צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...)

Sting

Recommended Posts

מה לגבי כל הדרישות שציינתי בהתחלה ?

אמרתם שיש ל Iphone אפשרות קריאת קבצי PDF כבר , זה יתרון ענק כי יש לי המון ספרי eBooks. לא אמורה להיות בעיה להעביר קבצים מ word ל pdf נכון ?

יש מצב שיהיה אפשר לקרוא קבצי word ישירות מאיזה תוכנה באיפון בקרוב ?

עד כמה ה שימושי נכון להיום ?

מה המחיר נכון להיום של איפון מחו"ל כולל מיסים וכל העושק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין בעיה להמיר WORD ל PDF,

אבל לפתוח קבצי אופיס כרגע בIPHONE זה לא ממש פרקטי (אפשרי דרך אבל לא פרקטי)

לIPHONE אין מובנה, יש לו AGPS שמאפשר איתור מיקום על ידי אנטנות סלולריות,

בקרוב אמור לצאת IGO 2008, לא ידוע עדיין אם הGPS מתחבר בכבל או בBT, אבל הממשק זהה לחלוטין לPND.

הוא עולה 400$ בארה"ב תמצא מישהו שנוסע ועובר במסלול הירוק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי בדיוק את אותה התלבטות לגבי רכישת מכשיר (יום רביעי מגיע הiPhone ;D ) ,אסכם לך בקצרה את מה שאני הסקתי.

אני התלבטתי קשות בין הn95 8gb לאיפון. ולבסוף הגעתי להחלטה שאני צריך הכלל להתלבט בין האיפון לn82+8gb sdhc בגלל הקסנון.

אחרי שהתעסקתי ברצינות עם שניי המכשירים, הבנתי שלאיפון יש פונטציאל הרבה יותר גדול.

יוצאים לו אין ספור דברים שימושיים, ובסוך פאברואר שיצא הSDK אז נוכל להנאות ממנו עוד יותר.

החסרונות שלו הם המצלמה (יקח לי זמן להתרגל לזה שאין עלי תמיד מצלמה) והקטע של הפריצה. הפריצה מאוד פשוטה, וזה כבר לא חסרון.

העברית מתקרב אט אט לשלמות, אבל עדיין יש בעיות.

עד כמה שהתלהבתי מהסימביאן עד לא מזמן, אחרי שימוש וניצול מלא של האיפון, הסימביאן לא ניראה כל כך אטרקטיבי יותר.

לא מצאתי שום עליונות של הסימביאן על גבי האיפון.

בקיצור רב, עם יש צורך במצלמה->N82 אחרת .

לגבי הGPS, חברה אחת כבר הוציא מקלט שמתחבר לאיפון, אך כרגע זה בגירסאת נסיון ותומך רק בארה"ב.

אבל, iGO8 הולכת להתמך באיפון, וכניראה שבקרוב הולך להיות פתרון גם לישראלים.

בכמה אפשר להשיג אותו בארץ ?

בכמה אפשר להשיג אותו בחו"ל כולל כל המיסים והעושק?

אם אתה מדבר על האיפון, אז בארץ ניתן להשיג אותו בסביבות ה2500 למכשיר שניתן לפריצה, וב2850 למכשיר פרוץ.

אולי יום רביעי יגיעו אולי עוד כמה מכשירים, אם אתה רוצה תיהיה בקשר.

בחו"ל הוא עולה 430$ כולל מיסים, ועוד כ32% מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ההחלטה נפלה, סגרתי עכשיו עם בן-דוד שלי שטס ביום שלישי לארה"ב שיביא לי .

כמה כסף אני אמור להביא לו ?

איזה דגם ?

יש עוד איזה שהם פרטים שאני צריך למסור לו ?

תודה חבר'ה על העזרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע!

כרגע מוכרים בחנויות את גירסא 1.1.3, עדיין אין דרך לפרוץ אותה!

או שתחכה, או שתגיד לבן דוד שלך לחפש לך גירסא יותר ישנה.

הבעיה היא שהוא לא יכול להגיד למוכרים איזה גירסא הוא רוצה, אך יש שיטה שעובדת ברוב הפעמים.

