נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמיול מת בגלל שהגבילו אותו , הוא עובד תקין כשאין הגבלה , תמיד אפשר להוריד דרך הקאד .

והטורנט עובד בקצב מהיר בלילה...תנסה להוריד בצהריים או בעומס..

אבל אני חושב שרק את החבילות של המגה וחצי הם מגבילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי בימים האחרונים התחילו בעיות איטיות, דווקא במשחקי הפינגים סבבה, אבל עם אתרים יש לי בעיות.

עוד משהו, לפני כשבועים שדרגתי ל- 2.5mb ומאז למרות שביקשתי לא להירשם לשירות ההגנה שלהם, אני מקבל המון פעמים חסימות אתרים מ- eSafe שטוען שהאתר לא מוגן. (אפילו בסתם אתרים כמו בתפוז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במהלך היום הורדתי קרוב ל 5GB והעלתי אולי 0.5GB במהירות מלאה כמעט כול היום

טורנטים עדיין לא נחסמים אולי יש שייפינג.

ולדבי איטיות בגישה לאתרים שזאת תיהיה הבעיה היחידה אצל 014 ואני נורא אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאז למרות שביקשתי לא להירשם לשירות ההגנה שלהם, אני מקבל המון פעמים חסימות אתרים מ- eSafe שטוען שהאתר לא מוגן.

אז תרים טלפון ותתלונן על זה... או אפילו תשלח מייל לשירות לקוחות (יותר קל, אין זמן המתנה טלפוני).

אני גם מחובר ל 014, ולי אישית אין בעיות איטיות בגלישה, או בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי בADSL עם 014. יש להם כמה ריינג'ים של IP. חלק מהירים חלק לא משהו. אצלי ה 212.179 וה 79.181 עובדים יפה . האחרים לא משהו.

בכל מקרה אם יש בעיה עם אתר ספציפי ומתקשרים אליהם הם בדר"כ מנסים לעזור והרבה פעמים מצליחים והשירות לקוחות שלהם דווקא מאוד בסדר בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת רציתי לעבור לבזק בין לאומי אבל אין להם הצעה אטרקטיבית אז אני מחכה עוד חודשיים עד שאני עובר דירה.

אחרי שהגדרתי את התוכנת טורנט שלי איזה 10 פעמים הגעתי למיהרות של 150KB ולגלישה מהירה בו זמנית דרך 013 ברק ADSL 1.5/128.

אני מת לשדרג עדיין את המהירות אבל צריך לחכות ולראות אם בכלל שווה לעבור לבזק אחרי שרוחב הפס שלהם הצטמצם כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...