נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

אני באמת לא מבין על מה מדובר, גם אצלי הכל תקין ואני מחובר דרכם, וכך גם די הרבה קרובי משפחה וחברים שלי.

מי שאיטי לו שירים טלפון למוקד התמיכה שלהם ויבדוק, בתהליך הבדיקה עם נציג תמיכה בד"כ מגיעים למסקנה מאיפה נובעת האיטיות.

ולרוב זה לא קשור לספקית אלא לתשתית/מחשב(רוגלות וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעו זה נכון בבוקר ירד לכם על המקסימום אבל בלילה בגלל עומס או משהו כזה

ירד לכם לאט

היתקשרתי שוב לבזק ואמרו לי שהם יודעים מה שלא אמרו לי במוצ"ש

והם העבירו את זה ללמעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שמי שעובר לחבילת GAMER אין לו את הבעיות האלה :pissed: ממש חוצפה, גנבה של כסף. לחברים שלי היה 3M (הם גם הוסיפו בהעלאה, ניראה לי ל 512K), היו להם בעיות אז אמרו להם לעבור לגיימר (שזה 2M או 2.5M לא זוכר בדיוק, גם ההעלאה נמוכה יותר) היום הפינגים שלהם פחות גבוהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחבילת גיימר, ובזכות זה התקלה פחות מורגשת יחסית, אבל עדיין קיימת.

אתרים עולים לי מאוד לאט (בארץ ובחו"ל), לוקח שנה לסרטים להיטען וגם הורדות דרך HTTP כבר מאוד איטיות (כולן באופן גורף מתחת ל-40K).

הפינגים ב-WOW עלו מ-120 ממוצע של חודשיים אחרונים כשרכשתי את חבילת גיימר, ל-300-500 רציף....

אני מקווה שמדובר בתקלה זמנית, בכל מקרה גם אם לא, אין מה לעשות בעניין. בינלאומי הם הספק הנורמלי היחידי שנשאר, אז אם בארזים נפלה שלהבת....נדפקנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחבילת גיימר, ובזכות זה התקלה פחות מורגשת יחסית, אבל עדיין קיימת.

אתרים עולים לי מאוד לאט (בארץ ובחו"ל), לוקח שנה לסרטים להיטען וגם הורדות דרך HTTP כבר מאוד איטיות (כולן באופן גורף מתחת ל-40K).

הפינגים ב-WOW עלו מ-120 ממוצע של חודשיים אחרונים כשרכשתי את חבילת גיימר, ל-300-500 רציף....

אני מקווה שמדובר בתקלה זמנית, בכל מקרה גם אם לא, אין מה לעשות בעניין. בינלאומי הם הספק הנורמלי היחידי שנשאר, אז אם בארזים נפלה שלהבת....נדפקנו

בדיוק ככה התקלה מורגשת פחות אבל עדיין מורגשת ולי אישית היא הופכת את החיים לסיוט, הורדות איטיות מורגש באופן ברור...לי אישית זה פחות מפריע אלא יותר עיניין התקלה שמתחת לפני השטח שלאו דווקא ניראית בפינגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה זה לא הגיע כ"כ לחדשות בארץ, בשבוע האחרון נחתכו 4 כבלי תקשורת תת-ימיים בים התיכון.

לא ברור מה בדיוק גרם לזה, אם זה נעשה בכוונה או בטעות, מה שכן זה ניתק כמעט חצי מהמזרח התיכון מהאינטרנט.

הנפגעות העיקריות הן מצרים, ערב הסעודית והאמירויות.

הכבל שמחבר את לא נחתך, אבל בגלל ש המידע צריך לעבוד איפשהו, אני מאמין שהם משתמשים בכבל "שלנו" מה שיכול לגרום לעומס.

