נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי - עמוד 9 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילת קצב גלישה בבזק בין לאומי

idofr

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שהמצב אינו שונה - ידוע, אבל להם לרוב יש בחירה עם ספקים אחרים.

אנחנו כרגע נמצאים במצב שכלל הספקים עברו לאותה השיטה.

ובכלל, עצם ההתרברבות בכל מיני כתבות על כך שהם לעולם לא ישנו דבר ולא יחסמו דבר, מעצבן...מאוד.

לפחות כרגע השאירו כמה שעות פתוחות, נקווה שיחזור להיות כך גם בשאר השעות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש איטיות בבזק בינלואמי וHOT

יש תקיעות כאלה ב

ובמשחקים ... יש לאגים תקיעות כאלה של שנייה ונפסק !!!

זה רק האינטרנט לא יודע כבר מה לעשות איתם חשבתי משהו אצלי לא תקין אבל אני רואה גם מלא אנשים מתלוננים פה !

צריך לעשות משהו בנידון ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לחבילת גיימר ועדיין המהירות לא מי יודע מה, פינגים טובים יש ובדרך כלל מהירות ההורדה סבירה, שזה אומר בין 350 ל-360, אבל היו זמנים שהייתי מוריד יציב על 380-390. הבעייה העיקרית אצלי לפי מה שאני מרגיש זה גלישה מאוד כבדה, לוקח לפחות 3 שניות מהרגע שאני מקליק על לינק של אתר עד שהוא מתחבר אליו, והגלישה עצמה באתרים ולא משנה אם בארץ או בחו"ל מאוד כבדה, להזכירכם יש לי חבילה של 3 מגה על 278 אפלוד, מחשב חדש ו-ווינדוס ויסטה, אין שום וירוסים ואין שום כלום, הכל נקי ואמור לרוץ חלק, בזק בינלאומי מאוד מאכזבים אותי, היו בסדר בשבועיים הראשונים ומאז רק תקלות ואף אחד לא מוכן להודות בתקלה, לא הוט ולא בזק.

אני מתקשר לבזק, הם אומרים שאצלם כמובן הקו נקי תקין ללא שום בעיות ומפנים אותי להוט שמצידם גם טוענים כמובן שהכל בסדר ואין שום בעיות בקו או בהגדרות, וכמובן מגיעם למסקנה המגוחכת ששוב זה בעייה אצלי בתשתית, שולחים אלי בפעם השלישית בתוך חודש טכנאי, וכשהוא בא אלי כמובן הוא רואה שמהירות הורדה תקינה מאתרי הבדיקת מהירות בארץ, והוא בכלל טוען שהוא מטפל רק בתקלות שמודם לא מסתנכרן וכאלה, שאין לו שום ידע בפיתרון בעיות של איטיות או מהירות הורדה לא טובה, אז קיצר, אני מנוי כבר משהו כמו 5 שנים לאינטרנט, משלם להם כמו כולכם או רובכם תמיד בזמן, יש לי אצלם גם טלפון גם וגם טלביזיה, והעיקר שיש בעייה הם משחקים אותה לא עולים עליה או שהם פשוט באמת לא יודעים מה הבעייה, על שלל התומכים הטכנאים והטכנולוגיה העלאק מתקדמת שלהם.

כנראה שפיתרון הבעייה יבוא אך ורק באיום של התנתקות מכל החבילות שיש לי, פלוס הצהרה שאני מעביר את הכל לYES ו-WOW, חבל שזה ככה אבל אם או לא יפסיקו לזלזל בנו ולהבין שיש אצלם בעייה בשרתים העלובים שלהם, זה מה שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש איטי בימים האחרונים, בינלאומי ו ADSL.

אני כבר לא מדבר על P2P אלא על גלישה + לאגים ותקיעות ממש ארוכות במשחקי ווידאו זורם.

