נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 10 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

עד לפני שבוע גם אצלי הכל ירד לאט והורדות תפסו מהירות רק בין אחת בלילה לשמונה בבוקר.

אבל בשבוע האחרון הכל חזר לעבוד בסבבה. מוריד על 100K/SEC ומעלה גם באמצע היום :)

ולא שיניתי שום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד לפני שבוע גם אצלי הכל ירד לאט והורדות תפסו מהירות רק בין אחת בלילה לשמונה בבוקר.

אבל בשבוע האחרון הכל חזר לעבוד בסבבה. מוריד על 100K/SEC ומעלה גם באמצע היום :)

ולא שיניתי שום דבר...

אתה מרוצה ממהירות של 100 קילובייט? באיזה חבילה אתה אם יורשה לכבודו לשאול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, הם מעלים לך בחינם ואז אתה צריך לשלם לספק עוד כסף להעלות חבילה ל 2.5 ...

ככה ניסו לעשות לי לפני שהעברתי את ההורים לתשתית .

חח זה מה שאמרתי לאבא שלי...

אבל כמה כבר אני יצטרך להוסיף לנטוויז'ן? עוד 10-15 שקל לחודש....נראה לי שווה לא?

אני כרגע משלם להם איזה 32 שקל ולבזק משהו דומה.

יתן שיפור בכלל??? (סתם שתדעו הייתי בזהב לפני זה, זוועת עולם!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ב 1.5 ואני מוריד על סביבות ה 200-150..ביום רע זה יורד ל 100-120....תלוי גם באתרים מהם אני מוריד.

אבל בעיות פינגים בארץ לא היו לי ממש, בחו"ל עוד לא ניסיתי... (אם כי CS:S בחו"ל נותן לי פינגים בסביבות ה 150..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה אמור להוריד על 180-190 חביבי.

מאתרים אני מוריד לרוב עד 160.

ומהירות החיבור המקסימלית אמורה להיות 187K/SEC. אני לא מתייחס לאינטרנט אקספלורר שטוען שהוא מוריד קובץ במהירות 220 כי הוא פשוט לא מחשב כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו סיימתי שיחה עם נציגת השרות של בזק בנלאומי, פשוט בושה איך הם מסבנים שם אנשים.

התקשרתי להתלונן על בעיות בגלישה לאתרי streamming ולחו"ל בשעות העומס (ממתי שבת בצוהריים שעת עומס?), הסברתי לה שכבר חודש אני נתקל בבעיה הזו והיא מתמקדת באתרים מחו"ל בלבד. אני יכול לראות streamming של חדשות 10 וגם של הרצאות מהטכניון במקביל, אבל וידאו מ- מקרטע לו (כמובן רק הדפדפן פתוח, בלי ביטורנט, אמיול וכו').

אחרי דין ודברים שכללו טפילת האשמה על ספק התשתית, על השרתים בחו"ל ועל כל מה שהוא למעשה לא בנלאומי מצד הנציגה, היא הציעה לי את ההוכחה הניצחת! בדיקת מהירות מול השרתים שלהם פה בארץ. הסברתי לה שזה פשוט בדיחה ומה שלמעשה היא מדגימה לי שספק התשתית שלי (הכבלים אגב אם לא ציינתי) נותן לי את מה שהוא מבטיח ושהחיבור לאתרים בארץ עובד כמו שצריך (וכל הכבוד לשרתים של בינלאומי שמחוברים לפה).

בשלב הזה הבנתי שכל מה שאני יכול לגלות על הבעיה מסתכם בכמה משפטים מעורפלים שמישהו הפיץ לנציגי השרות של בינלאומי, "אני לא יכולה להיות אחראית על שרתים של מישהו אחר...", "זה לא הגיוני שבשעות מסויימות יש לך בעיה ובשעות אחרות לא...". הרגשתי גם שהיא לא מבינה למה אני לא אוכל את הבולשיט הזה, היא נשמעה כאילו זה לא פעם ראשונה שהיא מתמודדת עם הסיפור הזה (ופעם ראשונה לא בהצלחה).

בסופו של דבר הייתי מכבד את החברה הייתה מודה בבעיות תשתיות ומבטיחה לטפל, זה נקרא שקיפות. התגובה של החברה רק מרגיזה יותר, אם היא רוצה לאמת את מהירות הקו לחו"ל שתשים שרת הורדות בחו"ל שנוכל לבדוק מולו קצב הורדה לחו"ל, שלא תספר לי שיש קשר בין מהירות ההורדה בארץ ובחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא חייבת להיות אשמתם של בזק שאתר מסויים לא מעביר אליך מידע במהירות שאתה רוצה.

אתרים בחו"ל עובדים לאט כי הם רחוקים יותר וגם בגלל שרוחב הפס מהארץ לחו"ל מוגבל ואתה חולק אותו עם הרבה אנשים.

תמיד יש סיכוי שהשרת של עמוס והוא משדר לאט לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא חייבת להיות אשמתם של בזק שאתר מסויים לא מעביר אליך מידע במהירות שאתה רוצה.