אני לא יודע אם זה באמת מה שקרה בבזק בינ"ל ולמה אנשים שמחוברים עם ספקיות אחרות לא מדווחים על בעיות (אולי הם מצפים לבעיות אז זה לא הפתיע אותם ::)), אבל יכול להיות מאוד שזה קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי צודקים גם אצלי זה ככה אז עשיתי כמה בדיקות וזה ככה רק ביום מ1 בצהרים עד 12 בלילה יש איטיות מבחינת ההורדה אז תשחקו בלילה כי אז יש פינגים נורמלים ומהירות הורדה מקסימלית ואצלי אין בעיית איטיות באתרים אצלי תמיד מהיר בגלישה רק בהורדות יש את הבעיה

ואני חושב שיש את העומס הזה בגלל שהכבלים וADSL משתתפים ביחד בשרתים של מה שאומר שמי שיש לו הוט עם ומי שיש לו עם אז הם מחוברים ביחד על אותם שרתים ובגלל זה העומס

זו דעתי יכול להיות שבקיץ בעיות האיטיות והפינג יתוקנו כי בקיץ שעבר לא היו את הבעיות האלה אז נחייה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע, אולי בזב"ל נשברה והצטרפה אל שאר ספקיות האינטרנט...

ראיתי שלכמה חבר'ה פה כבר יצא לדבר עם התמיכה של בזב"ל והם

אמרו שזה יסתדר בקרוב (כמו שהיו אומרים ב 012). בוא נראה אם

הקצב יחזור לכשהיה, או שהחגיגה נגמרה ב-בזב"ל.

שימו לב שאם יש האטה כוללנית ולא רק בפורטוקול מסויים, אני נוטה

להאמין שפשוט יש עומס ובזב"ל לא מסוגלים לעמוד בזה. אם יש האטה

אך ורק בפרוטוקולים מסויימים, תתחילו לחשוש שבזב"ל מתחילה

להתנהג כמו 012.

לי אישית אין בזב"ל ככה שלבדוק אני לא יכול. אבל רק בדיקה (השוואות

מהירות בין פרוטוקולים) תתן תשובה סופית לעניין.

חבל, דווקא תכננתי לעבור ל-בזב"ל עם גמר המחוייבות, עכשיו אני כבר לא

יודע.

(מבולבלים!? גם אנחנו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי בעיות לפני כשבוע שהייתי צריך הרבה פעמים לעשות Refresh לכל מני אתרים בכדי שיעלו אבל עכשיו זה כבר כמעט נעלם.

מה שכן, אני משחק COD4 וכל כמה דקות יש לאגים מטורפים של איזה 15 שניות שאני פשוט לא יכול לזוז וכתוב לי Connection Error וזה מופיע גם אצל כל שאר הישראלים שב014(היו רק ישראלים משם), וזה בו זמנית לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה קשור למכתב הזועם (מאוד) ששלחתי לבזק בינלאומי (אהבתי את הקיצור בזב"ל).

בזק חוסמים פורטים (או TRAFFIC SHAPING) בשעות מסוימות, לדוגמא פורט 27304 חסום (אני משתמש בשרת VENTRILLO), הפורט חסום רק

למשתמשים מהארץ, לכל שאר המשתמשים, מכל קצוות העולם אין שום בעייה,

בנוסף תופעה של PACKET LOSS בשבוע האחרון שהופכת לבלתי נסבלת.

אני מקווה שהנושא יסודר בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הסתדר..

Czar_salad יש לך אולי כתבה שאפשר לקרוא?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3502711,00.html

http://hardware.slashdot.org/article.pl?sid=08/02/04/0158249&from=rss

http://www.dslreports.com/shownews/Fourth-Undersea-Fiber-Cable-Cut-91576

אם תרשום בגוגל middle east וundersea cable תמצא עוד הרבה כתבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש מן הקלה מסויימת בהאטה, מקווה שהכל ישתפר ויחזור לקדמותו, עברתי לבזק בינלאומי לפני חודשיים בערך, הכל היה טוב ומהיר, רק בשבועיים האחרונים קרה משהו וכל מיני אפליקציות הפכו לאיטיות, מקווה שהדבר יסודר אחרת אני עובר שוב לספקית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...