השגי מודינג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השגי מודינג

yoav9

Recommended Posts

אחרי המודינג של

prototipe

חשבתי על משהו, בואו כול אחד יתפאר בהישגיו, המודינג שהוא עשה.

אני יתחיל

חפירה במעלה המארז ולשים שם מאוורר 80 מ"מ (את החפירה ביצעה אורן מזיגזאג

צביעת המארז והפיכתו למארז שכול גיימר היה מתגאה בוא (הסמלים של-,max payne, deus ex half life, , red faction, q3a, b&w, ut)

שאני חייב לציין שזה המודינג שאני הכי מתגאה בוא

היה לי תכנון לעוד של הוצעת הספק מחוץ למארז ובמקום שהוא היה לשים שני מאווררי 80 מ"מ אבל לא יצא לפועל אז אני יוצר חפירה בצד ושם שם 8ם מ"מ ומעל הכרטיס מסך שם עוד 80 מ"מ אשר לא חפור בתוך המארז.

ליפינג לblue orb

ועכשיו למודינג הקנויים שאני לא מתגאה בהם

crystal orb וantec cyclon blower

אל תדאגו, עוד רשימת המודינג שלי תתארך!

ומה שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי המודינג של

prototipe

חשבתי על משהו, בואו כול אחד יתפאר בהישגיו, המודינג שהוא עשה.

אני יתחיל

חפירה במעלה המארז ולשים שם מאוורר 80 מ"מ (את החפירה ביצעה אורן מזיגזאג

צביעת המארז והפיכתו למארז שכול גיימר היה מתגאה בוא (הסמלים של-,max payne, deus ex half life, , red faction, q3a, b&w, ut)

שאני חייב לציין שזה המודינג שאני הכי מתגאה בוא

היה לי תכנון לעוד של הוצעת הספק מחוץ למארז ובמקום שהוא היה לשים שני מאווררי 80 מ"מ אבל לא יצא לפועל אז אני יוצר חפירה בצד ושם שם 8ם מ"מ ומעל הכרטיס מסך שם עוד 80 מ"מ אשר לא חפור בתוך המארז.

ליפינג לblue orb

ועכשיו למודינג הקנויים שאני לא מתגאה בהם

crystal orb וantec cyclon blower

אל תדאגו, עוד רשימת המודינג שלי תתארך!

ומה שלכם?

1. אתה דביל.

2. ארוכה מידי בשביל לרשום פה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עצלן מדי בשביל .

לא נראה לי הגיוני להשקיע במשהו שבסופו של דבר, לא ייתן לי כלום.

אל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב של אנשים אחרים אבל לעשות את זה בעצמי??? בעעעעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב צריך לעבוד ולא להראות יפה. המודינג היחדי שאני מצדיק זה כדי להריץ דברים במהירות גבוהה יותר, אבל אני ממש נגד קדיחה במארז, וצביעתו. צביעה, זה הדבר הכי אינפנטיל שנתן לעשות כי זה לא נותן כלום, קדיחה, זה גם דבילי כי פוט אפשר להשאיר את המחשב פתוח.

אז מה העניין?

אני רואה פה ילדים עושים "מודינג" לכרטיס מסך שהם כולה מעלים אותו ב10 מגה"צ, ותוקעים לו איזה BLUE ORB או CRYSTAL ORB, כי הם מפחדים שהוא ישרף והם חושבים שהם קולים שהם שמים את זה, וזה אותו דבר לגבי לוחות אם. תבינו, קירור של צ'יפסט, זכרון או צ'יפ של כרטיס מסך לא מוסיף הרבה לאוברקלוקינג, בטח לא כשמתקינים אותם לפני שמגיעים לקצה היכולת של החלק עם קירור קונבנציונאלי שבה איתו.

