צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...) - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...)

Sting

Recommended Posts

1.1.4 צפוי לצאת כאשר הSDK יצא (סוך החודש...) השאלה אם הם ישנו את הBL...אם הם לא ישנו, אז כל מה שצריך זהJB.

מה חסר? מבחינת תמיכה, פשוט כלום! כלום כלום כלום.. הכל מעולה.

לפני שעה בערך יצא הגירסא החדשה של הממשק, כרגע אני עושה לה טסט, וחוזר עם בעיות אל המפתח. נישאר מספר קטן של דברים שעוד לא "התגיירו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם יהיה נחמד סתם ככה, לקחת שיר ולהגדיר אותו כצילצול

כנראה שאנשים חושבים שזה נחמד שאפל כובלת אותם חזק חזק למערכות ולתוכנות הסגורות שלה שלא נותנות לך לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה יתרון

עדיף צלצול של טלפון ישן משיר מזרחי כבד בפול ווליום, *ולא! אני לא יענה! למה בראש שלי שכולם ישמעו ת"מוסיקה" שאני שומע ואני יהיה קול ומאגניב ומלא פרחות יבואו אלי*

יש צלצולים שהרטט יפה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש לזה פיתרון - הורד תוכנת עירכה, חתוך את השיר, הורדת תוכנה לשינוי הקידוד של השיר [מ לאלוהים יודע מה החליטו שזה יהיה] הורד עוד תוכנה שתתן לך לגשת אל המערכת של האיפון, התחל לחפש בין כמה מאות תיקיות את התיקיה של הצלצולים, הדבק את הצלצול ושנה בפלאפון. מזל טוב!!!!!!! שינית את הצלצול. חבל שבכל מכשיר אחר זה בידיוק 2 שלבים אבל היי, אם טוב לך ככה, מצויין

בכל מקרה, על המכשיר עצמו לא אוכל להגיד הרבה מכיוון שלא ריאתי אותו ואני יודע שהוא מצויין אבל כל ההגבלות האלה של פשוט מורידות לי את החשק, גם ככה אני סובל עם האיפוד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...