צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...) - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...)

Sting

Recommended Posts

אז מה עדיף לעזאזל?!?!?!

אבא שלי טס חודש הבא לחו"ל והוא יכול להביא לי משהו...

תראו מה בינתיים הבנתי:

N95:

יתרונות:

מצלמה פצצה, רמקול פצצה, דור 3, מתאימות אליו מלא תוכנות צד שלישי, יש אחריות בארץ, יש יציאה לוידאו (זה באמת יכול להיות שימושי), יש צילום וידאו, ועוד כמה שאני לא זוכר...

חסרונות:

מכשיר קצת איטי, מצלמה קצת איטית (למרות שהיא יכולה לצלם וידאו טוב), זמן דיבור נמוך בהשוואה ל-, אין מסך מגע.

IPHONE:

יתרונות:

מסך מגע גדול, דפדפן אינטרנט מעולה, זמן סוללה טוב, כרגע אין תמיכה בתוכנות צד שלישי אבל עומדת להיות (יש כבר כמה אפליקציות כמו אימולטורים למיניהם ועומדת לצאת גרסת I-GO לזה, וגם תוכנת ה-COREPLAYER שמניסיון היא מעולה בניגון כל פורמט וידאו ואודיו), יש פיצ'רים ממש יפים עם המסך.

חסרונות:

אין דור 3, מצלמה דפוקה יחסית, אין צילום וידאו, יותר גדול מה-N95, אין כח כל הזמן לעדכן גרסאות ולפרוץ אותן... אין את זה בארץ, ואין אחריות.

ומה שאני לא יודע: למי יש מפרט טכני יותר טוב?? הרוב אומרים שה-N95 (מעבד 313MHZ וזיכרון נדמה לי 64MB RAM), אבל שמעתי של- יש מעבד 624MHZ וזיכרון של 128MB, מה שעושה אותו ממש חלק וטוב.

והאם יש לשניהם סים?

ועברתי כל כמה פורומים באינטרנט... והרוב המוחלט (70-80%) מביניהם אמרו שעדיף ה-N95...

אבל אני לא יודע כי אני אוהב את הפתיחות הזאת במכשיר (כמו מחשבי כף יד, שיש בהם כל מה שתחשבו, משחקים, אימולטורים, נגני , תוכנות יפות ומלא דברים), מה שברוב הפלאפונים אין.

אז מה כדאי?? אני משתגע!!

תודה על התשובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעדיף את האיפון שלי. המעבד שלו הוא 412 (ולא כמו שאתה אמרת) והזיכרון 128..

מבחינת תוכנות, יש לו המון. אומנם לא כמו בN95, אבל אם הזמן יותר ויותר אנשים מפתחים לו תכנים. (מישהו אמר SDK?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...