האם כרטיסי High End בני שנה עדיין כדאיים ? (Asus EN8800GTX - (G80) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיסי High End בני שנה עדיין כדאיים ? (Asus EN8800GTX - (G80)

galweb

Recommended Posts

שמתי לב שכרטיסי High End בני שנה ויותר צנחו במחירם - במיוחד אחרי הכרזת דור ה-9800.

דוגמא :

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814121033&ATT=14-121-033&CMP=OTC-pr1c3grabb3r&nm_mc=OTC-pr1c3grabb3r&cm_mmc=OTC-pr1c3grabb3r-_-Video+Cards-_-ASUS-_-14121033

או זה (שאין לי מושג איזה G הוא....) :

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814130079

השאלה היא האם אלו עדיין כדאיים על אף היותם דור ישן (G80 לראשון מבינהם לפני בדיקה שעשיתי)

או אולי כרטיס 8800GTS G92 ייתן תוצאות דומות בשני שליש מחיר ?

Q6600 + 4GB + 24 - רוצה לשחק משחקים 1900X1200 בלי להתפשר באיכות/רמת פרטים/מהירות......

חן חן

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

g80 אלה עדיין כרטיסים שנחשבים לחזקים, אבל כיום הם לא משתלמים.

במחיר שלהם ניתן לקנות כרטיס חדש חזק יותר משמעותית.

ה-GTX למעלה בתמונה הוא G80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה בה אתה רוצה לשחק דורשת כוח עיבוד אדיר.

אם אתה מעוניין לשחק במיטב המשחקים בשוק, 8800GTX אחד לא יספיק אלא תצטרך מערך .

מה גם, שהוא לא משתלם כפי שאמרו פה.

אני ממליץ לך, במידה ויש לך ספק מתאים, מערך של 9800GTX או מערך CrossFire של 3870x2

אני ממש לא ממליץ לקנות את ה8800GTX או 8800Ultra עקב כך שכרטיסי הG80 למיניהם פולטים חום רב,

צורכים המון חשמל ופיזית, גדולים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ביקורות עדכניות שריאתי ה8800ULTRA הוא הכרטיס החד ליבתי החזק ביותר בשוק (עדיין) אבל זאת גם הסיבה שהוא עולה

כמו מחשב. הביצועים שלו לעומת ביצועים של 88GT הם מינוריים אך הוא עדיין חזק ממנו (כנ"ל הGTX החדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ לקנות את ה8800GTX או 8800Ultra עקב כך שכרטיסי הG80 למיניהם פולטים חום רב,

צורכים המון חשמל ופיזית, גדולים מאוד.

לא מסכים ממש, ה8800GTX שלי עם קרור סטוק לא עובר את ה60מעלות בחום של השבוע אחרון, וכשעשיתי לו OC למיהרות מעבר לULTRA המעלות לא השתנו.

צריכת ההספק שלו גם כן טובה, שים לב לחתימה ושים לב לספק שמחזיק את הכול. והGX2 הוא תנור אפייה מתקדם, יש בו פיצר שמוריד לו את הביצועים כשהוא מתחמם יותר מידי.. מי שמע על כזה דבר... אם חם אתה לא יכול לשחק?

ה9800GTX בשני סנטימטרים גדול יותר מהGTX הנוחכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

60 מעלות מנוחה, תיבדוק אחרי שעה של משחק בקרייסיס.

הכרטיס מגיע גם ל-80 מעלות.

וכמובן אל תדליק שום מזגן בחדר או אל תיבדוק את זה בערב שקריר.

ושתידע איך שאתה ממזער משחק הכרטיס מסך יכול לרדת כ-10 מעלות בשניות של המיזעור.

ד"א תגיד לי איך המחשב שלך פועל על 8800GTX עם ליברטי 400W? הוא לא מגביל לך את הביצועים?

הכרטיס לבד צורך כ-375W, תיבדוק שהכרטיס מסך שלך לא ניכנס לפעולה של הורדת קלוקים ביגלל מחסור מתח או ביצועים ירודים בכללית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום כלום! הכרטיס לא מוגבל ואני עוד עם OC לכרטיס מסך למיהרות של ULTRA..

אני מוציא 12K ב3DMAR06. (עם OC לכרטיס מסך) אז הוא לא מוגבל.