ללוח אם לא יקרה כלום אם יריצו אותו במהירות של 150 מגה"צ עם מאורר הדיפולט שלו, אם הוא עובד הוא עובד, אם רואים שאי אפשר להעלות מעבר לזה אז אפשר לנסות לשים קירור נוסף, וזה גם לא ייתן תוספת כ"כ גדולה, וגם כך תמיד ממולץ לרדת 2-3 מגה"צ מהמהירות המאקסימאלית שמגיעים אליה כדי להבטיח יציבות ב100 אחוז. כשזה נוגע למעבדים המצב שונה לגמרי, כמובן. היטסינק לזכרון זה הדבר הכי אינפנטילי שיכול להיות, היות וזה שוג של חלקים שלא יכשל במהירויות גבוהות כתוצה מחום, אלא כתוצאה מהגעה לקצה היכולת שלו!!!!!! והדבר הזה נכתב כבר במספר אתרים מכובדים כמו Anandtech. אני גם רואה אנשים ששמים היטסינק על הSouth Bridge, שזה הדבר הכי אינפטילי שיכול להיות, כי זה הדבר האחרון שיכול להתחמם. אנשים פה מקררים חלקים לפני שהם עושים להם כמו פרנאודים, בלי לחשוב וסתם זורקים כסף, בלי לראות לאן הם יכולים להגיע במצבם המקורי, בלי להוציא עוד כסף. אולי זה כך כשאבא קונה את המחשב ומשלם הכל, או משאיר צ'ק פתוח, אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב צריך לעבוד ולא להראות יפה. המודינג היחדי שאני מצדיק זה כדי להריץ דברים במהירות גבוהה יותר, אבל אני ממש נגד קדיחה במארז, וצביעתו. צביעה, זה הדבר הכי אינפנטיל שנתן לעשות כי זה לא נותן כלום, קדיחה, זה גם דבילי כי פוט אפשר להשאיר את המחשב פתוח.

אז מה העניין?

אני רואה פה ילדים עושים "מודינג" לכרטיס מסך שהם כולה מעלים אותו ב10 מגה"צ, ותוקעים לו איזה BLUE ORB או CRYSTAL ORB, כי הם מפחדים שהוא ישרף והם חושבים שהם קולים שהם שמים את זה, וזה אותו דבר לגבי לוחות אם. תבינו, קירור של צ'יפסט, זכרון או צ'יפ של כרטיס מסך לא מוסיף הרבה לאוברקלוקינג, בטח לא כשמתקינים אותם לפני שמגיעים לקצה היכולת של החלק עם קירור קונבנציונאלי שבה איתו.

ללוח אם לא יקרה כלום אם יריצו אותו במהירות של 150 מגה"צ עם מאורר הדיפולט שלו, אם הוא עובד הוא עובד, אם רואים שאי אפשר להעלות מעבר לזה אז אפשר לנסות לשים קירור נוסף, וזה גם לא ייתן תוספת כ"כ גדולה, וגם כך תמיד ממולץ לרדת 2-3 מגה"צ מהמהירות המאקסימאלית שמגיעים אליה כדי להבטיח יציבות ב100 אחוז. כשזה נוגע למעבדים המצב שונה לגמרי, כמובן. היטסינק לזכרון זה הדבר הכי אינפנטילי שיכול להיות, היות וזה שוג של חלקים שלא יכשל במהירויות גבוהות כתוצה מחום, אלא כתוצאה מהגעה לקצה היכולת שלו!!!!!! והדבר הזה נכתב כבר במספר אתרים מכובדים כמו Anandtech. אני גם רואה אנשים ששמים היטסינק על הSouth Bridge, שזה הדבר הכי אינפטילי שיכול להיות, כי זה הדבר האחרון שיכול להתחמם. אנשים פה מקררים חלקים לפני שהם עושים להם כמו פרנאודים, בלי לחשוב וסתם זורקים כסף, בלי לראות לאן הם יכולים להגיע במצבם המקורי, בלי להוציא עוד כסף. אולי זה כך כשאבא קונה את המחשב ומשלם הכל, או משאיר צ'ק פתוח, אני לא יודע.

אבל למה להתעצבן?