בלינק הבא מוסברת השיטה:

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=8993

שים לב שלא רשום שם לגבי1.1.3. אבל אני אגיד לך מנסיוני:

יש לי חבר שהביא שלוש מכשירים מסאן דיאגו, שבוע יצור 53 ומכשירים 1.1.2. לעומת זאת נתקלתי במכשיר שבוע 51 שהוא כבר 1.1.3.

הקבוצות שפורצות את המכשירים אמרו שמצאו דרך לפרוץ את 1.1.3, אך הם ישחררו את הפריצה רק לאחר שיחרור הSDK.

כסף? 430$

דגם? כרגע מוכרים רק את ה1.1.3, אבל אם תמצא 1.1.2 או יותר טוב את ה1.1.1 זה עדיף. (מאוד נדיר למצוא)

פרטים? איך אתה אמור לקבל את המכשיר? כי בדואר תופסים תמיד במכס, וכבר נתקלתי במישהו שהמכשיר נדפק לו בשליחה ארצה. אז עדיף שמישהו יביא לך.

מאוד ממליץ לך לעיין בiphones.co.il תוך יום יומיים אתה בעניינים.

אם אתה רוצה עזרה אישית או משהו כזה, אשמח לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות DOWNGRADE לFIRMWARE

אבל הוא עדיין לא יוכל להשתמש בו כטלפון עד שלא יצא פתרון ל1.1.3

(כי צריך לעשות גם DOWNGRADE לBASEBAND וזה לא אפשרי עם BOOTLOADER 4.6)

מה שאפשר לעשות זה לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע!

כרגע מוכרים בחנויות את גירסא 1.1.3, עדיין אין דרך לפרוץ אותה!

או שתחכה, או שתגיד לבן דוד שלך לחפש לך גירסא יותר ישנה.

הבעיה היא שהוא לא יכול להגיד למוכרים איזה גירסא הוא רוצה, אך יש שיטה שעובדת ברוב הפעמים.

בלינק הבא מוסברת השיטה:

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=8993

שים לב שלא רשום שם לגבי1.1.3. אבל אני אגיד לך מנסיוני:

יש לי חבר שהביא שלוש מכשירים מסאן דיאגו, שבוע יצור 53 ומכשירים 1.1.2. לעומת זאת נתקלתי במכשיר שבוע 51 שהוא כבר 1.1.3.

הקבוצות שפורצות את המכשירים אמרו שמצאו דרך לפרוץ את 1.1.3, אך הם ישחררו את הפריצה רק לאחר שיחרור הSDK.

כסף? 430$

דגם? כרגע מוכרים רק את ה1.1.3, אבל אם תמצא 1.1.2 או יותר טוב את ה1.1.1 זה עדיף. (מאוד נדיר למצוא)

פרטים? איך אתה אמור לקבל את המכשיר? כי בדואר תופסים תמיד במכס, וכבר נתקלתי במישהו שהמכשיר נדפק לו בשליחה ארצה. אז עדיף שמישהו יביא לך.

מאוד ממליץ לך לעיין בiphones.co.il תוך יום יומיים אתה בעניינים.

אם אתה רוצה עזרה אישית או משהו כזה, אשמח לעזור.

אז עוד כמה זמן אני יצטרך לחכות עד שאני יכול לדבר איתו אם הוא בגרסת 1.1.3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הערכות עד סוף פברואר, אמצע מרץ.

אחת הקבוצות שמפתחות את הפירצות (DEV Team) דיווחה שכבר הצליחה לפרוץ את המכשיר, אבל מחכה שהSDK יצא (וכניראה שגם 1.1.4) כדי שאפל לא יסגרו להם את הפירצה. בכל מקרה, אני לא הייתי מתלבט אם לקנות, כי תמיד תבוא פריצה, תמיד.

לי קנו את המכשיר בדיוק יום אחרי שיצא ה1.1.3, וקנו לי עוד מכשיר שבוע וחצי לאחר יציאת 1.1.3. אפילו לא ביקשתי ממי שקנה לי לבדוק, כי אני לא חושש.

ש1.1.1 יצא, כולם היו בפאניקה, במשך שבועיים לא יצא אף פריצה, והיום? כולם היו מתים שיהיה להם 1.1.1. זה הכל עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...