לגבי מעלות... בדקתי בריבה טיונר... המעלות מקסימום היא 74 מעלות. וזה לא כל הזמן... יש פיקים של 74 אבל בדרך כלל בזמן משחק הוא על 70 ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים ממש, ה8800GTX שלי עם קרור סטוק לא עובר את ה60מעלות בחום של השבוע אחרון, וכשעשיתי לו OC למיהרות מעבר לULTRA המעלות לא השתנו.

צריכת ההספק שלו גם כן טובה, שים לב לחתימה ושים לב לספק שמחזיק את הכול. והGX2 הוא תנור אפייה מתקדם, יש בו פיצר שמוריד לו את הביצועים כשהוא מתחמם יותר מידי.. מי שמע על כזה דבר... אם חם אתה לא יכול לשחק?

ה9800GTX בשני סנטימטרים גדול יותר מהGTX הנוחכי.

הליבה של 9800GTX הינה G92, שהיא בעלת שיפורים משמעותיים מהG80. נתון זה אינו ניתן לוויכוח.

ידוע שה8800GTX הוא כרטיס חם, שצורך המון חשמל ולכן יש פתרונות קירור רבים לכרטיס הנ"ל.

העניין הוא שמשהו אינו מסתדר לי עם הפרטים שסיפקת.

איך זה הגיוני ש8800GTX יעבוד בצורה חלקה, עם צריכת חשמל של למעלה מ300W ביחד עם לוח אם, הרדיסק, חיבורי USB וכוננים אחרים?

הספק שלך חלש מדי למערכת הנ"ל וכנראה בד"כ מגיע למקסימום קיבולת שלו כאשר אתה משחק משחקים.

שים לב שnVIDIA ממליצה ספקים של מינימום 450W בשביל המפלצת הזאת.

להלן מדידות טמפרטורה וצריכת חשמל של bit-tech:

http://www.bit-tech.net/hardware/2006/11/08/nvidia_geforce_8800_gtx_g80/18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברטי הזה הוא תופעת טבע.

יש לי גם חבר שעשה OC לאותו כרטיס GTX והמספק הזה מחזיק לו את כל המערכת כמו גדול.

אז עכשיו, או שהנתונים שמסופקים ע"י היצרניות למיניהן מגיעים עם מקדם ביטחון גבוה או שהכרטיס מגיע לפיק מסוים ומבצע אופטימיזיית מתחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיות עם הכרטיס... הוא מעולה, והליברטי כן מחזיק אותו כמו גדול!וגם את Q6600 ו2 HD ו-4 חיבורי שתמיד תפוסים לי.. הכול עובד כמו חמאה...

והניקוד שאני מקבל בסטוק בלי OC הוא 11K אבל זה כנראה בגלל חוסר התאימות של המעבד, ניראה ב3DMARK08.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין שום קשר, אני עם המעבד E6600 + 8800GTX בסטוק מקבל כ-119XX לא זוכר מה היה ב-XX

חבר שלי מקבל כ-12 וחצי עם Q6600 + 8800GTX, אין שום קשר לחוסר תאימות יש חוסר מתח וחלס להגיד שהספק כוח הזה מספיק כי הוא לא.

זה שהמחשב שלך עובד תגיד תודה, אבל זה שלהגיד שהוא עובד טוב זה טעות, תיקנה של 550\520 W ואחרי זה תיבדוק את הביצועים.

תאמין לי שהם יגדלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חוסר מתח וחלס להגיד שהספק כוח הזה מספיק כי הוא לא.

זה שהמחשב שלך עובד תגיד תודה, אבל זה שלהגיד שהוא עובד טוב זה טעות, תיקנה של 550\520 W ואחרי זה תיבדוק את הביצועים.

תאמין לי שהם יגדלו.

א..... סטופ!

ח- חרטא!!!

ליברטי 400 יכול להחזיק 8800GTX עם Q6600 כמו גדול במאמץ מלא וממושך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א תגיד לי איך המחשב שלך פועל על 8800GTX עם ליברטי 400W? הוא לא מגביל לך את הביצועים?

הכרטיס לבד צורך כ-375W, תיבדוק שהכרטיס מסך שלך לא ניכנס לפעולה של הורדת קלוקים ביגלל מחסור מתח או ביצועים ירודים בכללית.

DUDE, WTF?

הנתון הזה לקוח מצריכת הספק של מה שמערכת שלמה מושכת מהקיר, ולא של ה-GTX בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...