אהבתי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה העניין?

OK, בתגובה לזה:

את המחשב שלי, כולו, אני קניתי, מהכסף שלי, ואת כל המאווררים שיש עליו קיבלתי (לא קניתי, ולא ההורים שלי קנו), הדבר היחד שקניתי שקשור למודינג זה: הדוקטור שלי, וגריז ודבק.

את חצי ספיר (שקיבלתי, שוב.) שיש לי על הצ'פסט- הוא בעיקרון ליופי (כן, אני מוזר...) והמאווררים במארז משמשים לקירור המחשב שהוא באוברקלוק (כמעט כל המן אלה אם כן אני מתקין משהוא חדש....)

ואני מתכוון לצבוע את המארז- כי אני הולך להתחי ללטייל עם המחשב ואני רוצה להראות לילדיםמפגרים שיש לי מחשב יפה שגם עובד טוב...(להלהב...) ואם המחשב גם נראה טוב שהוא עובד, אז למה לא? הרי הוא עדיין גוש גדול שנמצא בחדר, אז אם הוא יכול להיראות טוב, סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה העניין?

ללוח אם לא יקרה כלום אם יריצו אותו במהירות של 150 מגה"צ עם מאורר הדיפולט שלו, אם הוא עובד הוא עובד, אם רואים שאי אפשר להעלות מעבר לזה אז אפשר לנסות לשים קירור נוסף, וזה גם לא ייתן תוספת כ"כ גדולה, וגם כך תמיד ממולץ לרדת 2-3 מגה"צ מהמהירות המאקסימאלית שמגיעים אליה כדי להבטיח יציבות ב100 אחוז. כשזה נוגע למעבדים המצב שונה לגמרי, כמובן. היטסינק לזכרון זה הדבר הכי אינפנטילי שיכול להיות, היות וזה שוג של חלקים שלא יכשל במהירויות גבוהות כתוצה מחום, אלא כתוצאה מהגעה לקצה היכולת שלו!!!!!! והדבר הזה נכתב כבר במספר אתרים מכובדים כמו Anandtech. אני גם רואה אנשים ששמים היטסינק על הSouth Bridge, שזה הדבר הכי אינפטילי שיכול להיות, כי זה הדבר האחרון שיכול להתחמם. אנשים פה מקררים חלקים לפני שהם עושים להם המהרה כמו פרנאודים, בלי לחשוב וסתם זורקים כסף, בלי לראות לאן הם יכולים להגיע במצבם המקורי, בלי להוציא עוד כסף. אולי זה כך כשאבא קונה את המחשב ומשלם הכל, או משאיר צ'ק פתוח, אני לא יודע.

אם אני לוקח ג'י טי אס ומנסה לקחת אותו לאקסטרים שלו אז חייבים עוד קירור, אני לא מדבר על של 10 מגה הרץ, אלא על תוצאה של בינתיים 250\385 בג'י טי אס... וזו רק דוגמא אחת מההצלחות שלי עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, אתה צריך קודם לראות עד איפה אתה יכול להגיע עם הקירור הנוכחי, ולדעת שאין סיכוי שאתה תצליח לשרוף את הכרטיס כתוצאה מאוברקלוקינג, כי הוא יגיע לשלב שהוא ניתקע הרבה לפני זה!!!

זהו שאתה לא מבין, שלRAM לא משנה הקירור כשאתה מגיע לקצה שלו אתה מגיע בלי קשר לקירור.

לגבי הGPU, בג'יפורס 2 זה סתם חבל לעשות לו כי גם כך זה לא נותן יתרון גדול בביצועים, וגם אם כן קירור נוסף לא ייתן לך יכולת יותר גדולה מאשר רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקרה לי lamer!

