשאול אנשים (כי שעון אין לי - למה אני צריך אותו אם יש לי פלאפון) , לוח שנה עם מטלות ושטויות גם אין לי , גם לא. אני לא מבין איך אני שורד אבל שתדע לך שבקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד רציני...

אני גם אסביר לך למה: אני לא הולך לרכוש עכשיו מליון מכשירים ולנהל עוד מליון וחצי מחברות רק בגלל שהמורה לקחה ממני את הפלאפון עד ליום הורים.

AS SIMPLE AS THAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...