ממש מפתה לחזור לספקיות שחוסמות באופן גורף P2P אבל לפחות הגלישה ומשחקי סבירים שם (או שלא...) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אני רואה שלכולם יש את אותן הבעיות, ובעיקר זה בא לידי ביטוי במהירות גלישה, שהיא ממש קטסטרופלית, ואין שום תקווה ואין מענה בקשר לזה בבזק בינלאומי.

או שהם לא מודעים לבעייה, או שהם מודעים אליה ושמים עלינו פס, או שהם פשוט קוראים ומעודכנים בתגובות של המנויים, שיודעים שחוץ מבזק בינלאומי אין ממש חברה נורמלית אחרת שכדאי לעבור אליה, ואז הם מורידים מרמת השירות שלהם ומרמת האינטרנט המהיר, ומגבילים/חוסמים/חוסכים במשאבים, כי הרי יודעים שכשזה נוגע לישראלים ויש אפשרות או לחסוך או לצמצם עלויות, הם יעשו את זה אפילו על חשבון מה שמגיע ללקוחות.

וחבל!

כי אם זה יימשך אני עובר שוב ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו חשבתי רק לי זה קורה.

למעלה מחודש אני מרגיש איטיות נוראית בזמן הגלישה וכן הקטעים בyoutube שלוקח להם כל כך הרבה זמן לעלות,

אני רגיל ישר לראות את הקעטים והקטעים שם היו עולים לי תמיד במהירות כמעט מקסימלית, ואילו כיום בקושי 30KBps :screwy:

בעיקרון אני מרגיש את הבעייתיות בגלישת האתרים ובפתיחת סרטונים streaming, זה נרוא מתסכל,

היות ועברתי ל014 בכדי לברוח מן הבעיות הללו, אך זה נראה כאילו הבעיות רודפות אותי ::)

לא הספקתי לקרוא את כל הת'רד אבל כן ראיתי שמישהו אמר שיתכן והמצב הזה הוא זמני בגלל שנחתכו 4 כבלי תקשורת בים התיכון,

אז מה הפיתרון? לחכות שיתקינו אותם מחדש?

מה אנחנו, בתור הלקוח יכולים לעשות בשביל לזרז את הפיתרון? ומה בכלל צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה?

אני מאוד לא מרוצה מהעניין הזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו חשבתי רק לי זה קורה.

למעלה מחודש אני מרגיש איטיות נוראית בזמן הגלישה וכן הקטעים בyoutube שלוקח להם כל כך הרבה זמן לעלות,

אני רגיל ישר לראות את הקעטים והקטעים שם היו עולים לי תמיד במהירות כמעט מקסימלית, ואילו כיום בקושי 30KBps :screwy:

בעיקרון אני מרגיש את הבעייתיות בגלישת האתרים ובפתיחת סרטונים streaming, זה נרוא מתסכל,

היות ועברתי ל014 בכדי לברוח מן הבעיות הללו, אך זה נראה כאילו הבעיות רודפות אותי ::)

לא הספקתי לקרוא את כל הת'רד אבל כן ראיתי שמישהו אמר שיתכן והמצב הזה הוא זמני בגלל שנחתכו 4 כבלי תקשורת בים התיכון,

אז מה הפיתרון? לחכות שיתקינו אותם מחדש?

מה אנחנו, בתור הלקוח יכולים לעשות בשביל לזרז את הפיתרון? ומה בכלל צריך לעשות כדי לפתור את הבעיה?

אני מאוד לא מרוצה מהעניין הזה :-\

אם אתה שואל אותי, אני לא ממש חושב שזה קשור לכבלים התת-ימיים האלה שנחתכו לפני משהו כמו חודש. אני יותר חושב בכיוון שבזק מגבילה בשעות מסויימות את המהירות הכללית באינטרנט כדי לחסוך בקניית עוד שרתים ומי יודע מה...

בכל מקרה כדאי להם שזה ישתפר כי זה שהם היו טובים למשך תקופה מסויימת לא אומר שתהיה נהירה רחבה לספקית אחרת, אנחנו הלקוחות ואנחנו תמיד צודקים ומי שלא יתן תמורה לכסף לא יקבל אותו מאיתנו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים יקרים יש לי עידכון בנושא,

השבוע כבר לא יכולתי לסבות את האיטיות האדירה בגלישה אז התקשרתי פעמיים למרכז התמיכה הטכנית של בינלאומי.