אתרים בחו"ל עובדים לאט כי הם רחוקים יותר וגם בגלל שרוחב הפס מהארץ לחו"ל מוגבל ואתה חולק אותו עם הרבה אנשים.

תמיד יש סיכוי שהשרת של עמוס והוא משדר לאט לכולם.

אם הרוחב פס מהארץ לחו"ל מוגבל אז מגדילים אותו, כן זה עולה כסף ורוב החברות לא רוצות לשלם אותו, לא צריך לצאת להגנתם.

וכן תמיד יש סיכוי ש- עמוס, אבל הסיכוי ש- 10 אתרי streamming בחו"ל עמוסים כולם באותו זמן הוא מאוד קטן. והסיכוי שזה יהיה מחזורי וחופף את זמני העומס על האינטנט פה בארץ הוא אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על מה להתווכח, בבזק בינלאומי יש בעיה והם לא מודים בה. תסתכלו בנושא שפתחתי בעמוד השלישי:http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=319247.0

זאת אותה הבעיה למאות משתמשים בו זמנית והם עדיין אומרים שזאת לא אשמתם.

פשוט בושה שחברה שאמורה להיות ה-טופ של מייצגת בדירוג העולמי משהו שהוא שפל ודומה ל-ivory במחשבים כשהוא היה משהו בסגנון iqpc פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית אין בעיות(חוץ מעם ventrilo משום מה) אבל תתכוננו להרבה ולא רק לבזק בין לאומי - HOT מבטלת את החייגן מה שאומר שכל שרתי הgateway "של" מי שהיה מחובר ללא חייגן יהיו מאוד מאוד עמוסים בקרוב עד שבזק בין לאומי תעביר את כל השרתי ששימשו את חייגני הL2TP/PPTP ואיתם הסבנטים והgateways.

מה שכן 014 היא הספקית היחידה עם תשתית עיקרית ללקוחות HOT בMPLS ככה שאצלה הבעיות לפחות יהיה מינימאליות - לא יודע מה הולך בתקופה האחרונה אבל אצלי זה בסדר(מקסימום כשעמוס קצת אז מרימים חייגן)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר גם ל012 וגם ל 014 דרך ADSL באותה חבילה (1.5M )

והפינגים של 014 פשוט גרועים! פי 2 מ 012 באותו זמן נתון פינג לשרתים בארה"ב דרך 014 = 480 ודרך 012 =220

פניתי ל 014 כבר לפני חודשיים והם חזרו אלי בתשובה שהם מודעים לבעיה ושבימים הקרובים עם מוסיפים שרתים.

בגלל כל הביקורת הטובות על 014 (במיוחד כאן) הרבה משתמשים חדשים הצטרפו אליהם (כולל אני) ועכשיו הם לא מצליחם להתמודד איתם.

מסקנה- צריך ללכת כנגד העדר :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר גם ל012 וגם ל 014 דרך ADSL באותה חבילה (1.5M )

והפינגים של 014 פשוט גרועים! פי 2 מ 012 באותו זמן נתון פינג לשרתים בארה"ב דרך 014 = 480 ודרך 012 =220

פניתי ל 014 כבר לפני חודשיים והם חזרו אלי בתשובה שהם מודעים לבעיה ושבימים הקרובים עם מוסיפים שרתים.

בגלל כל הביקורת הטובות על 014 (במיוחד כאן) הרבה משתמשים חדשים הצטרפו אליהם (כולל אני) ועכשיו הם לא מצליחם להתמודד איתם.

מסקנה- צריך ללכת כנגד העדר :hat:

זה מה שקורה בעצם לכל חברה שמשפרת את מהירות האינטרנט ואת השירות, כולם ממליצים לעבור אליה, רוב רובם של המשתמשים שרואים את חוות הדעת הטובות עוברים לאותה חברה, ואותה חברה בעצם לא מצליחה להתמודד עם העומס שנוצר עקב ריבוי המשתמשים החדשים, כמו שקרה לברק, עד לפני חצי שנה בערך ברק הייתה החברה מספר 1, כל הגיימרים עברו אליה כדי לקבל את הפינגים הכי נמוכים ואת מהירות ההורדה הכי גבוהה ויציבה, ומה שקרה זה שבנוסף לריבוי המשתמשים, ברק התאחדה עם נטיוז'ן, שידועה באינטרנט המחורבן שלה, ובעצם נטויז'ן קיבלה את כל האינטרנט עליה וברק עברה לתת שירות של שיחות בלבד, מה שאומר שכרגע בזק בינלאומי היא החברה אני לא אגיד הכי טובה אלא, הכי פחות גרועה. בישראל אין דבר כזה אינטנרט מהיר וטוב, תמיד בשעות מסויימות תקבלו איטיות, תמיד יהיו בעיות, וחבל שגם בחבילות הגבוהות של 8,9 ו-10 מגה, לא באמת מקבלים מהיר, במקום לשדרג כל הזמן את השרתים והתשתית, החברות מחפשות להתעשר על חשבון הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...