נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 8 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

וואלה חברה אתם תמיד אומרים שבזק בינלאומי הספק הכי טוב ואין לו מתחרים.. הייתי בבזק עם בינלאומי במהירות 5 מגה.. והאינטרנט היה על הפנים לא יציב מלא בעיות ולא מוריד מעל 300.. עברתי להוט בתשתית ובספק נטויז'ן במהירות של 7 700.. לא יודע אם זה היית הבעיה של התשתית או הספק.. אני מוריד תמיד על המקסימום ב http תמיד על 800-900 .. בתוכנות שיתוף אני מוריד ככה על 500-600 כמו אימיול וביטורנט.. קצב סבבה לגמריי לא מקסימום אלב מעולה..

והאתרים ברשת טסים כמו לא יודע מה.. פינגים לא בדקתי בגלל שאני לא משחק משחקים אז זה לא מעניין אותי.. והעלאה לאינטרנט תמיד על 85-90..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה שמעו גם לי היה עם פינגים גבוהים וזה ממש מעצבן (היה לי בCRYSIS 500 פינג סתם ככה ><) אבל מאז שעברתי לחבילת האינטרנט פשוט טס והפינגים מאד סבירים למהירות הפס שיש לי.

הפיתרון (לדעתי) לפינגים נמוכים או גלישה מהירה היא או לקחת חבילת גיימרים(שעובד 100% בהורדת הפינג למינימום) או לקחת 5 מגה ולהתפלל שהעומס לא ישפיע עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי מחודש יוני 2007, הייתי מחובר במהירויות של 6 ו 7, בעיקר משתמש ב RAPIDSHARE, הורדה משם על המקסימום וזה קריטי כשאני מוריד סדרות של קבצים בנפח כולל של 20+ ג'יגה, אבל יש אתרים חלשים בחו"ל שההורדה מהם לא תמיד 870, אבל כל עוד זה מעל 100 בשבילי זה סביר, אני לא לחוץ, מתישהו הקובץ ירד, למהר באינטרנט זה כמו לעקוף על הכביש לפני רמזור אדום :) אל תהיו לחוצים, תורידו בשאנטי, כמובן אם RAPID מוריד לכם ב 100 או פחות באיזה FLASHGET, אז כן זה בעיה , כל השאר לא מעניין.

דעה שלי לא מתייחסת לשחקנים, רק לאלה שמורידים דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בזק בינאלומי היום בשעה 15:10 הודו בטלפון שאכן הייתה להם ועדיין בערך יש בעיה עם העסק הזה... קשור לכל מיני משחקים שעשו אצלהם ברשת.

לשאלתי:

"האם אתם עושים טראפיק שייפינג?"

התשובה: בעקרון לא.

מה זה בעקרון?

כרגע לא היו "כל מיני דברים" שבגללם כנראה הייתה איטיות בחודש האחרון אבל זה בטיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי מחודש יוני 2007, הייתי מחובר במהירויות של 6 ו 7, בעיקר משתמש ב RAPIDSHARE, הורדה משם על המקסימום וזה קריטי כשאני מוריד סדרות של קבצים בנפח כולל של 20+ ג'יגה, אבל יש אתרים חלשים בחו"ל שההורדה מהם לא תמיד 870, אבל כל עוד זה מעל 100 בשבילי זה סביר, אני לא לחוץ, מתישהו הקובץ ירד, למהר באינטרנט זה כמו לעקוף על הכביש לפני רמזור אדום :) אל תהיו לחוצים, תורידו בשאנטי, כמובן אם RAPID מוריד לכם ב 100 או פחות באיזה FLASHGET, אז כן זה בעיה , כל השאר לא מעניין.

דעה שלי לא מתייחסת לשחקנים, רק לאלה שמורידים דברים.

פשוט כל מה שאתה אומר זה בולשיט

מה זה בשאנטי? שילמתי על משו אני מצפה לקבל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיות נפילת קצב בזמן האחרון.

הנפילות הן בתשתית של ולא של ספק האינטרנט (מחברים ישירות את המודם למחשב, ללא שימוש בחייגן ומבצעים בדיקת הורדה.)

בינתיים, לא יודעים או מסוגלים לתקן..... שולחים טכנאים, עוברים על הציוד בתוך הבית, מחליפים פה ושם איזה קונקטור... אומרים : החלפתי קונקטור, עכשיו ייהיה בסדר....

ואכן, לפעמים הגלישה בסדר גמור, ופתאום : פוף.. נפילה בקצב עד 50% מקצב החבילה..... מעצבן!!!!! למה לשלם לחבילת 7 מגה, אם אני מקבל בקושי 3???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xrafix ברוך הבא לפורום. כמו שאתה בעצמך מודה, ההודעה שלך לא קשורה לנושא לכן אין לה במקום בדיון הזה.

בכל מקרה אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום לפני שאתה ממשיך לכתוב הודעות בפרום ע"מ להמנע מבעיות בעתיד.

arik100, אני חושב שהכוונה של rOOmUSh הייתה שאי אפשר לצפות למהירות של 100% בכל הזמן ושיש מקומות באינטרנט שלא תקבל 100% בכל מקרה. בנוסף הוא אומר שאין באמת שום דבר כ"כ חשוב שאי אפשר לחכות עוד יום שירד.