סתם.

athlon, מודינג בראש ובראשונה זה להתלהב, וכשאתה בא לlan party בתל אביב ובערך שלושים אנשים בזמן הלאן פרטי באים אליך ואומרים לך סחטיין על המחשב או וואוו איזה יופי או "אפשר לקיים יחסי מין עם החתול שלך?" אז אתה מרגיש טוב, עכשיו בכול מה שקשור לOverclocking, זה הרוב כיף, אני לא פוחד שהוא ישרף, אבל מה יותר כיף לעשות overclocking למאיץ כאשר יש עליו blue orb או overclocking Kכרטיס כאשר יש עליו\לידו: crystal orb, cyclon blower, 2 80 m"m.

תסלח לי אבל אני מרגיש מגניב. ;)

וגם אם זה לא במחוייב נכון והכרחי, אני נהנה מזה שאני מרגיש שהמחשב שלי מקורר בצורה המקסימלית שהוא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקרה לי lamer!

סתם.

athlon, מודינג בראש ובראשונה זה להתלהב, וכשאתה בא לlan party בתל אביב ובערך שלושים אנשים בזמן הלאן פרטי באים אליך ואומרים לך סחטיין על המחשב או וואוו איזה יופי או "אפשר לקיים יחסי מין עם החתול שלך?" אז אתה מרגיש טוב, עכשיו בכול מה שקשור לOverclocking, זה הרוב כיף, אני לא פוחד שהוא ישרף, אבל מה יותר כיף לעשות overclocking למאיץ כאשר יש עליו blue orb או overclocking Kכרטיס כאשר יש עליו\לידו: crystal orb, cyclon blower, 2 80 m"m.

תסלח לי אבל אני מרגיש מגניב. ;)

וגם אם זה לא במחוייב נכון והכרחי, אני נהנה מזה שאני מרגיש שהמחשב שלי מקורר בצורה המקסימלית שהוא יכול.

אם יש משהו שאני שונא זה התלהבות לשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל :-/

לא סתם, אני באמת מחבב אותך ואני לא מבין מה אתה רוצה, אחד הדברים שאני הכי נהנה מהם זה כאשר אני יודע שיש לי משהו שלאף אחד אחר אין משהו מיוחד. וכאשר על המארז שלי מצויירים המון משחקים וזה נראה פשוט יפה אז כיף לי.

אולי זה נשמע כמו צורך של ילד בין 3 אבל זה צורך בסיסי שיש לכולם, אז במקום לקנות 1900 + או iiama vmp אני מצייר על המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל :-/

לא סתם, אני באמת מחבב אותך ואני לא מבין מה אתה רוצה, אחד הדברים שאני הכי נהנה מהם זה כאשר אני יודע שיש לי משהו שלאף אחד אחר אין משהו מיוחד. וכאשר על המארז שלי מצויירים המון משחקים וזה נראה פשוט יפה אז כיף לי.

אולי זה נשמע כמו צורך של ילד בין 3 אבל זה צורך בסיסי שיש לכולם, אז במקום לקנות 1900 + או iiama vmp אני מצייר על המארז.

אם אין לך מה לעשות בחיים, ואתה רואה במחשב כאביזר עיצובי לחדר, אז שיבושם לך. תבין, אני לא מסוג האנשים שאוהבים פאר ולוקסוס, וחושב שאנשים צריכים להסתפק במועט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח, אתה צריך קודם לראות עד איפה אתה יכול להגיע עם הקירור הנוכחי, ולדעת שאין סיכוי שאתה תצליח לשרוף את הכרטיס כתוצאה מאוברקלוקינג, כי הוא יגיע לשלב שהוא ניתקע הרבה לפני זה!!!

זהו שאתה לא מבין, שלRAM לא משנה הקירור כשאתה מגיע לקצה שלו אתה מגיע בלי קשר לקירור.

לגבי הGPU, בג'יפורס 2 זה סתם חבל לעשות לו כי גם כך זה לא נותן יתרון גדול בביצועים, וגם אם כן קירור נוסף לא ייתן לך יכולת יותר גדולה מאשר רגיל.

אז איך תסביר שלהגיע ל-385 הצלחתי רק לאחר הוספת הקירור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...