צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לפלאפון מתקדם (N95-8GB \ Iphone...)

Sting

Recommended Posts

אני לא חושש כי אני ידוע שיש לזה ביקוש רב ולכן יהיה היצע (למרות שמצד שני עדיין אין פירצה לפוסי3)

בכל מקרה אני יקבל אותו רק לקראת סוף החודש כך שאני מקווה שעד אז לא זה יסתדר.

בכל מקרה ... זו אמורה להיות פירצה חומרתית או תוכנתית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושש כי אני ידוע שיש לזה ביקוש רב ולכן יהיה היצע (למרות שמצד שני עדיין אין פירצה לפוסי3)

בכל מקרה אני יקבל אותו רק לקראת סוף החודש כך שאני מקווה שעד אז לא זה יסתדר.

בכל מקרה ... זו אמורה להיות פירצה חומרתית או תוכנתית ?

סביר מאוד(!) שתוכנתית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה כל כך בטוח, אפילו ל1.1.2 אין תוכנתית שפורסמה. אבל בוא נקווה שזאת אכן תיהיה תוכנתית.

פריצה חומרתית היא לא מחייבת פתיחה של המכשיר, יכול להיות שזה יהיה באמצעות מתאם סים או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N810 זה מחשב כף יד (קצת יותר בכיון של מחשב ) עם פאלפון ומסך מגע ויש בו WI FI , . המכשיר אינו מיועד להיות סלולרי ואין לו יכולות סלולריות, כמו האח הקטן שלו N800, כמובן שהN810 הוא ממשיך דרכו של הN800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף 16GB להתלבטות :P

דווקא היום החליטה להוציא אותו? דווקא היום שאני מקבל את המכשיר שלי? למה?! זהו, עכשיו אני בטוח שהם עושים לי בכוונה.

כניראה שאמכור את המכשיר שלי, ואמתין שמישהו אחר יחזור מארה"ב (רק באפריל כניראה... אוףףף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יקרה אין לי בעיה, באפריל יש לי המון שבאים ארצה, ועוד שניים ביוני. ויש מצב שאני בעצמי טס באוגוסט, כך שלא תיהיה בעיה אח"כ..

ואיך שאני רואה את התקדמות (בעיקר בתחום האיפודים) בערך של שנה וחודשיים יוצא דגם חדש, מה שאומר שבסביבות אוגוסט, תצא גירסא חדשה.

והאמת שהאיפוד דור 3.5 נשמע מאוד נחמד. סוף סוף לגלוש באינטרנט קצת (הרבה) יותר מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...