מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן - עמוד 9 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי: ויסטה? אקס פי? 7? - הדיון הרשמי - מעודכן

Nihility

מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?  

2314 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב? חזק? מהיר? יציב? מגניב? איכותי? שווה? מפנק?

• תנו לי ראש שקט עם XP
    • ויסטה, אני לא מאמין לסיפורים
    • חלונות 2000 כי שינוי זה מוות (או סיבה אחרת)
    • גרסה קודמת לחלונות 2000
    • אני בכלל בלה בלה בלה לינוקס בלה בלה בלה
    • חלונות 7.

Recommended Posts

למען האמת, אני לא יודע כמה הסקר הזה משקף.

אני הצבעתי נגד המעבר לויסטה, אבל היום אני עובד על ויסטה.

היום הדברים נראים אחרת לעומת היום שהצבעתי ואני מניח שגם לאחרים פה ששכחו כמוני שהם הצביעו בכלל לסקר הזה.

על המחשבים של היום, אין שום בעיה להריץ ויסטה.

הדרייברים יותר בשלים וכך גם המערכת עצמה.

אני לא נתקל בבעיות יציבות או ביצועים.

אבל אין ספק שעם המפרט שלי, הייתי מעדיף להוסיף עוד 2GB זכרון.

אני הייתי מחלק את הסוגייה לשתיים:

1. קניית מערכת הפעלה

2. שדרוג מערכת ההפעלה

על הראשונה הייתי עונה בכן לקנות ויסטה, כי פשוט אין סיבה להשאר מאחור עם .

ועל השניה הייתי בלא לשדרג לויסטה אם זה כרוך בתשלום נוסף, כי הויסטה עדיין לא נותנת את האקסטרה שבשבילו שווה לפתוח את הכיס כשיש לכם משהו אחר ביד.

אלא אם כן לדוגמא אתם צריכים משהו כמו המדיה סנטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למען האמת, אני לא יודע כמה הסקר הזה משקף.

אני הצבעתי נגד המעבר לויסטה, אבל היום אני עובד על ויסטה.

היום הדברים נראים אחרת לעומת היום שהצבעתי ואני מניח שגם לאחרים פה ששכחו כמוני שהם הצביעו בכלל לסקר הזה.

א. תשנה את ההצבעה שלך.

ב. אני לא יכול להכתיב לאנשים מה לחשוב. המחלוקת היא אמיתית וקיימת. כתבתי פוסט מפורט על ההבדל בין ויסטה 32 ל64 ואני כותב משהו דומה בקשר לחלונות אבל זה יקח עוד זמן. פשוט יש כלכך הרבה הבדלים ואני גם די עסוק בדברים אחרים.

מאחר ויש יתרונות לשתי המערכות אי אפשר לקבוע חד משמעית שכולם חייבים . עוד שנה שנתיים אולי המצב ישתנה ונוכל להתחיל את כל הבלגן מחדש עם 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שמי שרוצה מערכת 64 ביט (בעלי 4GB+), אין לו מה לחפש בXP64

יש לה יותר בעיות תאימות מאשר שיש לויסטה... מה שכן לויסטא יש הרבה פחות בעיות תאימות, בנתיים כל תוכנה שרציתי להתקין(מלבד peerguardian2) עובדת על (כולל משחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד הרבה משתמשים שיטענו שאקס פי עדיפה על ואין ספק שיש ישומים שלהם אקס פי עדיין עדיפה (אבל לא לרוב המוחלט).

לכן אני לא יכול להצהיר חד משמעית שכדאי לעבור לויסטה אפילו שלדעתי זה המצב.

שים לב לתוצאות הסקר בעמוד הראשון.

אנשים לא שואלים כאן האם תוכנה מסויימת מתאימה לויסטה, אלא איזו מערכת הפעלה להתקין על המחשב החדש שלו שיש לו 4GB זיכרון (ראה תגובה מעליך). התשובה היא חד-משמעית - 64 ביט.

לגבי הסקר, גם אני בזמנו הצבעתי בלה בלה בלה בלה בלה XP!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה 64 היא יותר בעייתית מויסטה 32 ולכן היא לא מתאימה אוטומטית לכולם. זה גם תלוי במחשב. אם המחשב שלך מזהה 3.5 גיגה אתה לא תרוויח כלום ממעבר ל64 ביט אבל אם הוא מזהה רק 3 גיגה אז אתה כן תרוויח. בכל מקרה העמדה שלי בנושא צריכה להיות ברורה לכם.

