סלקום אומרים שיש להם 3 מיליון לקוחות... בא נבדוק! הצביעו! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום אומרים שיש להם 3 מיליון לקוחות... בא נבדוק! הצביעו!

chenrp

לאיזה איזה רשת אתם מחוברים  

1436 הצבעות

1. 1. לאיזה איזה רשת אתם מחוברים

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו, העיניין הוא שכל החברות הגדולות (NOKIA,SE,,SUMSUNG ועוד..) משיקות רק מכשירי דור 3 כבר, ולכן אי אפשר להביא מכשירים שהם לא דור 3, מכשירים חדשים שהם לא דור 3 זה בדרך כלל מכשירים זולים למדינות נכשלות.

אני אישית משתמש בדור השלישי, ב20 שקל לחודש של החבילה אני מקבל אינרטנט אמיתי במהירות סבירה לנייד, מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, העיניין הוא שכל החברות הגדולות (NOKIA,SE,,SUMSUNG ועוד..) משיקות רק מכשירי דור 3 כבר, ולכן אי אפשר להביא מכשירים שהם לא דור 3, מכשירים חדשים שהם לא דור 3 זה בדרך כלל מכשירים זולים למדינות נכשלות.

אני אישית משתמש בדור השלישי, ב20 שקל לחודש של החבילה אני מקבל אינרטנט אמיתי במהירות סבירה לנייד, מה רע?

אין לך הגבלת מגות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להרחיב בזה אשמח

הפלאפון שלך משמש כמודם , אתה מחבר אותו למחשב הנייד שלך על ידי בלו טות' ? או בטכנולוגיה אחרת ?

כמה עלתה החבילה שלך ? ועד כמה מגה בחודש ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הגבלת מגות?

בכללי אמור להיות, אני כבר מזמן לא בדקתי אבל זה עומד על 150 או 100 מגה בייט, אבל גם אני וגם אנשים נוספים שאני מכיר גלשנו במעל ל300MB בחודש ולא שילמנו על זה שקל נוסף, לדעתי זה רק מגבלה כדי שאנשים לא ינצלו את זה יותר מדי ויעשו עומס.

הפלאפון שלך משמש כמודם , אתה מחבר אותו למחשב הנייד שלך על ידי בלו טות' ? או בטכנולוגיה אחרת ?

כמה עלתה החבילה שלך ? ועד כמה מגה בחודש ?

אני גולש מהמכשיר, אם סימביאן ומסך 320*240 על מתקדם, זה חוויה, כמובן לא כמו גלישה ממחשב, אבל בתכלס בניידות לא רציך יותר מזה.

The avatar, איפון נימכר רק בארצות ניבחרות, עם שוק גדול ומשכורות גבוהות (ארה"ב, אנגליה, צרפת וגרמניה) ועדיין הרבה מתלוננים שאין דור 3/3.5.

ואין מה לעשות, לא מוציאים היום מכשירים מתקדמים, שאינם דור 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי..אני הייתי בודק טוב מאוד תעניין הזה מול אורנג'.

היה לי פםע קטע עם מירס שהינו גולשים חופשי ומקבלים חשבון של חצי שקל שקל וחצי..עד שיום בהיר אחד הם שלחו לנו חשבון של 700 שקל-הם שכחו לחייב אותנו.

udii,אפשרי לחבר את רוב הניידים שנמכרים היום למחשב באמצעות בלוטות' או כבל למחשב ולהשתמש כמודם רגיל לכל דבר ולגלוש בדרך רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה מותר ומה לא?

הייתי קטן אז,לא זוכר איך זה בדיוק נגמר אבל שילמנו את רוב הסכום.

אחרי זה כשנגמרה לנו ההתחיבות כמובן שעזבנו אותם עם איחולים לבביים של פשיטת רגל [שלהם].

קיצר מה שהיה היה ,מאז אנחנו פשוט לא לקוחים לפאלפונים->בתכלס אני לא רואה מה בדיוק אפשר לעשות איתו.

מכשיר הבא אני אקנה לי עם WIFI וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נירא לי שמותר להם פתאום "להיזכר" אחרי שנה וקצת.. ;)

בעקרון לא מותר להם' date=' אבל לא כולם יודעים, אז אם יש משהו רציני, הם מחייבים, או מצד שני מזכים...

הנושא הועלה פעם בפורום ישראלי אחר, ושם נימצא שהרבה אנשים שגם עברו את ההגבלה, לא שילמו שקל נוסף.

מצד שני בתור עובד לשעבר שם, אני יודע על הרבה אנשים שכן שילמו על הגלישה, ובואו נגיד ש1800 שקל זה עוד היה בקטנה... (היה לקוח שהגיע ל133K), הוריד 86.5GIGA דרך מודם סלולארי, לא משנה מה נסגר איתו :)

בכל מקרה, הגלישה שרובכם דיברתם פה נקראת גלישת WAP, והיא מוגבלת ל100 (שבעצם מקבלים 150) מגה בדור 3, בדור 2 היו גם חבילות ללא הגבלה.

ובכלל, מי שגולש הרבה בWAP יכול להוסיף חבילות שנותנות לו עוד 3GIGA WAP בעלויות לא רציניות בחודש...

אני משתמש ב6120 שלי בתור מודם ללפטופ כשאני צריך, דור 3.5 כבוד, למי שלא מכיר, כשאני נמצא תחת דור שלוש יש לי מהירות הורדה של 2.8MBIT והעלאה של 384KBIT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...