אני מסכים אם זה לגמרי, אנשים יושבים עם סטופר מול הקליינט P2P החביב עליהם וסופרים כל דקה שהוא לא מוריד במהירות שנראת להם סבירה. גם אם הורדת בביטטורנט שלך יום שלם ב50KBps זה לא אוטומטית אומר שהספקית מגבילה אותך. אנחנו יודעים מנסיון שיש הגבלות מצד הספקיות, גם אם אין דרך כרגע להוכיח את זה מעבר לכל ספק, זה לא אומר שכל מה שהיא מספקת לך חייב להיות תמיד ב100%. תקלות קורות, יש שדרוגים, טיפולים, טעויות וכו'.

חוצמזה אני יודע שרוב מה שאנשים מורידים (גם אם לא אתה) זה תוכן "לא חוקי" (תוכנות, סדרות , וכו'), לצעוק שגורמים לך לגנוב לאט זה מה שנקרא תעודת עניות לציבור הגולשים הישראלי, אתם יכולים לחכות עוד יום לסדרה שלכם שתרד... ::)

בנשימה אחת אני אומר שאני לא תומך כלל במדיניות של הספקיות הישראליות ושמה שמתחיל מתעדוף של פרוטוקולים מסויימים יתפתח לסכנה גדולה מאוד לאינטרנט בכללותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בעיות נפילת קצב בזמן האחרון.

הנפילות הן בתשתית של ולא של ספק האינטרנט (מחברים ישירות את המודם למחשב, ללא שימוש בחייגן ומבצעים בדיקת הורדה.)

בינתיים, לא יודעים או מסוגלים לתקן..... שולחים טכנאים, עוברים על הציוד בתוך הבית, מחליפים פה ושם איזה קונקטור... אומרים : החלפתי קונקטור, עכשיו ייהיה בסדר....

ואכן, לפעמים הגלישה בסדר גמור, ופתאום : פוף.. נפילה בקצב עד 50% מקצב החבילה..... מעצבן!!!!! למה לשלם לחבילת 7 מגה, אם אני מקבל בקושי 3???

יש לי את אותה הבעייה ואותו הסיפור שלך בול מילה במילה. יש נפילה אדיר במהירות הורדה/גלישה, שולחים טכנאי הוא אומר הכל בסדר עושה בדיקות של NOOBZ שגם אני יכול לעשות ולהגיד שזה בסדר, אני כרגע בחיבור ללא חייגן מה שאומר שהבעייה כנראה בהוט והם לא מוכנים להודות שיש בעייה או שהם פשוט לא עולים עליהם, אני יחזור לחיבור חייגן עם הגיימר ונראה אולי זה יעזור למרות שאני ממש לא בטוח שזה קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Czar_salad: אני לא חושב שיש קשר בין הדברים. כפי שאמתי, בימים האחרונים אני סובל מאיטיות בלתי נסבלת מצד הספקית. אין קשר בין הורדות לא חוקיות לבין זה. זו תקלה של הספקית. אתה מוזמן לבדוק זאת: כנס לאתר התפעולי של בינלאומי ותנסה להוריד שם קובץ מהשרתים שלהם. אני לא מצליח להוריד מהר יותר מ 50 KB. תאמת כבר נמאס. האיטיות מורגשת בכל. מה שמצחיק הוא שמהירות העלאה נשארה כשהייתה (SPEEDTEST.NET).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Czar_salad: אני לא חושב שיש קשר בין הדברים. כפי שאמתי, בימים האחרונים אני סובל מאיטיות בלתי נסבלת מצד הספקית. אין קשר בין הורדות לא חוקיות לבין זה. זו תקלה של הספקית. אתה מוזמן לבדוק זאת: כנס לאתר התפעולי של בינלאומי ותנסה להוריד שם קובץ מהשרתים שלהם. אני לא מצליח להוריד מהר יותר מ 50 KB. תאמת כבר נמאס. האיטיות מורגשת בכל. מה שמצחיק הוא שמהירות העלאה נשארה כשהייתה (SPEEDTEST.NET).

אתה סובל מאיטיות בכל שעות היום או רק בטווח שעות מסויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה הבאה שלא קשורה לדיון תמחק ורושם ההודעה יקבל אזהרה!

rhin0, תקרא את הדברים שלי שוב. הפעם תראה כלפי מי הם מכוונים. לך יש בעיה בתשתית זה לא קשור לדיון, לא משנה אם הספקית שלך היא בינ"ל.

מה גם שלא דיברתי על תקלות ספציפיות. אם יש תקלה מצד הספקיות זאת חובתה לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה אפשרות לבדוק עם התוכנה MySpeed Lite הורדה במצב SOCKET (בפשטות - P2P) ומצב HTTP.

בדקתי עם שני המצבים, נראה עגום מאוד - זהה ל-TRAFFIC SHAPING שעושים בשאר החברות :'(

מה שמוזר הוא, שבשעות השפל, עד שעה שש בבוקר לערך, ההגבלה מנוטרלת.

אני זוכר שלפני כחודש התרברבו בכמה כתבות יחצ"נות שהם לא חוסמים כמו המתחרים, מה עכשיו ? :(

הכל תרמית שיווקית זמנית לדעתי, שעכשיו לא אכפת להם כבר להפסיק אותה.

מדינת - מדינת TRAFFIC SHAPING. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...