כל הדיונים בנושא נכנסים לסטיקי, הרי גם ככה אף אחד לא קורא את ההסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה יש לי כונן של 32GB שהבאתי מחו"ל. למה? בשביל השקט. לא רוצה יותר כוננים קשיחים לידי. זה עוד היה במחיר סביר לעומת כונני 64GB ויותר.

מה שאומר שצריך להתקין מערכת הפעלה מחדש.

השאלה מה ההתקנה המינימלית של ויסטה שאני יכול לארגן? ואם אפשר לסדר שכל המסמכים יהיו בכונן network של מחשב מרוחק.

או שאולי אפשר לסדר שכונן קשיח מכני יופעל רק כאשר המערכת צריכה לגשת אליו?

או שעדיף להתקין גירסא מצומצת של עם nLite וזהו.

אני גם חושב לשדרג ל-E5200+P5Q אבל מתלבט אם לא אחכה לראות מה יש ל-i7 להציע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני יכול לומר לך שיש לי מחשב עם דיסק קשיח סמסונג 640GB, והוא כ"כ שקט שאני יכול לדעת עם הוא פועל או כבוי רק לפי נורה כחולה קטנה. לא שומעים כלום!

לגבי התקנה מחדש של המערכת הפעלה, אין צורך! אתה יכול פשוט להעתיק image של המערכת הפעלה הקיימת שלך.

בכל אופן, 32GB זה מספיק בשביל להתקין Ultimate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כוננים קשיחים שקטים, הם לא אף פעם לא יהיו שקטים לגמרי, זה הכל תלוי כמה המחשב שלך באמת שקט אם תשים לב לזה או לא וכמה אתה פאנט.

כרגע אני על , ואין לי בעיה להתקין מחדש, תמיד עדיף התקנה נקיה אם אין IMG מוכן.

בכל מקרה אני רואה שה-Program files שלי כרגע הוא 10GB, ובוא לא נשכח שתוכנות גרפיות צריכות איזשהו scratch disk מלבד ה-8GB שצריך ל-TEMP FILES של , יש לי ספקות שויסטה תכנס בעניין הזה אלא אם כן אפשר לצמצם אותה עם vlite, אבל אני מבין שאז אי אפשר להשתמש ב-SP1.. ואם אי אפשר להתקין SP1 אז ההעברת הקבצים בויסטה איטית רצח...

המממ.. בעיה כנראה, אלא אם כן אני יכול להשתמש בכונן קשיח שיופעל רק כאשר המחשב ניגש אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה יש לי כונן של 32GB שהבאתי מחו"ל. למה? בשביל השקט. לא רוצה יותר כוננים קשיחים לידי. זה עוד היה במחיר סביר לעומת כונני 64GB ויותר.

מה שאומר שצריך להתקין מערכת הפעלה מחדש.

השאלה מה ההתקנה המינימלית של ויסטה שאני יכול לארגן? ואם אפשר לסדר שכל המסמכים יהיו בכונן network של מחשב מרוחק.

או שאולי אפשר לסדר שכונן קשיח מכני יופעל רק כאשר המערכת צריכה לגשת אליו?

או שעדיף להתקין גירסא מצומצת של עם nLite וזהו.

אני גם חושב לשדרג ל-E5200+P5Q אבל מתלבט אם לא אחכה לראות מה יש ל-i7 להציע..

ויסטה 32 ביט זה משהו כמו 8-9 גיגה לתיקיה של . 64 ביט זה בסביבות 21-24 גיגה אחרי כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה 32 ביט זה משהו כמו 8-9 גיגה לתיקיה של חלונות. 64 ביט זה בסביבות 21-24 גיגה אחרי כמה זמן.

למה באמת תיקיית של 64 מתנפחת מ12GB אחרי ההתקנה ל22GB אחרי כמה חודשים, כמו פולניה אחרי החתונה? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כל התוכנות שולחות קבצים לWINDOWS והאפדייטים וההגדרות (אני מניח שיש גם עזרה מכך שויסטה לומדת מה השימושים שלך ובך מתאימה את עצמה..).

ד"א אם תתקין את על כונן 15GB, תראה שהיא תשקול פחות משתתקין אותה על 160GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...