עשינו כמה בדיקות ובהתחלה התומך חשב שיש לי בעייה ספציפית בחשבון, אמרתי לו שלא יכול להיות שעם 3 מגה על 278 + גיימר אני מוריד בקושי על 320 ונתקל באיטיות מעצבנת בגלישה ולא משנה אם זה אתרים בארץ או בחו"ל, אחרי שהוא הבין שאני די בעניינים ולא איזה ניוב שיש לו מיליון וירוסים במחשב, הוא התחיל לברר יותר לעומק ואמר לי שהאיטיות אצלנו לקוחות בינלאומי זה בגלל שבימים האחרונים יש מן שידרוגים ומעבירים את כל הגיימרים לאייפי חדש שאמור לתקן את כל הבעיות, אני לא יודע אם להאמין לזה, קשה לדעת אם זה אמת או המצאה כדי שאני לא אמשיך לנדנד להם, אבל מה שנותר זה רק לחכות במשך השבוע ולראות באמת אם מעבירים אותנו הגיימרים בבזק-בינלאומי לכתובות אייפי חדשות.

נחכה ונראה ותגיבו גם תגידו אם הבעיות נמשכות ואם אתם מרגישים שיפור או לא, אסור לוותר להם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם בעייה מוזרה במהירות עם בינל + .

יש לי מחשב עם שני כרטיסי (ושתי כתובות IP)

אני מוריד משרת מהיר של IRC (פרוטוקול DCC), ב IP אחד אני מקבל מהירות מלאה של החיבור שלי, ו ב IP השני אני מקבל 2-3K/S !

(מדובר על חיבור לאותו שרת, אותו קובץ, אותו זמן...)

בדקתי וראיתי שני ניתובים שונים ל IP של אותו שרת (ע"י TRACERT) , למרות שהנתונים של ה-TRACE נראים סבירים יחסית בשני הניתובים.

(הבעייה חוזרת בכל הורדת DCC IRC - לאו דוקא סרבר מסויים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בין לאומי +בזק 2.5M ובחודש האחרון אני מרגיש כאילו חזרתי לימי קדם ISDN, בעיקר בגלישה אבל מידי פעם גם במשחקים וסקייפ ומסנג'ר.

כבר מיואש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט בחודשיים האחרונים הוא פשוט זוועה...

לא ניתן לגלוש כמו שצריך, כל אתר לוקח לו לפחות 4-5 שניות עד שהוא נפתח לגמרי, וגם זה לא מספיק, עדיין הסימון של הטעינה לא מגיע לסוף ומראה את המילה Done.

אני נמצא בבזק + נטוויז'ן,

לפני כמה ימים העלו לי מתנה בתור לקוח הרבה זמן כנראה למהירות של 2.5 ללא תשלום...נראה איך זה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, הם מעלים לך בחינם ואז אתה צריך לשלם לספק עוד כסף להעלות חבילה ל 2.5 ...

ככה ניסו לעשות לי לפני שהעברתי את ההורים לתשתית .

חח קרה להורים שלי אותו דבר.. בסוף הם לא שידרגו..

בקשר למהירות הגלישה - בגלישה באינטרנט המהירות סבירה אצלי, אך בהורדה אני מקבל מהירויות נורמליות רק אחרי 12 בלילה ולפני 10-12 בבוקר. עכשיו למשל ההורדה לא עוברת את ה-20 KB\S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשגעו אותם ותציפו אותם בפניות אין ברירה אחרת, אם לא נדנד להם הם לא יסדרו את זה מעצמם, צריך לנדנד להם ולא לוותר ולהתעקש שיסדרו את הבעייה כי לא ייתכן שברוב שעות היום נקבל שהוא 30 אחוז ממה שאנחנו אמורים לקבל באמת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...