נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי זה קשור למכתב הזועם (מאוד) ששלחתי לבזק בינלאומי (אהבתי את הקיצור בזב"ל).

בזק חוסמים פורטים (או TRAFFIC SHAPING) בשעות מסוימות, לדוגמא פורט 27304 חסום (אני משתמש בשרת VENTRILLO), הפורט חסום רק

למשתמשים מהארץ, לכל שאר המשתמשים, מכל קצוות העולם אין שום בעייה,

בנוסף תופעה של PACKET LOSS בשבוע האחרון שהופכת לבלתי נסבלת.

אני מקווה שהנושא יסודר בקרוב.

כל הסממנים האלה הם סממנים של "עיצוב תעבורה"... זה לא נשמע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי קודם גם לי הייתה את אותה בעייה של איטיות במשך כמה ימים.

כרגע אני לא מרגיש שום איטיות, להפך - מהירות ההעלאה למשל עלתה מ 20-30 ל 40-50 ביומיים האחרונים! (את ההורדה עוד לא בדקתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הפנים המהירות שלהם בזמן האחרון ,

כן יש תחושה של עיצוב תעבורה והגבלות , והם כנראה לא מתמודדים עם העומס.

אולי יש משבר במזרח התיכון או משהו ? למשל אין במצרים חח

אולי יש בעיה בכבלים התת ממיים או איזה משהו ?

בכל מקרה המהירות חרא , גם בהורדות http , כל התוכנות מתות , אפילו הפורטים של הסולסיק סגורים..

הבעיה היא שאין אלטרנטיבה , באמת מצד דפוק במדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקה מעניינת ,

http://download6.msi.com.tw/files/downloads/dvr_exe/Realtek_AC97_MB.zip

תנסו להוריד את הקובץ הזה ? מהאתר של איזשהו דרייבר

האם זה יורד לכם במהירות הנורמלית ? אצלי לא עובר 40 קיי

160קילובייט/שנייה בממצוע

נטויז'ין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע באמת אם זה זה, אבל מלפני חודש שהתקנתי ויסטה ועשיתי רשת אלחוטית יש לי בעיות באינטרנט.

ומכיוון ששני הדברים האלה לא אמורים לעשות בעיות, אני חושד בספקית (Netvision).

פעם יכולתי לפתוח בעצמי שרת של COD4 לאיזה 3 שחקנים ולהיות ה-HOST בשיחה איתם ב-, והיום אפילו עם 2 אנשים יש לי לפעמים לאגים מטורפים!

וגם אצל חבר שלי שהיום פתח שרת, שיחקנו איזה 5 שחקנים, אבל אז פתאום נהיה לכוולם לאגים ענקיים, ורק כששניים יצאו זה חזר לנורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The_magament, איך בדיוק זה קשור לנושא? מדובר פה על איטיות כללית (לאו דווקא ברשת) בבזק בינלאומי.

אם יש לך בעיה תפתח דיון רלוונטי.

Vaz, ניסיתי להוריד את הקובץ פעמיים פעם אחת ירד בסביבות 120 ופעם אחרת לא עבר את ה20 (ספקית ברק).

אני יכול לחשוב על כמה סיבות שזה יכול לקרות בלי קשר לספקית:

קודם כל אם האתר נמצא בשרת במזרח הרחוק אז זה בערך המקום הכי "מרוחק" מאיתנו מבחינת , איטיות יכולה להגרם במעומסים בדרך ודברים כאלו.

שנית, בגלל כל העניין של הכבלים התת ימיים יש בעיות עומסים בכל האינטרנט. בגלל שרוב התעבורה עוברת עכשיו דרך המזרח הרחוק (כי החיבור לאירופה נחתך) זה גורם נוסף שיכול לגרום לאיטיות. זה גם יכול לגרום לאיטיות שהולכת וחוזרת.

לבסוף, יכול להיות שיש להם כמה אתרי MIRROR שחלקם מהירים יותר וחלקם פחות, חלקם עמוסים יותר וחלקם פחות.

יכול להיות שפשוט צריך לנסות כמה פעמים, או בזמנים שונים ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא מבין מה נפלתם על בזק בינלאומי......מה קרה?מלחמה?

אולי חשבתם שכדי לגלוש כמו שצריך לאתרים ולקבל פינגים גבוהים צריך לסגור את תוכנות השיתוף??.

זה תופס את כל רוחב הפס

חוץ מזה......ADSL של בזק זה הדבר הכי מזעזע לערי הפריפריה..בעצם לכולם

ברגע שאתה רחוק מהREDBACK של בזק אין לך חיבור.....

הם ימכרו לך איזה רוחב פס שתרצה אבל לא יועילו בטובם לומר לך שאתה רחוק מהם..

יש להם בערך 20 REDBACK בכל הארץ וזה מנתב את הגולש לפי שם המשתמש והססמה לשרתים של הספקיות בארץ

אני מוכן להתערב שלתשתית בזק יש המון לקוחות שאחרי שהתלוננו על איטיות בזק ניסו להוריד להם ל750

הכי טוב לדעתי זה בזק בינלאומי ותשתית כבלים ללא חייגן......

אולי נמוך שיש לכם במחשב ומעבד פנטיום 4 עם ויסטה יוצר עומס על המחשב כאשר אתם מורידים באימיול ומנסים לגלוש תוך כדי??

בזק בינלאומי זו חברה רצינית ביותר שמספקת את מלוא רוחב הפס מבחינתה

ברגע שיש לך safe או גיימר זה יתווסף לך בחייגן לשם המשתמש ,הרדבק של מזהה אותך וכך מנתב אותך לפני השרתים של הספקית לשרתים של האנטי וירוס ולרדיוסים ולLDAP

בעצם חיבור ללא חייגן מחבר אותך לנקודת הקצה של השרת ישר לעולם ככה שמנקודת מבט של מהירות חוסכים ככה את הסיבובים שADSL עושה.

אז לאיטיות יש 1001 סיבות אבל ספקית האינטרנט זה לא

ובזק בינלאומי היא היחידה מבין הספקיות שלא חוסמות פורטים לכל המורידים ביננו וסתם אם אתם רואים שאין download מספק אז תנסו להוריד פרק של נמלטים.

לכל לקוחות תשתית הכבלים>תפנו לבב"ל בבקשה להעביר אתכם לחיבור ללא חייגן ותראו את ההבדל(וגם לבקש מהוט מודם חדש(מוטורולה או טומפסון כבל רשת)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא מבין מה נפלתם על בזק בינלאומי......מה קרה?מלחמה?

אולי חשבתם שכדי לגלוש כמו שצריך לאתרים ולקבל פינגים גבוהים צריך לסגור את תוכנות השיתוף??.

זה תופס את כל רוחב הפס

חוץ מזה......ADSL של בזק זה הדבר הכי מזעזע לערי הפריפריה..בעצם לכולם

והמצב של כבלים יותר טוב? יש להוט WiMax?

ברגע שאתה רחוק מהREDBACK של בזק אין לך חיבור.....

המרחק לשרת רדבק לא משנה שום דבר מה שקובע זה המרחק לDSLAM וכמות השרשורים של הDLAMים בדרך ויחידות הרחק.

הם ימכרו לך איזה רוחב פס שתרצה אבל לא יועילו בטובם לומר לך שאתה רחוק מהם..

יש להם בערך 20 REDBACK בכל הארץ וזה מנתב את הגולש לפי שם המשתמש והססמה לשרתים של הספקיות בארץ

וממתי אתה נהיית מומחה ל ATM?

אני מוכן להתערב שלתשתית בזק יש המון לקוחות שאחרי שהתלוננו על איטיות בזק ניסו להוריד להם ל750

את זה עושים כדי לבדוק את העמידות של התשתית כי ככל שרוחב הפס יותאר נמוך ככה העבירות יותר גבוהה ומבלי שמישהו יודע מבצעים קיצורי עניבה בעופן רציף בכל התשתיות כולל התקנת יחידות רחק.

הכי טוב לדעתי זה בזק בינלאומי ותשתית כבלים ללא חייגן......

אולי נמוך שיש לכם במחשב ומעבד פנטיום 4 עם ויסטה יוצר עומס על המחשב כאשר אתם מורידים באימיול ומנסים לגלוש תוך כדי??

בזק בינלאומי זו חברה רצינית ביותר שמספקת את מלוא רוחב הפס מבחינתה

ברגע שיש לך safe או גיימר זה יתווסף לך בחייגן לשם המשתמש ,הרדבק של מזהה אותך וכך מנתב אותך לפני השרתים של הספקית לשרתים של האנטי וירוס ולרדיוסים ולLDAP

אין שום קשר בין שרת האוטנטיקציה של התשתית לשרת האוטנטיקציה של הספק.

בעצם חיבור ללא חייגן מחבר אותך לנקודת הקצה של השרת ישר לעולם ככה שמנקודת מבט של מהירות חוסכים ככה את הסיבובים שADSL עושה.

הידעת שATM מחובר בסיבים אופטיים ובהיררכיה כזאת שנקודה אחד מגבה את השנייה בלי תלות? במילים אחרות redundancy.

אז לאיטיות יש 1001 סיבות אבל ספקית האינטרנט זה לא

ובזק בינלאומי היא היחידה מבין הספקיות שלא חוסמות פורטים לכל המורידים ביננו וסתם אם אתם רואים שאין download מספק אז תנסו להוריד פרק של נמלטים.

לכל לקוחות תשתית הכבלים>תפנו לבב"ל בבקשה להעביר אתכם לחיבור ללא חייגן ותראו את ההבדל(וגם לבקש מהוט מודם חדש(מוטורולה או טומפסון כבל רשת)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...